Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 11:26   #1711
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
heheh dzisiaj postanowiałm ładnie wyglądac i zamiast filtrów użyć podkąłdu... I tu zonk- okazuje się ze mój najulubieńszy dermacol nie jest już najulubieńszym nie dość ze skóra za sucha, to.... Po prostu nie mam co kryć nim
(za to największa chwała eff- tego co najgorsze, czyli czrewonych przebarwień po tradziku, pozbyłam się w 90%! :O)

Ja dziś tak jak ty nałożyłam tylko podkład bo szłam do miasta kupić jakąś bluzkę i nie chciałam mieć kleistej twarzy. I stwierdziłam przy nakładaniu podkładu że świetnie się rozprowadza, gąbeczka aż latała po mojej twarzyczce. I do tego wcale nie mam suchych skórek. Podkład trochę u mnie je uwidaczniał a przecież zrezygnowałam z peelingu 3 tygodnie temu. To chyba przez ten Effaclar.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 15:55   #1712
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem ale się dowiem
A ten Effaclar A.I dobry jest mówisz? Używasz go na EK? Bo tak właśnie patrzyłam dziś na niego w aptece ale stwierdziłam, że nie będę kupowała zanim się nie zorientuję.
Dobry, dobry wczoraj miałam wysyp, użyłam troszkę na każdy syfek (ratuje mnie grzywka, bo wszystkie na czole ) myślałam, że kilka dni będę się z nimi męczyć, a patrzę dziś w lustro i wszystkie zagojone !!

Użyłam na każdy dwa razy po minimalnej ilości i jest super
Aha - użyłam na effaclar K.(wieczorem i na noc)

phdwao - super, ciesze się bardzo
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:51   #1713
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

dobra dziewczyny odwołuję wszystko co złego na Effaclar kiedykolwiek powiedziałam dzisiaj będąc w cetrum handlowym gdzie światło jest tragiczne spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że cholera ładnie wyglądam
do tego dzięki Cernorowi OX cienie pod oczami mi rozjaśniały i niedługo z dumą będę stąpać po ziemi bez makijażu
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:03   #1714
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja praktycznie wcale nie musze sie nawilżać i nie robie tego. Mam wrażenie że Effaclar mi buzie nawilża.
Ja mam podobnie.
Nawilżam tylko rano, pod filtr, kremem pollena eva z melisą. I to wszystko. A stosuję na zmianę: 2-3 x diacneal, 1x effaclar, bez dnia przerwy od miesiąca. Nie obłaże ze skóry w ogóle.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:25   #1715
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny odwołuję wszystko co złego na Effaclar kiedykolwiek powiedziałam dzisiaj będąc w cetrum handlowym gdzie światło jest tragiczne spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że cholera ładnie wyglądam
do tego dzięki Cernorowi OX cienie pod oczami mi rozjaśniały i niedługo z dumą będę stąpać po ziemi bez makijażu
a cóż to za cudo, ten Cernor? w googlach nic konkretnego nie znalazłam, możesz słówko o tym napisać?
też mam problem z cieniami
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 20:53   #1716
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja też przyłączam się do prośby o info nt tego cuda co to rozjaśnia cienie Ja też zauważyłam że w przymierzalni moja skóra bardzo ładnie wygląda
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 22:27   #1717
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Hihi, a jaki stosujesz? Bo ja mam Iwostin- jedyny mieszczący się w możliwościach mojego portfela... ktry, co zabawne, według zaleceń producenta ma nie bielić...
Heheh dzisiaj koleżanka chciała mnie ratować bo stwierdziła ze jakaś strasznie blada jestem
A znowu z podkładem się boję ze będzie zapychał...
Hmmm.. Moze siegnę po taki podkład co to "may contain" ma talc.. Bo wygląda lepiej u mnei na twarzy...

phdwao jeden dzień bez filtra, no trudno, i tak calutki dzień spędzam w budynku, a czego się nie robi dla mężczyzn?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 23:05   #1718
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

No i się nacieszyłam Mam pryszcza na policzku Czy to możliwe że n-ta tubka effaclaru oczyści mi tak buźkę że nic mi nie bedzie wyskakiwało?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 08:36   #1719
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
No i się nacieszyłam Mam pryszcza na policzku Czy to możliwe że n-ta tubka effaclaru oczyści mi tak buźkę że nic mi nie bedzie wyskakiwało?
Miejmy nadzieję,że skończą się nasze katorgi
Ja używam pierwszą tubkę i też od czasu do czasu coś mi wyskakuje na brodzie lub policzku. Długo, długo się wysusza, ale jak niknie-to bez śladu i blizny.

