Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 17:16   #4051
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


Jak to szybko leci Ja miałam zafarbować odrost jakoś przed świętami ale jednak zrobię to jeszcze w tym tyg, nie chcę znowu żeby był za duży jak ostatnim razem.. No ta palette chyba naprawdę jest dobra, sama chętnie bym ją wypróbowała ale niestety jak dotąd nigdzie jej nie spotkałam...A słuchaj bo Ty ten czysty blond kładłaś na już rozjaśniony odrost stockholmem prawda? Ciekawe jak rozjaśni Twój naturalny odrost.. Bo superedzia ma chyba troszkę jaśniejszy ten naturalny włos niż my
Tak tez nad tym myślałam i stwierdzam ze na moim naturalnym oroście będę nawet trzymać godzinę 20 i myślę ze będzie dobrze.A mój odrost po sztokholmie był jaśniejszy po farbowaniu a porem coraz bardziej rudział i na taki rudy kładłam palett.To spróbuj pogadać z jakoms ekspedientka aby ci go zamówiła lub sprowadziła.A i jeszcze jedno tej farbki szukaj po małych kosmetycznych sklepikach bo w takich rossmanach to go nie dostaniesz.A na pewno ci sprowadza bo to w końcu ich kasa jest. Ja zawsze tak robię jak czegoś dorwać nie mogę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:23   #4052
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ewcia000 sama nie wiem co Ci doradzić..Ja chyba na Twoim miejscu wolałabym jednak aby te rude pasma potraktowała mi rozjaśniaczem. Przynajmniej miałabym pewność, że nie zżółkną i napewno wyjdzie taki kolor jaki chcę. Ale z drugiej strony bardziej zniszczysz włoski. Choć w sumie nie ma ich aż tak dużo..tzn tych rudych pasm ;p Podetniesz trochę końcówki i będą jak "nowe"
no tak, tylko właśnie boję się tego że się zniszczą...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:27   #4053
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak tez nad tym myślałam i stwierdzam ze na moim naturalnym oroście będę nawet trzymać godzinę 20 i myślę ze będzie dobrze.A mój odrost po sztokholmie był jaśniejszy po farbowaniu a porem coraz bardziej rudział i na taki rudy kładłam palett.To spróbuj pogadać z jakoms ekspedientka aby ci go zamówiła lub sprowadziła.A i jeszcze jedno tej farbki szukaj po małych kosmetycznych sklepikach bo w takich rossmanach to go nie dostaniesz.A na pewno ci sprowadza bo to w końcu ich kasa jest. Ja zawsze tak robię jak czegoś dorwać nie mogę.
Jak mi nie wyjdzie ten stockholm to tak zrobię, dzięki Choć muszę przyznać, że u mnie takich małych sklepików to już ze świecą szukać I ja też tym razem będę opór na odroście trzymać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:28   #4054
lasicakocica
Przyczajenie
 
Avatar lasicakocica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A jak Tobie wychodził ten stockholm? Na jakie włoski go kładłaś i ile czasu kolor się utrzymywał? Mam zamiar teraz go użyć i zbieram informację
Kładłam go na włosy już farbowane na jasny blond, ale jaką farbą nie pamiętam napewno był to jasny blond o złotawym połysku. Ja byłam zadowolona, bo lubie jasne, zimne odcienie. Z tego co pamiętam żółkł tylko na samym początku, bo przebijała wcześniejsza farba. Z każdym kolejnym farbowaniem był trwalszy To link do mojego zdjęcia, wtedy miałam ten odcień na włosach pozdrawiam


http://www.facebook.com/photo.php?pid=19728&id=10 0000628292851
lasicakocica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:32   #4055
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczynki napiszcie jakim rozjaśniaczem uzyskam taki blondzik na moich włoskach?
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:39   #4056
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jak mi nie wyjdzie ten stockholm to tak zrobię, dzięki Choć muszę przyznać, że u mnie takich małych sklepików to już ze świecą szukać I ja też tym razem będę opór na odroście trzymać
Wierze Ci bo tez mieszkałam w Wawie 3 lata.To szukaj po osiedlowych małych sklepikach.Powodzenia pa.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:08   #4057
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jak mi nie wyjdzie ten stockholm to tak zrobię, dzięki Choć muszę przyznać, że u mnie takich małych sklepików to już ze świecą szukać I ja też tym razem będę opór na odroście trzymać

