studium kosmetyczne, szkoły, kursy, praktyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-20, 11:07   #1
201605061003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 331
Question

studium kosmetyczne, szkoły, kursy, praktyki


.

Edytowane przez 201605061003
Czas edycji: 2012-10-28 o 21:25
201605061003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 12:59   #2
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

dziewczyny podbijam ten watek ponieważ jestem bardzo ciekawa co sadzicie o tej szkole,czy któraś z Was ma znajomą lub sama się w niej uczyła??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 21:02   #3
ewa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Question Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN"

czy któraś z was słyszała o tej szkole? tutaj podaje linka www.woman.edu.pl myślicie że warto tam iść? Czekam na jakieś opinie
ewa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 21:12   #4
Kate_86
Rozeznanie
 
Avatar Kate_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 852
GG do Kate_86
Dot.: Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN"

Pierwszy raz słyszę o tej szkole Z tego co wyczytałam to mieści się ona tylko w Katowicach. Ja idę teraz też do szkoły policealnej, ale www.teb.pl także na Technika Usług Kosmetycznych Przykro mi, że nie mogłam pomóc wiecej Pozdrawiam
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...




Proste, zwykłe dni
Uśmiech, albo łzy

studentka
Kate_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 21:30   #5
ewa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN"

ja też od jakiegoś czasu rozglądam się za szkołami tego typu i dzisiaj dopiero trafiłam na tą stronę. szukałam jakiś opinii ale na całym wizażu nawet nikt o niej nie wspominał. chyba się będe musiała tam wybrać i sprawdzić ale dzięki za chęci papa
ewa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 00:09   #6
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN"

Ja też szukałam szkoły i byłam między innymi tam bo jest pod domem prawie. Jednak zdecydowałam sie na inną szkołe też na Sobieskiego (Centrum Edukacji Kadr).

Jak tam byłam prawie dwa tygodnie temu to powiedziano mi, że nabór już zamykają. Koszt szkoły za miesiąc to 250 zł + ewentualny koszt specjalizacji który waha się od 10 do 140 zł (jeżeli któraś z Was jest zainteresowana to napisze ile za co). Opinii dziewczyn uczących się tam nie słyszałam a i tłumów idących tam do szkoły również nie widziałam.
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 22:04   #7
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN"

Cytat:
Napisane przez ewa86
czy któraś z was słyszała o tej szkole? tutaj podaje linka www.woman.edu.pl myślicie że warto tam iść? Czekam na jakieś opinie
Znam tę szkołę. Uczę się w niej. Choć to trochę skomplikowane.
Naukę rozpoczęłam w lutym br. w innej szkole. W trakcie roku szkolnego nasza pani dyrektor stworzyła swoją szkołę, bo jak tłumaczyła, nie mogła dojść do porozumienia z właścicielem. Tak więc jej szkoła działa krótko, ale moja grupa jest dobrej myśli. Pani dyrektor to osoba bardzo ambitna i konkretna.
Nie chcę by to zabrzmiało jak reklama - bo nie mam w tym żadnego udziału - a każdy ma własny gust i wolną wolę. Nie mogę umieścić tu żadnej opinii na temat działania szkoły, bo nie wiadomo jak to będzie. (Jest na to za wcześnie.) Sama jestem tego bardzo ciekawa. Jednocześnie jestem dobrej myśli, bo póki co byłam dość zadowolona z zajęć prowadzonych przez p. dyr. i innych nauczycieli (początkowo był jeden "zgrzyt", który po naszej interwencji został natychmiast zniwelowany).
Na koniec jeszcze - abstrahując od tematu - moje subiektywne odczucie. Żadna szkoła nie jest w stanie nauczyć wszystkiego. Wbrew pozorom to uczniowie tworzą szkołę a nie nauczyciele. Jeśli uczniowie nie będą mieli chęci się uczyć to nawet najlepsi nauczyciele nie pomogą. Jeśli zaś uczniowie będą ambitni to czy w szkole czy poza nią dojdą do tego czego będą się chcieli dowiedzieć. Szkoła daje tylko "szkielet" tego co prawdziwy pasjonat powinien wiedzieć.
P.S. Ewa, gdybyś chciała jakichś szczegółów dotyczących przedmiotowej szkoły, służę pomocą - mogę podać Ci mail lub gg.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 16:53   #8
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

