makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 17:56   #1171
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Corii nie moge sie napatrzec na te Twoje przecudne oczeta. Chcesz kniecznie zebym pękła z zazdrosci
Lexxie, wcale nie chcę, no bo z kim będę rozmawiała o NIK-u?
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Pięknie
Ja macałam te okrągłe czwóreczki, ale nie spodobały mi się natomiast Twoje pięknie się prezentują
Yasiu
A gdzie Ty juz macałaś okrągłe Enigmy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:23   #1172
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lexxie, wcale nie chcę, no bo z kim będę rozmawiała o NIK-u?


Yasiu
A gdzie Ty juz macałaś okrągłe Enigmy?
W Niemczech.
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 23:13   #1173
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, na dolna powiekę to wiem, ale ja się boje użyć go na górnej
Ale dobry pomysł z tym roztarciem środkowego i łaczeniem ich z innym cieniem Bardzo dziękuję Buzi za pomysły Jak będziesz się kiedyś nimi malować, albo ciekawie połaczysz Electrice z innymi cieniami to wstaw je tutaj

A Buzi, w makijazu electricami, który niedawno wstawiałaś, jakich użyłaś kolorków? Bo mi sie wydaje, ze masz turkusowy na cała powiekę i fiolet w kącikach zewnętrznych ...stimmt's?
jasne, nie ma sprawy a na gorną ten turkus tez dawałam (oszczędnie) w połączeniu z brazem wygladał fajnie

W tym mejkapie co wklejałam uzyłam niebieskiego w lewym dolnym rogu, turkusu i fioletu

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Witam po urlopie
Piękne makijaże zmalowałyście ślicznie
Witaj Yasiu

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak sobie ukochałam Enigmę, że znowu się nią umalowałam i wstawiam moje "pseudodzieło" w stylu Smoky Eyes - ale tym razem inaczej maziałam- zamiast w kąciku zewnętrznym dać najciemniejszy kolorek, to pociągnęłam go tuż nad cała górną linią rzęs.
Corii boooosko wyszło tym razem slicznie wyglądasz w zarówno słabszym jak i mocniejszym makijażu ale jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie"

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Buzi

ja nie widze nic a nic co mogło by straszyć, ja mam cienie pod oczyma ale jak nabyłam korektor mac o ten

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-w-kremie.htm


to juz mi nawet cienie nie straszne tak więc polecam bo i cena normalna jedna uwaga trzeba dobrze nawilżać skóre pod oczami, ja mam na tym punkcie fijoła więc nie mam problemu ale kumpela rzuciła ten korektor w kąt bo wysuszył jej pod oczami skóre ale ona nie uzywa kremów pod oczy

daj Kochana przepis na ta ładna buźkę my też taką chcemy
Hola a ten korektor to mocniejszego czy słabszego kalibru? bo dla mnie np magik heleny za słaby ja mam cienie odkąd pamiętam.. juz taka chyba moja uroda Hola.. powiedz mi jeszcze jaki kremik stosujesz pod oczyska? bo ja własnie cos mocno nawilżającego potrzebuje ...
A jesli chodzi o przepis to nic specjalnego nie robie dwa razy w tyg peeling kanebiaka+ maska nuxe aromatyczna, na codzien chanael precision lub clarena, na noc serum Genifique , poźniej Hydra Complete EL..a z toników najlepszy dla mnie klinik do suchej jak się tego trzymam to mam w miarę znośną cerę

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Pięknie

Mam pytanko dotyczące tej paletki. Istnieje możliwość abym stała się posiadaczką owej paletki. I mam pytanka w związku z nią: po 1) Warto ją kupić?, po 2) czy ona będzie odpowiednia (chodzi mi o kolorystykę) dla bledzioszka z ciemnymi oczkami i włosami (coś a'la Śnieżka). Doradź proszę
Champs.. jak mam byc szczera to warto wg mnie cienie Urbanka lepsze od Diorów czy Chanelek- są mieciutkie, niemal same się cieniują na powiece, są mega trwałe.. mają tylko jedyny minus- niektóre cienie mają brokat którego na powiece nie widać, a widać na buzi ja juz mam na to sposób- najpierw maluje oczka, jak ten brokat się osypie to go tonikiem traktuje, potem na buzke krem i podkład