Stockholm wychodzi pięknie, chłodno - beżowo ale tylko na rozjaśnionych włoskach, bo odrostu nie chce ruszyć, za cholerę Z ciemnego blondu robi taki jakiś średnio - jasny blond na dokładkę ciepły...ta farbka jest po prostu zbyt słaba na odrost.
No, chyba że nie wiem, może ze dwie godziny jakby trzymać na głowie to by wyszło??
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 20:41   #4058
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki dziewczyny, no mam nadzieję, że jakoś przyzwoicie ruszy ten odrost, najwyżej potrzymam te 2 godz heheh
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:14   #4059
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

włosy zrobione beżem, tak jak radziła koleżanka i faktycznie jakby lepiej trochę...
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 22:34   #4060
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
dziekuje , 8cm to moj kolor naturalny z delikatnymi pasemkami blond a reszta to pozostalosc po balejazu , ktore byly pokryte farba bez amoniaku. kolor sie nie odroznia
Coz to za farba??? Moze Richesse ... Szukam farby w Twoim odcieniu, ale nie moge sie zdecydowac byla bym wdzieczna za zamiary

A jaki kolor chcesz mieszac z 6 albo 9 ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 08:15   #4061
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Coz to za farba??? Moze Richesse ... Szukam farby w Twoim odcieniu, ale nie moge sie zdecydowac byla bym wdzieczna za zamiary

A jaki kolor chcesz mieszac z 6 albo 9 ?
watpie ze ci pomoge poniewaz kolor wyszedl taki po spranym kolorze 8M i 10N (matrix color sync) jakos ciemno mi wyszedl ale po czasie sie splukal.

ja bym chciala pomieszac farbe jasny blond z woda 9% i z richesse zeby troaszke zmniejszyc procent , ale z tego co czytalam moge tez dodac ostudzana przegotowana wode
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2010-03-18 o 14:44
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 08:54   #4062
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

oczywiście daję fotki beż, dzięki za poradę blond bunny - była dobra!!!

Edytowane przez Sophe
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:45
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:43   #4063
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Najlepsze farby BLOND

czy któraś z Was wie, jaką farbą można uzyskać taki jasny, chłodny blond taki jak na fotce poniżej??????? bo ja już po prostu nie mam siły na dalsze eksperymenty ;-((((((
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:02   #4064
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez karmelek_ Pokaż wiadomość
Goldwell ! Rozjaśniacz. Niestety wydatek ,bo do proszku trzeba dokupić wodę. Ta firma jest firmą fryzjerską,profesjonalną . Warto wyposażyć się w tę pół kilogramową magiczna konsystencję Nie mogę przewidzieć na ile farbowań wystarczy,ale to bardziej opłacalne niż fizyta u fryzjera.
potwierdzam zakupiłam i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że wystarczy na 10 rozjaśnień odrostu, więc koszt się zmniejsza dio tego zawsze jakaś farbka, w moim przypadku ostatnio był to garnier 111 teraz albo Stockholm będzie albo beż jakiś, jeszcze nie wiem przed świetami będę robiła więc napewno pokażę fotki.
co do rozjaśniania wychodzi prawie biały kolorek ale ja jednak wolę na to położyć farbę nie jest tak sztucznie wtedy.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:03   #4065
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Jestem już po fryzjerze, jestm MEGA zadowolona. Zrobiła mi ciemne zimne i drobne pasma, żeby włosy były takie bardziej popielate. Rozjaśniła te żółte, rude przebłyski. I w ogóle muszę Wam powiedzieć, że po tym jej rozjaśniaczu mam o niebo lepsze włosy niż po lorealu, który stosowałam. W końcu są błyszczące, a nie sianowate i matowe. Wstawiam zdjęcie. I jak pomyślę ile wydałam kasy na te farby drogeryjne...to bym miała 3 takie balejaże jak nie więcej. Bo zapłaciłam 65 zł tylko.
bardzo ładnie ....fryzjer to fryzjer ja jestem zadowolona bardzo z tego c12 i mam cały czas lodowe malutki odrost sie robi ale kolor trzyma
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:35   #4066
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no i kupiłam garniera 111 (w promocji z szamponem za 8.99)i mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie i z zółtych włosków zrobi piękny blond ale właśmie zastanwiam sie ile go trzymac na włosachmam taki no może centymetr odrost coś mi słabo rosną i niewiem na jak długo go nałożyć...kurcze troszke mnie ten fiolet przeraza ale mam nadzieje ze nie bedzie żlejak już zrobie to napewno wstawie fotki.pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:40   #4067
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze farby. Mam na głowie niezły odrost po balejażu - blond i brąz z przewagą blond. Mam trochę zniszczone włosy od ciągłego rozjaśniania i chciałabym teraz nałożyć jakąś farbkę, która pokryje balejaż i ten ciemny odrost, nie chcę już takich bardzo jasnych ale też boję się zrobić takie ciemne jak mam naturalne->to takie ciemny blond a jasny brąz sama nie wiem jak go określić, oceńcie same bo niżej umieszczam swoje fotki teraźniejszych włosów. Co myślicie o tych farbach: http://www.amora.pl/loreal-casting-c...nd-p-7037.html
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,21081.html
http://www.henkel.no/non/content_ima..._425H_425W.jpg