Trzymaj się dzielnie i bądź dobrej myśli
Niechaj wizja gładkiego lica dodaje Ci odwagi!!!!

A skoro rzuciłąś palenie, to tym bardziej buzia powinna się ułagodzić
Gratuluję decyzji
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 08:36   #1720
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Hihi, a jaki stosujesz?
Antka w spraju LRP Wchłania się momentalnie i po nałożeniu lucidity na niego buzia jest gładka i taka aksamitna Żadnych negatywnych aspektów
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 08:58   #1721
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję,że skończą się nasze katorgi
Ja używam pierwszą tubkę i też od czasu do czasu coś mi wyskakuje na brodzie lub policzku. Długo, długo się wysusza, ale jak niknie-to bez śladu i blizny.

Trzymaj się dzielnie i bądź dobrej myśli
Niechaj wizja gładkiego lica dodaje Ci odwagi!!!!

A skoro rzuciłąś palenie, to tym bardziej buzia powinna się ułagodzić
Gratuluję decyzji
Mnie już od jakiegoś czasu nic nie wyskakiwało. A gdy zaczęłam drugą tubkę od razu syf na policzku

Rzucam palenie własnie też z myślą o poprawieniu stanu skóry ale jeszcze długa droga przede mną
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 11:14   #1722
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Mnie już od jakiegoś czasu nic nie wyskakiwało. A gdy zaczęłam drugą tubkę od razu syf na policzku

Rzucam palenie własnie też z myślą o poprawieniu stanu skóry ale jeszcze długa droga przede mną
Po prostu wyłazi Ci szybciej to, co i tak by wyszło prędzej czy później
Gratuluję rzucania palenia, ja coś nie mogę się zebrać
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 11:30   #1723
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Po prostu wyłazi Ci szybciej to, co i tak by wyszło prędzej czy później
Gratuluję rzucania palenia, ja coś nie mogę się zebrać
No ja mam nadzieję że później nic mi nie będzie wyłaziło

a gratulować narazie nie ma czego- to dopiero 16 dzień
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 12:06   #1724
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
a cóż to za cudo, ten Cernor? w googlach nic konkretnego nie znalazłam, możesz słówko o tym napisać?
też mam problem z cieniami
Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja też przyłączam się do prośby o info nt tego cuda co to rozjaśnia cienie Ja też zauważyłam że w przymierzalni moja skóra bardzo ładnie wygląda

Ten krem jest z Aurigii (m.in. z tej firmy dziewczyny kupują Flavo- C). O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-pod-oczy.html poużywam go jeszcze i też mu wystawię ocenę.
Dzisiaj mijają dokładnie trzy tygodnie odkąd go zaczęłam stosować i naprawdę widzę efekty. Zaznaczam, że ja mam sińce, (które z rozjaśnioną cerą po AD wyglądają makabrycznie).
Tubka jest mała, bo tam jest tylko 10ml, ale przy stosowaniu go dwa razy dziennie, tak jak jest w instrukcji obsługi spokojnie starczy mi, tak myślę, do końca stycznia, jest bardzo wydajny (z drugiej strony jest tylko pod oczy, a tam przecież nie ma za dużej powierzchni ).

aaa, zapomniałabym zakupiłam wczoraj Lysanel. położyłam go pierwszy raz i po raz pierwszy też coś mnie szczypało strasznie się tym faktem podekscytowałam. na razie będę używała i obserwowała czy aby nic złego z naczynkami mi się nie robi.
a w ogóle to kupiłam tylko Lysanel i dostałam mnóstwo różnych próbek z LRP, chyba pani w aptce miała dobry dzień...
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 12:11   #1725
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieję że później nic mi nie będzie wyłaziło

a gratulować narazie nie ma czego- to dopiero 16 dzień
Dopiero! Nigdy do tylu nie wytrwałam!
Wracając do tematu, mi też czasem cos wyskakuje, chociaż biorę Dianę już enty miesiąc, widać jak musi, to wylezie.
Powodzenia w walce!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 13:01   #1726
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Hihi, a jaki stosujesz? Bo ja mam Iwostin- jedyny mieszczący się w możliwościach mojego portfela... ktry, co zabawne, według zaleceń producenta ma nie bielić...
Heheh dzisiaj koleżanka chciała mnie ratować bo stwierdziła ze jakaś strasznie blada jestem
A znowu z podkładem się boję ze będzie zapychał...
Hmmm.. Moze siegnę po taki podkład co to "may contain" ma talc.. Bo wygląda lepiej u mnei na twarzy...

