Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-05, 14:36   #4021
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Czego się spodziewać za te pieniądze
Sephora box jest za darmo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 14:37   #4022
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Odpowiedź Organique - w pon będą myśleć
Tylko zeby sie nie zmeczyli
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 14:38   #4023
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Złożyłam skargę dziś - 30 dni na odpowiedź mają

Zapomniałem wczoraj zapytać, ale używałas tego nowego podkładu Chanel? bo kiedyś mi mignelo że próbkę bralas


Tak, ale mnie po nim wysypało:/ no i ogólnie nie był lepszy od Studio Fixa.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 14:39   #4024
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

ej ja nie dostałam linka do Nikolowego boxa !


ciekawe czy nam anulują czy pchną
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 14:43   #4025
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie uzywalam tego benefita, wiec sie na razie nie wypowiem ale dla mnie stowa za 3ml zelu to przegiecie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------



jedyne plusy golda to darmowa dostawa i bon urodzinowy za taki chory prog do tej karty to baaaaardzo slabo
http://www.buzzfeed.com/chrissymahlm...ey#.bkLnpapj9z 4,6,7,8,9,10, 16(!!),17(!),19(!)

Kiedy u nas tak będzie???
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 14:45   #4026
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja używam tego jaśniejszego, włosy mam ciemne - u mnie wygląda ok. Zależy czy lubisz mocno podkreślone brwi czy nie - ja mam delikatną urodę, więc wolę jaśniejszy, choć kolorystycznie pewnie i ciemniejszy też by mi pasował.

To zdjęcie nieźle oddaje kolory tych żeli:

Dziękuję Tak patrzę i myślę, że najlepszy byłby po środku Pewnie będę musiała na żywo go obadać, ale tak nie lubię stacjonarek - jestem jak muszę
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 14:52   #4027
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wolałabym inaczej spożytkować te 50 zeta np w S ale
nie dostałąm sms o vipach, wrrr
Miśka, bo Ty już miałaś VIPy, a raczej masz chyba do jutra...? Pamiętam, że mówiłaś, że dostałaś z Goldami. Teraz jest następna tura

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Dziękuję Tak patrzę i myślę, że najlepszy byłby po środku Pewnie będę musiała na żywo go obadać, ale tak nie lubię stacjonarek - jestem jak muszę
Właśnie mi babeczka w S dobrała ten jasny i mnie nim pomalowała Najlepiej wypróbować na sobie i wtedy kupić - też bym najchętniej kupiła odcień pośrodku

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ej ja nie dostałam linka do Nikolowego boxa !


ciekawe czy nam anulują czy pchną
Miśka, przesłałam Ci na priv
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 14:52   #4028
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Sephora box jest za darmo
Gdyby nie próg 200zł to bym brała
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:09   #4029
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Miśka, bo Ty już miałaś VIPy, a raczej masz chyba do jutra...? Pamiętam, że mówiłaś, że dostałaś z Goldami. Teraz jest następna tura

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Właśnie mi babeczka w S dobrała ten jasny i mnie nim pomalowała Najlepiej wypróbować na sobie i wtedy kupić - też bym najchętniej kupiła odcień pośrodku

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------



Miśka, przesłałam Ci na priv
nie miałam vipów, miałam kod do s online na 20% tak sie chyba z vipami dla goldów zgrał terminowo
sms nie miałąm, pisałam przeca

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Gdyby nie próg 200zł to bym brała
próg jak próg, mam pomadkę bez zniżki, bo z boxem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:12   #4030
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Wracam z "wymiany" bronzera TF. Zwróciłam go jednak, pani Sephorzanka nie chciała próbek, tylko skreśliła bronzer z paragonu. Także nie narzekam

Gorzej, że potem polazłam do SCC celem zakupienia rozjaśniających kropelek do podkładu. Wyszłam z kropelkami, olejkiem z drzewa herbacianego i mandarynkową wodą toaletową, bo dawali 40zł rabatu przy zakupie za 140zł

Potem niewinnie weszłam do D. po próbkę DW - chciałam go przetestować z tymi kropelkami, a wyszłam ze szminką

Od teraz ogłaszam ODWYK do maja i niech się dzieje co chce, nie kupię nic, nawet brokuł ani żadna rzodkiewka mnie nie skusi - obiecuję!

