Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 07:45   #3331
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a ja w jakich lepiej??
1zdjecie ja prawie 3 lata temu
2 obecne robione w piątek
Zdecydowanie ten jasny blond pasuje Ci pod oczęta

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jeszcze raz ja

Doczytałam,że jako podkład mogę użyć Palette Deluxe platynowy blond. Kupiłam ją i jutro będę farbować później wstawie zdjęcia

Możecie mi tylko powiedzieć ile mam trzymać tą farbkę?
Na ulotce jest napisane,że na odrostach 30-40 min a na reszczie włosów 2-5 min. Mam się do tego zastosować w 5 min ta farba mi chyba włosów nie rozjaśni?
Ja robiłam tą Palettką deluxe 100 podkład i trzymałam 45 minut (i z tego co pamiętam, to tak właśnie było napisane na ulotce odnośnie tego konkretnego odcienia, w przypadku innych było to chyba 30-40 minut)
Jak masz ciemny odrost to polecam przetrzymac nawet do 55 minut, ja następnym razem tak zrobię
A na całośc nie przeciągałam, bo końce miałam jasne POWODZENIA i czekamy na zdjęcia
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 07:55   #3332
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wlasnie odnośnie opalenizny-ja na codzien jestem raczej blada, w kazdym razie mam jasną karnacje, chłodna bo zaróżowioną. Ale w lecie, teraz kiedy miesiac bylam nad morzem wiadomo ze sie opalilam. Nie uwazam zeby naturalna opalenizna byla tandetna-owszem, uzywalam filtrow 50, potem 30, ale nie sposób nie opalić sie kiedy temperatura wynosi 35 stopni i słonce swieci. A slonca nie unikam- w koncu po to jade na wakacje zeby było to sloneczko
Kotka - wg mnie jasne lepiej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:03   #3333
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja łykałam skrzypovite 3 m-c porost u mnie prawie ten sam tyle ze musiałam je wzmocnić (po rodzinie mam bardzo cienkie i wolno rosnące włoski) wcierałam codziennie radical przez miesiac, ponad 2 miesiace stosowałam henna teatment wax do blondu i zrobiłam apułke kerastase vita-ciment, to zaczeły sie pojawiać nowe małe włoski
po waxie zaczłam uzywac kalosa plancety ale nie poprawił zbyt mocno moich włosków... i odtawiłam skrzypowite bo co jakis czas tak trzeba i od września znowu do niej wracam! Jowitka zdaje mi sie ze lepeiej w ciemnych...ale z takiego pieknego blondziku nie warto juz rezygnować!

Ewcia super ci w blondzie!

a ja w jakich lepiej??
1zdjecie ja prawie 3 lata temu
2 obecne robione w piątek
a powiedz mi jeszcze, farbę brillance nakładasz na podkład czy na naturalne włosy?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:37   #3334
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jako, że zauważyłam, że znacie się trochę na blond farbach postanowiłam napisać

Chodzi mi o odrosty. Chciałabym zamalować je sama tylko nie mam pojęcia jakiej farby użyć. Już raz się na tym przejechałam, wzięłam popielaty blond i bylam fioletowa

W załączniku zdjęcia koloru jaki aktualnie posiadam, oraz odrostu... jest on może w rzeczywistości nawet ciemniejszy.

Co proponujecie?;>
Bardzo prosze o jakąkolwiek poradę
Ja proponuję Ci moją farbkę, bo daje odcień bardzo podobny do Twojego i nie robi żółtych odrostów. Kolor bardzo naturalny i włoski lśniące, tzn. moje nie są takie lśniące bo strasznie skatowane, ale stan ich po tej farbie napewno się poprawił. Loreal excellence 01. Możesz też wziąć pod uwagę 9.0 - ten odcien pewnie wyjdzie ciemniej bo nie jest superrozjaśniający. Ogólnie polecam excellence, bo naprawdę nie wyrządza takich szkód jak inne farby.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:53   #3335
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------



Ja robiłam tą Palettką deluxe 100 podkład i trzymałam 45 minut (i z tego co pamiętam, to tak właśnie było napisane na ulotce odnośnie tego konkretnego odcienia, w przypadku innych było to chyba 30-40 minut)
Jak masz ciemny odrost to polecam przetrzymac nawet do 55 minut, ja następnym razem tak zrobię
A na całośc nie przeciągałam, bo końce miałam jasne POWODZENIA i czekamy na zdjęcia
w ulotce jest tak: W przypadku odcienia 100: czas działania mieszanki na samych odrostach powinien wynosić 30-40 minut.
Następnie resztę mieszanki należy równomiernie rozprowadzić na całej długości włosów i pozostawić całość na kolejne 2-5 min.