phdwao jeden dzień bez filtra, no trudno, i tak calutki dzień spędzam w budynku, a czego się nie robi dla mężczyzn?
aż głupi się przyznać..jestem właśnie na uczelni i też nie mam filtra
testuje podkład więc lepiej bez filtra
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 14:01   #1727
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
aż głupi się przyznać..jestem właśnie na uczelni i też nie mam filtra
testuje podkład więc lepiej bez filtra
Może to głupio zabrzmi, ale ja podkładów nigdy nie używałam I czasami zastanawiam się do czego podkład służy, bo może tez powinnam

Ja zaczęłam stosować filtr jako najzwyklejszy "krem na dzien" , a jako, że MUSZĘ coś nałozyć na paszczę, bo ciągnie, to nakładam filtry i nie kombinuję
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:32   #1728
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Hihi, ładną masz buźkę to nie trzeba
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:38   #1729
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez zoya Pokaż wiadomość
Dobry, dobry wczoraj miałam wysyp, użyłam troszkę na każdy syfek (ratuje mnie grzywka, bo wszystkie na czole ) myślałam, że kilka dni będę się z nimi męczyć, a patrzę dziś w lustro i wszystkie zagojone !!

Użyłam na każdy dwa razy po minimalnej ilości i jest super
Aha - użyłam na effaclar K.(wieczorem i na noc)
Kupiłam go dzisaj
Więc A.I. używasz na K? Od razu, czy po jakimś czasie?
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 17:39   #1730
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
Ten krem jest z Aurigii (m.in. z tej firmy dziewczyny kupują Flavo- C). O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-pod-oczy.html poużywam go jeszcze i też mu wystawię ocenę.
Dzisiaj mijają dokładnie trzy tygodnie odkąd go zaczęłam stosować i naprawdę widzę efekty. Zaznaczam, że ja mam sińce, (które z rozjaśnioną cerą po AD wyglądają makabrycznie).
Tubka jest mała, bo tam jest tylko 10ml, ale przy stosowaniu go dwa razy dziennie, tak jak jest w instrukcji obsługi spokojnie starczy mi, tak myślę, do końca stycznia, jest bardzo wydajny (z drugiej strony jest tylko pod oczy, a tam przecież nie ma za dużej powierzchni ).

aaa, zapomniałabym zakupiłam wczoraj Lysanel. położyłam go pierwszy raz i po raz pierwszy też coś mnie szczypało strasznie się tym faktem podekscytowałam. na razie będę używała i obserwowała czy aby nic złego z naczynkami mi się nie robi.
a w ogóle to kupiłam tylko Lysanel i dostałam mnóstwo różnych próbek z LRP, chyba pani w aptce miała dobry dzień...

dziękuję za informacje
Chyba go sobie kupię, bo ma same bardzo dobre opinie a coś dobrego pod oczy wypadałoby w końcu kupić.

Co do Lysanelu to moja pierwsza reakcja po jego użyciu była taka sama- nareszcie coś szczypie!
Po chyba ok 2 tyg. używania nie zauważyłam, żeby mi od niego naczynek przybyło, aczkolwiek wiadomo, na istniejące już go nie nakładam.
Natomiast działanie oczyszczające to on ma, oj ma. Wszystko wyłazi na wierzch.. i to takie bolesne pryszcze, po kilka na raz :P wcześniej mi się takie nie robiły nigdy.
No i o ile przy Effaclarze nie musiałam się nawilżać, tak teraz jest to niezbędne, bo skóra się we wrażliwych miejscach łuszczy.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:03   #1731
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
dziękuję za informacje
Chyba go sobie kupię, bo ma same bardzo dobre opinie a coś dobrego pod oczy wypadałoby w końcu kupić.

Co do Lysanelu to moja pierwsza reakcja po jego użyciu była taka sama- nareszcie coś szczypie!
Po chyba ok 2 tyg. używania nie zauważyłam, żeby mi od niego naczynek przybyło, aczkolwiek wiadomo, na istniejące już go nie nakładam.
Natomiast działanie oczyszczające to on ma, oj ma. Wszystko wyłazi na wierzch.. i to takie bolesne pryszcze, po kilka na raz :P wcześniej mi się takie nie robiły nigdy.
No i o ile przy Effaclarze nie musiałam się nawilżać, tak teraz jest to niezbędne, bo skóra się we wrażliwych miejscach łuszczy.
mam nadzieję że na mnie Lysanel też tak zadziała Wprawdzie nie uśmiecha mi sie wysyp i łuszczenie ale przeżyję, byle tylko dzialał
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:43   #1732
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Kupiłam go dzisaj
Więc A.I. używasz na K? Od razu, czy po jakimś czasie?
Dobry wybór
Więc tak:
jak smaruję wieczorem to tylko a.i.
a na noc Na całą twarz używam effaclar k a na małe syfki eff a.i.
Robię przerwę gdzieś pól godziny.
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:45   #1733
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Może to głupio zabrzmi, ale ja podkładów nigdy nie używałam I czasami zastanawiam się do czego podkład służy, bo może tez powinnam

