Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-28, 21:18   #301
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A widzisz, to nam duuuu¿o u³atwi³o. Jak tonowaæ to na 100% mia³a na my¶li mixy, bo tonery do blondu odpadaj± bo s± za s³abe wiêc i ¶wiate³ko nadziei jest.
Kiedy¶ gdzie¶ czyta³am, ¿e br±z zimny uzyskuje siê mieszzaj±c kolory podstawowe. Jak zmiesza siê pochodne to ju¿ wyjdzie trochê bardziej "ciep³awy", ale niewa¿ne, na pocz±tek aby t± czerwieñ wytêpiæ!
Aaaaaa! to jak w domku robi, to nie przeskoczysz...my¶³a³am, ¿e u kogo¶ pracuje i mog³aby sobie dorobiæ z boku...
No to nie ma siê co poddawaæ i pozostaje kombinowanie, a to to nam wychodzi najbardziej
niestety, ma swoj salon i dobra renome

tak, tonowac, powiedziala, ze nie ma problemu i da sie zrobic. sama jest brunetka, jej jedynej oddalalbym swoje wlosy w jej rece szczegolnie, ze tez lubi zimne brazy. ale cena jak narazie jest nie dla mnie


jezeli mialaby kupic to 7AA t farouk, to wczesniej robie mixy, czy mieszam do farby? co bede musiala zrobic za 2-3tyg, a wczesniej trzeba farby zamowic... czasami to juz mam ochote castingiem sie farbnac, zeby wszystko rowno pokrylo i miec z glowy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 07:00   #302
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

W³a¶nie jestem po kolejnym farbowaniu faroukiem 6AA z mixem tym razem tylko zielonym, kolor jaki mi wysze³ to bardzo ciemny, zimny br±z, ale chyba z mieszank± mixów niebieskim i zielonym wychodzi³o fajniej. Jeszcze zobaczê jak siê bêdzie tym razem wymywaæ, ale nigdy rudego przynajmniej nie by³o, raczej bardziej z³oto.
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 16:50   #303
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie jestem po kolejnym farbowaniu faroukiem 6AA z mixem tym razem tylko zielonym, kolor jaki mi wysze³ to bardzo ciemny, zimny br±z, ale chyba z mieszank± mixów niebieskim i zielonym wychodzi³o fajniej. Jeszcze zobaczê jak siê bêdzie tym razem wymywaæ, ale nigdy rudego przynajmniej nie by³o, raczej bardziej z³oto.
Czy ten 6AA ma zielonkawy kolor jak 7AA? I doda³a¶ jeszcze zielony mix to w takim razie bordo neutralizowala¶? bo ostatnio nie mog³a¶ sprecyzowaæ czy rudy, czy bordo. No a pewnie jak wcze¶niej pomiesza³a¶ z niebieskim to lepiej wysz³o, bo tam pewnie trochê rudego by³o.
A jak w s³oñcu? nie mieni± siê na zielono? Mia³a¶ mniej/wiêcej taki kolor jak caate? Bo Ona w³a¶nie szuka cudownego ¶rodka
Wklej fotki w s³oñcu co by¶my sobie poogl±da³y Ja masz jakie¶ przed farbowaniem, to te¿ mile widziane.

Caate - O widzisz, aklina w podobnej sytuacji.
Ja sobie najpierw zrobiê same mixy i zobaczê jaki efekt bêdzie. Na górê potrzebujê niebieski a na dó³ fioletowy. Ale, ¿e mi siê ju¿ poziom 7 trochê wyp³uka³, to mo¿e bêdê musia³a poprawiæ natur± lub nawet zmieszaæ z mixami. Dla mnie bezpieczniej najpierw zrobiæ tonowanie mixami (1:5) na pocz±tek na 1,9%oxy bo w razie niepowodzenia siê sp³ucze. I tobie te¿ tak radzê na pocz±tek. Potem na 6% bêdzie mo¿na zrobiæ, ¿eby siê mocniej wgryz³o , a w razie czego zmieniæ proporcje mixów.
A jak zafarbujesz Castingiem (jaki numer?) to i tak reflex zostanie taki jak masz teraz, tylko siê przyciemni±.

Pozdrawiam s³onecznie
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 17:26   #304
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ten 6AA ma zielonkawy kolor jak 7AA? I doda³a¶ jeszcze zielony mix to w takim razie bordo neutralizowala¶? bo ostatnio nie mog³a¶ sprecyzowaæ czy rudy, czy bordo. No a pewnie jak wcze¶niej pomiesza³a¶ z niebieskim to lepiej wysz³o, bo tam pewnie trochê rudego by³o.
A jak w s³oñcu? nie mieni± siê na zielono? Mia³a¶ mniej/wiêcej taki kolor jak caate? Bo Ona w³a¶nie szuka cudownego ¶rodka
Wklej fotki w s³oñcu co by¶my sobie poogl±da³y Ja masz jakie¶ przed farbowaniem, to te¿ mile widziane.

