Manicure hybrydowy ? - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-07, 22:24   #1381
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny zamierzam rozpoczać przygodę z hybrydami, dużo czytałam na temat lakierów. Dużo z was poleca lakiery firmy:
Cosmetics Zone ( najczęściej )
Perfect Beauty
Schellac
Mollon
Lady nails Cosmetics
Sunny Nails
Emmi Nail ( bądź EM Nail)
oraz Mistero Milano ( ale z tego co wyczytałam to on jest z górnej półki)

Co polecacie najbardziej z tych co wymieniłam bo chodzi mi o dobre, w miare długotrwale lakiery takie na przeciętną kieszeń. Oczywiście żeby były utwardzalne w lampie UV.
I druga sprawa, otóż chodzi o bazę i nabłyszczacz, czy to dobre rozwiązanie kupować je jako 2w1 czy lepiej jako oddzielny Base i oddzielny Finish ?

Doradzcie mi proszę.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 07:29   #1382
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam rozpoczać przygodę z hybrydami, dużo czytałam na temat lakierów. Dużo z was poleca lakiery firmy:
Cosmetics Zone ( najczęściej )
Perfect Beauty
Schellac
Mollon
Lady nails Cosmetics
Sunny Nails
Emmi Nail ( bądź EM Nail)
oraz Mistero Milano ( ale z tego co wyczytałam to on jest z górnej półki)

Co polecacie najbardziej z tych co wymieniłam bo chodzi mi o dobre, w miare długotrwale lakiery takie na przeciętną kieszeń. Oczywiście żeby były utwardzalne w lampie UV.
I druga sprawa, otóż chodzi o bazę i nabłyszczacz, czy to dobre rozwiązanie kupować je jako 2w1 czy lepiej jako oddzielny Base i oddzielny Finish ?

Doradzcie mi proszę.
Jako pierwszy swój zestaw zakupiłam baze i top w jednym oraz trzy lakiery z LNC- ale nie odmaczały się w acetonie i zaprzestałam ich używania.
Pół roku temu zakupiłam CZ i jestem zadowolona z bazy,lakierów gorzej z topem bo nie zawsze po przemyciu się pięknie błyszczy ale dziewczyny pisały ze to moze być wina cleanera od nich.
Ogólnie lakiery fajnie,super się rozprowadzają,u mnie nic się nie zapowietrza i używam ich regularnie co 2 lub tydzien zalezy od tego jak widoczny jest odrost.
Kolejny w kolejce do kupna czeka Gelish,chce wziąć jeszcze lepszą bazę aby móc dokupować do niej lakiery innych firm i mega błyszczący top- ale jeszcze nie wiem jakiej firmy.
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 08:09   #1383
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja rowniez przygode zaczełam LNC kupiłam base&finish i kolory... niestety wszystkie odcienie czerwieni masakrycznie sie kurcza w lampie,po mimo długiego ich mieszania przemywania basy itp.
obecnie uzywam tylko ich base&finish z kolorami mollona i spisuje sie swietnie a kosztuje tylko 39zł na ich stronie internetowej
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 08:22   #1384
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ladys Nails Cosmetics ma jak dla mnie najlepsze lakiery. Używam ich od dawna i wcale mi się nie kurczą. Polecam stawiać buteleczkę z lakierem do góry dnem bo jak zbyt długo stoją to może się osiadać pigment. Przed stylizacją (jakieś 15 minut przed) odkrecam nakrętkę i szybko mieszam pędzelkiem. Zamim pigment opadnie w dół. Podstawa to b.dobrze wymieszany lakier i cienkie warstwy na paznokciu, zakładając że płytka jest dobrze przygotowana tzn delikatnie zmatowiona, odtłuszczona spirytusem i sucha. Potem nakładam B+F, utwardzam, potem cieniutko warstwe lakieru, utwardzam, znowu cienko lakierem, na koniec B+F, odtłuszczam spirytusem i gotowe. zawsze się udaje To tak w skrócie.
Czasami trzeba dłużej potrenować. Rasowe stylistki mają to w jednym palcu.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 10:28   #1385
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja rowniez przygode zaczełam LNC kupiłam base&finish i kolory... niestety wszystkie odcienie czerwieni masakrycznie sie kurcza w lampie,po mimo długiego ich mieszania przemywania basy itp.
obecnie uzywam tylko ich base&finish z kolorami mollona i spisuje sie swietnie a kosztuje tylko 39zł na ich stronie internetowej
jak schodzą z bazą LNC i lakierami mollona?
trzeba pilowac?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 15:02   #1386
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
jak schodzą z bazą LNC i lakierami mollona?
trzeba pilowac?
nic nie piłuje odmaczam płynie do sciagania z mollona 5min i wszystko slicznie odchodzi (jesli sa 2 warstwy koloru)

