Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 10:58   #2821
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wyżej napisałam,że to wcale fajne nie jest.Denerwuje mnie,że mi te wszystkie kosmetyki szybciej nie idąWcale sobie nie żałuje-wręcz przeciwnie,a nigdy dna nie widaćJak jak jest okres ważności dłuższy niż 6 miesięcy to luzik.
Tą maskę poznałam dzięki Cameronikowidała mi małego próbaska,a wystarczył mi na 4-krotne pokrycie włosów
Tak masz rację jeśli chodzi o krótkie terminy przydatności-po prostu szkoda wyrzucać jak jeszcze tyle jest a niestety termin się kończy.
Co do maski to może ja za dużo nakładamale skoro mi nie obciąża to niech mają należy im sie po moich włosowych eksperymentach
Natomiast mam "żal" jeden do henny khadi, albo do moich włosów- kolor łapie mi na całych włosach ale niestety tuż przy skórze głowy szybciutko mi się wypłukuje i wygląda tak jakbym miała duże odrosty a ja 3 mycia temu farbowałam włosy.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:59   #2822
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ten szampon z yr jest super-kupię go chociażby dla tżta bo na drugi dzień moje włosy wyglądają lepiej niż wczoraj




Ja nie wiem jak Ty to robisz naprawdę Ja kupiłam maskę miesiąc temu i co prawda 3 próbki oddałam ale mi zostało już tylko gdzieś na 5 użyć (jak oszczędnie będę kładła)
fajnie, że szampon Ci pasuje ja już własnie rozglądam sie za jakimś ich kolejnym.....
Magi używałas albo chociaż wąchałaś maske organique energizing ????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:02   #2823
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajnie, że szampon Ci pasuje ja już własnie rozglądam sie za jakimś ich kolejnym.....
Magi używałas albo chociaż wąchałaś maske organique energizing ????
Nie Kochana jeszcze nie używałam bo od przyjścia Twojej paczki myłam raz włosy i przed myciem kladlam olej (bo mam taką kolejność 1 mycie-olej, 2-maska, 3-olej itd.) Jutro na wieczór będę myła
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:05   #2824
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajnie, że szampon Ci pasuje ja już własnie rozglądam sie za jakimś ich kolejnym.....
Magi używałas albo chociaż wąchałaś maske organique energizing ????
anulka kusicielka
ja uciekam, bo przy anulce pójdę szybko z torbami
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:06   #2825
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kotwilka, myślisz? Powiem szczerze, że nie pamiętam składów tych balsamów i innych, ale czy to możliwe aby każdy miał witaminę A?
W ogóle Kotwilka czytałam na twoim blogu o tych nawykach na cały rok. ^^ Czy ja dobrze zrozumiałam, że każdy nawyk to na 8 tygodni? Skoro 8 stopniowa skala?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:07   #2826
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hej Informacja dla fanek rossmannowej Alterry - Obecnie na promocji jest wiele produktów z tej marki. Chyba wszystko do pielęgnacji twarzy, żele pod prysznic, pomadki, olejki.
Szampony/odżywki nie są objęte promocją, ale zauważyłam nowość w tym dziale, szampon regenerujący do włosów suchych i łamliwych, czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie nazwy ani kompozycji zapachowej

A ja z przyjemnością używam od kilku dni peeling i maskę 2w1 Ava Eco Garden... Znacie?Dla mnie bomba. I cieszę się, że to rodzimy produkt
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:11   #2827
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Tak masz rację jeśli chodzi o krótkie terminy przydatności-po prostu szkoda wyrzucać jak jeszcze tyle jest a niestety termin się kończy.
Co do maski to może ja za dużo nakładamale skoro mi nie obciąża to niech mają należy im sie po moich włosowych eksperymentach
Natomiast mam "żal" jeden do henny khadi, albo do moich włosów- kolor łapie mi na całych włosach ale niestety tuż przy skórze głowy szybciutko mi się wypłukuje i wygląda tak jakbym miała duże odrosty a ja 3 mycia temu farbowałam włosy.
Mi znowu henna robi odwrotnie.U góry się trzyma,a od dołu puszcza.Ale to pewnie dlatego,że swój odrost mam spory,a reszta rozjaśniana,farbowana:ehe m:Pewnie póki całych "swoich" włosów nie będę miała to henna będzie mi się w tak szybko wypłukiwała
A taką mam ochotę sobie walnąć mieszankę brązu z czarną,ale po co?jak po 2 ygodniach śladu po niej nie będzie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 11:24   #2828
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anulka kusicielka
ja uciekam, bo przy anulce pójdę szybko z torbami
pójdziesz z torbami, ale za to pełnymi kosmetyków naturalnych