Caate - O widzisz, aklina w podobnej sytuacji.
Ja sobie najpierw zrobiê same mixy i zobaczê jaki efekt bêdzie. Na górê potrzebujê niebieski a na dó³ fioletowy. Ale, ¿e mi siê ju¿ poziom 7 trochê wyp³uka³, to mo¿e bêdê musia³a poprawiæ natur± lub nawet zmieszaæ z mixami. Dla mnie bezpieczniej najpierw zrobiæ tonowanie mixami (1:5) na pocz±tek na 1,9%oxy bo w razie niepowodzenia siê sp³ucze. I tobie te¿ tak radzê na pocz±tek. Potem na 6% bêdzie mo¿na zrobiæ, ¿eby siê mocniej wgryz³o , a w razie czego zmieniæ proporcje mixów.
A jak zafarbujesz Castingiem (jaki numer?) to i tak reflex zostanie taki jak masz teraz, tylko siê przyciemni±.

Pozdrawiam s³onecznie

poslucham sie Ciebie
z Castingiem to jakims ciemnym blondem, bo one podobno ciemne wychodza, ale nie pomyslalam oczywiscie o tym, ze poswiata zostanie ta sama

to teraz mam pytanie obojetny jaki mix kupic? chodzi mi o firme. Chantal jest najtanszy bo juz po 10zl/tubka i maja niebieski i zielony klik wella juz jest po 25zl/szt...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 17:52   #305
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
niestety jest bardzo droga jak dla mnie, znam innych fryzjerow jej pokrojow, zdolnosci itp, ale z nimi to roznie bywa, raz im wyjdze raz nie, a farbowanie 250-350zl.
ona nie chciala mi robic dekoloryzacji, bo wie ze juz ja mialam, chciala tonowac powiedziala, ze koloryzcja pierwszy raz u niej to 300zl ze scieciem, a nastepne wizyty to juz 190zl. ona prowadzi salon w domu, na bank nie robi poza, chyba tylko rodzinie i znajomym


dziekuje za wytlumaczenie, zaraz poszukam
Prosze powiedz mi co to za fryzjerka ?
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 18:00   #306
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
Prosze powiedz mi co to za fryzjerka ?
Ania z Kwiskiej, Studio Urody. jak zdecydujesz sie na wizyte to zrob zdjecie przed i po
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 18:15   #307
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
poslucham sie Ciebie............. ......

to teraz mam pytanie obojetny jaki mix kupic? chodzi mi o firme. Chantal jest najtanszy bo juz po 10zl/tubka i maja niebieski i zielony klik wella juz jest po 25zl/szt...
Na temat chantala Shade siê mo¿e wypowiedzieæ, bo ja mia³am tylko niebieski Welle CT i teraz sprawi³am sobie allwaves mix niebieski i czerwony (bo s± tanie p³aci³am 11.99) i bêdê mieszaæ na fiolet , bo maj± tylko 3 podstawowe kolory mixów i farby 7.0 i 8.0 (p³aci³am po 13,99). Ostatnio po farbie7.0 mia³am fajne w³osy i dlatego mi ta firma podpasowa³a. Która¶ z dziewczyn te¿ by³a zadowolona z tej farby. Z innych firm to tylko Welle CT mia³±m, wiêc nie mam za bardzo porównania i nie mogê siê wypowiadaæ.
Ja na Twoim miejscu kupi³abym sobie w³a¶nie 3 podstawowe mixy i ewentualnie nature 7 lub 6 i miesza³a. No i oczywi¶cie jakie¶ tanie, chantal jest chyba du¿y. Zawsze jak Ci co¶ bêdzie trzeba skorygowaæ to dobierzesz sobie na podstawie ko³a koloru tak mixy, ¿e wszystko zneutralizujesz. . chocia¿ Ty tylko potrzebujesz niebieski i zielony!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-03-29 o 18:43
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 19:17   #308
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Ania z Kwiskiej, Studio Urody. jak zdecydujesz sie na wizyte to zrob zdjecie przed i po
Aaaaa... wiec to ta oslawiona na wizazu Pani Ania coraz bardziej ciekawi mnie co ona takiego z wlosami robi, moze poswiece te "kilka" zloty i sie wybiore, bo nie jestem zbytnio zadowolona z ostatniej koloryzacji u mojej fryzjerki. ale to dopiero za jakies 2 tyg
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 19:45   #309
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaaa... wiec to ta oslawiona na wizazu Pani Ania coraz bardziej ciekawi mnie co ona takiego z wlosami robi, moze poswiece te "kilka" zloty i sie wybiore, bo nie jestem zbytnio zadowolona z ostatniej koloryzacji u mojej fryzjerki. ale to dopiero za jakies 2 tyg
cuda robi
doradza, ma swietne ciencie. moje wlosy po jej wizycie sa u mnie w podpisie na samym koncu, jak mam malinowy sweterek a wlosy proste. nie farbowalam u niej jeszcze

