Próbować do skutku!!!!!!! cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-28, 20:18   #61
fredziunia
Rozeznanie
 
Avatar fredziunia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 783
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Kurcze ala mam dzis lenia dzis obijam sie caly dzien chodze z konta w kat i niemoge sie niczym konkretym zajac hmm moze to ta pogoda mnie tak rozleniwia

adatka: trzymam mocno mocno kciuki aby okazalo sie ze nosisz w sobie fasoleczke

yoona: witam unas (bo chyba jeszcze niewitalam hmm)

Wlasnie pochlonelam porcje lodow z owocami i bita smietana hmmm jak sadzicie pojda mi w bioderka kurcze a tu lato idzie
fredziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 20:37   #62
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
to jeszcze tylko kilka staraczek i jazda na Katowice

ja ja jestem chetna ale dopiero w maju jak bede w polsce a dokladnie w piekarach slaskich
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 20:43   #63
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
[...]No to łapie fluidki - oby sie udało
Witaj życze II pieknych kreseczek
No i @ jeszcze się nie pojawiła mam już dość, wszystko mnie boli a ta cholera nie chce przyjść - zdecydowac się nie potrafi wrrr

Ktoś tu wspominał o rybie po grecku
Ja tez łapie te fluidki
Ryba po grecku gotowa Teraz naleśniki

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
Jolineczko juz sobie wpisałam twoje dane i przesłałam swoje do zobaczyska


Cytat:
Napisane przez fredziunia Pokaż wiadomość
Kurcze ala mam dzis lenia dzis obijam sie caly dzien chodze z konta w kat i niemoge sie niczym konkretym zajac hmm moze to ta pogoda mnie tak rozleniwia

adatka: trzymam mocno mocno kciuki aby okazalo sie ze nosisz w sobie fasoleczke

yoona: witam unas (bo chyba jeszcze niewitalam hmm)

Wlasnie pochlonelam porcje lodow z owocami i bita smietana hmmm jak sadzicie pojda mi w bioderka kurcze a tu lato idzie
Ja też cały dzień miałam lenia - jak codzień Ale wieczorem zawsze dostaję jakiegoś motorku w d*pie i tak jest i dzisiaj. Grasuję sobie po kuchni
Ale tymi lodami to mi smaka narobiłaś. Chyba zaraz zjem naleśnika z czekoladą ale bez bitej smietany, bo nie mam
Yoona - witam wśród staraczek
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 20:50   #64
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Wystraszyłam się, że cos się stało z Wizażem, bo nie można odpowiadać na posty. Dopiero później doczytałam, ze watek został zamknięty i mamy nowe miejsce spotkań

Przede wszystkim, *misiu* ogromne gratulacje. Tak podejrzewałam, że to jest TO i proszę

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
No to ja z przyjemnoscia dolacze jezeli mozna
Jasne, że można
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Dziekuj za przyjcie, pisalam juz w I cz. ale strasznie trudno przebic sie przez mura starszyk staraczek - wszystkie si dobrze znaja i chyba nowe osóbki tak ja ja tylko cichutko podczytuj forum.
Bez obaw - każda z nas kiedyś zaczynała w tym wątku Tutaj zawsze możesz wpaść, wygadać się. Jeśli czytałaś poprzednia część, to wiesz, że rozmawiamy tu nie tylko o staraniach

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Przede wszystkim na początku powitam Konczitę i wszystkie nowe dziewczyny na forum, które na pewno będą przybywac do tego wątku.

A jeżeli chodzi o moje żale to ja już nie wiem co się ze mną dzieje. Od wczoraj mam plamienia. Na @ się nie zanosi a plamię już drugi raz w tym miesiącu. Może to od Duphastonu?
Druga sprawa to moja psychika, z którą jednak nie jest najlepiej. Niby normalnie żyję, ale czy normalne jest to, że wieczorem płacze aż się zachodzę, że ciągle rozpamiętuję dziecko, że płaczę w kościele na słowa księdza o matkach spodziewających się dziecka. Czy normalne jest wpadanie w złość jak tylko w TV padnie słowo "aborcja" a ciągle się teraz o tym słyszey. Wszystko mnie drażni, wszyscy sa źli.
Nie mogę spokojnie wyjść na głupie zakupy bo zaraz wracam z płaczem, bo wszędzie wózki albo kobiety z brzuszkami.
Już brakuje mi siły. Ja ciągle walcze ze swoimi emocjami, ale cholera jest mi trudno!
Gdyby nie mój mąż, który jest niesamowity to nie miałabym po co zyć.
Zaraz Wam napiszę co mi wczoraj powiedział.
Jolineczko, nie przeszłam tego co Ty ale wierzę, że musi Ci być ciężko. Ale ja też kiedyś miałam taki etap, ze widok kobiety w ciąży lub dziecka był dla mnie traumatycznym przeżyciem. Potem trochę pogodziłam się ze swoim losem i nie reaguję tak emocjonalnie.
Jeżeli uważasz, że nie radzisz sobie z ty wszystkim, może pomyśl o psychologu/psychiatrze? W dzisiejszych czasach to nie wstyd a rozmowa z takim lekarzem może pomóc
Poza tym, na Bocianie jest kącik psychoterapeutyczny i chyba podforum dla kobiet które utraciły ciążę. Może tam zajrzysz?

