Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 13:26   #211
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Smile Dot.: Kolczyk w języku

Dobry pomysl z tym faktem dokonanym Z kolczykiem w pepku tak zrobilam i jakos przezylam Ale uslyszalam cos takiego: "Jak se zrobisz na twarzy albo w jezyku to go szybciej wyciagniesz niz Ci go wlozyli" Dlatego sie boje reakcji hahaha
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 17:38   #212
hanka_s
Raczkowanie
 
Avatar hanka_s
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 43
GG do hanka_s
Dot.: Kolczyk w języku

Witam czy to prawda że jak sie ma kolczyk w jezyku(obojetnie jak dlugo) to sie troche sepleni?
hanka_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 17:45   #213
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kolczyk w języku

Sepleni sie niszczy tez dolne zeby od wewnetrznej strony. Swoj wyciagnelam trzy lata temu ale przyjemnie sie Was czyta, wspomnienia wracaja
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 21:21   #214
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Kolczyk w języku

sepleni sie ale tylko na poczatku u mnie to trwało ok tygodnia a potem wszytko juz było i jest nadal ok. problemów z zebami tez jak narazie nie mam chcoiaz kolczyk mam juz ok 1,5 roku.chcociaz kazdy organizm czy jezyk bedzie inaczej reagował. pozdr
patrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 21:59   #215
fiwa
Przyczajenie
 
Avatar fiwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku

ja mam kolczyk w języku od tygodnia a za tydzien wymieniam sztange na krotsza - i licze, ze moje juz minimalne seplenienie zredukuje sie do zera (troche sie tym martwie..:|powiedzcie ze przestane sepleniec , bo ja spiewam i tak glupio zebym spiewala speleniac :P) nie ma sie czego bac. samo przeklucie nie boli, te szczypce bardziej, ale da sie przezyc. pozniej jest gorzej. mi opuchlizna zeszla teraz przez weekend. wczesniej seplenilam strasznie, albo belkotalam -jak musialam cos powiedziec staralam sie to tak robic zeby bolalo jak najmniej. plucze dentoseptem po kazdym posilku lub rumiankiem. robilam sobie tez oklady z rumiankowych kostek lodu. no i pasta do zebow musi byc taka lagodna, ja mam elmex, ale moze byc taka dla dzieci po prostu. chodzi o to zeby nie podrazniala. jem papki, zupki - na poczatku wszystko mi sie zatrzymywalo na kolczyku, ale juz to opanowalam ...troche wlasciwie to juz przegryzam to i owo choc w zaleceniach jest jesc papki 2 tygodnie. pierwsze dni sa najgorsze, wystepuje opuchlizna i boli, ale musisz tez pamietac ze to wszysto zalezy od osoby, jednych nic nie boli i im prawie nie spuchnie, innym na odwrot a jeszcze innym posrodku . ale wlascicie z kazdym dniem jest lepiej ja nie zaluje i hmm polecam
__________________
Nigdy nie bądź zadowolony z życia z drugiej ręki
fiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 09:55   #216
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Kolczyk w języku

wymiana kolczyka na krótszy nie jest obowiazkowo , ja do tej pory nie wymieniałm i tez jest dosyc długi i nie seplenie wiec Ty wymieniajac na krótszy nie powinnas tym bardziej
patrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 11:54   #217
kississsss
Przyczajenie
 
Avatar kississsss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
GG do kississsss
Question Kolczyk w języku.

Witam wszytskich. Jestem wielka fanką kolczyka w języku i już w tamtym roku obiecałam sobie, ze rzobie sobie go w te ferie. Ferie sie zaczęły a ja się zastanawiam czy to dobty pomysł. Dużo o tym czytałam ale wydaje mi sie, ze to nie wystarczające. Jestem ciekawa czy przekłucie boli, czy jest dużo krwi, jakie mogą być konsekwencje nie przyjęcia sie kolczyka i przede wszyskim jak ja mam przekonac mame zeby mi na to pozwoliła? Z góry dziękuje....
kississsss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 11:59   #218
marinka
Raczkowanie
 
Avatar marinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 188
GG do marinka
Dot.: Kolczyk w języku.