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na temat chantala Shade siê mo¿e wypowiedzieæ, bo ja mia³am tylko niebieski Welle CT i teraz sprawi³am sobie allwaves mix niebieski i czerwony (bo s± tanie p³aci³am 11.99) i bêdê mieszaæ na fiolet , bo maj± tylko 3 podstawowe kolory mixów i farby 7.0 i 8.0 (p³aci³am po 13,99). Ostatnio po farbie7.0 mia³am fajne w³osy i dlatego mi ta firma podpasowa³a. Która¶ z dziewczyn te¿ by³a zadowolona z tej farby. Z innych firm to tylko Welle CT mia³±m, wiêc nie mam za bardzo porównania i nie mogê siê wypowiadaæ.
Ja na Twoim miejscu kupi³abym sobie w³a¶nie 3 podstawowe mixy i ewentualnie nature 7 lub 6 i miesza³a. No i oczywi¶cie jakie¶ tanie, chantal jest chyba du¿y. Zawsze jak Ci co¶ bêdzie trzeba skorygowaæ to dobierzesz sobie na podstawie ko³a koloru tak mixy, ¿e wszystko zneutralizujesz. . chocia¿ Ty tylko potrzebujesz niebieski i zielony!
dla mnie wella za droga, a jak to sie nie rozni niczym, to ja nie lubie przeplacac tylko pozniej jakbym chciala zmieszac z natura, to bym musiala ich firmy kupic mixy... czyli bym musiala przed farbowaniem farba wybranej firmy, jakies pare myx wczesniej robic mixy?

poczekam na wypowiedz Shade o Chantal , bo moze bym sie zkusila na 7.1
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 19:53   #310
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
cuda robi
doradza, ma swietne ciencie. moje wlosy po jej wizycie sa u mnie w podpisie na samym koncu, jak mam malinowy sweterek a wlosy proste. nie farbowalam u niej jeszcze

Teraz to juz wogole sie nie oprê temu zeby do niej nie pojsc
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 20:00   #311
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
cuda robi
doradza, ma swietne ciencie. moje wlosy po jej wizycie sa u mnie w podpisie na samym koncu, jak mam malinowy sweterek a wlosy proste. nie farbowalam u niej jeszcze



dla mnie wella za droga, a jak to sie nie rozni niczym, to ja nie lubie przeplacac tylko pozniej jakbym chciala zmieszac z natura, to bym musiala ich firmy kupic mixy... czyli bym musiala przed farbowaniem farba wybranej firmy, jakies pare myx wczesniej robic mixy?

poczekam na wypowiedz Shade o Chantal , bo moze bym sie zkusila na 7.1
Dlatego ja wybra³am tani± firmê bo sie przejecha³am u fryzjera na dro¿szym Goldwellu, bo raz dwa sie u mnie sp³uka³ i widzê, ¿e firma i cena nie idzie w parze z jako¶ci± to po co przep³acaæ.
Mixy musz± byæ z tej samej firmy co farba. Mixy mo¿esz stosowaæ same, bez farby, co¶ na zasadzie szmponu koloryzuj±cego jak na s³abszej wodzie np 3%, albo na 6% ,jak chcesz.
A co do koloru 7.1 to kiedy¶ robi³am Elgonem na 6% i rude wysz³y, ostatnio te¿ która¶ sie skar¿y³a, ¿e rude i ten popiel nie zadziala³ bo za s³aby. A jak na bordo na³o¿ysz popiel to bêdziesz mieæ bak³a¿an. No ale to wiadomo
Shade - gdzie jeste¶? Co wiesz o mixach i farbach chantala?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 20:13   #312
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz to juz wogole sie nie oprê temu zeby do niej nie pojsc
tez sie naogladalam takich zdjec i poszlam a moje wlosy przed wizyta, mam gdzies ale zdjecie bez lampy wiec nie jest obiektywne.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego ja wybra³am tani± firmê bo sie przejecha³am u fryzjera na dro¿szym Goldwellu, bo raz dwa sie u mnie sp³uka³ i widzê, ¿e firma i cena nie idzie w parze z jako¶ci± to po co przep³acaæ.
Mixy musz± byæ z tej samej firmy co farba. Mixy mo¿esz stosowaæ same, bez farby, co¶ na zasadzie szmponu koloryzuj±cego jak na s³abszej wodzie np 3%, albo na 6% ,jak chcesz.
A co do koloru 7.1 to kiedy¶ robi³am Elgonem na 6% i rude wysz³y, ostatnio te¿ która¶ sie skar¿y³a, ¿e rude i ten popiel nie zadziala³ bo za s³aby. A jak na bordo na³o¿ysz popiel to bêdziesz mieæ bak³a¿an. No ale to wiadomo
Shade - gdzie jeste¶? Co wiesz o mixach i farbach chantala?
a jakie ma oznaczenie allwaves z mixow? bo na all nic nie widze