A wiecie, że mi sie henna naprawde dobrze trzyma teraz bede muaisała powtórzyc, bo częśc siwych sie już wymyła, ale ja farbowałam równe 2 miesiące temu.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:30   #2829
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wiecie, że mi sie henna naprawde dobrze trzyma teraz bede muaisała powtórzyc, bo częśc siwych sie już wymyła, ale ja farbowałam równe 2 miesiące temu.....
Bardzo zazdroszczę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:31   #2830
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja chyba zrobie przymiarke do tej henny znowu moze faktycznie musze polozyc kilka razy zeby sie zaczela trzymac na moich wlosach hmm bo musze cos zrobic (kolor) bo sa nie za ciekawe juz, a chemii sie boje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:58   #2831
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
imion nie nadaje jeszcze, myslę że to bedzie kolejny krok do pogłębienia mojej choroby
mój tz (prawie łysy zresztą) ostatnio mówi do mnie z pretensją, że pod prysznicem nie ma żadnego szamponu i nie umył głowy (dawno odzwyczaiłam go od mówienia, że myje włosy - włosów nie ma )....... moje dziecko na ten tekst zakrztusiło sie herbatą oczywiście pod prysznicem z 5 szamponów stoi ino sie biedny chłop pogubił


Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Hej Informacja dla fanek rossmannowej Alterry - Obecnie na promocji jest wiele produktów z tej marki. Chyba wszystko do pielęgnacji twarzy, żele pod prysznic, pomadki, olejki.
Szampony/odżywki nie są objęte promocją, ale zauważyłam nowość w tym dziale, szampon regenerujący do włosów suchych i łamliwych, czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie nazwy ani kompozycji zapachowej

A ja z przyjemnością używam od kilku dni peeling i maskę 2w1 Ava Eco Garden... Znacie?Dla mnie bomba. I cieszę się, że to rodzimy produkt
sobie nawet kupiłam dziś ten szampon, a to wszystko chyba przez gayenkę, bo to ona pierwsza chyba napisała o nim, a tak bym nawet do rosa nie weszła

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajnie Cię widziec
akurat dla mnie alterra i p&r to jedne z gorszych szamponów......
masz grube włosy i z tego co pamietam lubisz efekt wygładzenia (chyba, że coś mi sie pochrzaniło) - spróbuj szamponu kuomaye wygładza pięknie! Khadi z amlą też powinien Ci pasować - pięknie nabłyszcza, tez wygładza (ja mam problem z obciążaniem, ale Ciebie on chyba nie dotyczy). No i les argiles z glinkami (te o których Sekretnemu wyżej pisałam) też mogłyby Ci pasować a z takich delikatnych polecam faith in nature - fajny był rozmarynowy.
Nie masz problemu z als? Bo w niektórych są.
A! Używasz ciemniejszych podkładów niz ja (chyba ten ciemniejszy p&r Ci pasował) - skombinuj sobie próbke podkładu light beige kuomaye
ja dziś umyłam khadi amlą bo miałam próbkę od Megi i zupełnie mi nie podpasował, jeśli on wygładza to z moimi włosami jest coś nie tak, tak mi splątał włosy, że ho ho. są dziś taki przesuszone i połamane. a do tego nie wzięłam ze sobą do domu organique żeby je teraz uratować. lepszy był ten drugi khadi od Ciebie. ten z glinką les argiles też już wypróbowałam - dobrze myje i włosy są bardzo lekkie i puszyste. ogólnie nie mogę sobie dobrać szamponu wśród naturalnych. wcześniej byłam wierna redicalowi z farmony i mimo że miał sls i nie miał silikonów to moje włosy były jakieś ładniejsze. może pora je już ściąć
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 12:03   #2832
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja dziś umyłam khadi amlą bo miałam próbkę od Megi i zupełnie mi nie podpasował, jeśli on wygładza to z moimi włosami jest coś nie tak, tak mi splątał włosy, że ho ho. są dziś taki przesuszone i połamane. a do tego nie wzięłam ze sobą do domu organique żeby je teraz uratować. lepszy był ten drugi khadi od Ciebie. ten z glinką les argiles też już wypróbowałam - dobrze myje i włosy są bardzo lekkie i puszyste. ogólnie nie mogę sobie dobrać szamponu wśród naturalnych. wcześniej byłam wierna redicalowi z farmony i mimo że miał sls i nie miał silikonów to moje włosy były jakieś ładniejsze. może pora je już ściąć