No tak ja mam odrosty w kolorze ciemnego blondu więc nie sądze,żeby były problem z rozjaśnieniem odrostu.

Natomiast na glowie mam balejaż więc na całe włosy na ile mam to nałożyć??

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi, jesteście cudowne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:53   #3336
m a d z i k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej!
Jestem po farbowaniu londą 12.9 i jestem mega ROZCZAROWANA!! Włosy przez 3 mycia głowy były siwe. z tyłu wyglądałam jak stara baba zużyłam 2 opakowania, trzymałam w sumie 45 minut, a mimo to kolor wyszedł nierównomierny. Obecnie (po tygodniu od farbowania) myjąc codziennie włosy, żeby sprać tą siwość mam białe z jakimś innym odcieniem. generalnie byłam załamana i przez 3 dni nie mogłam nigdzie wyjść, bo włosy wyglądały beznadziejnie. Wiem tylko jedno: nigdy więcej londy!!załączam zdjęcia:
m a d z i k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:10   #3337
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
w ulotce jest tak: W przypadku odcienia 100: czas działania mieszanki na samych odrostach powinien wynosić 30-40 minut.
Następnie resztę mieszanki należy równomiernie rozprowadzić na całej długości włosów i pozostawić całość na kolejne 2-5 min.

No tak ja mam odrosty w kolorze ciemnego blondu więc nie sądze,żeby były problem z rozjaśnieniem odrostu.

Natomiast na glowie mam balejaż więc na całe włosy na ile mam to nałożyć??

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi, jesteście cudowne
Ja bym Ci radziła zrobić odrosty porządnie trzymać nawet do godziny a do reszty pozostałości mieszanki dolej trochę wody i wmasuj w resztę włosków do zapienienia.Trzymaj 10 minut i zmywaj wszystko.Na pewno włoski tego tak nie odczują jak byś kładła sama farbkę na całości.A czy ten balejaż jest ciemny?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 09:18   #3338
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci radziła zrobić odrosty porządnie trzymać nawet do godziny a do reszty pozostałości mieszanki dolej trochę wody i wmasuj w resztę włosków do zapienienia.Trzymaj 10 minut i zmywaj wszystko.Na pewno włoski tego tak nie odczują jak byś kładła sama farbkę na całości.A czy ten balejaż jest ciemny?
kolor mam taki jak w awatarze,bo to moje zdjęcie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:36   #3339
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka- dziękuje

Wasienka- 3 tygodnie temu wróciłam z urlopu w chorwacji i byłam jeszcze ciemniejsza uwielbiam być opalona dziękuje za obronę

_enchanted_ dzięki

Agatau88 dziękuje również

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a powiedz mi jeszcze, farbę brillance nakładasz na podkład czy na naturalne włosy?
na naturalne, odrost... ale nie łapie mi tak jak chce ostatnio wyszło mi żółtawo ale moja fryzjerka zrobiła mi parę pasemek od góry rozjaśniaczem i było nawet nieźle ale wolałabym tylko farby używać, wiec następnym razem robię palette 00A i mam nadzieje ze wyjdzie w miarę jasno żeby nie dawać potem n&e 522

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez m a d z i k Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem po farbowaniu londą 12.9 i jestem mega ROZCZAROWANA!! Włosy przez 3 mycia głowy były siwe. z tyłu wyglądałam jak stara baba zużyłam 2 opakowania, trzymałam w sumie 45 minut, a mimo to kolor wyszedł nierównomierny. Obecnie (po tygodniu od farbowania) myjąc codziennie włosy, żeby sprać tą siwość mam białe z jakimś innym odcieniem. generalnie byłam załamana i przez 3 dni nie mogłam nigdzie wyjść, bo włosy wyglądały beznadziejnie. Wiem tylko jedno: nigdy więcej londy!!załączam zdjęcia:
Madzik nie mart sie! i tak jest dobrze ! następnym razem użyjesz innej farbki i bedzie super! bardzo ładne masz włoski
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:42   #3340
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Yattamanka- dziękuje

