Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-12, 17:05   #61
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A jak się wymawia?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:21   #62
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A jak się wymawia?
klorejn

ja mówię kloran i chyba mnie rozumieją w ogóle to w weekend stałam się posiadaczką tego specyfiku i jestem pozytywnie zaskoczona. przypadł mi do gustu dużo bardziej niż antek. może trochę się lepi (chociaż ja chyba jestem przewrażliwiona pod tym względem), ale za to zapachem i ceną nadrabia.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 17:27   #63
zora
Raczkowanie
 
Avatar zora
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 91
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

raczej kloran (we francuskim nie czyta się e na końcu)
zora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:10   #64
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

ja też zaczęłam używać i jestem mile zaskoczona, rzucam na buźką, po jakimś czasie rozsmaruję minimalne różnice, nie bieli wcale, trochę się lepi, no a blask ginie pod moim ulubionym clinique
polecam z czystym sumieniem
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:03   #65
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja też zaczęłam używać i jestem mile zaskoczona, rzucam na buźką, po jakimś czasie rozsmaruję minimalne różnice, nie bieli wcale, trochę się lepi, no a blask ginie pod moim ulubionym clinique
polecam z czystym sumieniem

Używałaś sylwiani może sprayu Klorane i mogłabyś go ew. porównać z mleczkiem. Przepraszam, ale już nie ogarniam kto co używa
Kończy mi się spray i zastanawiam sie nad tym mleczkiem i Antkiem LV.
Ze sprayu jestem zadowolona, ale chcę wypróbować coś nowego, może lepszego
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:20   #66
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Anah, jeśli mogę się wtrącić i pomóc - używałam i sprayu i mleczka. Spray kompletnie mi nie pasował - tłusta woda, po której mnie pozatykało. Mleczko lepsze, tylko strasznie się po nim świeciłam, ot, klajsterek. Ale przynajmniej nie zatykało, nie wysuszało i nie podrażniało.

Mam nadzieję, że się nie wcięłam w większą, osobistą dyskusję
sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:45   #67
wholelottalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Mleczko to pierwszy filtr, który mi podpasował- a było tego mnóstwo, i LRP, i Avene (emulsja dla cery mieszanej i tłustej), i SVR i Bioderma. Natomiast w tydzień po zakupie mleczka dowiedziałam się, że jestem w ciąży- i tu moje wątpliwości. Skoro zawiera filtry przenikające do krwiobiegu i potencjalnie szkodliwe dla płodu (zresztą ta informacja nie jest umieszczona na ulotce informacyjnej produktu, co, o ile informacja o szkodliwości ethylhexyl methoxycinnamate jest prawdziwa, jest sprawą kwalifikującą się do rozpatrzenia przez Komisję Bioetyczną), to można powiedzieć, że działa podobnie jak leki. A więc stosowanie jej przez cały czas, każdego dnia, nie powinno pozostawać bez wpływu na organizm- to jest mocno zastanawiające.
__________________
Jeśli pacjent jest uparty i chce wyzdrowieć, współczesna medycyna jest bezradna

Edytowane przez wholelottalove
Czas edycji: 2007-10-20 o 12:24
wholelottalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 11:43   #68
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Mam zapytanie odnosnie tego filtra mleczko Klorane czy nie powoduje wysypu krostek?Mam skore sklonna do podraznien,absolutnie nie sluza mi avenki bo dostajke wysypu za to fondante antek jak najbardziej mi sluzy,czy ktos moglby sprecyzowac na czym polega podobienstwo do tego antka, I czy zapach jest nagietkowy czy cukierkowy?,pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 12:23   #69
wholelottalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Mnie klorane nie zapchał, fakt, stosowałam go tylko tydzień, ale Avene po tygodniu zawsze zdążały mnie pozapychać
W filtrach Avene jest składnik, który mnie wybitnie zapycha i w ogóle jest znanym zapychaczem- ethylhexyl palmitate- a w Klorane tego nie ma, mimo, że koncern produkujący oba preparaty jest ten sam.
__________________
Jeśli pacjent jest uparty i chce wyzdrowieć, współczesna medycyna jest bezradna
wholelottalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 19:20   #70
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Anah, jeśli mogę się wtrącić i pomóc - używałam i sprayu i mleczka. Spray kompletnie mi nie pasował - tłusta woda, po której mnie pozatykało. Mleczko lepsze, tylko strasznie się po nim świeciłam, ot, klajsterek. Ale przynajmniej nie zatykało, nie wysuszało i nie podrażniało.