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Ladys Nails Cosmetics ma jak dla mnie najlepsze lakiery. Używam ich od dawna i wcale mi się nie kurczą. Polecam stawiać buteleczkę z lakierem do góry dnem bo jak zbyt długo stoją to może się osiadać pigment. Przed stylizacją (jakieś 15 minut przed) odkrecam nakrętkę i szybko mieszam pędzelkiem. Zamim pigment opadnie w dół. Podstawa to b.dobrze wymieszany lakier i cienkie warstwy na paznokciu, zakładając że płytka jest dobrze przygotowana tzn delikatnie zmatowiona, odtłuszczona spirytusem i sucha. Potem nakładam B+F, utwardzam, potem cieniutko warstwe lakieru, utwardzam, znowu cienko lakierem, na koniec B+F, odtłuszczam spirytusem i gotowe. zawsze się udaje To tak w skrócie.
Czasami trzeba dłużej potrenować. Rasowe stylistki mają to w jednym palcu.
dosc długo maluje paznokcie hybrydami mam z tej firmy LNC granat,nude i kiss te kolory sa ok dobrze sie nakładaja i nie kurcza... pozostałe czyli odcienie czerwieni masakrycznie sie kurcza na płytce mieszam dokładnie... tak samo robie z mollonem i nic sie nie kurczy.LNC kupiłam na "promocji" wiec nie wiem czy poprostu wadliwa partia nawet dzwoniłam do sklepu w tej sprawie pani nie zdołała wytłumaczyć co moze byc przyczyna. odcien hot mieszałam nie przesadzajac 20 min a rezultat kurczy sie ale przynajmniej base&finish jest na duzy plus
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-12-08 o 15:26
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 20:00   #1387
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Wczoraj miałam problem z nałożeniem bazy z CZ, uciekała z paznokcia, tak jakby były jakieś tłuste... A za bardzo nie miały się czym zatłuścić, skoro ściągnęłam hybrydy i zaraz nakładałam kolejne, zmatowiłam i wszystko robiłam jak zawsze. Problem wystąpił na kilku paznokciach. Poza tym na niektórych już po nałożeniu koloru pojawiły się takie jakby ziarenka piasku, tego lakieru używałam po raz pierwszy, myślicie że może być czymś zanieczyszczony? Czy jakiś inny powód...
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 06:30   #1388
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hehe... gdyby nie odrosty, to pewnie nie malowałabym paznokci przez kilka miesięcy, bo po hybrydowym zawsze mniej więcej 2 miesiące nic z paznokciami nie robię. Nic nie odpada, wszystko ładnie wygląda, więc po co kombinować? ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 12:39   #1389
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny czy stosujecie PRIMER pod lakiery? Czy on jest niezbędny do przedłużenia trwałości manicure i czy jest faktycznie jakas różnica z primerem i bez? Dodam że lakiery i bazę zamówiłam firmy Cosmetics Zone.

Edytowane przez hoonda
Czas edycji: 2013-12-10 o 12:45
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:06   #1390
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam problem z nałożeniem bazy z CZ, uciekała z paznokcia, tak jakby były jakieś tłuste... A za bardzo nie miały się czym zatłuścić, skoro ściągnęłam hybrydy i zaraz nakładałam kolejne, zmatowiłam i wszystko robiłam jak zawsze. Problem wystąpił na kilku paznokciach. Poza tym na niektórych już po nałożeniu koloru pojawiły się takie jakby ziarenka piasku, tego lakieru używałam po raz pierwszy, myślicie że może być czymś zanieczyszczony? Czy czy ten jakiś inny powód...
też mi sie to zdarza..............zosta ja jakby puste miejsca ,jakby baza nie przyczepiała się do pazurka,nie wiem czemu
czy to wina tego cleanera ich >
który masz?
stary niebieski czy ten specjalny do hybryd
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 17:20   #1391
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
też mi sie to zdarza..............zosta ja jakby puste miejsca ,jakby baza nie przyczepiała się do pazurka,nie wiem czemu
czy to wina tego cleanera ich >
który masz?
stary niebieski czy ten specjalny do hybryd
Mam ten niebieski, niby zachwalany na forum... Kupowany jakieś 2 miesiące temu
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 06:25   #1392
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam lakiery new nails, nie stosuję niczego dodatkowo, a po 2 miesiącach paznokcie dalej wyglądają ładnie. Gdyby tylko nie te odrosty ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:36   #1393
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