Wasienka- 3 tygodnie temu wróciłam z urlopu w chorwacji i byłam jeszcze ciemniejsza uwielbiam być opalona dziękuje za obronę

_enchanted_ dzięki

Agatau88 dziękuje również



na naturalne, odrost... ale nie łapie mi tak jak chce ostatnio wyszło mi żółtawo ale moja fryzjerka zrobiła mi parę pasemek od góry rozjaśniaczem i było nawet nieźle ale wolałabym tylko farby używać, wiec następnym razem robię palette 00A i mam nadzieje ze wyjdzie w miarę jasno żeby nie dawać potem n&e 522

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



Madzik nie mart sie! i tak jest dobrze ! następnym razem użyjesz innej farbki i bedzie super! bardzo ładne masz włoski
aha no nic, dalej będę szukać ideału w farbach

ps. Bardzo ładna masz fryzurke szkoda że ja nie mogę sobie na taka pozwolić mam owalna twarz i grzywka nie pasuje a poza tym mam jedno takie miejsce że włosy rosną mi do góry i jak mam grzywke to w tym miejscu mi stoją :-D

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-26 o 09:47
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:43   #3341
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja łykałam skrzypovite 3 m-c porost u mnie prawie ten sam tyle ze musiałam je wzmocnić (po rodzinie mam bardzo cienkie i wolno rosnące włoski) wcierałam codziennie radical przez miesiac, ponad 2 miesiace stosowałam henna teatment wax do blondu i zrobiłam apułke kerastase vita-ciment, to zaczeły sie pojawiać nowe małe włoski
po waxie zaczłam uzywac kalosa plancety ale nie poprawił zbyt mocno moich włosków... i odtawiłam skrzypowite bo co jakis czas tak trzeba i od września znowu do niej wracam! Jowitka zdaje mi sie ze lepeiej w ciemnych...ale z takiego pieknego blondziku nie warto juz rezygnować!

Ewcia super ci w blondzie!

a ja w jakich lepiej??
1zdjecie ja prawie 3 lata temu
2 obecne robione w piątek
to pierwsze jakieś niewyraźne...ale w blondzie Ci ślicznie
dziękuję
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-26 o 09:45
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 09:53   #3342
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
aha no nic, dalej będę szukać ideału w farbach

ps. Bardzo ładna masz fryzurke szkoda że ja nie mogę sobie na taka pozwolić mam owalna twarz i grzywka nie pasuje a poza tym mam jedno takie miejsce że włosy rosną mi do góry i jak mam grzywke to w tym miejscu mi stoją :-D
ja tez szukam idealnej farby wiec nie jesteś sama... a co do grzywki właśnie zapuszczam bo chce coś innego mieć a potem może wrócę do prostej zobaczymy...

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
to pierwsze jakieś niewyraźne...ale w blondzie Ci ślicznie
dziękuję
bo to pierwsze robione telefonem co nawet 1megapiksela nie miał
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:20   #3343
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tez szukam idealnej farby wiec nie jesteś sama... a co do grzywki właśnie zapuszczam bo chce coś innego mieć a potem może wrócę do prostej zobaczymy...

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



bo to pierwsze robione telefonem co nawet 1megapiksela nie miał
aha
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:25   #3344
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kolor mam taki jak w awatarze,bo to moje zdjęcie
To zrób jak Ci radziłam.Powinno się ładnie wyrównać z odrostem.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

A jak tam się fryzurka sprawuje??? Zadowolona jesteś?A kolorek tez ok?Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:32   #3345
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny a jak myślicie jaka fryzura do mnie pasuje i jaki kolor??

kurcze, tak się zastanawiam jaką farbą teraz zrobic?? dobrze się czuje w takim jasnym perłowym albo popielatym odcieniu, ale denerwuje mnie to, ze żółknie szybko
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-26 o 10:58
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:48   #3346
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczynki wstawiam Wam fotki po L'Orealu Excellence 10.21 Mamcia ma dziś kładła na wcześniejszy Wellaton 8/1, farbka wszystkiego do porządku nie pokryła i z tego prześwity ciemniejsze gdzieniegdzie, ale źle nie jest
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:49   #3347
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak myślicie jaka fryzura do mnie pasuje i jaki kolor??

