Okulary ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 12:52   #1
PunkPrincess4196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 29

Okulary ;(


Niestety muszę zacząć nosić okulary Jakie mi pasują? Czy prostokątne,czarne,nie za grube i nie za cieńkie,zaokrąlone w kątech mogą być?
PunkPrincess4196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:48   #2
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Okulary ;(

idź do optyka i pomierz różne różniaste
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:51   #3
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Okulary ;(

Właśnie, musisz poprzymierzać różne modele sama zobaczysz jakie ci pasuja. A oprawki są teraz boskie
Ja kupiłam ostatnio w kolorze brudnego różu a boki w motylki tak zaszalałam
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:08   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Okulary ;(

a może zdecyduj się na soczewki skoro nie chcesz nosić okularów?
takie jakie opisałaś wydają się fajne (myślę, że najładniejsze są właśnie takie klasyczne, bez udziwnień ), tylko szkoda, że nie masz w nich zdjęcia.
Masz ładną, smukłą buzię, wiec podejrzewam, że wiele modeli będzie ci pasować
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:53   #5
Kaatinka
Przyczajenie
 
Avatar Kaatinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Okulary ;(

Myślę, że właśnie jakieś najbardziej klasyczne i delikatne będą do Ciebie pasować. Na Twoim miejscu (jeśli w ogóle bierzesz takie pod uwagę) odrzuciłabym nerdy. Wiele dziewczyn o takich delikatnych rysach oszpeca się tymi okularami :/

Rzeczywiście najlepiej pomierzyć wiele par u optyka, wziąć ze sobą kogoś znajomego albo skorzystać z opinii chociażby sprzedawcy żeby nie skazywać się na samodzielny wybór wiem jakie to trudne

A soczewki? Są dobrym wyjściem, ale nie na dłuższą metę, raczej okazjonalnie. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja wysiadłam po miesiącu. ale może dlatego, że straszny leniwiec ze mnie i wydawało mi się, że za dużo zachodu z tym jest

Okulary nie są takie tragiczne, jak może się wydawać, noszę już od ok. 8 lat, i wiem, że dobrze dobrane mogą być fajnym dodatkiem (co chyba było widać w tej szalonej modzie na nerdy) ale też mogą fajnie podkreślić kolor oczu, sprawić, że rysy twarzy będą bardziej wyraziste.

Edit: możesz nawet zaszaleć i kupić np. 2 pary np. jedne bardziej szalone a inne raczej klasyczne i nosic zależnie od okazji

Edytowane przez Kaatinka
Czas edycji: 2010-11-28 o 16:55
Kaatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:37   #6
PunkPrincess4196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 29
Dot.: Okulary ;(

Cytat:
Napisane przez Kaatinka Pokaż wiadomość
Myślę, że właśnie jakieś najbardziej klasyczne i delikatne będą do Ciebie pasować. Na Twoim miejscu (jeśli w ogóle bierzesz takie pod uwagę) odrzuciłabym nerdy. Wiele dziewczyn o takich delikatnych rysach oszpeca się tymi okularami :/

Rzeczywiście najlepiej pomierzyć wiele par u optyka, wziąć ze sobą kogoś znajomego albo skorzystać z opinii chociażby sprzedawcy żeby nie skazywać się na samodzielny wybór wiem jakie to trudne

A soczewki? Są dobrym wyjściem, ale nie na dłuższą metę, raczej okazjonalnie. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja wysiadłam po miesiącu. ale może dlatego, że straszny leniwiec ze mnie i wydawało mi się, że za dużo zachodu z tym jest

Okulary nie są takie tragiczne, jak może się wydawać, noszę już od ok. 8 lat, i wiem, że dobrze dobrane mogą być fajnym dodatkiem (co chyba było widać w tej szalonej modzie na nerdy) ale też mogą fajnie podkreślić kolor oczu, sprawić, że rysy twarzy będą bardziej wyraziste.

Edit: możesz nawet zaszaleć i kupić np. 2 pary np. jedne bardziej szalone a inne raczej klasyczne i nosic zależnie od okazji

Nerdów wgl nie biorę pod uwagę a soczewek nie chcę ,bo drogię a pozatym nie lubię wkładać czegoś do oka. Wydaje mi się ,że zdecyduję się na te,które opisałam...
PunkPrincess4196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:27   #7
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Okulary ;(

potraktuj je jako dodatek do całości
Mam takie z mocniejszymi oprawkami bo cienkich już bym dawno bym nie miała. I tu właśnie pojawia się pytanie o styl życia bycia.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 20:53   #8
tarantata
Raczkowanie
 
Avatar tarantata
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 418
Dot.: Okulary ;(

jak chcesz oryginalne, nie takie zwyklaki, to moze sprobuj "kocich oczu" wedlug mnie powinno byc super!
__________________
zapuszczam! cel: 70 cm, jest: 59 cm
team v-cut!
tarantata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.