jak nie to zakupie Chantal i bede robic tak jak napisalas wode musze zuzyc 1,9%, chyba ze juz sie przeterminowala, zaraz sprawdze bo ostatnio farbowalam wlasnie na 3% ciagle

edit: ile sa wazne utleniacze? u mnie nic nie pisze, a by mi tak starczylo go jeszcze na 2-3farbowania
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-29 o 20:17
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 20:51   #313
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
tez sie naogladalam takich zdjec i poszlam a moje wlosy przed wizyta, mam gdzies ale zdjecie bez lampy wiec nie jest obiektywne.



a jakie ma oznaczenie allwaves z mixow? bo na all nic nie widze

jak nie to zakupie Chantal i bede robic tak jak napisalas wode musze zuzyc 1,9%, chyba ze juz sie przeterminowala, zaraz sprawdze bo ostatnio farbowalam wlasnie na 3% ciagle

edit: ile sa wazne utleniacze? u mnie nic nie pisze, a by mi tak starczylo go jeszcze na 2-3farbowania
Na utleniaczu masz z ty³u znaczek otwartego "kremu" z np. 12M lub 18M to 18miesiêcy od otwarcia.
Zamawia³am ostatnio u.................. i od niego te¿ zdjêcie, co by nie by³o nadu¿yæ, 111,333,666,Allwaves(¿eby uzyskaæ pochodne trzeba chyba mieszaæ, bo nie maj± zieleni i trzebaby by³o z tym z³ocistym mieszaæ b³êkitny)
W chantelu wiêkszy wybór:

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:37
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 20:59   #314
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na utleniaczu masz z ty³u znaczek otwartego "kremu" z np. 12M lub 18M to 18miesiêcy od otwarcia.
Zamawia³am ostatnio u fryz-30 i od niego te¿ zdjêcie, co by nie by³o nadu¿yæ, 111,333,666,Allwaves(¿eby uzyskaæ pochodne trzeba chyba mieszaæ, bo nie maj± zieleni i trzebaby by³o z tym z³ocistym mieszaæ b³êkitny)
W chantelu wiêkszy wybór:
no wlasnie nie mam znaczka, a utleniacz mam z matrixa i mam go juz rok rowno i sie zastanawiam

tylko, ze nie mam gwarancji wlasnie, ze wyjdzie mi ten zolty z niebieski, niby wg palety kolorow powinno...

poczekam na wypowiedz Shade, lub kogos kto uzywal mixow Chantal, bo tam mam juz gotowe kolorki Pamietam, ze Shade byla zadowolona ale to z tego 0.1 i niebieskiego mixu, ale chcialabym wiedziec jak z jego trwalosci i jak z kondycja wlosow...

Tobie, ddziekuje pieknie za poswiecony mi czas
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 22:46   #315
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ten 6AA ma zielonkawy kolor jak 7AA? I doda³a¶ jeszcze zielony mix to w takim razie bordo neutralizowala¶? bo ostatnio nie mog³a¶ sprecyzowaæ czy rudy, czy bordo. No a pewnie jak wcze¶niej pomiesza³a¶ z niebieskim to lepiej wysz³o, bo tam pewnie trochê rudego by³o.
A jak w s³oñcu? nie mieni± siê na zielono? Mia³a¶ mniej/wiêcej taki kolor jak caate? Bo Ona w³a¶nie szuka cudownego ¶rodka
Wklej fotki w s³oñcu co by¶my sobie poogl±da³y Ja masz jakie¶ przed farbowaniem, to te¿ mile widziane.