Oj, znam ten ból, Mnie nawet cięzko dobrać wśród nienaturalnych. Chcialabym szampon w cenie alterry, max do 20 zl, ale żeby włosy lśnily i byly puszyste. Wiem, wiem, za duże wymagania, ale tak mi szkoda pieniedzy na szampony, do twarzy to jestem sklonna wydac sporo, ale na szampon skąpie strasznie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 12:12   #2833
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość


sobie nawet kupiłam dziś ten szampon, a to wszystko chyba przez gayenkę, bo to ona pierwsza chyba napisała o nim, a tak bym nawet do rosa nie weszła

ja dziś umyłam khadi amlą bo miałam próbkę od Megi i zupełnie mi nie podpasował, jeśli on wygładza to z moimi włosami jest coś nie tak, tak mi splątał włosy, że ho ho. są dziś taki przesuszone i połamane. a do tego nie wzięłam ze sobą do domu organique żeby je teraz uratować. lepszy był ten drugi khadi od Ciebie. ten z glinką les argiles też już wypróbowałam - dobrze myje i włosy są bardzo lekkie i puszyste. ogólnie nie mogę sobie dobrać szamponu wśród naturalnych. wcześniej byłam wierna redicalowi z farmony i mimo że miał sls i nie miał silikonów to moje włosy były jakieś ładniejsze. może pora je już ściąć
Mi khadi nie plącze, ale włosy sa po nim takie mięsiste i grube, że aż klapniete a ja nie lubie klapnietych włosów.....
A przypomniał mi sie jeszcze jeden fajny szampon - urtekram z glinka rhassoul
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 12:32   #2834
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
pisałyście ostatnio, że olej arganowy "śmierdzi sraczką"... a ja tam sie swoim zachwycam...jest praktycznie bezzapachowy, ma fajny atomizer - jeden psik wystarcza na całą twarz (nic sie nie rozlewa, nie brudzi)...świetny na mokre ciałko i do maseczek na włosy...jakościowo też musi być dobry bo ma ekocert i 3 inne certyfikaty...kupiłam stacjonarnie w poznaniu w białym atanarze...mowa o tym
http://marokosklep.com/olej_arganowy...ml,55,197.html
no nie ja specjalnie odwracam głowę jak przechodzę koło tego sklepu ( a robię to codziennie) żeby mnie nie kusiło...a ty mi tu prosto w twarz takie rzeczy.

Anula mój też się nie łapie ostatnio stały 4 szampony i nie zauważył żadnego. Muszę mu zawsze przedstawić nowy nabytek i dopiero wtedy tż uznaje jego obecność
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 12:43   #2835
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no nie ja specjalnie odwracam głowę jak przechodzę koło tego sklepu ( a robię to codziennie) żeby mnie nie kusiło...a ty mi tu prosto w twarz takie rzeczy.

Anula mój też się nie łapie ostatnio stały 4 szampony i nie zauważył żadnego. Muszę mu zawsze przedstawić nowy nabytek i dopiero wtedy tż uznaje jego obecność
Masz racje ja ich sobie nie przedstawiłam!!!
No teraz rozumiem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:15   #2836
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pójdziesz z torbami, ale za to pełnymi kosmetyków naturalnych

A wiecie, że mi sie henna naprawde dobrze trzyma teraz bede muaisała powtórzyc, bo częśc siwych sie już wymyła, ale ja farbowałam równe 2 miesiące temu.....
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Bardzo zazdroszczę
Kurde anulka też Ci zazdroszczę że Ci się tyle trzyma ta henna. Anakazar ja natomiast mam odwrotne wrażenia-na długości (te co były farbowane) mi się lepiej trzyma henna niż na moich naturalnych

