Basen Dla Ciężarnych-lublin Lub Bliskie Okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-06, 16:48   #1
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Question

Basen Dla Ciężarnych-lublin Lub Bliskie Okolice


Witam. I tak jak w tytule-mam do Was pytanie-próbowałam znaleźć na necie informację na ten temat-ale skutek zerowy , jestem w 17tc (rodzę w lutym) i bardzo chciałabym chodzić na takie zajęcia...niestety nie mam pojęcia czy i gdzie się takowe odbywają...

bardzo proszę o informacje-bedę wdzięczna
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 20:54   #2
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Basen Dla Ciężarnych-lublin Lub Bliskie Okolice

Ja chodziłam kiedyś na basen Aqua Residence w Jedlinie/Uniszowicach. Chodziłam na aqua aerobik, dość długo, bo prawie 2 lata. To prywatny basen założony przez Polaka i jego żonę Szwedkę. Właśnie ta Szwedka "importowała" do nas do Lublina aqua aerobik czy naukę pływania dla niemowląt.

Ale do rzeczy - na zajęciach pojawiło się kilka pań z brzuszkiem. Mogły - wprawdzie bez pianek - wykonywać prawie wszystkie ćwiczenia, jeśli było jakieś ćwiczonko nie dla nich, to instruktorka modyfikowała je albo zastępowała innym, które nie szkodzi dziecku. Tłumaczyła przy tym dlaczego to akurat ćwiczenie jest nieodpowiednie dla przyszłych mam. Wypytywała te panie w ciąży, jak się czują, jak badania, który to miesiąc. Ogólnie bardzo profesjonalnie to wszystko wyglądało. Wyglądało - to jednak było spory czas temu, teraz nie wiem, nie chciałabym polecać, bo mogło się coś zmienić

Ale... Jeśli Twój gin nie zgłasza żadnych sprzeciwów, to może po prostu wybierz się na próbę na jedne zajęcia, zobaczysz, czy podobają się Tobie i dzidziusiowi To nie są wprawdzie zajęcia stricte tylko dla przyszłych mam, ale wątpię, że takie w Lublinie znajdziesz...
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 11:58   #3
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Basen Dla Ciężarnych-lublin Lub Bliskie Okolice

Cytat:
Napisane przez wunia83 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam kiedyś na basen Aqua Residence w Jedlinie/Uniszowicach. Chodziłam na aqua aerobik, dość długo, bo prawie 2 lata. To prywatny basen założony przez Polaka i jego żonę Szwedkę. Właśnie ta Szwedka "importowała" do nas do Lublina aqua aerobik czy naukę pływania dla niemowląt.

Ale do rzeczy - na zajęciach pojawiło się kilka pań z brzuszkiem. Mogły - wprawdzie bez pianek - wykonywać prawie wszystkie ćwiczenia, jeśli było jakieś ćwiczonko nie dla nich, to instruktorka modyfikowała je albo zastępowała innym, które nie szkodzi dziecku. Tłumaczyła przy tym dlaczego to akurat ćwiczenie jest nieodpowiednie dla przyszłych mam. Wypytywała te panie w ciąży, jak się czują, jak badania, który to miesiąc. Ogólnie bardzo profesjonalnie to wszystko wyglądało. Wyglądało - to jednak było spory czas temu, teraz nie wiem, nie chciałabym polecać, bo mogło się coś zmienić

Ale... Jeśli Twój gin nie zgłasza żadnych sprzeciwów, to może po prostu wybierz się na próbę na jedne zajęcia, zobaczysz, czy podobają się Tobie i dzidziusiowi To nie są wprawdzie zajęcia stricte tylko dla przyszłych mam, ale wątpię, że takie w Lublinie znajdziesz...
Wniu83-bardzo dziekuję za odpowiedź , moze nie ma takich zajęc typowo dla cięzarnych...czyli musze po prostu pójść i popytać osobiscie...

Nie gniewaj sie, ale mam jeszcze jedno ptanie-skoro widziałas na baseniku cięzarne-to powiedz w czym one pływały? miały jakie specjalne stroje z duzym pasem? czy...sama nie wiem? a moze ktos inny wie? albo zna link do zdjęc jak kobiety cięzarne ubierają sie na basenik...
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:37   #4
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Basen Dla Ciężarnych-lublin Lub Bliskie Okolice

Cytat:
Napisane przez KATESIA Pokaż wiadomość
Wniu83-bardzo dziekuję za odpowiedź , moze nie ma takich zajęc typowo dla cięzarnych...czyli musze po prostu pójść i popytać osobiscie...

Nie gniewaj sie, ale mam jeszcze jedno ptanie-skoro widziałas na baseniku cięzarne-to powiedz w czym one pływały? miały jakie specjalne stroje z duzym pasem? czy...sama nie wiem? a moze ktos inny wie? albo zna link do zdjęc jak kobiety cięzarne ubierają sie na basenik...
No co Ty, dlaczego miałabym się gniewać... Tamte panie miały zwyczajne jednoczęściowe stroje, nic specjalnego.

Dziś rano na TVN w tym programie "Dzień dobry TVN" było właśnie o zajęciach dla przyszłych mam, była taka mapka, na której zaznaczone były miasta w PL, w których odbywa się fitness lub fitness w wodzie dla Pań w ciąży. Lublina niestety nie było najbliżej nas Radom.

Może na stronce tvn znajdziesz jakąś internetową powtórkę?
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.