Caate - O widzisz, aklina w podobnej sytuacji.
Ja sobie najpierw zrobiê same mixy i zobaczê jaki efekt bêdzie. Na górê potrzebujê niebieski a na dó³ fioletowy. Ale, ¿e mi siê ju¿ poziom 7 trochê wyp³uka³, to mo¿e bêdê musia³a poprawiæ natur± lub nawet zmieszaæ z mixami. Dla mnie bezpieczniej najpierw zrobiæ tonowanie mixami (1:5) na pocz±tek na 1,9%oxy bo w razie niepowodzenia siê sp³ucze. I tobie te¿ tak radzê na pocz±tek. Potem na 6% bêdzie mo¿na zrobiæ, ¿eby siê mocniej wgryz³o , a w razie czego zmieniæ proporcje mixów.
A jak zafarbujesz Castingiem (jaki numer?) to i tak reflex zostanie taki jak masz teraz, tylko siê przyciemni±.

Pozdrawiam s³onecznie
Hmm nie wiem, dla mnie tam zielonego nic nie by³o, raczej bardziej niebieski.
Ju¿ wiem- ten kolor, który próbowa³am przykryæ by³ bardziej rudy Jutro zrobie wywiad ¶rodowiskowy jak mo¿na nazwaæ kolor, który mam i zobaczê, czy wyjd± jakie¶ fotki, bo mam tylko mo¿liwo¶æ zrobienia telefonem. Ale zielonej po¶wiaty na pewno nie ma. Chyba bardziej z³oto, jest to w ogóle mo¿liwe, czy mam co¶ z g³ow±? Caate wg mnie mia³a ten kolor bardziej zimny ni¿ mam teraz. Czyli jednak ten niebieski mix by siê przyda³.
Co¶ czujê, ¿e porwê siê na Colorance nastêpnym razem, tylko nie wiem jaki mix wzi±æ.
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 08:59   #316
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
.....Tobie, ddziekuje pieknie za poswiecony mi czas
Kochana, nie ma za co, zobaczymy jakie efekty bêd± to wtedy podziêkujesz. No to za twoje powodzenie
No to jednak lepiej z chantala bo s± gotowe i tanie i duuu¿e.
Ja na oxy Elgonu mam 12M. Oxy Leo i Allvawes zostawi³am u rodziców, wiêc Ci nie powiem, bo nie mam pod rêka. Mo¿e siê inne dziewczyny wypowiedz±
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 09:18   #317
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana, nie ma za co, zobaczymy jakie efekty bêd± to wtedy podziêkujesz. No to za twoje powodzenie
No to jednak lepiej z chantala bo s± gotowe i tanie i duuu¿e.
Ja na oxy Elgonu mam 12M. Oxy Leo i Allvawes zostawi³am u rodziców, wiêc Ci nie powiem, bo nie mam pod rêka. Mo¿e siê inne dziewczyny wypowiedz±
poczytam jeszcze w Icz. o Chantal, moze odkopie posty Shade, a jak nie to i tak zamowie, bo sa duze i tanie

zdalam sobie sprawe, ze ja uzywalam tego utleniacza tylko do matrixa color sync, pomylilo mi sie, myslalam ze mam z welli, a ja mam ten MATRIX
COLOR SYNC
AKTYWATOR 2,7%
1000 ml
Do stosowania wy³±cznie z kremem koloryzujacym COLOR SYNC.
Zawiera wodê utlenion± 2,7%

moge go stosowac do mixow?

i nigdzie w necie nie moge znalezc jego daty waznosci
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 09:46   #318
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

My ju¿ same siê mieszamy Przecie¿ napisa³a¶ wcze¶niej o Matrixie, a nie o Wellistyki nam siê przegrzewaj±
A ten, 2.7% wykorzystaj do mixów, pewnie przynajmniej Ci siê nie zmarnuje, po prostu bêdzie siê wyp³ukiwa³ szybciej ni¿ 6%, ale d³u¿ej siê trzyma³ niz na 1,9%.
Szamponetki te do "24" myæ s± robione na 3% a Wella CT na 4%
A shade na pewno stosowa³a chantalowe mixy wtedy jak mia³a "morskie" w³oski.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 10:12   #319
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
My ju¿ same siê mieszamy Przecie¿ napisa³a¶ wcze¶niej o Matrixie, a nie o Wellistyki nam siê przegrzewaj±
A ten, 2.7% wykorzystaj do mixów, pewnie przynajmniej Ci siê nie zmarnuje, po prostu bêdzie siê wyp³ukiwa³ szybciej ni¿ 6%, ale d³u¿ej siê trzyma³ niz na 1,9%.
Szamponetki te do "24" myæ s± robione na 3% a Wella CT na 4%
A shade na pewno stosowa³a chantalowe mixy wtedy jak mia³a "morskie" w³oski.
no wlasnie, mi sie juz wszystko pomieszalo