Jesli chodzi o samą kolorystykę to kolorki są bardziej stonowane..dla kogoś kto maluje się niezbyt mocno będzie jak znalazł i fajne jest tez to ze paletka ma bardziej neutralne kolory- zarówno ciepłe typy, jak i zimne znajdą cos dla siebie
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 00:00   #1174
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
W Niemczech.
I mówisz, że nie przypadła Ci do gustu, a ciekawam, czy amikowa by Ci się podobała jakbyś pomacała. Bo się zastanawiam jakie są różnice w kolorach.
Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Corii boooosko wyszło tym razem slicznie wyglądasz w zarówno słabszym jak i mocniejszym makijażu ale jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie"
Buzi, bardzo dziękuje, zrobiło mi się mega milutko
Tak sobie Buzi myślę, że Enigma to mój najbardziej trafiony zakup wśród cieni, jaki zrobiłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 00:14   #1175
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Buzi, bardzo dziękuje, zrobiło mi się mega milutko
Tak sobie Buzi myślę, że Enigma to mój najbardziej trafiony zakup wśród cieni, jaki zrobiłam
E, tam czemu Corii, po Twoich zachwalaniach ja tez chyba sobie Enigme strzele, tylko będę polować na amikowe.. nie wiem gdzie ale będę
Diory za to na swatchach mi sie nie spodobały.. mnie nie dobrze w takich kolorach i chyba nie kupie...
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 00:18   #1176
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I mówisz, że nie przypadła Ci do gustu, a ciekawam, czy amikowa by Ci się podobała jakbyś pomacała. Bo się zastanawiam jakie są różnice w kolorach.
No zupełnie mi się nie podobała. Kolorki (na ręce) dawały nieciekawy efekt, bez wyrazu i zniechęciły mnie też drobinki wędrujące po całej mej dłoni, a poza tym były strasznie suche wiem, że Chanel ma suche cienie, ale te były wręcz tępe. Może trafiłam na jakiś felerny tester, przyjrzę się jeszcze im. Amikowe wydają mi się bardziej przyjazne

P.S. Róże też mi się nie podobały
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 00:33   #1177
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
E, tam czemu Corii, po Twoich zachwalaniach ja tez chyba sobie Enigme strzele, tylko będę polować na amikowe.. nie wiem gdzie ale będę
Diory za to na swatchach mi sie nie spodobały.. mnie nie dobrze w takich kolorach i chyba nie kupie...
Warto się pomęczyć z szukaniem amikowej, naprawdę
A Dior wydał paletki chyba specjalnie na moje zamówienie bo uwielbiam takie kolorki
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
No zupełnie mi się nie podobała. Kolorki (na ręce) dawały nieciekawy efekt, bez wyrazu i zniechęciły mnie też drobinki wędrujące po całej mej dłoni, a poza tym były strasznie suche wiem, że Chanel ma suche cienie, ale te były wręcz tępe. Może trafiłam na jakiś felerny tester, przyjrzę się jeszcze im. Amikowe wydają mi się bardziej przyjazne

P.S. Róże też mi się nie podobały
Yasia, ale Enigma ma takie szarawe kolorki, na oku nabierają dopiero życia Drobinki tez są owszem, ale w amkiowych nigdzie one nie werdują mi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 07:24   #1178
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Warto się pomęczyć z szukaniem amikowej, naprawdę
A Dior wydał paletki chyba specjalnie na moje zamówienie bo uwielbiam takie kolorki