Jakby to wyszło na mojej głowie? jaki wyjdzie ten odrost? nie chcę żeby wyszły przypadkiem rude albo super czarne :P z góry dziękuje
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:48   #4068
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

może macie jakieś lepsze propozycje
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:11   #4069
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
może macie jakieś lepsze propozycje
wiesz po pierwsze to uważam że powinnaś zrobic jeszcze raz zdjęcia Twoich włosków, najlepiej przy oknie w dzień bo tak najlepiej widać kolor na zdjęciu i jest najbardziej zbliżony do realu

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

a wklej fotkę koloru jaki chciałabys uzyskać, jakiejs aktorki np.
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 15:30   #4070
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze farby. Mam na głowie niezły odrost po balejażu - blond i brąz z przewagą blond. Mam trochę zniszczone włosy od ciągłego rozjaśniania i chciałabym teraz nałożyć jakąś farbkę, która pokryje balejaż i ten ciemny odrost, nie chcę już takich bardzo jasnych ale też boję się zrobić takie ciemne jak mam naturalne->to takie ciemny blond a jasny brąz sama nie wiem jak go określić, oceńcie same bo niżej umieszczam swoje fotki teraźniejszych włosów. Co myślicie o tych farbach: http://www.amora.pl/loreal-casting-c...nd-p-7037.html
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,21081.html
http://www.henkel.no/non/content_ima..._425H_425W.jpg

Jakby to wyszło na mojej głowie? jaki wyjdzie ten odrost? nie chcę żeby wyszły przypadkiem rude albo super czarne :P z góry dziękuje
Biorąc pod uwagę farby które wkleiłaś to będzie problem bo one nie rozjaśnią odrostu - nawet go nie ruszą niestety. Na odrost musisz mieć farbę rozjaśniającą napewno bo jest dość ciemny.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:50   #4071
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny sobie tutaj chwalą palette czysty blond, ale trudno ją dostać niestety, ja mam trochę jasniejszy odrost niz ty i za niedługo planuje robic palette c10
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:05   #4072
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Sophe to bardzo się cieszę że pomogłam, włoski wyszły ci naprawdę śliczne co to za kolor dałaś?

Maryla no bez nowych fot się chyba nie obejdzie bo te są takie przydymione że nawet ja mam problem żeby określić twój naturalny kolor. No i najważniejsze, co ty chcesz osiągnąć jaki kolor mniej więcej? też jakąś fotkę daj.
I nie wiem czy to przez złe ujęcie ale czy ty masz tak bardzo popalone włosy jak wyglądają? Czy już parę razy ten balejaż robiłaś bo te włoski to jakby porowate strasznie są i wyłamane ...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:45   #4073
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
oczywiście daję fotki beż, dzięki za poradę blond bunny - była dobra!!!
Śliczny kolorek naprawdę A jak wrażenia po farbce? Dobrze rozjaśnia odrost? Jak długo trzymałaś? Bo robiłaś z tego co pamiętam garnier belle color 13?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-18 o 17:46
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 17:23   #4074
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze farby. Mam na głowie niezły odrost po balejażu - blond i brąz z przewagą blond. Mam trochę zniszczone włosy od ciągłego rozjaśniania i chciałabym teraz nałożyć jakąś farbkę, która pokryje balejaż i ten ciemny odrost, nie chcę już takich bardzo jasnych ale też boję się zrobić takie ciemne jak mam naturalne->to takie ciemny blond a jasny brąz sama nie wiem jak go określić, oceńcie same bo niżej umieszczam swoje fotki teraźniejszych włosów. Co myślicie o tych farbach: http://www.amora.pl/loreal-casting-c...nd-p-7037.html
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,21081.html
http://www.henkel.no/non/content_ima..._425H_425W.jpg