kurcze, tak się zastanawiam jaką farbą teraz zrobic?? dobrze się czuje w takim jasnym perłowym albo popielatym odcieniu, ale denerwuje mnie to, ze żółknie szybko
a używasz szamponu tego fioletowego z joanny?albo płukanki srebrnej, bo to pomaga na żółkniecie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:57   #3348
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a używasz szamponu tego fioletowego z joanny?albo płukanki srebrnej, bo to pomaga na żółkniecie
nie używam, bo płukanka robi mi siwe włosy a odrost wtedy się strasznie rzuca w oczy, bo żółtego odrostu nie łapie tak płukanka
chyba muszę kupic ten szampon

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam Wam fotki po L'Orealu Excellence 10.21 Mamcia ma dziś kładła na wcześniejszy Wellaton 8/1, farbka wszystkiego do porządku nie pokryła i z tego prześwity ciemniejsze gdzieniegdzie, ale źle nie jest
no nie jest źle ładnie nawet wyszło
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:13   #3349
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Moja spozniona opinia - Kotka rowniez uwazam, ze trudno podjac decyzje z tym mniej niz 1px zdjeciem (to bardziej wyzwanie dla wyobrazni) ale w blond ladnie. Na zdjeciu jestes zrobiona itd, wiec wydaje mi sie, ze gdybys pokazala "zrobione" zdjecie w jakims brazie tez byloby ok. Co do opalenizny to zgadzam sie, ze o tej porze roku wyglada naturalnie. W moim miescie pelno Brytyjek w lecie z naturalnie jasnymi blond wloskami i tez sie spiekaja na czekolade, wiec dla mnie to jakos szokujaco nie wyglada - w koncu skoro naturalnie maja taki kolor a skora naturalnie nabiera ciemniejszego odcienia to jest to naturalny look . Gorzej w zimie odbiera sie takie blond czekoladki - wiadomo.

A czy wasienka wstawila zdjecie tylko przeoczylam?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 11:24   #3350
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
nie używam, bo płukanka robi mi siwe włosy a odrost wtedy się strasznie rzuca w oczy, bo żółtego odrostu nie łapie tak płukanka
chyba muszę kupic ten szampon[COLOR="Silver"]
)
kup sobie zaledwie 5 zł ale nie barwi włosów na jakieś szarości ale trzeba go stosować dość regularnie

TLU wszyscy właśnie mówią ze mi lepeij w blondzie a mój chlopak jest zachwycony dzięki za opinie a co do opalenizny tak jak mówiłam wcześniej uwielbiam być brązowa
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:25   #3351
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Właśnie wasienka gdzie foto?


Kotka ja tez myślę że lepiej ci w blondzie, poza tym jesteś bardzo ładna, wiec wyglądasz jak lalka lub gwiazdka porno Naprawdę super.
Ja też uważam że opalenizna i blond to nic złego, oczywiście o ile nie jest solaryjna pomarańczowa albo ciemno czekoladowa.
Lepiej wyglądają opalone dziewczyny niż blade, a wiem coś o tym bo sama się w ogóle! nie opalam i mam świadomość że ładniej by mi było jakbym się przybrązowiła...

Ewcia kolor ci nie żółknie a spiera się perła lub popiel. Żółknięcie to co innego, jak np. farbujesz i masz jasny blond z za miesiąc masz rudawe.
A to normalne że barwniki niebieskie i fioletowe się zmywają bo w naturze ich nie ma dlatego są nietrwałe. Ale żeby podtrzymać efekt to trzeba stosować płukanki lub szampony fioletowe.
A jeśli płukanka ci robi fioletowe włosy to za duże stężenie- spróbuj dać na 2 litry wody mniej niż 1/3 nakrętki i będzie dobrze. Ja tak robię co 2-3 mycie i jest piękny lśniący biało srebrny kolorek. A miałam rozjaśnione włosy latami i jakoś nie ma fioletu, czasem się zdarzy kilka pasemek o pobłysku jak mi ręka drgnie przy nalewaniu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:33   #3352
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kup sobie zaledwie 5 zł ale nie barwi włosów na jakieś szarości ale trzeba go stosować dość regularnie
no ja już miałam ten szampon