Ja równiez jestem ciekawa... i czekam na jakieś opinie.
Watek up up ;-)

Pozdrawiam
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 07:32   #9
mojamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

Hej dziewczyny! mam dla Was kilka info o tej szkole. Niestety nie za dobrych. Szkoła jako tak daje wykształcenie ale czy warto? Szkoła funkconuje bazując na decyzjach prezesa który jest kompletnym bałwanem. Nie potrafi podjąć żadnej poważnej decyzji. Jak dzwonia do niego uczennice z pretensjami to ze strachu sie rozłącza. No normalnie paranoja. Ja byłam w szkole we Wrocławiu. Do dziś kłócę się z nim o zwrot pieniędzy. Ma moje 1250 zł i chyba juz nigdy nie odzyskam tych pieniędzy bo on potraktował to jako darowiznę Naprawde nie polecam. I nawet jesli ta szkoła jest fajna (jak to juz widziałam w kilku opiniach) to czy warto??? zastanówcię się prosze bo ja wiem że w 100% NIE.
mojamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:11   #10
mojamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Unhappy Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

Hej kochane!
Jesli którakolwiek z Was jest poszkodowana przez szkołę Prenier prosze bardzo o kontakt. Razem może uda nam się cokolwiek zdziałać bo w pojedynkę to sobie tylko z nas wała ciągną. Ja zapłaciłam na studium 1250 zł. Oni zrezygnowali z tego kierunku a teraz nie chcą oddać mi pieniędzy i do tego cały czas mnie oszukują. Juz sama nie wiem co robić. w końcu to tak mało kasy nie jest . Myślałam żeby założyc sprawę sądową ale przecież ten prezes jest kompletnym dzieciuchem i zapewne nawet sie na niej nie stawi więc doszłam do wniosku że chyba cała sprawa mnie więcej wyniesie niż jest warta. Proszę o kontakt jesli ktoś jest w podobnej sytuacji. Razem może coś wymyślimy. Bardzo proszę. To mój nr GG 6365121. Możecie również pisać na forum. Pozdrawiam! Pomocy!
mojamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 13:27   #11
Kasiunia22rr
Przyczajenie
 
Avatar Kasiunia22rr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

hej.
ja też odradzam. moje dwie koleżanki chodziły do tej szkoły i owy prezes robił takie przekrety, że to sie w głowie nie mieści!!! szkoła nie mo dobrego wyposażenia, ani kadry... i wszystko sie kręci wokół prazesa... zdecyduj sama...
Kasiunia22rr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 23:59   #12
lidka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

to napewno nie jest szkoła godna polecenia komukolwiek!!! zdecydowanie odradzam!
lidka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 13:51   #13
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
piercing kurs zach-pom

wiem ze istnieje mozliwosc zrobienia takiego kursu w łodzi, ale mnie bardziej interesuje woj,zachdniopomorskie/ pomorskie. chodzi mi o profesjonalny kurs nie sama teorie ktora koncza kosmetyczki i nic nie wiedza.
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 16:04   #14
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: piercing kurs zach-pom

kurs w Łodzi jest jedyn godnym uwagi-co nie oznacza ,że nie ma wad-moim skromnym zadaniem przekłuwania w jeden dzień sie nie da nauczyć-zakładania sterylnych rękawiczek owszem
nawet w łodzi masz zagwarantowane wyonanie jednego przekłucia-czasem zdarza sie ,że można wykonać 2-3
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:51   #15
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: piercing kurs zach-pom