to wrzuć zdjęcie po dwóch miesiącach jak wyglądają , bo u mnie max 16 dni wytrzymuje i ściagam je więc jestem ciekawa jak to wygląda po 60 dniach
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 09:55   #1394
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Mam lakiery new nails, nie stosuję niczego dodatkowo, a po 2 miesiącach paznokcie dalej wyglądają ładnie. Gdyby tylko nie te odrosty ;-)
jak mogą ladnie wyglądać z 2 miesięcznym odrostem ?
chyba jak są pomalowane na przezroczysty kolor
U mnie 14 dni max bo odrost widać a po 2 miesiącach paznokieć byłby dwukolorowy zapewne
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 10:19   #1395
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Manicure hybrydowy ?

mam koleżanke, która po 4 tygodniach ma odrost jak ja po niecałych 2 :P jak komuś tak wolniutko rosną paznokcie, to może nosić dłużej, ale żeby aż 2 miesiące ? :P jestem w szoku
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 10:54   #1396
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

po dwóch miesiącach to już zostaje sam pasek french na pazurze :P
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 10:55   #1397
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja uważam,że miesiąc to max,bo jak nawet wolno rosną paznokcie to po 3 czy 4 tyg.ogólny wygląd paznokci nie jest już taki jak byc powinien.
Tu po trzech tyg.wszystko się trzyma,ale jak widać nie wygląda już "apetycznie"

Edytowane przez asik G
Czas edycji: 2013-12-12 o 10:58
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 11:30   #1398
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
po dwóch miesiącach to już zostaje sam pasek french na pazurze :P


Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Ja uważam,że miesiąc to max,bo jak nawet wolno rosną paznokcie to po 3 czy 4 tyg.ogólny wygląd paznokci nie jest już taki jak byc powinien.
Tu po trzech tyg.wszystko się trzyma,ale jak widać nie wygląda już "apetycznie"
no właśnie..............co z tego że się trzymają jak nie wyglądają już tak ładnie jak powinny

czy używacie lakierów indygo?Jest promo 2+1 i chciałam zamówić na próbę mini
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:39   #1399
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Wiem ze to nie hybryda ale dla zainteresowanych foto ponizej ... moje grono mollonów powiększyło sie o monophase i kolor Anja (11) testujemy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08394.jpg (80,5 KB, 33 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 15:44   #1400
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mogę Wam polecić hybrydy od Indigo. Nie są powalająco drogie, bardzo dobrej jakości, mnóstwo przepięknych kolorów i co ważne dla mnie mają wszytskie kolorki w wersji mini (5ml) za ok 25-29zł. Jako podkład używam odżywkę VitaGel (tą pomarańczową) a top coat mam od NSI. Jestem zadowolona z tego połączenia.
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:27   #1401
monikaa wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?
witam
dziewczyny ja mam problem z paroma rzeczami przy hybrydach może to też przyczyna tego że dużo moczę rece w wodzie po 4 dniach zaczynają się ścierać , po drugie top coat po przemyciu cleanerem nie świeci się ładnie taki pół matowe wychodzą mam baze i top ( w jednym z neonail ) , a lakiery estetiq no i jeszcze jedna sprawa pazurki wyglądają jak bym je spiłowała od razu po zrobieniu czyli wolny brzeg nie jest zalany a staram się to robić dokładnie .. polećcie mi jakiś top który ładnie błyszczy ale nie za drogi taki do 35 zł ,zobaczcie ten wolny brzeg na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131208_135029.jpg (106,8 KB, 43 załadowań)
monikaa wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 16:00   #1402
madzikmedzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witajcie
Mam do Was, doświadczonych, pytanie. A mianowicie - czy znajdę zestaw startowy [podkład, top i lakier lub większą ilość kolorków (lampę 36W już mam)] do kwoty 130 złotych? Jeżeli taki zestaw jest osiągalny, to jakim markom ufacie i jakie są według Was godne polecenia. To moje i mojej siostry pierwsze podejście do hybrydy i nie chciałybyśmy trafć na bubel.
Z góry dziękuję Wam za wszelkie sugestie i śledzę wątek