Mam nadzieję, że się nie wcięłam w większą, osobistą dyskusję

Serdecznie Ci dziękuję za odzew, sasia
Wszelkie porównania miło widziane

Spray jest rzeczywiście tłustą wodą, co mnie na początku zraziło. W dodatku był wtedy upał, skóra sie pod nim pociła i wszystko spływało. Jednak przyszły chłodniejsze dni i doceniłam spray. Nie zapycha porów, za co ma u mnie duży plus i wspaniale pielęgnuje skórę. Natłuszcza, nawilża, wieczorem po zmyciu makijażu czuję, że mam miękką, gładką, zadbaną skórę.
Skoro mleczko też jest świecącym klajsterkiem, to na pewno gorsze od sprayu się nie okaże


Też martwi mnie w Klorane to, że są to filtry przenikające.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:00   #71
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Używałaś sylwiani może sprayu Klorane i mogłabyś go ew. porównać z mleczkiem. Przepraszam, ale już nie ogarniam kto co używa
Kończy mi się spray i zastanawiam sie nad tym mleczkiem i Antkiem LV.
Ze sprayu jestem zadowolona, ale chcę wypróbować coś nowego, może lepszego
niestety nie, ale szczerze powiem, że boję się zaryzykować
wcześniej używałam sprajów avenek i jednak wolałam krem, choć klorane jest od niego lepszy, mogę Ci podesłać próbkę jeśli masz ochotę wypróbować
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 19:30   #72
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
niestety nie, ale szczerze powiem, że boję się zaryzykować
wcześniej używałam sprajów avenek i jednak wolałam krem, choć klorane jest od niego lepszy, mogę Ci podesłać próbkę jeśli masz ochotę wypróbować

jeżeli byłabyś tak miła i nie sprawi Ci to kłopotu to bardzo chętnie wypróbuję. Już piszę PW
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:51   #73
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

czy ten filtr może zapychać? szukam sprawców i niestety wytypowałam właśnie ten krem, chociaż do końca nie jestem przekonana w swoich sądach
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:49   #74
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

tak mnie zapachał po 2 uzyciach:/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:42   #75
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak mnie zapachał po 2 uzyciach:/
ech, to nie jest dobra wiadomość, a wiesz, może konkretnie co w nim jest takiego zapychającego i czego ewentualnie unikać w przyszłości?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:46   #76
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

to może być Cyclomethicone ,Glycerin,Propylene Glycol , ciężko mi powiedzieć, wiem, że te składniki zapychają niektóre osoby,może poproś modki o analizę składu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:51   #77
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to może być Cyclomethicone ,Glycerin,Propylene Glycol , ciężko mi powiedzieć, wiem, że te składniki zapychają niektóre osoby,może poproś modki o analizę składu
sprawdzę najpierw czy przypadkiem nie zrobiły już analizy, bo jak tak, to jeszcze mi się oberwie, zbanują mnie i o
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:56   #78
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

chyba tak łatwo to bana nie dają
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:52   #79
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

chcialam tylko napisac ,ze ja jestem zachwycona tym filtrem .Cera wyglada ladnie,szybko sie rzecz wchlania i ladnie cera jest wypielegnowana i co najwazniejsze mnie nie zapycha.Jestem poki co pozytywnie zaskoczona i jak na razie to moj najlepszy filtrdziekuje wszystkim za opinie ,bo zasugerowalam sie wiekszoscia glosow i nie zaluje
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 13:02   #80
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
czy ten filtr może zapychać? szukam sprawców i niestety wytypowałam właśnie ten krem, chociaż do końca nie jestem przekonana w swoich sądach
Ten filtr nie ma w sobie popularnych zapychaczy ale...wszystko zalezy takze od tego jak twoja cera zaregowala na kombinacje skladowa filtrow,ktore same w sobie sa ciezkie i tresciwe.Druga sprawa,ze sa tam tresciwe emolienty choc nie wydaje mi sie aby one byly ta przyczyna.

Napisz moze lepiej czego uzywalas w polaczeniu z mleczkiem Klorane tzn.co dawalas pod filtr,jaki podklad/puder/korektor itd.

Jestes pewna,ze to,co pojawilo sie to efekt zapychania?bo czesto tez dochodzi do podraznienia,ktore bywa mylone z zapychaniem porow.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 15:50   #81
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

ponawiam pytanie

czy widzialycie filtry Klorane w aptekach Superpharm? bo nie wiem czy sie specjalnie wybierac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 17:52   #82
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Melduję, że widziałam i to nawet z jakąś próbką i w promocyjnej cenie, której niestety nie pamiętam (ale chyba coś ok. 30zł).
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 18:01   #83
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Melduję, że widziałam i to nawet z jakąś próbką i w promocyjnej cenie, której niestety nie pamiętam (ale chyba coś ok. 30zł).
dzieki, zajrze wiec

masz bardzo smakowity nick
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:04   #84
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ten filtr nie ma w sobie popularnych zapychaczy ale...wszystko zalezy takze od tego jak twoja cera zaregowala na kombinacje skladowa filtrow,ktore same w sobie sa ciezkie i tresciwe.Druga sprawa,ze sa tam tresciwe emolienty choc nie wydaje mi sie aby one byly ta przyczyna.

Napisz moze lepiej czego uzywalas w polaczeniu z mleczkiem Klorane tzn.co dawalas pod filtr,jaki podklad/puder/korektor itd.