bo wczoraj mowilam o matrixie 1,9%, a nie ma takiej, a Ty pisalas o welli, a wella ma z tego co pamietam 1,9% i dzisiaj od nowa ogladam opakowanie z matrixa i tam jak byk 2,7% napisane, to pokrecilam nie chudo

tylko ta data waznosci mnie martwi

doobra, nie wiem co mnie pokusilo, ale stwierdzilam, ze zrobie zdjecia, zeby upewnic sie czy na pewno mix niebieski i zielony bedzie dla mnie bo jestem 3tyg od polozenia 6MB colorance, wiec juz sie wyplukalo wg mnie wszystko... w pelni slonca robilam zdjecia i troche sie przerazilam, bo ja tu widze zloto, to moze powinnam jeszcze kupic mix z Chantal ten perlowy (bo to fiolet potrzeba prawda?)

wiem, truje okropnie, ale zdecydowalam sie na chantal i bede zaraz zamawiac, to chce to zrobic jedna przesylka, wybaczcie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC19882.jpg (167,0 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19880-1.jpg (109,1 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19883.jpg (125,2 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19889.jpg (134,7 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19890.jpg (151,8 KB, 36 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 10:57   #320
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja widzê na górze rude(na ostatnim troszke z³ota jest, ale niebieski pownien wystarczyæ), a dó³ jaki¶ bak³a¿an? Bo jak fiolet to trzeba ¿ó³ty, a jak czerwieñ to zielony, jak masz pomiêdzy bak³a¿an to seledyn. Dlatego pis±³±m, ¿e najlepiej kupiæ 3 podstawowe mixy i mieszaæ.
Srebrny to jest taki "popiel/niebieski" dla jasnych poziomów powy¿ej 8, Tobie siê chyba nie sprawdzi.
A jak nie otwiera³±s czêsto oxy to siê pewnie nie utleni³. co innego jak fryzjer co chwilê otwiera.
shade!!!!!???

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:39
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 11:35   #321
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja widzê na górze rude(na ostatnim troszke z³ota jest, ale niebieski pownien wystarczyæ), a dó³ jaki¶ bak³a¿an? Bo jak fiolet to trzeba ¿ó³ty, a jak czerwieñ to zielony, jak masz pomiêdzy bak³a¿an to seledyn. Dlatego pis±³±m, ¿e najlepiej kupiæ 3 podstawowe mixy i mieszaæ.
Srebrny to jest taki "popiel/niebieski" dla jasnych poziomów powy¿ej 8, Tobie siê chyba nie sprawdzi.
A jak nie otwiera³±s czêsto oxy to siê pewnie nie utleni³. co innego jak fryzjer co chwilê otwiera.
shade!!!!!???
tak, dol mi wyglada na baklazan, to jest ta polowa wlosow po dekoloryzacji...

ale tez widze, odrobine czerwieni ale to w sloncu, ale fiolet tez tam jest, dla mnie to taki fioletowo-czerwony, im ciemniej to fiolet, a tam gdzie jasniej widac czerwien. seledyn zrobie z pomaranczowego z niebieskim, bo z zoltym wyjdzie zielen. zloto mam na odroscie 4cm, jak wyprostuje wlosy i w cieniu ogladalam je, to zawsze w tym miejscu jest tak szaro.

albo kupie zolty, niebieski, czerwony i bede mieszac, ale nie wiem czy sobie z tym poradze, bo wtedy na rozne partie wlosow bede dawac inny mix, prawda? jak na dol skomponuje fiolet z seledynem, a na gore zielen z niebieskim to bedzie dobrze?

to sie nazywa miec mix na glowie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 11:38
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 12:36   #322
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

O co chodzi z tym otwieraniem czêstym, bo nie zjarzy³am...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 12:43   #323
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
O co chodzi z tym otwieraniem czêstym, bo nie zjarzy³am...
na moj rozum, jak otwierasz czesto i zostawiasz otwarte na dluzej, to utleniacz wietrzeje i traci swoje wlasciwosci, to bylo odnosnie tego, ze ja nie wiem do kiedy mam utleniacz wazny, a mam go juz rok i waham sie czy moge go uzywac.