Edytowane przez madzikmedzik
Czas edycji: 2013-12-16 o 16:05
madzikmedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 16:04   #1403
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez madzikmedzik Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam do Was, doświadczonych, pytanie. A mianowicie - czy znajdę zestaw startowy [podkład, top i lakier czy dwa (lampę 36W już mam)] do kwoty 130 złotych? Jeżeli taki zestaw jest osiągalny, to jakim markom ufacie i jakie są według Was godne polecenia. To moje i mojej siostry pierwsze podejście do hybrydy i nie chciałybyśmy trafć na bubel.
Z góry dziękuję Wam za wszelkie sugestie i śledzę wątek
ja używam lakierów Estetiq i mogę je polecić . Nie wiem jak wypadają na tle innych marek, ale jestem z nich zadowolona - spokojnie mogę je nosić 2 tygodnie a nawet i dłużej (ale odrost mnie drażni). Kupuję w sklepie biokur.pl, tam są po 22zł więc spokojnie za 130zł kupisz podkład, top i 3 kolory
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:40   #1404
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny 2 tygodnie temu zrobiłam pierwszy raz jasno-różowe hybrydy i po wyjściu z salonu byłam bardzo zadowolona.
Jednak po 5 dniach paznokcie zaczęły mnie martwić.
Na palcu środkowym i wskazującym zaczęły się robić takie lekkie jakby kreski, poziome ciemne ryski. No nie wiem jak to nazwać
Przez ten czas nigdzie nie wychodziłam, cały czas byłam w domu, więc się tym bardziej nie przejmowałam, no ale dziś czyli 13 dni po ich zrobieniu wyglądają już bardzo brzydko. Na tych palcach o których pisałam zrobiły się aż do 1/3 wielkości paznokciach, a na dodatek wczoraj zaczęły się pojawiać także na drugiej ręce
Przez te 2 tygodnie wcale dużo nie robiłam, cały czas uczyłam się, bo mam bardzo ciężki okres na studiach, naczynia zmywałam z 3 razy (bo mam zmywarkę i głównie z niej korzystam), jak sprzątałam to dłonie nie miały kontaktu ze środkami czyszczącymi (robiłam to w gumowych rękawiach), w tym czasie nie uderzyłam nigdzie paznokciami i nie wiem skąd to się mogło wziąć
Co prawda lakier nie odpryskuje, no ale bardzo brzydko to wygląda.
Myślałam, że hybrydowy lakier jest dosyć trwały. Na zwykłym lakierze w życiu mi się coś takiego nie przytrafiło, nawet jak miałam pomalowane paznokcie 5 dni.
Ja naprawdę przez te 2 tygodnie praktycznie nic tymi rękoma nie robiłam, już wolę nie myśleć jakby wyglądały, gdybym działała nimi więcej

Czy to jest norma przy hybrydach? Czy któraś z Was się z czymś takim spotkała?
Bo mam umówioną kolejną wizytę na sobotę, ale już mi się hybryd odechciało. Dodatkowo po jutrze wychodzę wieczorem ze znajomymi i z takimi pazurami jak obecnie się nie pokarze
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:33   #1405
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez atilaaav Pokaż wiadomość
Dziewczyny 2 tygodnie temu zrobiłam pierwszy raz jasno-różowe hybrydy i po wyjściu z salonu byłam bardzo zadowolona.
Jednak po 5 dniach paznokcie zaczęły mnie martwić.
Na palcu środkowym i wskazującym zaczęły się robić takie lekkie jakby kreski, poziome ciemne ryski. No nie wiem jak to nazwać
Przez ten czas nigdzie nie wychodziłam, cały czas byłam w domu, więc się tym bardziej nie przejmowałam, no ale dziś czyli 13 dni po ich zrobieniu wyglądają już bardzo brzydko. Na tych palcach o których pisałam zrobiły się aż do 1/3 wielkości paznokciach, a na dodatek wczoraj zaczęły się pojawiać także na drugiej ręce
Przez te 2 tygodnie wcale dużo nie robiłam, cały czas uczyłam się, bo mam bardzo ciężki okres na studiach, naczynia zmywałam z 3 razy (bo mam zmywarkę i głównie z niej korzystam), jak sprzątałam to dłonie nie miały kontaktu ze środkami czyszczącymi (robiłam to w gumowych rękawiach), w tym czasie nie uderzyłam nigdzie paznokciami i nie wiem skąd to się mogło wziąć
Co prawda lakier nie odpryskuje, no ale bardzo brzydko to wygląda.
Myślałam, że hybrydowy lakier jest dosyć trwały. Na zwykłym lakierze w życiu mi się coś takiego nie przytrafiło, nawet jak miałam pomalowane paznokcie 5 dni.
Ja naprawdę przez te 2 tygodnie praktycznie nic tymi rękoma nie robiłam, już wolę nie myśleć jakby wyglądały, gdybym działała nimi więcej