Jakby to wyszło na mojej głowie? jaki wyjdzie ten odrost? nie chcę żeby wyszły przypadkiem rude albo super czarne :P z góry dziękuje
A ja myślę że każda z tych 3 farbek powinna ci ładnie wyrównać kolor tyle, że odrost i tak będzie niestety trochę ciemniejszy bo to nie są farby superrozjaśniające... aha i wiesz co, uważaj z farbami które mają w nazwie "popielaty" - jest duże prawdopodobieństwo że na tych rozjaśnionych włoskach taka farba wyjdzie z zielonkawym odcieniem! (sama tak kiedyś zrobiłam i zieleni nie mogłam się pozbyć przez sto lat, to był horror ) Ta trzecia (ostatnia) farba chyba złapie najlepiej, tak mi się wydaje...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 17:32   #4075
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Blond bunny czy mogłąbyś mi dradzić, strone wcześniej wkleiłam fotkę z moimi włoskami jutro idę do fryzjera więc... szybko szybko

coraz bardziej sie zastanawiam nad porządniejszym ścięciem włosków
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 17:48   #4076
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wiesz po pierwsze to uważam że powinnaś zrobic jeszcze raz zdjęcia Twoich włosków, najlepiej przy oknie w dzień bo tak najlepiej widać kolor na zdjęciu i jest najbardziej zbliżony do realu

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

a wklej fotkę koloru jaki chciałabys uzyskać, jakiejs aktorki np.
pierwsze zdjęcie i trzecie robione jest właśnie przy oknie, dzisiaj już za późno ale jutro coś dorzucę

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Sophe to bardzo się cieszę że pomogłam, włoski wyszły ci naprawdę śliczne co to za kolor dałaś?

Maryla no bez nowych fot się chyba nie obejdzie bo te są takie przydymione że nawet ja mam problem żeby określić twój naturalny kolor. No i najważniejsze, co ty chcesz osiągnąć jaki kolor mniej więcej? też jakąś fotkę daj.
I nie wiem czy to przez złe ujęcie ale czy ty masz tak bardzo popalone włosy jak wyglądają? Czy już parę razy ten balejaż robiłaś bo te włoski to jakby porowate strasznie są i wyłamane ...
Niestety są popalone, łamią sie itp.dlatego teraz ruszam z ich pełną regeneracją i nie chcę ich znowu potraktować rozjasniaczem, ( bo średnio co 2 miesiące robię taki balejaż już od dawna) dlatego myślę o jakies farbie nie za ciemnej nie za jasnej, takiej zeby pozbyć się odrostu no i nie mieć rudych ani zielonych

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
A ja myślę że każda z tych 3 farbek powinna ci ładnie wyrównać kolor tyle, że odrost i tak będzie niestety trochę ciemniejszy bo to nie są farby superrozjaśniające... aha i wiesz co, uważaj z farbami które mają w nazwie "popielaty" - jest duże prawdopodobieństwo że na tych rozjaśnionych włoskach taka farba wyjdzie z zielonkawym odcieniem! (sama tak kiedyś zrobiłam i zieleni nie mogłam się pozbyć przez sto lat, to był horror ) Ta trzecia (ostatnia) farba chyba złapie najlepiej, tak mi się wydaje...
Ta trzecia farbka też bardzo mi się podoba, ale nie wiem czy nie bedzie jakiejś masakry na mojej głowie. Chciałabym zapuścić włosy, ale niestety - jak pisałam wyżej są zniszczone wiecznym rozjaśnianiem i suszeniem suszarka. Dlatego nie mogę przed farbą użyć rozjaśniacza bo chyba połowa włosów mi wypadnie.
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:00   #4077
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Sophe to bardzo się cieszę że pomogłam, włoski wyszły ci naprawdę śliczne co to za kolor dałaś?