Madziorka, fajne zdjęcia Jakim aparatem je robiłaś? Pytam, bo planujemy kupić cyfrówkę ale nie wiemy co wybrać.

EDIT:
doczytałam, że dziewczyny ze Śląska mają ochotę na wspólne spotkanie. Nie ma sprawy. Jestem za, mam tylko pytanie czy robimy (tak jak w Warszawie) spotkanie staraczek czy podpinamy się pod spotkanie śląskich wizażanek? One się odbywają co kilka miesięcy ale bardzo często w odległych miejscach jak Bytom czy Gliwice. Ja byłam raz w Chorzowie i było fajnie.
Ale spotkanie staraczek byłoby bardziej kameralne. Tak myślę. Jestem otwarta na propozycje - zarówno jeśli chodzi o miejsce (preferuję Katowice lub centrum Chorzowa, bo nie znam miasta) jak tez termin.
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png

Edytowane przez KasikB
Czas edycji: 2007-03-28 o 20:57 Powód: dopisek
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 21:38   #65
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Witam Was dziewczyny. Widzę wiele znajomych kobitek, wierzę że każda z was osiągnie wymarzony cel i trzymam mocno kciuki. Ja też wypowiadałam się na starym wątku i niektóre z was wiedzą, że teraz czekam na naszą pociechę.
Adatko napisz mi na priva jak twoje wyniki i samopoczucie .
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 22:03   #66
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość
doczytałam, że dziewczyny ze Śląska mają ochotę na wspólne spotkanie. Nie ma sprawy. Jestem za, mam tylko pytanie czy robimy (tak jak w Warszawie) spotkanie staraczek czy podpinamy się pod spotkanie śląskich wizażanek? One się odbywają co kilka miesięcy ale bardzo często w odległych miejscach jak Bytom czy Gliwice. Ja byłam raz w Chorzowie i było fajnie.
Ale spotkanie staraczek byłoby bardziej kameralne. Tak myślę. Jestem otwarta na propozycje - zarówno jeśli chodzi o miejsce (preferuję Katowice lub centrum Chorzowa, bo nie znam miasta) jak tez termin.

Witam, no więc ja nie zawsze dysponuję czasem, ale gdyby spotkanie było w Katowicach, to wstępnie się piszę...
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 22:29   #67
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Witam weteranki wątku i nowe staraczki-marzycielki.
Ja to juz też do tych pierwszych sie zaliczam niestety. To juz 9 cykl...Właśnie jestem w samym jego środku wiec akcja w pelni Termomert głęboko w szufladzie, żadnych notatek...na tapecie witaminki i teściki tylko. Nie robie sobie nadziei...za piekne by to było. Ale nie obraziłabym sie za kinder-niespodziankę

Gratuluję "zakapuszczonym" i trzymam kciuki za testujące.
A.
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 22:56   #68
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

witajcie, dobry pomysl z ta czescia 2 watku

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Witam weteranki wątku i nowe staraczki-marzycielki.
Ja to juz też do tych pierwszych sie zaliczam niestety. To juz 9 cykl...Właśnie jestem w samym jego środku wiec akcja w pelni Termomert głęboko w szufladzie, żadnych notatek...na tapecie witaminki i teściki tylko. Nie robie sobie nadziei...za piekne by to było. Ale nie obraziłabym sie za kinder-niespodziankę

Gratuluję "zakapuszczonym" i trzymam kciuki za testujące.
A.
No to owocnych staranek A co do tych weteranek,to ja cie przebijam ,bo to juz 13 cykl i wiem,ze nic z tego
Na poczatku witam nowe staraczki i zycze wam duzo szczescia w tych staraniach

Serdeczne gratulacje dla misi ,to cudowna wiadomosc.