ooo jestes

pomozesz mi
powiesz cos wiecej o mixach Chantal i co Twoim zdaniem powinnam polozyc na swoje?
czy wystarczy zielen i niebieski?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 12:53   #324
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
na moj rozum, jak otwierasz czesto i zostawiasz otwarte na dluzej, to utleniacz wietrzeje i traci swoje wlasciwosci, to bylo odnosnie tego, ze ja nie wiem do kiedy mam utleniacz wazny, a mam go juz rok i waham sie czy moge go uzywac.


ooo jestes

pomozesz mi
powiesz cos wiecej o mixach Chantal i co Twoim zdaniem powinnam polozyc na swoje?
czy wystarczy zielen i niebieski?
Utleniacze maj± dosyæ krótk± ¿ywotno¶æ i lepiej je faktycznie szybko zu¿yæ - mam te¿ podobny problem, bo kupujê wielgachne butle zawsze W³a¶nie muszê siê zaopatrzyæ w nowy.

Co do mixów Chantal... Niebieski + zielony spokojnie wystarczy! Jakiego jeszcze chcia³aby¶ u¿yæ? Reszta jest ciep³a. No jeszcze maj± per³owo-srebrny, ale on daje efekt przy wy¿szych poziomach. Mam go i dodajê do niebieskiego, ale i tak ca³e zadanie odwala w³a¶nie niebieski.

Te¿ muszê kupiæ bo moje "szantalki" maj± prawie rok, a ostatnio, po dekoloryzacji znów siê do nich przekona³am! Tanie a dobre, wiêc kupujê nowy mix blue i farbkê 8,11
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 13:01   #325
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Utleniacze maj± dosyæ krótk± ¿ywotno¶æ i lepiej je faktycznie szybko zu¿yæ - mam te¿ podobny problem, bo kupujê wielgachne butle zawsze W³a¶nie muszê siê zaopatrzyæ w nowy.

Co do mixów Chantal... Niebieski + zielony spokojnie wystarczy! Jakiego jeszcze chcia³aby¶ u¿yæ? Reszta jest ciep³a. No jeszcze maj± per³owo-srebrny, ale on daje efekt przy wy¿szych poziomach. Mam go i dodajê do niebieskiego, ale i tak ca³e zadanie odwala w³a¶nie niebieski.

Te¿ muszê kupiæ bo moje "szantalki" maj± prawie rok, a ostatnio, po dekoloryzacji znów siê do nich przekona³am! Tanie a dobre, wiêc kupujê nowy mix blue i farbkê 8,11
dziekuje
swojego utleniacza uzylam z 7x, mam nadzieje, ze da rade, bo szkoda mi go wyrzucac. mnie praktykuja male buteleczki ostatnio,bo nie musiaalam meczyc sie odmierzaniem, no i ten porzucilam w zapomnienie

na dole mam takie fiolety-czerwienie, jak to Zyta nazwala baklazan, stad moje pytanie czy jak na calosc dam niebieski z zielonym, to czy to wystarczy... myslalam nad zakupem 3podstawowych i mieszac, albo kupic nieb,ziel,pomaranczowy i tworzyc seledyn, jak Zyta radzila na ten baklazan.

super, ze Ci mixy ich pasuja, to tymbardziej zamowie ze spokojnym sercem
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 13:08   #326
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje
swojego utleniacza uzylam z 7x, mam nadzieje, ze da rade, bo szkoda mi go wyrzucac. mnie praktykuja male buteleczki ostatnio,bo nie musiaalam meczyc sie odmierzaniem, no i ten porzucilam w zapomnienie

na dole mam takie fiolety-czerwienie, jak to Zyta nazwala baklazan, stad moje pytanie czy jak na calosc dam niebieski z zielonym, to czy to wystarczy... myslalam nad zakupem 3podstawowych i mieszac, albo kupic nieb,ziel,pomaranczowy i tworzyc seledyn, jak Zyta radzila na ten baklazan.

super, ze Ci mixy ich pasuja, to tymbardziej zamowie ze spokojnym sercem
Oj a¿ tak na mixach to ja siê nie znam Moja wiedza to nic innego jak eksperymenty na w³asnych w³osach

Ja bym siê ba³a bawiæ w tworzenie odcieni wg ko³a kolorów Fioletowy kolor z w³osów to mo¿e bardziej zieleñ powinna przyt³umiæ ni¿ niebieski... Hm... Chocia¿ czasem tak na serio ciê¿ko oceniæ jakie te refleksy nasze naprawdê s±...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 13:31   #327
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ehhh to juz nie wiem co zrobic

chyba kupie niebieski, zielony i zolty, tylko tez bez sensu bo jak zolty z niebieskim wymieszam to mam zielony, ale jak zrobic ten seledyn...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

teraz znajde tylko cudem uczciwego sprzedawce, bo wszedzie jest fryz i to z negatywnymi komenatarzami na swoich 3kontach z ostatnich 7dni...


zdecydowalam sie na zakup mixa niebieskiego i zielonego, jak to nie pomoze to bede dalej kombinowac.