Ja tez chciałam sobie zrobić kolczyk w języku ,ale zpbaczyłam jak mój kolega z kolczykiem pluje podczas mówienia to mi sie odechciało !!!!

a co do samego przekłucia to nic nie boli ,a goi sie około tygodnia .Jak sie kolczyk nie przyjmie (w co wątpie) to trzeba go poprostu wyjąć !!!!

A ile masz lat ?? Bo to tez ważne.
marinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 12:02   #219
kississsss
Przyczajenie
 
Avatar kississsss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
GG do kississsss
Dot.: Kolczyk w języku

Ja mam zamiar sobie zrobić kolczyka w języku. Bolu sie nie boje bo gorzej mnie chyba nie bedie bolec jak mialam wyrywane migdały.... wiec z tym to najmniejszy problem.... wiekszzy to ten ze nie mam pzekonywujących moją mamę argumętó dotyczących tego kolczyka w języku.... a wię c jak ja mam ja przekonac?
kississsss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 12:08   #220
kississsss
Przyczajenie
 
Avatar kississsss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
GG do kississsss
Dot.: Kolczyk w języku.

Cytat:
A ile masz lat ?? Bo to tez ważne.



ja mam 17 no prawie 18 lat bo w kwietniu mam urodziny.
kississsss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 12:31   #221
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kolczyk w języku.

piercing był poruszany na forum milion razy, prosze uzyj wyszukiwarki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 18:15   #222
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Kolczyk w języku

ja zrobiłam to bez jej wiedzy bo juz byłam wtedy pełnoletnia wiec nie miałam probemu z przekonywnaiem.
gdy sie pózniej dowidzieli po porstu powiedzizałam ze to moje ciało i ze jezyk zarasta sie po wyjeciu w ciagu kilku godzin i tylko tyle . jesli jest dobrze ''zrobiony'' nie powinnno byc problemów z jezykiem.
patrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 13:55   #223
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Kolczyk w języku

heh, kiedyś też chciałam sobie sprawić taki kolczyk w języku. Przyjaciółka mi odradzała, a potem sobie sama zrobiła, wredzioch Teraz bym się nie zdecydowała, wystarczy mi kolczyk w pępku i tatuaż, a robiłam mając 15 lat i nie pytali się mnie nawet o dowód
w każdym razie, moja rada taka, że jeżeli chcesz sobie zrobić kolczyka to go poprostu zrób, bo później możesz być za stara , albo w pracy nie będzie to mile widziane
pozdrawiam
M42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 14:09   #224
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Cool Dot.: Kolczyk w języku

ja sobie zrobie kolczyk w języku na osiemnastkę (to już niecałe 3 lata), ból mi niestraszny bo mam juz kolczyk w nosie i 3 dziurki w uchu (wszystkie sama robiłam-ale języka już sama nie zrobie), chciałam zrobić już przed wakacjami, ale jak moja mama to usłyszała to z miejscac chciała mnie z domu wyrzucić <hahaha> ale jak sobie zrobie bo 18 to już nie bedzie miała nic do gadania
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 19:31   #225
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: Kolczyk w języku

Cześć!
Ja planuje w poniedziałek kolczyk w jęzk,ale boje się straszliwie bólu przy przekłuciu. Nie mówcie,ze nie boli, bo o pępku tez tak piszą a ja myślałam, że umrę, bo nikt nie powiedział,ze te szczypce tak bolą Dzisiaj rozmawaiałam z kolegą, który kolczyk w języku ma juz 5 lat i mówi,że lepiej jest czuć te szczypce niż welflon w języku jestem jednak na 100% przekonana, że chce to zrobic, bo chcę spróbować czy rzeczywiscie jest tak fajnie i baaaaardzo mi sie to podoba. No a najlepsze to jest to, że moja rodzinka ma nic o tym nie wiedzieć. I tu zaczynają sie schody, bo co jak stukne łyżka o kolczy przy obiedzie?? albo będę calą mordką ziewać rzy wszystkich?? jedna wpadka i po mnie na szczęscie całe dnia jestem poza domem na uczelni to nikt nie zauważy, ze mało jem i nic nie mówie no mam nadzieję, ze się nie wydam. Jak tylko zrobie kolczyka to opiszę wam chętnym tej ozdoby jak było i czy bolało i takie tam.