Mnie nie bylo tutaj dluzszy czas,po prostu juz nie wyrabiam ,sprawa oczekiwania na fasolke mnie juz dobija. Ostatnio maz byl u swojego lekarza po 3 miesiacach,myslalam,ze bedzie mial badana sperme do kontroli,ale lekarz kazal mu brac dalej tabletki i dopiero za 3 mies.,czyli w sumie po pol roku beda ponowne badania. Ja definitywnie musze zmienic ginekologa(choc ta jest calkiem mila,ale czesto jej nie ma),Prolaktyna po pierwszym spadku znowu skoczyla w gore(wogole wolno spadala,chyba dlatego,ze na jej spadek biore lek ziolowy),ale wiem dlaczego,w tym czasie mialam duzo stresu.

Pozdrowienia dla wszystkich i szczegolnie trzymam kciuki za adatke
__________________
KAPUSCIANE POLE
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 23:42   #69
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

nie było mnie tylko kilka godzin a tu tyle postów nastukałyście

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Madziorka, zdjęcia I klasa, jak widokówki a pies oczywiście z patykiem nie skąpał się w wodzie? mojego trzeba na smycz brać kiedy jesteśmy nad jeziorem, bo wskakuje od razu a zimno jeszcze

Wszystkim staraczkom z wątku życzę błyskawicznego zafasolkowania przesyłam całe mnóstwo fluidków i ciążowych zarazków... szuuuuuuuuuu!!!! poszły! teraz na pewno się uda
dziękuje pies się skąpał pare minut po zrobieniu zdjęcia

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Witam w nowym watku Misia strasznie Ci gratuluje wkoncu cos sie ruszylo i trzymam kciuki ze wszytkich sil z Adatke
A u mnie dalej nie ma @ do gin jest termin dopiero na 16 kwietnia to jest 51 dc nie nie jestem w ciazy zero objaw i dzis robilam test nawet cien 2 kreski sie nie pojawil.
Pozdrawiam Was
jukolku, a czy miałaś robione jakieś badania hormonów ??? bo to nie jest normalne że masz aż tak długie cykle tym bardziej że są długie miesiąc w miesiąc.

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Madziorka, zdjęcia super, moje klimaty - cisza, spokój, zielono, mhhhh....
Adatka gratuluję cierpliwości, bo ja bym tą niby pielegniarkę chyba w żywe oczy wyśmiała z nerwów... czekam na koejne info od Ciebie
Kasiu, ja będę na pewno jechała 436, ale o której dokładnie to Ci napisze później.
Może, żeby się łatwiej poznać będziemy miały coś charakterystycznego??

Ja chyba mam kolejna w tym miesiącu @ Mocno źle się czuję. I fizycznie i psychicznie

Żeby odreagować to robie rybę po grecku a potem naleśniki będę smazyc (jeszcze nie wiem z czym). W kuchni zawsze odpoczywam.
dzięki

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość
Wystraszyłam się, że cos się stało z Wizażem, bo nie można odpowiadać na posty. Dopiero później doczytałam, ze watek został zamknięty i mamy nowe miejsce spotkań

Przede wszystkim, *misiu* ogromne gratulacje. Tak podejrzewałam, że to jest TO i proszę



Jasne, że można


Bez obaw - każda z nas kiedyś zaczynała w tym wątku Tutaj zawsze możesz wpaść, wygadać się. Jeśli czytałaś poprzednia część, to wiesz, że rozmawiamy tu nie tylko o staraniach




Madziorka, fajne zdjęcia Jakim aparatem je robiłaś? Pytam, bo planujemy kupić cyfrówkę ale nie wiemy co wybrać.