Yasia, ale Enigma ma takie szarawe kolorki, na oku nabierają dopiero życia Drobinki tez są owszem, ale w amkiowych nigdzie one nie werdują mi
Też wczoraj macałam okrągłą enigmę i mam identyczne wrażenie jak Yasia.. pełno drobinek i kolory takie nieszczególne na ręce może na oku inaczej wyglądają. Może to taka uroda tych cieni. Nie miałam jeszcze paletki chanel i tak się kolo niej kręce ale najpierw dior ich konsystencja cieni bardziej do mnie przemawia.
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:16   #1179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Też wczoraj macałam okrągłą enigmę i mam identyczne wrażenie jak Yasia.. pełno drobinek i kolory takie nieszczególne na ręce może na oku inaczej wyglądają. Może to taka uroda tych cieni. Nie miałam jeszcze paletki chanel i tak się kolo niej kręce ale najpierw dior ich konsystencja cieni bardziej do mnie przemawia.
Carmen, jak w pl będzie już Enigma i pomacam, to powiem, czy jest inna od amikowej czy nie. Sama jestem ciekawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:01   #1180
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Extase Pinks - ażeby stało się zadość ciekawości Viki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-25 o 11:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:16   #1181
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Carmen, jak w pl będzie już Enigma i pomacam, to powiem, czy jest inna od amikowej czy nie. Sama jestem ciekawa
super daj znać koniecznie
makijaż paletką Extase pinck jak zwykle bardzo ładny. Wszystkie kolorki podobaja mi sie w tej paletce tlko ten wściekły rózowy mnie przeraża
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 12:20   #1182
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
super daj znać koniecznie
makijaż paletką Extase pinck jak zwykle bardzo ładny. Wszystkie kolorki podobaja mi sie w tej paletce tlko ten wściekły rózowy mnie przeraża
Carmenku jak widzisz, wcale nie jest wściekły, dałam go na cała powiekę i jakoś nie wyglądam jak Kleczkowska ze Złotopolskich
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:34   #1183
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Carmenku jak widzisz, wcale nie jest wściekły, dałam go na cała powiekę i jakoś nie wyglądam jak Kleczkowska ze Złotopolskich

U Ciebie to zupełnie inaczej wygląda. Ty masz ciemną oprawę oczu, śniadą karnacje i ciemne włoski ale ja blondynka z bladą cerą i zielonymi oczami wyglądałabym jak
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:40   #1184
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Extase Pinks - ażeby stało się zadość ciekawości Viki
Bardzo ładnie się prezentują
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:51   #1185
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość

U Ciebie to zupełnie inaczej wygląda. Ty masz ciemną oprawę oczu, śniadą karnacje i ciemne włoski ale ja blondynka z bladą cerą i zielonymi oczami wyglądałabym jak
Może i coś w tym jest, ze typ urody ma takie znaczenie, chociaż mówi się, ze to blondynce własnie pasują różowe kolory
Ja się coś odważna zrobiłam, bo poczynam sobie paletkami, na które wcześniej bym nie spojrzała Nawet na zielenie w kolorze pistacji mam zakusy - a nóż nie będzie źle

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie się prezentują
Mucio dziękuję Yasiu
A kiedy Ty znowu wstawisz jakiś makijazyk na swoich ślicznych mangowych oczetach?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:19   #1186
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość