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

ja dziś umyłam khadi amlą bo miałam próbkę od Megi i zupełnie mi nie podpasował, jeśli on wygładza to z moimi włosami jest coś nie tak, tak mi splątał włosy, że ho ho. są dziś taki przesuszone i połamane. a do tego nie wzięłam ze sobą do domu organique żeby je teraz uratować. lepszy był ten drugi khadi od Ciebie.
Tak aguś on mi też plącze włosy niemiłosiernie, natomiast ja najpierw myję innym szamponem a na koniec khadi. Natomiast efekt daje fajny Jednak z żadnym szamponem tak mi się źle nie współpracowało jak z tym.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:34   #2837
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kurde anulka też Ci zazdroszczę że Ci się tyle trzyma ta henna. Anakazar ja natomiast mam odwrotne wrażenia-na długości (te co były farbowane) mi się lepiej trzyma henna niż na moich naturalnych

Tak aguś on mi też plącze włosy niemiłosiernie, natomiast ja najpierw myję innym szamponem a na koniec khadi. Natomiast efekt daje fajny Jednak z żadnym szamponem tak mi się źle nie współpracowało jak z tym.
faktycznie dziwne
miwłosy plątał szampon jason i szampony aubrey organic - porazka, nie dawałam rady szczotki w nie wsadzić w ogóle
oj, no i mi sie przypomniało, jakie cudowne odżywki ma AO


widziałyscie ile nowych szamponów i odzywek ma AO???????????
czy tylko ja przegapiłam? Jakies nowe serie do włosów: rumiankowe, dla aktywnych, z wiciokrzewem i różą.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-20 o 13:39
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:42   #2838
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah Chciałam zauważyć, że najpierw Ty przepadłaś na długo ale też bardzo się cieszę, że Cię widzę

Anula dzięki za info w sprawie szamponów Powiedz mi tylko, czy kuomaye kupujesz na matique pl?

beeets nie każdy krem declare jest ekologiczny. Mają tylko jedną linię z certyfikatem NaTrue i zego, co widziałam na stronie Douglasa, nie ma jej tam.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:48   #2839
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Moje ostatnie zakupy
Yes pomidorek
szamopn Khadi
Lagona glinka brązowa
Koncentrat AMB
Maska anti age Organique
Pai krem z geranium do skory mieszanej - 5 ml
próbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stycznen.jpg (54,7 KB, 52 załadowań)
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 13:53   #2840
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy
Yes pomidorek
szamopn Khadi
Lagona glinka brązowa
Koncentrat AMB
Maska anti age Organique
Pai krem z geranium do skory mieszanej - 5 ml
próbki

Poczekaj jak wkleje zaraz moje, Chyba czytamy sobie w myślach
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:56   #2841
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Korah Chciałam zauważyć, że najpierw Ty przepadłaś na długo ale też bardzo się cieszę, że Cię widzę

Anula dzięki za info w sprawie szamponów Powiedz mi tylko, czy kuomaye kupujesz na matique pl?

beeets nie każdy krem declare jest ekologiczny. Mają tylko jedną linię z certyfikatem NaTrue i zego, co widziałam na stronie Douglasa, nie ma jej tam.
tak, kupiłam na matique.
Mnie ten efekt wygładzenia dobija ale Tobie sie pewnie spodoba
Potem przypomniał mi sie jeszcze szampon urtekram z ghassoul - on nie jest az taki wygładzający, ale fajny jest bardzo i strasznie miło go wspominam! Można upolowac stacjonarnie w organic
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy
Yes pomidorek
szamopn Khadi
Lagona glinka brązowa
Koncentrat AMB
Maska anti age Organique
Pai krem z geranium do skory mieszanej - 5 ml
próbki
pysznosci!!!!
tylko glinki z tej kolekcji nie znam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:57   #2842
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Korah Chciałam zauważyć, że najpierw Ty przepadłaś na długo ale też bardzo się cieszę, że Cię widzę.

To fakt, ale najwazniejsze, że jesteśmy w komplecie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:58   #2843
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kurde anulka też Ci zazdroszczę że Ci się tyle trzyma ta henna. Anakazar ja natomiast mam odwrotne wrażenia-na długości (te co były farbowane) mi się lepiej trzyma henna niż na moich naturalnych



.
Dziwne trochę,że bardziej Ci się trzyma na farbowanychTak czy siak mamy ten sam problem
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy
Yes pomidorek
szamopn Khadi
Lagona glinka brązowa
Koncentrat AMB
Maska anti age Organique
Pai krem z geranium do skory mieszanej - 5 ml
próbki