.
Kasiu, zdjęcia robiłam lustrzanką cyfrową Nikon D80.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 05:42   #70
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Madziu lustrzanka
Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za gratulację za miłe słowa i trzymam nadal kciuki za wszystkie z Was.
Jak tak wczoraj myslałam o wszystkim to doszłam do wniosku, że może to, że się udało spowodowane jest tym, że sobie troszkę odpuściłam, raz że po 30-tym dniu cyklu raczej już myślałam kiedy okres nadejdzie, a nie czy kochając się zafasolkuję dwa, że wyjaśniać się zaczęła sprawa mieszkania i zaangażowałam się w nią na poważnie. Zaczeliśmy szukać, myśleć planowac. Owszem temperaturę nadal mierzyłam i myślałam o wszystkim, ale zdecydowanie mniej, nawet starałam się nie pisac na próbować, by się nie nakręcać. I może ten luz rzeczywiście mi pomógł
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 06:54   #71
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Madziu lustrzanka
Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za gratulację za miłe słowa i trzymam nadal kciuki za wszystkie z Was.
Jak tak wczoraj myslałam o wszystkim to doszłam do wniosku, że może to, że się udało spowodowane jest tym, że sobie troszkę odpuściłam, raz że po 30-tym dniu cyklu raczej już myślałam kiedy okres nadejdzie, a nie czy kochając się zafasolkuję dwa, że wyjaśniać się zaczęła sprawa mieszkania i zaangażowałam się w nią na poważnie. Zaczeliśmy szukać, myśleć planowac. Owszem temperaturę nadal mierzyłam i myślałam o wszystkim, ale zdecydowanie mniej, nawet starałam się nie pisac na próbować, by się nie nakręcać. I może ten luz rzeczywiście mi pomógł
misia widocznie ten luz wystarczył żeby zakapuścić i te kolejne cykle sa dlatego ze sie o tym tak mysli i psychika działa
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 08:01   #72
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Ja tez łapie te fluidki
Ryba po grecku gotowa Teraz naleśniki

no to teraz wiem co mam dzisiaj oa obiad - naleśniki

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość

EDIT:
doczytałam, że dziewczyny ze Śląska mają ochotę na wspólne spotkanie. Nie ma sprawy. Jestem za, mam tylko pytanie czy robimy (tak jak w Warszawie) spotkanie staraczek czy podpinamy się pod spotkanie śląskich wizażanek? One się odbywają co kilka miesięcy ale bardzo często w odległych miejscach jak Bytom czy Gliwice. Ja byłam raz w Chorzowie i było fajnie.
Ale spotkanie staraczek byłoby bardziej kameralne. Tak myślę. Jestem otwarta na propozycje - zarówno jeśli chodzi o miejsce (preferuję Katowice lub centrum Chorzowa, bo nie znam miasta) jak tez termin.
Więc musimy wybrać odpowiedni termin i miejsce oraz zdecydować czy tylko staraczki czy podłanczamy się pod śląsk

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Witam, no więc ja nie zawsze dysponuję czasem, ale gdyby spotkanie było w Katowicach, to wstępnie się piszę...
jest nas więcej

Cytat:
Napisane przez "Magdalena" Pokaż wiadomość
ja ja jestem chetna ale dopiero w maju jak bede w polsce a dokladnie w piekarach slaskich



Więc dziewczyny jest już kilka chętnych niech każda to przemyśli i się wypowie czy spotykamy się w gronie staraczek czy podłanczamy się po śląsk jak wspominała KasikB - może jeszcze ktoś się zdecyduję ??

Dla mnie może być maj - będę miała już wyjaśnione wszystkie sprawy i będzie na spokojnie - miejsce mogą być Katowice chociaż też nie znam za bardzo ale co tam

A u mnie bez zmian nerwus zemnie straszny sie robi szok, w piątek decydujący dzień czy dostane prace - ani wymarzona ani dobrze płata ale cóż trzeba coś robić



Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
misia widocznie ten luz wystarczył żeby zakapuścić i te kolejne cykle sa dlatego ze sie o tym tak mysli i psychika działa
Dziewczyny bierzymy na luz - tylko jak to zrobić
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 08:25   #73
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Ja już nie staraczka, ale bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 08:59   #74
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Ja już nie staraczka, ale bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki
ale na spotkanko się piszesz
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:14   #75
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Konczita jeśli będę się dobrze czuła i bedę w stanie i brzuszek nie wywinie mi żadnego numeru tak jak w 17tc to nie ma sprawy
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:17   #76
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Ja tez jestem chętna na spotkanko tylko u mnie z czasem nie teges
a ja katowic nie znam wcale jedynie gdzie bysmy sie mogly spotkac to w silesi
ugadajcie sie -a ja jak dam rade dojechac to do was dolącze.
(chociaz bedzie ciezko)


Jeszcze raz witam nowe staraczki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:30   #77
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

konczita - z jakiego miasta na śląsku jesteś?

może ja rzucę pierwszą propozycję (oczywiście do negocjacji ): 05.05 godzina 15,00 (to jest sobota, więc myślę, że więcej z nas będzie miało wolne - mnie po pracy ciężko będzie dojechać o przyzwoitej porze) - mogłybyśmy się umówić np. na Placu Szewczyka, czyli przed estakadą przed dworcem głównym PKP... Co wy na to??
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:40   #78
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