Ja zaczęłam stosować filtr jako najzwyklejszy "krem na dzien" , a jako, że MUSZĘ coś nałozyć na paszczę, bo ciągnie, to nakładam filtry i nie kombinuję
szczęściara
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 21:02   #1734
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dziewczyny a wiecie czym mogę się wspomóc oprócz effaclaru aby wyrównać koloryt skóry? Bo effie sa jakieś rezultaty ale ja jestem zachłanna i chcę jeszcze
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 21:09   #1735
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

zoya dzięki za info
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 14:25   #1736
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dziewczyny a wiecie może co pomoże mi na blizny potrądzikowe i przebarwienia? Effaclar rozjaśnił to wszystko ale idealnie to jeszcze nie jest. Podpowiedzcie mi coś bo ja jestem zielona z tej całej pielęgnacji
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 15:20   #1737
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
dziękuję za informacje
Chyba go sobie kupię, bo ma same bardzo dobre opinie a coś dobrego pod oczy wypadałoby w końcu kupić.

Co do Lysanelu to moja pierwsza reakcja po jego użyciu była taka sama- nareszcie coś szczypie!
Po chyba ok 2 tyg. używania nie zauważyłam, żeby mi od niego naczynek przybyło, aczkolwiek wiadomo, na istniejące już go nie nakładam.
Natomiast działanie oczyszczające to on ma, oj ma. Wszystko wyłazi na wierzch.. i to takie bolesne pryszcze, po kilka na raz :P wcześniej mi się takie nie robiły nigdy.
No i o ile przy Effaclarze nie musiałam się nawilżać, tak teraz jest to niezbędne, bo skóra się we wrażliwych miejscach łuszczy.
naprawdę polecam Cernor. aha, może Cię wysuszać bo z tego co pamiętam to ma w swoim składzie niestety alkohol, więc trzeba się solidnie nawilżać.
a Lysanel zrobił na mnie wręcz oszałamiające, pierwsze wrażenie

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie może co pomoże mi na blizny potrądzikowe i przebarwienia? Effaclar rozjaśnił to wszystko ale idealnie to jeszcze nie jest. Podpowiedzcie mi coś bo ja jestem zielona z tej całej pielęgnacji
zależy jaka półka cenowa Cię interesuje
z tych droższych to polecany jest żel rozjaśniający z Neostraty (swoją drogą Neostrata jest wg mnie bardzo trudnodostępna, przynamniej u mnie), a z tych tańszych, to dziewczyny polecały Albucin z pharmaceris.
w ogóle jakiego rodzaju są to przebarwienia? takie powypryskowe-nigdy-nie-schodzące?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 15:20   #1738
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie może co pomoże mi na blizny potrądzikowe i przebarwienia? Effaclar rozjaśnił to wszystko ale idealnie to jeszcze nie jest. Podpowiedzcie mi coś bo ja jestem zielona z tej całej pielęgnacji
Acnederm powinien pomoc
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 15:29   #1739
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dzięki za rady-narazie zakupię acnederm oraz ten krem wybielający pharmaceris (na neostratę narazie mnie nie stać). Ciekawe czy w ogóle mi coś pomoże- są to raczje takie przebarwienia bo trądziku, takie jaby czerwone niedoleczone plamki
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 15:44   #1740
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dzięki za rady-narazie zakupię acnederm oraz ten krem wybielający pharmaceris (na neostratę narazie mnie nie stać). Ciekawe czy w ogóle mi coś pomoże- są to raczje takie przebarwienia bo trądziku, takie jaby czerwone niedoleczone plamki
aaa no AD to standard, nie wiem jak mogłaś go jeszcze nie spotkać na swojej drodze
ale szczerze mówiąc mi AD aż tak bardzo z wywabianiem plam nie pomaga, może za bardzo niecierpliwa jestem, ale przy drugiej tubce oczekiwałabym już jakiś konkretnych efektów.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.