...
Wella

Edytowane przez Sophe
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:45
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:25   #4078
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Maryla128:
skoro Twoje włosy są aż tak zniszczone to może na razie jeszcze poczekaj z koloryzacją i na razie odżyw włoski i może podetnij(wiem że zapuszczasz) ale skoro twoje włosy są zniszczone to i tak za dużo nie urosną albo te co urosna bedą się kruszyć i łamać
ja też chciałabym zapuścić włosy, ale póki co mam do łopatek i jutro prawdopodobnie zetnę je do ramion, poniewaz chcę je trochę odżywić żeby do następnego były jak "nowe"
a tak poza tym to mówisz że nie chcesz potraktować włosów rozjasniaczem, a powiem Ci taką ciekawostkę że jakieś dwa tygodnie temu wellatonem12/1 i strasznie mi wysuszył włosy i łamały mi sie po nim dość mocno, teraz jest już w miarę ok, bo uzywam cały czas maseczek do włosów tak wysuszył a to farba no nie...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:27   #4079
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Maryla128 Wiesz ja miałam prawie to samo.Moje włoski jeszcze przed dwoma miesiącami nadawały się do kosza.Ale postawiłam na konkretna regeneracje.Moje włosy obecnie są o niebo lepsze.Ale nie uchroniłam się przed ścięciem,od tego zaczęłam ponad 10 cm.poszło w piec(to był dla mnie koszmar) i tak samo jak ty pragnęłam długich włosów.Również miałam włosy traktowane rozjaśniaczem i miałam już tego dość.Przeszłam roczna torturę z testowaniem farb aby w końcu dojść to tej jednej która w końcu poradziła sobie z moim odrostem.Także radze jeśli masz oporne włosy na rozjaśnianie to nie baw się garnierami.wellatonem czy lorealem.Mi to wszystko nie pomogło a tylko zrobiło moje odrosty na rudawo.Moja rada: podetnij włosy,zapoznaj się z olejowaniem włosów,również watek o siemieniu lnianym jest bardzo pomocny może maska Wax? Ja do tego od dziś dodaje do tych wszystkich rzeczy jeszcze maskę kallos latte.(jak na pierwsze użycie to jestem po wrażeniem co robi z moimi włoskami)jest po prostu super na takiego typu włosy co nasze)No nic rozpisałam się troszkę ale mam nadzieje ze coś pomogłam.W razie pytań to pisz.Chętnie pomogę.A no i pożegnaj się z suszarka z ciepłym nawiewem i prostownica.Mi to pomogło.Powodzenia
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:46   #4080
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Maryla128:
skoro Twoje włosy są aż tak zniszczone to może na razie jeszcze poczekaj z koloryzacją i na razie odżyw włoski i może podetnij(wiem że zapuszczasz) ale skoro twoje włosy są zniszczone to i tak za dużo nie urosną albo te co urosna bedą się kruszyć i łamać
ja też chciałabym zapuścić włosy, ale póki co mam do łopatek i jutro prawdopodobnie zetnę je do ramion, poniewaz chcę je trochę odżywić żeby do następnego były jak "nowe"
a tak poza tym to mówisz że nie chcesz potraktować włosów rozjasniaczem, a powiem Ci taką ciekawostkę że jakieś dwa tygodnie temu wellatonem12/1 i strasznie mi wysuszył włosy i łamały mi sie po nim dość mocno, teraz jest już w miarę ok, bo uzywam cały czas maseczek do włosów tak wysuszył a to farba no nie...
po ostatnim balejażu czyli 1 lutego miałam podcinane końcówki, widać znowu trzeba - ale te włosy to mi chyba za 10 lat urosną takie jak chce z tymi odrostami wyglądam juz jak upiór więc ciężka sprawa z tym niefarbowaniem...

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Maryla128 Wiesz ja miałam prawie to samo.Moje włoski jeszcze przed dwoma miesiącami nadawały się do kosza.Ale postawiłam na konkretna regeneracje.Moje włosy obecnie są o niebo lepsze.Ale nie uchroniłam się przed ścięciem,od tego zaczęłam ponad 10 cm.poszło w piec(to był dla mnie koszmar) i tak samo jak ty pragnęłam długich włosów.Również miałam włosy traktowane rozjaśniaczem i miałam już tego dość.Przeszłam roczna torturę z testowaniem farb aby w końcu dojść to tej jednej która w końcu poradziła sobie z moim odrostem.Także radze jeśli masz oporne włosy na rozjaśnianie to nie baw się garnierami.wellatonem czy lorealem.Mi to wszystko nie pomogło a tylko zrobiło moje odrosty na rudawo.Moja rada: podetnij włosy,zapoznaj się z olejowaniem włosów,również watek o siemieniu lnianym jest bardzo pomocny może maska Wax? Ja do tego od dziś dodaje do tych wszystkich rzeczy jeszcze maskę kallos latte.(jak na pierwsze użycie to jestem po wrażeniem co robi z moimi włoskami)jest po prostu super na takiego typu włosy co nasze)No nic rozpisałam się troszkę ale mam nadzieje ze coś pomogłam.W razie pytań to pisz.Chętnie pomogę.A no i pożegnaj się z suszarka z ciepłym nawiewem i prostownica.Mi to pomogło.Powodzenia
Bardzo dziękuje za obszerną odpowiedź Używam Wax, jedwab no i wypróbuję tą maskę kallos latte o której wspomniałaś. jaka jest jej cena? musze chyba zainwestowac w nową suszarke bo obecna nie ma zimnego nawiewu a prostownicy nie uzywam.
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.