Dziekuje
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 16:17   #328
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zdublowa³±m i dlatego usune³am, post wy¿ej

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:00
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 16:53   #329
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
ehhh to juz nie wiem co zrobic

chyba kupie niebieski, zielony i zolty, tylko tez bez sensu bo jak zolty z niebieskim wymieszam to mam zielony, ale jak zrobic ten seledyn...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

teraz znajde tylko cudem uczciwego sprzedawce, bo wszedzie jest fryz i to z negatywnymi komenatarzami na swoich 3kontach z ostatnich 7dni...


zdecydowalam sie na zakup mixa niebieskiego i zielonego, jak to nie pomoze to bede dalej kombinowac.

Dziekuje
Wys³a³am Ci maila!!!!
Ja kupuje w KTPI i to te¿ jest fryz30, ostatnio dzwoni³ do mnie i pisa³ maile jak nie mia³ tej farby co potrzebowa³am. Nawet przes³a³ zpowrotem kasê na konto. Ja jestem zadowolona z jego sklepu, 3 razy bra³am
Tak potrzebujesz inne na górê i na dó³, a odrost masz naturalny? jak tak to na niego nie k³ad¼!!!
No to ja Ci rozrysowa³±m na ko³ach: proszê siê nie ¶miaæI teraz opis:

Na A (bak³a¿an) potrzebujesz G , a ¿eby uzyskaæ G dajesz np 1 ³y¿kê D i 1 ³y¿ê H i po wymieszaniu masz 2 ³y¿ki F. Teraz do tych 2 ³y¿ek F dodaj 2 ³y¿ki H i masz G (czyli do tego potrzebujesz niebieski i ¿ó³ty mix)

Teraz na Rudy jak masz czysto rudy to na C dajesz podstawowy niebieski A.
Jak jest bardziej ¿ó³ty to na D potrzebujesz B.
Musisz zmieszac po1 ³y¿ce podstawowych A i E to Ci wyjdzie 2 ³y¿i F. I teraz do 2 ³y¿ek F dodaj 2 ³y¿i A (podstawowego niebieskiego i masz B.
No to tyla!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:40
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 17:19   #330
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wys³a³am Ci maila!!!!
Ja kupuje w KTPI i to te¿ jest fryz30, ostatnio dzwoni³ do mnie i pisa³ maile jak nie mia³ tej farby co potrzebowa³am. Nawet przes³a³ zpowrotem kasê na konto. Ja jestem zadowolona z jego sklepu, 3 razy bra³am
Tak potrzebujesz inne na górê i na dó³, a odrost masz naturalny? jak tak to na niego nie k³ad¼!!!
No to ja Ci rozrysowa³±m na ko³ach: proszê siê nie ¶miaæI teraz opis:

Na A (bak³a¿an) potrzebujesz G , a ¿eby uzyskaæ G dajesz np 1 ³y¿kê D i 1 ³y¿ê H i po wymieszaniu masz 2 ³y¿ki F. Teraz do tych 2 ³y¿ek F dodaj 2 ³y¿ki H i masz G (czyli do tego potrzebujesz niebieski i ¿ó³ty mix)

Teraz na Rudy jak masz czysto rudy to na C dajesz podstawowy niebieski A.
Jak jest bardziej ¿ó³ty to na D potrzebujesz B.
Musisz zmieszac po1 ³y¿ce podstawowych A i E to Ci wyjdzie 2 ³y¿i F. I teraz do 2 ³y¿ek F dodaj 2 ³y¿i A (podstawowego niebieskiego i masz B.
No to tyla!

ale mi to pieknie wytlumaczylas! jestem Ci wdzieczna, normalnie zrozumialam

dziekuje Ci pieknie

ta opcja mi najbardziej pasuje, bo jak cos to bede miala 3mix i pozniej ebde miala wiekszy wybor w mieszaniu

zaraz wejde na ta strone co polecasz, bo na all znalazlam farby chantal sa po 10,55zl a juz mix mi facet napisal, ze jest po 14,55zl a za kazda farbe place przesylke czyli 3x8,50zl to mi sie nie oplaca fryz jest na all, ale ma duzo negatywow, zaraz przemysle sprawe z uzytkownikami, jednak u niego najtaniej wychodzi bo ma farby po 10,55 i przesylka jeden raz place 7,50 ekonomicznym.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:20
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.