Swoją drogą to szminka jest ekstra
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:18   #4031
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 15:19   #4032
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie miałam vipów, miałam kod do s online na 20% tak sie chyba z vipami dla goldów zgrał terminowo
sms nie miałąm, pisałam przeca


próg jak próg, mam pomadkę bez zniżki, bo z boxem
A to źle zrozumiałam - myślałam, że pisałaś właśnie o VIPach Może jeszcze się załapiesz na te VIPy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:21   #4033
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

chwal się szminką
szkoda ze u mnie nie ma mac
a moze i dobrze


kurde tyle czasu mineło a ja wciąż chodzę jak debil, ze schodów szans nie mam normalnie zejść

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to źle zrozumiałam - myślałam, że pisałaś właśnie o VIPach Może jeszcze się załapiesz na te VIPy
ale wiesz, że już Ci wyjaśniałam to


no nic, jak nie dostanę, trudno sie mówi
fokle to bojkot w C muszę zacząć, nie ma już w próbkach mini szminek
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:27   #4034
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wracam z "wymiany" bronzera TF. Zwróciłam go jednak, pani Sephorzanka nie chciała próbek, tylko skreśliła bronzer z paragonu. Także nie narzekam

Gorzej, że potem polazłam do SCC celem zakupienia rozjaśniających kropelek do podkładu. Wyszłam z kropelkami, olejkiem z drzewa herbacianego i mandarynkową wodą toaletową, bo dawali 40zł rabatu przy zakupie za 140zł

Potem niewinnie weszłam do D. po próbkę DW - chciałam go przetestować z tymi kropelkami, a wyszłam ze szminką

Od teraz ogłaszam ODWYK do maja i niech się dzieje co chce, nie kupię nic, nawet brokuł ani żadna rzodkiewka mnie nie skusi - obiecuję!

Swoją drogą to szminka jest ekstra

Super zakupy
Trzymam za odwyk
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:30   #4035
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Parę osób było ciekawych jak potoczy się moja przygoda z pocztą- mała aktualizacja...

Paczka na 99% została bezczelnie ukradziona byłam wczoraj z Tz, pani na poczcie bardzo pomocna, zadzwonilismy na sort czy może tam paczka jednak jest jak to śledzenie pokazuje -oczywiście nie ma. Kurier ( tak kurier bo paczki rozwozi firma zewnętrzna podnajmowana, nie listonosze) oczywiście nie wie o co chodzi on nic nie wie
Kontrolerka kazała pisać na niego skargę niech płaci za paczkę, bo ewidentnie w doręczeniu była i wyparowala w jego rękach
Jako że to dość nietypowa sytuacja niż standardowe zaginięcie paczki, najprawdopodobniej będziemy zgłaszać sprawę na policję (tak da się to zgłosić w takiej sytuacji jeśli nie jest to standardowe zaginięcie w drodze)

Generalnie jestem strasznie wkurzona na daną sytuację dodatkowo to paczka z wymianki więc stres jest jeszcze większy. Idziemy dziś skargę składać.
ale trzymam za pomytywne rozwiązanie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:34   #4036
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56855266]Treść usunięta[/QUOTE]



Nie dopisałam, że z Maca Nie dziękuję co by nie zapeszyć
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:34   #4037
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Najpierw pochwalę się, że byłam w S. wczoraj i dostałam do zakupów za ok 160zł mini maskarę helenki (wreszcie spróbuję, nigdy nie miałam) i próbkę za ciemnego podkładu Diora wzięłam też próbkę nowego podkładu Chanel, zobaczymy jak się spisze

Mogło być lepiej, mogło być gorzej, ale z mini maskar zawsze się bardzo cieszę

Ja również dostałam zwrotkę z przelewy24, już się uzewnętrzniłam komuś na żywo co o tym myślę, więcdla własnego świętego spokoju wrzucę tylko emotikonę:


Wczorajszy wieczór zrobił mi dzień bardzo, Macintosh zaszalałaś, obśmiałam sie równo z Twoich postów i Anuli, nie miałam jak pisać, bo nadrabiałam tylko na telefonie oczekując na rozciąganie


Rotkhol, masakra z paczką, trzymam kciuki, żeby sprawa zakończyła się pomyślnie

Pollina, super że ci się praca podoba!