U Ciebie to zupełnie inaczej wygląda. Ty masz ciemną oprawę oczu, śniadą karnacje i ciemne włoski ale ja blondynka z bladą cerą i zielonymi oczami wyglądałabym jak
otóż to! przy ciemnych włosach i ciemnej oprawie oczy więcej uchodzi dla blondynek niby mówią że róż dobry ale chyba nie dla wszystkich - ja tam bym wygladała jak świnka piggy w takim różu, a u Corii to on jest delikatny
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:26   #1187
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
otóż to! przy ciemnych włosach i ciemnej oprawie oczy więcej uchodzi dla blondynek niby mówią że róż dobry ale chyba nie dla wszystkich - ja tam bym wygladała jak świnka piggy w takim różu, a u Corii to on jest delikatny
Ale ja go Dziewczyny złamałam ciemno-szarym i fioletem w załamaniu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:39   #1188
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się coś odważna zrobiłam, bo poczynam sobie paletkami, na które wcześniej bym nie spojrzała Nawet na zielenie w kolorze pistacji mam zakusy - a nóż nie będzie źle
Corii piękne makijaże. We wszystkich Ci ładnie a pistacjowe możesz spróbować, pięknie podbijają brąz tęczówki, chyba , jak żaden inny kolor. Dobrze jest go połączyć z jakimś brązem. Ja osobiście lubię takie zestawienie. Mam jedynkę Diora nr 445 green tropic i jest sliczny a łączę go z chłodnymi brązami z piątek 609 earth reflection, które musze nabyć pełnowymiarowe, bo mam tylko mini.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:56   #1189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Corii piękne makijaże. We wszystkich Ci ładnie a pistacjowe możesz spróbować, pięknie podbijają brąz tęczówki, chyba , jak żaden inny kolor. Dobrze jest go połączyć z jakimś brązem. Ja osobiście lubię takie zestawienie. Mam jedynkę Diora nr 445 green tropic i jest sliczny a łączę go z chłodnymi brązami z piątek 609 earth reflection, które musze nabyć pełnowymiarowe, bo mam tylko mini.
Dorisku, dziękuje gdzie byłaś, jak Cię nie było?
No ja myślałam o paletce Tropical Lights, a tam jest włśsnie i pistacja i brąz - mam możłlwosć wymianki właśnie, a że nigdy nie miałam zieleni, to w sumie mogłabym spróbować
Earth Reflection również sa na mojej liście muszmieci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-11 o 13:58
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 14:04   #1190
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

TL też mi się podoba, być może ją nabede, jak nic ciekawego się nie napatoczy, choć ta pojedyńcza zieleń jest własnie bardzo podobna do tej w TL a brązy do ER. A ja się wakacjowałam trochę nad ciepłym morzem, troche na wsi posiedziałam
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:26   #1191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
TL też mi się podoba, być może ją nabede, jak nic ciekawego się nie napatoczy, choć ta pojedyńcza zieleń jest własnie bardzo podobna do tej w TL a brązy do ER. A ja się wakacjowałam trochę nad ciepłym morzem, troche na wsi posiedziałam
Jak kupisz TL to daj znac i wstaw makijazyk tutaj
Ale Ci fajnie, ja nigdzie póki co nie byłam, chodzę do pracy, co najwyżej urlop jednodniowy miewam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:10   #1192
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
otóż to! przy ciemnych włosach i ciemnej oprawie oczy więcej uchodzi dla blondynek niby mówią że róż dobry ale chyba nie dla wszystkich - ja tam bym wygladała jak świnka piggy w takim różu, a u Corii to on jest delikatny
dokładnie tak
extase to paletka, którą omijam szerokim łukiem - przy jasnej karnacji i jasnych włosach te kolory zbyt wściekłe
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:16   #1193
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Extase Pinks - ażeby stało się zadość ciekawości Viki
ja bym sie chyba obawiala takich kolorow u mnie na oku ale u Ciebie prezentuja sie swietnie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:32   #1194
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Champs.. jak mam byc szczera to warto wg mnie cienie Urbanka lepsze od Diorów czy Chanelek- są mieciutkie, niemal same się cieniują na powiece, są mega trwałe.. mają tylko jedyny minus- niektóre cienie mają brokat którego na powiece nie widać, a widać na buzi ja juz mam na to sposób- najpierw maluje oczka, jak ten brokat się osypie to go tonikiem traktuje, potem na buzke krem i podkład

Jesli chodzi o samą kolorystykę to kolorki są bardziej stonowane..dla kogoś kto maluje się niezbyt mocno będzie jak znalazł i fajne jest tez to ze paletka ma bardziej neutralne kolory- zarówno ciepłe typy, jak i zimne znajdą cos dla siebie
Ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Co do malowania to ja nie preferuję jakiegoś mocnego make up'u bo mi nie pasuje,źle w takim wyglądam. Co do malowania oczek to zawsze od nich zaczynam,a dopiero potem maluję resztę twarzy

Tak więc skoro mówisz,że warto,że powinnam być zadowolona i kolory będą ok...no to biorę ją
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 17:02   #1195
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja bym sie chyba obawiala takich kolorow u mnie na oku ale u Ciebie prezentuja sie swietnie ...
Desti, dziękuję no namachałam się nieco, żeby pawia na oczach nie mieć, ale mogę powiedzieć jedno - jak wcześniej nie, tak teraz będziemy się lubić z tą paletką
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:36   #1196
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Extase Pinks - ażeby stało się zadość ciekawości Viki
Corii szalejesz nie wiem czemu Ty te pinki tak po macoszemu traktowałaś... przecież pięknie w nich wyglądasz ja tez bardzo lubię tą paletkę i mimo że jestem blondynką to mi ten ostry róż nawet pasuje...