Czy to jest norma przy hybrydach? Czy któraś z Was się z czymś takim spotkała?
Bo mam umówioną kolejną wizytę na sobotę, ale już mi się hybryd odechciało. Dodatkowo po jutrze wychodzę wieczorem ze znajomymi i z takimi pazurami jak obecnie się nie pokarze
jesli masz mozliwosc wstaw zdjecie jak dokladnie wygladaja te pazurki
Moze kosmetyczka uzywa jakiś bubli i stad takie cuda z lakierem ?
Nie mam innego pomysłu niż to że lakier jakiś nie bardzo ,albo top........
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:45   #1406
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Zdjęcia będę mogła dodać około południa dopiero.
A co do lakieru to podpatrzyłam, że używa gelish (a ta firma ma niezłe opinie ).
Nie mam pojęcia w jaki sposób to się stało

Mama mi powiedziała, że to przez kolor, bo robiłam jasny róż, a może na jasnych tylko będą się takie rzeczy działy, a na ciemniejszych nie.
(chociaż znajome mają bardzo jasne, a nawet białe i nic takiego nie miało u nich miejsca)
No i poradziła, żebym poszła w umówioną sobotę, pokazała co się stało i zrobiła ewentualnie czerwone.
Bardzo cieszyłam się z hybryd, bo miałam zawsze problemy z zapuszczeniem długich pazurków, a teraz niewiele mi brakuje do wymarzonej długości i boję się, że jak zrezygnuje z hybryd to mi się połamią

Tylko na imprezę w środę chciałam mieć ładne paznokcie, a tu takie krechy
A boje się, ze jak zamaluję zwykłym lakierem, to przy jego zmywaniu zmyje się też ta hybryda i nie będę mogła kosmetyczce pokazać co się z nimi podziało
Nooo i chyba w środę "wystąpię" z takimi pazurami jakie są obecnie

Edytowane przez atilaaav
Czas edycji: 2013-12-16 o 22:47
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 23:04   #1407
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez atilaaav Pokaż wiadomość
Zdjęcia będę mogła dodać około południa dopiero.
A co do lakieru to podpatrzyłam, że używa gelish (a ta firma ma niezłe opinie ).
Nie mam pojęcia w jaki sposób to się stało

Mama mi powiedziała, że to przez kolor, bo robiłam jasny róż, a może na jasnych tylko będą się takie rzeczy działy, a na ciemniejszych nie.
(chociaż znajome mają bardzo jasne, a nawet białe i nic takiego nie miało u nich miejsca)
No i poradziła, żebym poszła w umówioną sobotę, pokazała co się stało i zrobiła ewentualnie czerwone.
Bardzo cieszyłam się z hybryd, bo miałam zawsze problemy z zapuszczeniem długich pazurków, a teraz niewiele mi brakuje do wymarzonej długości i boję się, że jak zrezygnuje z hybryd to mi się połamią