Oprócz Pai mam to samo w szafce
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:58   #2844
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Możesz w 2-3 zdaniach napisać o czym ta książka jest, zainteresowała mnie?
Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość
Opisany jest tam minimalistyczny program dbania o urodę oraz zalety z wdrożenia minimalizmu w inne sfery życia. Myślę, że każdy może coś przydatnego dla siebie znaleźć. Mi np. najbardziej odpowiadają podpowiedzi odnośnie stylu ubierania się oraz właśnie pielęgnacji ciała. Wdrożyłam m.in. szczotkowanie ciała szczotką z naturalnego włosia dzika i ocet jabłkowy powędrował do łazienki. Efekty dość spektakularne w mojej ocenie. Szczotkowanie ciała - pewnie sobie pomyślisz, że to nic takiego ale mówię Ci to zmienia człowieka nawet psychicznie - dodaje energii i jasności umysłu, witalności rano i cellulit poszedł von migiem...
Wachlarzyku, jeśli chcesz, mogę Ci ją pożyczyć... daleko nie mieszkamy
Chociaż moim zdaniem książka jest słaba... owszem kilka rozdziałów daje do myślenia, ale nie lubię książek w których autorytarnie jest mi narzucany czyjś pogląd i światopogląd jako jedyny słuszny i wiodący do szczęścia. część o pielęgnacji akurat jest całkiem sensowna, chociaż większość opisanych zabiegów i metod pojawia się wszędzie, gdzie mowa o zdrowej pielęgnacji... np. na Wizażu Natomiast część o ubieraniu i ubraniach jest w dużym stopniu wg. mnie nietrafiona, bo poza pochwałą kupowania rzeczy dobrych jakościowo (zgadzam się), cała reszta mi absolutnie nie odpowiada, a na temat kolorów spuszczam zasłonę milczenia
Zdecydowanie nie podobała mi się, ale jeśli chcesz przeczytać, służę własnym egzemplarzem... chociażby po to, żeby wyrobić sobie własne na jej temat zdanie


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kąpiel w wannie to coś czego nie znoszęOstatni raz kąpałam się będąc w 9 miesiącu ciąży(stać się pod prysznicem nie chciało)
Dla mnie tylko prysznic się liczy
Heh, no różni ludzie, różne potrzeby
Jak kiedyś bedę miała duuuży dom i duuuży "pokój kąpielowy", to poza duuuuużą wanną marzy mi się prysznic z deszczownicą Ale zrezygnować z wanny na rzecz prysznica bym nie potrafiła
No, olejków w słuchawkę nie wleję
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:03   #2845
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Vea, bardzo chętnie. Takie książki trudno dostać w bibliotekach, a nie chcę ciągle książek kupować. A w jakiej części naszego jakże cudownego Wrocławia mieszkasz?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:04   #2846
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Poczekaj jak wkleje zaraz moje, Chyba czytamy sobie w myślach


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pysznosci!!!!
tylko glinki z tej kolekcji nie znam
Anulka chcesz próbaska, będe hurtem wysylala

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Oprócz Pai mam to samo w szafce
pai do testów bo mnie moja T blinkujaca drazni, a sanoflore bede miala dopiero za tydzien
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:07   #2847
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

odżywka normalizująca
rumiankowa odżywka
a tu przepadłam..... odżywka zwiekszająca objętość!
I jakie fajne nowe odzywki dal suchych - nawet jest dla kręconych

i po co ja tam zaglądałam życie i bez tego było wystarczająco skomplikowane!


Holus dziękuje za propozycję ale martwię się, że jak nam porozsyłasz to Tobie w końcu nic nie zostanie! Ja tez mam właśnie próbke pai i nie mamkiedy wypróbować....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-20 o 14:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:09   #2848
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

hola ola piękne zakupy

anula_ga no i poszły zakupy w matique.... he he, teraz czekam na przesyłkę
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:12   #2849
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

do mnie przyszło zamówienie z Meow (tydzień szło!) pierwsze wrażenie baardzo pozytywne :P

anula, czemu znowu kusisz!!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:16   #2850
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Holus dziękuje za propozycję ale martwię się, że jak nam porozsyłasz to Tobie w końcu nic nie zostanie! Ja tez mam właśnie próbke pai i nie mamkiedy wypróbować....
jak bys jednak zmienia zdanie to prosze adres na PW do poniedziałku

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
hola ola piękne zakupy

anula_ga no i poszły zakupy w matique.... he he, teraz czekam na przesyłkę
Sicilia i cikawa jestm Twoich zakupow
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.