Pozdrowionka dla wszystkich
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 22:48   #226
--vanilla--
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w języku

Cześć kobietki. Też podziele się z wami moim doświadczeniem. Język przekłułam pięć lat temu i też mnie to nic nie bolało. Pierwszego dnia był trochę opuchnięty,bo pan włożył za krótki kolczyk więc szybko pojechałam go zmienić na dłuższy. Seplenić nie sepleniłam. Oczywiście płukanie po każdym posiłku obowiązkowee, ale ja jadłam normalnie już na drugi dzień. Kolczyk noszę do teraz i raz na jakiś czas go wyjmuję,ale zastanówcie się dobrze czy go chcecie, bo dziurka nie zarasta (no chyba,że wyciągnie się kolczyk po dwóch tygodniach). A jeśli martwicie się o uszkodzenie wewnętrznej strony zębów to można wymienic kulkę dolną na kauczukową.
--vanilla-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 23:06   #227
kicia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku

hej mam pytanie! w poniedziałek przekułam sobie język i było wszystko spoko. ale teraz troszke mnie szczypie czy cosik ta dziurka gdzie jest kolczyk. i na górze w miejscu gdzie jest kulka zrobiło sie wgłębienie. czy to normalne? pozdrawiam
kicia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 08:35   #228
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Kolczyk w języku

to szczypanie to nie wiem bo nie miałam tak ale to pewnie minie podejrzewam płukaj tlyko czyms usta tym rumiankiem czy tym co CI ten od kolczykowania mówił. a to wgłebienie jest normalne nie ma sie co bac pzdr
patrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 09:11   #229
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Kolczyk w języku

witam!Ja mam kolczyk od 4 lat no i teraz nie wyobrazalabym sobie tego, ze mialabym go nie miec Super sprawa!Planuje miec jeszcze 1. Samo przeklucie nie bolalo ....tylko pierwsze dni troszeczke, ale nie jest to jakis typowy bol, tylko takie nie mile uczucie.Bedziesz sobie pila kefirki, jadla lody wodne, to na pewno bedzie mniej bolalo Powoodzonka
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 09:18   #230
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez kicia88
hej mam pytanie! w poniedziałek przekułam sobie język i było wszystko spoko. ale teraz troszke mnie szczypie czy cosik ta dziurka gdzie jest kolczyk. i na górze w miejscu gdzie jest kulka zrobiło sie wgłębienie. czy to normalne? pozdrawiam
Ja juz nie pamietam, czy mnie szczypalo czy tez nie Ale to musisz zaobserwowac czy tam sie cos dzieje, czy cos sie nie pojaiwa-obserwacja A zakupilas sobie Corsodyl, do plukania jamy ustnej??Jezeli nie, to zakup.
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 06:18   #231
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: Kolczyk w języku

hejo!!
ja wczoraj dałam sobie zrobic kolczyk w jezyku. Przeklucie mnie trochę bolało,ale to zapewne dlatego,ze bardzo sie bałam. Jednak trwalo to zaledwie 30 sekund i po wszystkim. zaraz po przekłuciu strasznie bolały mnie węzły chłonne,ale po 30 minutach mi przeszlo. Pierwszym posiłkiem jakim zjadłam była zupa i nie było tak źle, bo łyźkę wsadzałam sobie prawie w gardlo. Pierwsza noc była boska. nic mnie nie bolało, chiciaz widze, że jezyk spuchł,ale spałam jak zabita. a podobno niektórzy zwijają się z bólu. Laska, która mi robiła kolczyk poleciła mi dentosept i cherbate z rumianku jako naój do picia lub ewentualnie wode niegazowaną. Dodatkowo biorę jeszcze tabletki przeciw gorączce i jest super. Acha, u mnie w domu nikt nie wie,ze to zrobiłam i jak narazie nikt nie zauważył, ze stroche mi sie spelneni
Takie są moje wrazenia po pierwszych godzinach!
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-24, 14:41   #232
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
kolczyk w jezyku

mam pytanie czy zawsze niszcy sie szkliwo od kolczyka w jezuku? jakie moga byc inne komplikacje i czy zawsze sie sepleni?
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-24, 14:47   #233
wesoła jola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: kolczyk w jezyku