Tylko na imprezę w środę chciałam mieć ładne paznokcie, a tu takie krechy
A boje się, ze jak zamaluję zwykłym lakierem, to przy jego zmywaniu zmyje się też ta hybryda i nie będę mogła kosmetyczce pokazać co się z nimi podziało
Nooo i chyba w środę "wystąpię" z takimi pazurami jakie są obecnie
.......
gelish do 2 tyg.sie nosi i robi od nowa.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 09:48   #1408
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez atilaaav Pokaż wiadomość
Dziewczyny 2 tygodnie temu zrobiłam pierwszy raz jasno-różowe hybrydy i po wyjściu z salonu byłam bardzo zadowolona.
Jednak po 5 dniach paznokcie zaczęły mnie martwić.
Na palcu środkowym i wskazującym zaczęły się robić takie lekkie jakby kreski, poziome ciemne ryski. No nie wiem jak to nazwać
Przez ten czas nigdzie nie wychodziłam, cały czas byłam w domu, więc się tym bardziej nie przejmowałam, no ale dziś czyli 13 dni po ich zrobieniu wyglądają już bardzo brzydko. Na tych palcach o których pisałam zrobiły się aż do 1/3 wielkości paznokciach, a na dodatek wczoraj zaczęły się pojawiać także na drugiej ręce
Przez te 2 tygodnie wcale dużo nie robiłam, cały czas uczyłam się, bo mam bardzo ciężki okres na studiach, naczynia zmywałam z 3 razy (bo mam zmywarkę i głównie z niej korzystam), jak sprzątałam to dłonie nie miały kontaktu ze środkami czyszczącymi (robiłam to w gumowych rękawiach), w tym czasie nie uderzyłam nigdzie paznokciami i nie wiem skąd to się mogło wziąć
Co prawda lakier nie odpryskuje, no ale bardzo brzydko to wygląda.
Myślałam, że hybrydowy lakier jest dosyć trwały. Na zwykłym lakierze w życiu mi się coś takiego nie przytrafiło, nawet jak miałam pomalowane paznokcie 5 dni.
Ja naprawdę przez te 2 tygodnie praktycznie nic tymi rękoma nie robiłam, już wolę nie myśleć jakby wyglądały, gdybym działała nimi więcej

Czy to jest norma przy hybrydach? Czy któraś z Was się z czymś takim spotkała?
Bo mam umówioną kolejną wizytę na sobotę, ale już mi się hybryd odechciało. Dodatkowo po jutrze wychodzę wieczorem ze znajomymi i z takimi pazurami jak obecnie się nie pokarze
bez foto nie jestem w stanie ocenić co to jest,ale to może po prostu nabłyszczacz Ci popękał na tych paznokciach???
tak mi się wydaje...
robią się pęknięcia i wygląda to jak ciemne kreseczki.
jeśli o to chodzi to nie jest to wina manicurzystki.
Często tak bywa gdy klientki mają miękkie naturalne paznokcie i chciał nie chciał płytka pracuje i robie właśnie" takie coś".
Rada na t to np.dwie warstwy podkładu w celu zwiększenia twardości paznokcia,Można ratować się też dodatkowo jedną więcej warstwa topu i wtedy kładziemy dwie cienkie warstwy.
Wstaw foto to zobaczymy co i jak
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:10   #1409
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
bez foto nie jestem w stanie ocenić co to jest,ale to może po prostu nabłyszczacz Ci popękał na tych paznokciach???
tak mi się wydaje...
robią się pęknięcia i wygląda to jak ciemne kreseczki.
jeśli o to chodzi to nie jest to wina manicurzystki.
Często tak bywa gdy klientki mają miękkie naturalne paznokcie i chciał nie chciał płytka pracuje i robie właśnie" takie coś".
Rada na t to np.dwie warstwy podkładu w celu zwiększenia twardości paznokcia,Można ratować się też dodatkowo jedną więcej warstwa topu i wtedy kładziemy dwie cienkie warstwy.
Wstaw foto to zobaczymy co i jak
...
też mi sie tak wydaje,a wnioskując po tym,że autorka wątku pazurki pod hybrydą zapuszcza do ulubionej długości,a bez hybrydy by nie dała rady do niej dojść....chyba,że źle interpretuje Jej wpis
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 16:21   #1410
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny zamówiłam niedawno lakiery (bazę, kolor i top) z OPI gelcolor. Właśnie dostałam kolejny kolor i jestem zdziwiona. Czy któraś z Was orientuje się czy kolor Passion z OPI powinien wyglądać jak blady żółty? spodziewałam się nude/ delikatnego różu, a patrząc na pędzelek dla mnie to kolor mleczny/ blady żółty. I nie wiem co o tym myśleć .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.