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia kolor ci nie żółknie a spiera się perła lub popiel. Żółknięcie to co innego, jak np. farbujesz i masz jasny blond z za miesiąc masz rudawe.
A to normalne że barwniki niebieskie i fioletowe się zmywają bo w naturze ich nie ma dlatego są nietrwałe. Ale żeby podtrzymać efekt to trzeba stosować płukanki lub szampony fioletowe.
A jeśli płukanka ci robi fioletowe włosy to za duże stężenie- spróbuj dać na 2 litry wody mniej niż 1/3 nakrętki i będzie dobrze. Ja tak robię co 2-3 mycie i jest piękny lśniący biało srebrny kolorek. A miałam rozjaśnione włosy latami i jakoś nie ma fioletu, czasem się zdarzy kilka pasemek o pobłysku jak mi ręka drgnie przy nalewaniu.
chyba kupię ten szampon z joanny bo ta płukanka mi nie przypadła do gustu
wiem, że już pełno tych farb tutaj wymieniłaś,ale powiedz proszę jaką byś mi radziła użyc na ten podkład przy następnym farbowaniu??
bo ty już wiesz jak większośc farb wychodzi i wiesz jaki chce odcień uzyskac
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:42   #3353
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Spróbuj sobie tym razem tą 00A o ile gdzieś dostaniesz to będziesz miała porównanie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:42   #3354
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Właśnie wasienka gdzie foto?


Kotka ja tez myślę że lepiej ci w blondzie, poza tym jesteś bardzo ładna, wiec wyglądasz jak lalka lub gwiazdka porno Naprawdę super.
Ja też uważam że opalenizna i blond to nic złego, oczywiście o ile nie jest solaryjna pomarańczowa albo ciemno czekoladowa.
Lepiej wyglądają opalone dziewczyny niż blade, a wiem coś o tym bo sama się w ogóle! nie opalam i mam świadomość że ładniej by mi było jakbym się przybrązowiła...
no właśnie wasienka gdzie fotorelacja???

blond bunny zawstydzasz mnie... dzięki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:50   #3355
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Spróbuj sobie tym razem tą 00A o ile gdzieś dostaniesz to będziesz miała porównanie.
no ale mi chodzi na ten podkład jaką farbkę???

Kotka a Bunny ma całkowitą rację, jeżeli chodzi o Twoją urodę jesteś śliczna
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:55   #3356
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny ja jestem teraz w pracy i siedzę na telefonie jak będę w domu to wstawie na pewno
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:01   #3357
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka a Bunny ma całkowitą rację, jeżeli chodzi o Twoją urodę jesteś śliczna
naprawdę dziękuję za te miłe słowa zawsze miałam takie koleżanki ze mi zazdościły i były nieszczere wobec mnie... chciałabym mieć taka kumpele z którą mogłabym pogadać jak z wami dziewczynki naprawdę wasze zdrowie!!! hehe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:07   #3358
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka zdecydowanie blond super masz włoski

Wasienka dawaj foty na pewno pięknie wyszło, pochwal się
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:16   #3359
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kotka zdecydowanie blond super masz włoski

Wasienka dawaj foty na pewno pięknie wyszło, pochwal się
wyszło na pewno lepiej ale też na pewno nie super pięknie nie dość że nie równomiernie to jeszcze mam wrażenie jakby miały taka lekką zielona poświate ale to chyba się zmyje?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:22   #3360
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
naprawdę dziękuję za te miłe słowa zawsze miałam takie koleżanki ze mi zazdościły i były nieszczere wobec mnie... chciałabym mieć taka kumpele z którą mogłabym pogadać jak z wami dziewczynki naprawdę wasze zdrowie!!! hehe
o tym samym ostatnio myślałam też chciałabym miec taką koleżankę
żadna dziewczyna nie była nigdy wobec mnie szczera i tak jak u Ciebie pradopodobnie mi zazdrościły
tylko jakieś głupawe teksty i zaczepki i nic więcej
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.