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Co do malowania to ja nie preferuję jakiegoś mocnego make up'u bo mi nie pasuje,źle w takim wyglądam. Co do malowania oczek to zawsze od nich zaczynam,a dopiero potem maluję resztę twarzy

Tak więc skoro mówisz,że warto,że powinnam być zadowolona i kolory będą ok...no to biorę ją
jeśli malujesz się delikatnie to paletka w sam raz dla Ciebie wg mnie to jedna ze "spokojniejszych" palet UD .... Jak Ci jednak nie podejdzie to myśle że spokojnie na targowisku opchniesz za cos fajnego
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:06   #1197
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Corii kochana ślicznie Ci w fioletach !! Kupujesz ten fioletowy tusz ??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:54   #1198
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Corii szalejesz nie wiem czemu Ty te pinki tak po macoszemu traktowałaś... przecież pięknie w nich wyglądasz ja tez bardzo lubię tą paletkę i mimo że jestem blondynką to mi ten ostry róż nawet pasuje...
Buzi, podziekować
Wiesz, ja 3 razy testowałam w perfymerii ta paletkę i ani razu nie było mi w niej dobrze, ale wiesz jak to jest z malowaniem w miejscach publicznych No, a teraz na spokojnie i okazało się, ze Pinki były "czarnym koniem"
Nie wiedziałam Kochana, ze tez masz Pinki Ale to nie czasem z wymianki z Esterr, bo ona na targowisku je miała. W sumie dawno jej nie widziałam na Wizażu, ciekawe czemu
Buzi, wstaw przy okazji makijażyk Pinkami

Heh, małż powiedział, że w tej paletce na oczach mi najładniej no nie zgodzę się z nim, ale niech tak sobie tak myśli
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Corii kochana ślicznie Ci w fioletach !! Kupujesz ten fioletowy tusz ??
Monisiu, dziękuję W sumie więcej tam różu jest niźli fioletu i to wściekłego różu, oczywiście na żywo, bo aparat standardowo "połknął" to
No nie zdecydowałam się na fiolet, może wezmę na prezentu urodzinowy w S.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-11 o 20:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:54   #1199
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Buzi, podziekować
Wiesz, ja 3 razy testowałam w perfymerii ta paletkę i ani razu nie było mi w niej dobrze, ale wiesz jak to jest z malowaniem w miejscach publicznych No, a teraz na spokojnie i okazało się, ze Pinki były "czarnym koniem"
Nie wiedziałam Kochana, ze tez masz Pinki Ale to nie czasem z wymianki z Esterr, bo ona na targowisku je miała. W sumie dawno jej nie widziałam na Wizażu, ciekawe czemu
Buzi, wstaw przy okazji makijażyk Pinkami

Heh, małż powiedział, że w tej paletce na oczach mi najładniej no nie zgodzę się z nim, ale niech tak sobie tak myśli
Ja swe pinki w S. zakupiłam a swoją droga tez dawno Esterr na wizazu nie widziałam...
Co do mejkapu to postaram się cosik zmalować na dniach
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:02   #1200
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

no to tera znowu ja
zanęta MACowa dla Corii: copperplate + seedling
oba bure tak jak lubię

a z rzeczy mniej przyjemnych - rzeź krawcowych odłożona w czasie do przyszłego tygodnia - szefowa interesu od wczoraj nie raczyła zawitać do pracowni, jutro ja wyjeżdżam na weekend i sprawę będziemy załatwiać dalej od poniedziałku - zwrotu kasy zażądałam oczywiście
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.