Witaj
Wiesz znam tyku ludzi którzy mają kolczyki w języku i jakoś szkliwo im się nie niszczy. Jeśli chcesz sobie przebić język to tylko w profesjonalnym salonie. Zwróć uwagę na higienę. Albo poproś kogoś ze znajomych by ci polecili salon. Głowa do góry
wesoła jola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-24, 15:24   #234
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: kolczyk w jezyku

przeciez juz tyle wątków było na ten temat.. w kazdym pytają się dziewczyny o to samo :/
szkliwo sie nie niszy (kolczyk nosze 3 rok)
nie zawsze się sepleni (ja troszenke zmiękczałam "c" przez jakies 2 dni, ale jeśli odrazy zaczniesz płukac antyseptykami to naprawde jest luksus)
nie ma co się bac
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-24, 16:14   #235
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: kolczyk w jezyku

Cytat:
Napisane przez Cdz
przeciez juz tyle wątków było na ten temat.. w kazdym pytają się dziewczyny o to samo :/
Dokładnie...Co do szkliwa,to każdy ma inne i jednym może sie niszczyć,a drugim nie.
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 15:44   #236
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
WAZNE DLATYCH CO MAja kolczyk w jezyku

robilam kolczyk w jezyku i mam juz opuchlizne 4 dzien;/ czy to normalne? (robilam w salonie) kiedy bede mogla wsadzic taki krotki kolczyk? normalny i jescze ejdno czy wam tez taka biala wydzielina wychodzila z tych dziurek od spodu i z gry jezyka? ?
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 15:51   #237
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: WAZNE DLATYCH CO MAja kolczyk w jezyku

Mi opuchlizna całkowicie zeszła chyba dopiero po tygodniu. Myślę, że nie masz się czym martwic. Mi w salonie powiedzieli, że krótki kolczyk można wsadzic dopiero po dwóch tygodniach jak opuchlizna zejdzie całkowicie. Biała wydzielina tez jest normalna. Jedz dużo lodów wodnych, płucz Dentoseptem i wszystko będzie ok. Poszukaj innych wątków, na wizażu naprawdę było tego sporo. Pozdrawiam
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 08:10   #238
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: WAZNE DLATYCH CO MAja kolczyk w jezyku

ja mam kolczyk w języku trzeci tydzień. Opuchniety miałam chyba tylko trzy dni. Płukałam dentosepten i zjadałam lodowe rumiankowe kostki. wydzielina jest jak najbardziej normalna Po dwoch tygodniach wymieniałam kolczyk na krótszy i teraz jest bosko.
Radzę Ci spać z dodatkową poduszka, bo to pomaga na zmiejszenie opuchlizny i oszczedzaj jezyk jak tylko się da

Powodzenia!!
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 08:30   #239
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: Kolczyk na języku...

Kolczyk w języku mam około 3 tygodnie i nie załuję, ze sie zdecydowałam na ten krok. Przeklucie mnie bolało tylko troche i zaraz po nim jak juz miałam załozony kolczyk to strasnzie mnie bolały węzły chłonne. Ale po godzienie przeszło. Teraz mam juz krótszy olczyk i jestem bardzo zadowolona. Staram się jak najmniej obcierac nim i bawić. Drugiego dnia jadłam kanapki. Chociaż trwało to długo ale jadłam Opracowałam piekny system i szło mi nawet bardzo dobrze
Jestem bardzo zadowolona z kolejnej ozdoby mojego ciała
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 08:35   #240
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

a ja sie pochwale , zę sepleniłam tylko troche. Musiałam nauczyc sie mówic w miare normalnie bo w domu nikt nic nie wie o kolczyku. Mam go teraz prawie trzy tygodnie i nikt nic nie wie. na drugi dzien po założeniu kolczyka jadłam w miare normalnie teraz jest pieknie,bo mam krótki kolczyk, który mi podczas jedzenia nie włazi miedzy zęby. Bardzo fajna ozdoba ten kolczyk i przecudny gadżet przy całowani
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.