To i ja sie zjawiam w 2 czesci nie bylo mnie 1 dzien a tu tyle do narabiania
a ja jestem z podkarpacia i nie wiem czy jest szansa na spotkanie starczek z tego regionu ? jesli tak to rzeszow moze byc
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 10:21   #79
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

a ja wlasnie dostalam @...
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 10:30   #80
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Ja tu jestem nowa wiec glosu wsumie nie mam ale lista stala kryjaca sie pod linkiem to fajna sprawa
hmmm a kapusciane pole nie jest pod linkiem ?
Tak własnie, kapusciane pole jest pod linkiem i Agacia odświeża również listę co pare stron.

majula my chyba najbliżej siebie mieszkamy. Ja jestem z Nowego Sącza-Beskidy

yoona
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 10:36   #81
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Madziorka badania hormownow nie mialam tylko tsh i biore tabl moze przez to @ mi sie tak spoznia a wizyte jak pisalam mam dopiero 16 kwietnia.
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 10:46   #82
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

a do tego boooli okropnie a musze na zajecia isc;(
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:13   #83
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

*misiu*, lustrzanka jest mistrzostwem świata mam jeszcze małpkę, kompakt Canona ale jakość zdjęć nie do porównania ale coś za coś Canona moge nosić w kieszeni a nikona już nie, bo jest dużo większy

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Madziorka badania hormownow nie mialam tylko tsh i biore tabl moze przez to @ mi sie tak spoznia a wizyte jak pisalam mam dopiero 16 kwietnia.

Jukolku, według mnie powinnaś zrobić dokładne badania, porozmawiaj o tym z lekarzem.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:20   #84
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
konczita - z jakiego miasta na śląsku jesteś?

może ja rzucę pierwszą propozycję (oczywiście do negocjacji ): 05.05 godzina 15,00 (to jest sobota, więc myślę, że więcej z nas będzie miało wolne - mnie po pracy ciężko będzie dojechać o przyzwoitej porze) - mogłybyśmy się umówić np. na Placu Szewczyka, czyli przed estakadą przed dworcem głównym PKP... Co wy na to??
A moze poczekacie troszke na mnie?

Ja bede w polsce dokladnie od 14 do 22 maja z czego 20 i 21 ide na komunie no i z sobota tez bedzie ciezko moze moglby byc piatek?

Wiem strasznie wymagajaca jestem jesli nieda sie zgrac terminu to trudno, wiem ze w polsce wszystkie macie swoje obowiazki i wogole...ale oczywiscie czekam
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:26   #85
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

dopadła mnie @ - umieram

roxi ja jestem z Zabrza - Katowic też nie znam ale pisze się na wszystko jak tylko będe miała wolny dzień
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:27   #86
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dopadła mnie @ - umieram

"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:30   #87
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

"Magdalena" wobec powyższego spróbuję być w Katowicach 18.05 czyli w piątek, muszę tylko coś wymyśleć małżowi do roboty, bo to jeden z dni kiedy okurat ma wolne... O której chcecie się spotkać, jak się bardzo postaram, to mogę być przedziale godzinowym: 16-17
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:34   #88
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
"Magdalena" wobec powyższego spróbuję być w Katowicach 18.05 czyli w piątek, muszę tylko coś wymyśleć małżowi do roboty, bo to jeden z dni kiedy okurat ma wolne... O której chcecie się spotkać, jak się bardzo postaram, to mogę być przedziale godzinowym: 16-17

godzina to jest mi oczywscie obojetna moze byc nawet o 7 rano
To teraz czekam na inne slazaczki
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:35   #89
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

Madziorka a jakie zrobic badania bo moze bym je zrobila przed wizyta??
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 13:01   #90
salvatore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Próbować do skutku!!!!!!! cz. II

cześć dziewczyny! miło mi słyszeć o waszych staraniach i sukcesach. My z mężem staramy się już 4 lata, robiłam szereg badań laparoskpię i teraz umówiona jestem na symilację ( poiedzcie ile trzeba razy powtórzyć ten zabieg?) Szczerze powiem - już nie wierzę że się uda.
Lekarze nic nie mogą znaleźć, wszystko ponoć jest w porządku, a tu nic nie wychodzi. Podobnie jak jedna z was wszędzie dostrzegam tylko kobiety z brzuszkami i wózkami. O niczym innym nie mogę myśleć. Odliczam dni cyklu od 1 do 12 i czekam będzie ciaża czy nie będzie. Jestem załamana, ratunku!
salvatore jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.