Jestes pewna,ze to,co pojawilo sie to efekt zapychania?bo czesto tez dochodzi do podraznienia,ktore bywa mylone z zapychaniem porow.
nie chciała przyjść góra do Mahometa....

od 1. października nie używam w ogóle podkladu/pudru/korektora.
generalnie to trudno jest mi określić czy sprawcą tego stanu jest faktycznie Kolorane, bo jestem na etapie Effaclar K + Acnederm- naprzemiennie + SVR Xerial 5 w ramach nawilżania.
takie działanie uskuteczniam od września i myślałam, że wszystkie wysypy mam już za soba i sprawa się jako tako unormowała.
aha, od niedawna tj. od dwóch tygodni używam też Cernoru XO Aurigi, ale to jest tylko pod oczy- na moje sińce.

ale to faktycznie mogło być jakieś podrażnienie i może niepotrzebnie panikuję, póki co dzisiaj jest lepiej. zobaczymy jak będzie w najbliższych dniach.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:38   #85
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Hej
Melduję, że mam filtr Klorane 50+ i stosuję go od trzech dni. Pierwsze wrażenie - bardzo miłe. Ładny zapach, niczym nie przypominający typowych filtrów jakich do tej pory używałam. Mleczko ma fajną konsystencję, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Nie bieli, skóra po nim świeci się tylko trochę. Radzę sobie z tym używając skrobii Dry Flo.
Ogólnie - jestem na PLUS. Oby tak dalej.
Dziękuję Sylwiani za pomoc przy wyborze tego filtra.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:12   #86
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Ja nadal lubię ten filtr, w zasadzie to mój hit filtrowy, zakupiłam na zimę 2 tubki, dostałam nawet zniżkę w Superpharm.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:31   #87
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Testowałam mleczko przez dwa dni, dzięki uprzejmości sylwiani
Ma właściwości bardzo zbliżone do sprayu, który bardzo lubię. Różnią się oczywiście konsystencją. Mleczko jest o wiele przyjemniejsze w aplikacji, nic nie przecieka przez palce.
Na twarzy obydwa filtry zachowują sie podobnie. Świetnie nawilżają, świecą sie dość solidnie, ale łatwo dają sie zmatowić i nic nie wychodzi spod pudru w czasie dnia. Wieczorem, po zmyciu tapety, buzia gładka, zadbana, dobrze nawilżona.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:06   #88
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Kurcze a ja używam tak ze trzeci tydzień i dostrzegam pierwsze objawy zapychania A już miałam nadzieję, że będę miała fajny filtr z mineralnymi wreszcie, ale chyba będę musiała wrócić do LV, który ma z kolei jakieś pochodne aluminium w składzie
Nigdy nie znajdę dla siebie idealnego filtra
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 22:13   #89
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
nie chciała przyjść góra do Mahometa....

od 1. października nie używam w ogóle podkladu/pudru/korektora.
generalnie to trudno jest mi określić czy sprawcą tego stanu jest faktycznie Kolorane, bo jestem na etapie Effaclar K + Acnederm- naprzemiennie + SVR Xerial 5 w ramach nawilżania.
takie działanie uskuteczniam od września i myślałam, że wszystkie wysypy mam już za soba i sprawa się jako tako unormowała.
aha, od niedawna tj. od dwóch tygodni używam też Cernoru XO Aurigi, ale to jest tylko pod oczy- na moje sińce.

ale to faktycznie mogło być jakieś podrażnienie i może niepotrzebnie panikuję, póki co dzisiaj jest lepiej. zobaczymy jak będzie w najbliższych dniach.
Yeah,daj znac jak wyglada sytuacja,czy moze dopadlas zloczynce a moze to byl przejsciowy wysyp po kwasach?Poza tym piszesz,ze uzywasz Xerialu 5-to tez bywa zgubny nawilzacz,tymbardziej jak ktos nie bardzo lubie sie z maslem shea
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:17   #90
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Yeah,daj znac jak wyglada sytuacja,czy moze dopadlas zloczynce a moze to byl przejsciowy wysyp po kwasach?Poza tym piszesz,ze uzywasz Xerialu 5-to tez bywa zgubny nawilzacz,tymbardziej jak ktos nie bardzo lubie sie z maslem shea
Hexxano, sytuacja jako tako się ustabilizowała, ale mnie przestraszyłaś tym masłem shea. bo ja wprost uwielbiam Xeriale. Jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz, to czy dalej powinnam używać Xerialu 10 do ciała i 50 do stóp? bo już zaczynam trochę wariować a one mają na mnie zbawiennie działanie.
moja twarz wręcz wciąga Xerial- jest naprawdę sucha, czasem ściągnięta (nie ma się co dziwić skoro katuję ją codziennie kwasami), ale może faktycznie powinnam spróbować czegoś innego, czy uważasz, że Effidrate LPR to dobry wybór? chociaż jego KWC nie jest zniewalające
bo w ogóle po skończeniu tubki Xerialu, chciałam kupić Nutritic 5% lub 2,5% LRP, ale niestety one też mają masło shea, ech
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.