Marudo, Miśka, masakra z tymi zwolnieniami przy pobytach w szpitalu, czego ci ludzie oczekują, że się dzieci same tam zostawi, serio??

neath, co to za rozjaśniające kropelki? Ja znam tylko z MUFE, są jakieś jeszcze? Przydałyby mi się kolejne...

Czy któraś z Was ma już może zamówienie z MACa?


Nie wiem czy pisałam, że odebrałam mini zamówienie z D. z m.in. małą pianką z EL i muszę wam powiedzieć że póki co nie tyłka nie urwała pod kątem zmywania makijażu, naoczny nie zmył się do końca ogólnie na twarzy bardzo przyjemna, będzie na poranne przemywanie twarzy, ale do zmywania makijażu pozostanę przy olejkach
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2016-03-05 o 15:37
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:35   #4038
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chwal się szminką
szkoda ze u mnie nie ma mac
a moze i dobrze


kurde tyle czasu mineło a ja wciąż chodzę jak debil, ze schodów szans nie mam normalnie zejść

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------


ale wiesz, że już Ci wyjaśniałam to


no nic, jak nie dostanę, trudno sie mówi
fokle to bojkot w C muszę zacząć, nie ma już w próbkach mini szminek


Napisałam już Wybaczcie, że rak kulawo cytuję, ale piszę z tel.

Może i dobrze, że nie masz, bo tyle przez neta bym nie nakupiła co stacjonarnie
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:43   #4039
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Pixie Cosmetics - to gdyby przyszło Ci do głowy spróbować z minerałami. Ale z tego, co pamiętam, to masz uraz po Bare .
a co z nimi nie tak ?

Napisałam na FB Organique. Zobaczymy.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 15:44   #4040
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Najpierw pochwalę się, że byłam w S. wczoraj i dostałam do zakupów za ok 160zł mini maskarę helenki (wreszcie spróbuję, nigdy nie miałam) i próbkę za ciemnego podkładu Diora wzięłam też próbkę nowego podkładu Chanel, zobaczymy jak się spisze

Mogło być lepiej, mogło być gorzej, ale z mini maskar zawsze się bardzo cieszę

neath, co to za rozjaśniające kropelki? Ja znam tylko z MUFE, są jakieś jeszcze? Przydałyby mi się kolejne...

Czy któraś z Was ma już może zamówienie z MACa?


Nie wiem czy pisałam, że odebrałam mini zamówienie z D. z m.in. małą pianką z EL i muszę wam powiedzieć że póki co nie tyłka nie urwała pod kątem zmywania makijażu, naoczny nie zmył się do końca ogólnie na twarzy bardzo przyjemna, będzie na poranne przemywanie twarzy, ale do zmywania makijażu pozostanę przy olejkach
Mnie się nigdy nie zdarzyło dostać miniatury i to tuszu


Kropelki są z The Body Shop z tydzień je testowałam albo i dłużej, są naprawdę w porządku

Mam tę mini piankę Estee z jakiegoś kodu na -40zł i mi nie urwała. Mam wręcz wrażenie, że wysusza. U mnie rządzi różowy micel Garniera i mydło JMO
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:45   #4041
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
: hahaha:

Dziewczyny, czy możecie polecić jakieś domowe sposoby wybielania zębów? Nie w sensie okadzanie i sok z cytryny, ale jakieś preparaty dostępne dla zwykłego śmiertelnika.

Zakupy w O. dla mnie są już skończone. Jeśli teraz nie przejdzie płatność, to odżałuję te 2 zł i żegnam i sklep, i ten sposób płatności.
Pasta do zębów z węglem
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:46   #4042
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Tenebra raz miałam tak ze musiałam po fakcie brać urlop na ten czas.
Jest mnóstwo bzdur w naszym prawie.
Dla mnie najbardziej wkurzające 14 dni opieki powyżej 14rz gdy turnus rehabilitacji trwa 21
Albo karty parkingowe
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:55   #4043
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, miłego popołudnia wam życzę
Co do ali- ja tam kupiłam kilka pierdołek typu naklejki na paznokcie, czy cyrkonie, bo są o wiele tańsze niż u nas (dla porównania zestaw naklejek 180 szt, metalicznych na ali ok. 8 zł, a widziałam w PL po 49 nawet ) ubrania nigdy bym nie kupiła, może ewentualnie jakiś szalik, teraz są modne duże chusty, i ceny w PL 89-100 zł a tam 20-30, moja mama tam kupowała i identyczna była w butiku 'U Danusi'
Ja z Ali tylko biżu i pierdołki typu właśnie naklejki, karteczki itp.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Czyli potwierdziła się teoria, że goldy nie dostają lepszych próbek, bo już wszystko wytestowały wychodzi na to, że jedyny plus golda, to darmowa dostawa z S online
Mi też trochę na tym zależy, bo jakąś drobnostkę się potrzebuje to szybciej z e--sklepu niż stacjo
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 15:57   #4044
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Lepiej kupić boxy od Nikkolaa Inne pudełka, niż sephorowe mnie wcale nie kuszą
Daj linka do boxow
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 16:00   #4045
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Kupiłam chińskie bańki, żeby walczyć z cellulitem i wcierkę z placenty, żeby walczyć z prześwitami włosowymi mam plan do wiosny zrobić się ładna

Zrobiłam rekonesans ciuchowy na wiosnę- lato i ogłaszam odwyk od zakupów kosmetycznych, bo tylu rzeczy ciuchowych mi brakuje, że nie zarobię na to wszystko

Z chciejstw kosmetykowych mam tylko:
CC Chanel (ale tu poczekam z zakupem na wiosnę, żeby dobrać kolor)
odżywkę Bumble&Bumble
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 16:05   #4046
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kupiłam chińskie bańki, żeby walczyć z cellulitem i wcierkę z placenty, żeby walczyć z prześwitami włosowymi mam plan do wiosny zrobić się ładna

Zrobiłam rekonesans ciuchowy na wiosnę- lato i ogłaszam odwyk od zakupów kosmetycznych, bo tylu rzeczy ciuchowych mi brakuje, że nie zarobię na to wszystko

Z chciejstw kosmetykowych mam tylko:
CC Chanel (ale tu poczekam z zakupem na wiosnę, żeby dobrać kolor)
odżywkę Bumble&Bumble
Trzymam za plan, ja mam taki sam do lata chce być super laska jeszcze muszę trochę poczekać i planuję zacząć ćwiczyć
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 16:06   #4047
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chwal się szminką
szkoda ze u mnie nie ma mac
a moze i dobrze


kurde tyle czasu mineło a ja wciąż chodzę jak debil, ze schodów szans nie mam normalnie zejść

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------


ale wiesz, że już Ci wyjaśniałam to


no nic, jak nie dostanę, trudno sie mówi
fokle to bojkot w C muszę zacząć, nie ma już w próbkach mini szminek
Właśnie ja tydzień temu zobaczyłam, że próbki w C marne - nic nowego, szminek już nie ma Może na DK coś fajnego rzucą

Co do wyjaśniania - chyba mam sklerozę albo przegapiłam tę wiadomość
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 16:10   #4048
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Pingwinek dziwne nie jest, że coś w takiej ilości postów zniknie
nol problem

czekamy na fajne kody

Oliwia trzymam kciuki!
Też kiedyś bańki używałam. Cellulit mi zniknął po odstawieniu hormonów
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 16:10   #4049
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Daj linka do boxow
Wysłałam pw
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 16:13   #4050
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Ogarnęli się w O.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Przechwytywanie04.PNG (13,9 KB, 45 załadowań)
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.