miss a ty gdzie sie uczylas bo jak pytalam znajomych piercierow mowia ze uczyli sie na sobie i na znajomych. na sobie to ok ale na kims to odpowiedzialnisc. sa jakies metody nauki?
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:48   #16
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: piercing kurs zach-pom

ja akurat fachu uczyłam się od dziewczyny ,która zacynała prcowac w zawodzie początkiem lat 90
potem w między czasie przewinęlam się przez kurs w łodzi u miazka(bo klienci się pytali o "uprawnienia"?)-żałuje do dziś ,że pojechałam bo nie nauczyłam się niczego nowego-stracony dla mnie czas i pieniądze
a teraz rozwijam się korzystając z pomocy min. Miśka i Roniego-którzy w razie wątpliowości służą radą
mam tez grono stałych klientów otwartych na nowe formy modyfikacji i to dzięki nim się rozwijam
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 07:14   #17
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: piercing kurs zach-pom

no ja tez wlasnie od nich porady biore, zdradzisz ile taki kurs kosztuje. (jak dla mnie taki dyplom to glupota widac to na przykladzie wielu kosmetyczek, jednak ludzie go oczekuja)
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 07:29   #18
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: piercing kurs zach-pom

zapytaj u źródła
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:26   #19
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: piercing kurs zach-pom

pytam tu bo mam wrazenie ze tam sie narzucam
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 20:52   #20
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN"

Mimo ze temat jest z 2005 roku odswiezam.
Czy ktos tym razem moze cos powiedziec na temat tej szkoły ;>
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:15   #21
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN"

Podbijam.Jestem bardzo ciekawa
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 17:19   #22
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: piercing kurs zach-pom

mam takie pytanie jesli nie kursy piercingu to co. jak uczyc sie tego "zawodu" nie robiac szkody sobie i innym. nie zalezy mi na tym by robic to byle jak. i przy okazji jaki podstawowy sprzet powinnam miec by zrobic sobie labreta (wiem ze to nieodpowiedzialne ale mysle ze wszyscy zaczynali od siebie)
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 15:15   #23
Elwir
Przyczajenie
 
Avatar Elwir
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chotomów
Wiadomości: 18
Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

W takim razie może ktoś zna jakieś dobre studium kosmetyczne. Też miałam zamiar wybrać się do tej Akademi, ponieważ ich oferta w internecie jest interesująca, jednak po przeczytaniu waszych opinii jestem na NIE. Może wiecie coś o szkole Beaty Mydłowskiej, bo tylko te dwie szkoły znalazłam w necie jeśli chodzi o Warszawe. Będę wdzięczna za info
Elwir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 15:35   #24
agatiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

jaka szkoa paznokci jest najlepsza w Warszawie
agatiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:18   #25
Edyta Pietuchoeska
Przyczajenie
 
Avatar Edyta Pietuchoeska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Question Dot.: studium kosmetyczne w Akademii Prenier

Cytat:
Napisane przez agatiii Pokaż wiadomość
jaka szkoa paznokci jest najlepsza w Warszawie
Bardzo Was proszę o kontynuację wątku. Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ciekawe. Czy ktoś coś wie na temat szkoły pani Mydłowskiej
Edyta Pietuchoeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:13   #26
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Kurs kosmetyczny

Witam serdecznie.
Mam nadzieje, że nie zakładam wątku który już był, szukałam pod kursami kosmetycznymi ale nic nie znalazłam
Czy znają Panie jakieś renomowane Akademie gdzie można ukończyć kurs kosmetyczny, szukałam troszkę tego jest ale wiadomo że lepiej z polecenia, zalezy mi na województwie wielkopolskim Poznań, łódzkie Łódź czy ostatnecznie mazowieckie Warszawa
Zalezy mi na dużej ilości godzin bo to co ja przeglądałm to po 100godz mają praktyczne zajęcie i teoria razem, mam z polecenia ale Wrocław więc odpada i tam aż 220 godz za 3500tys
Proszę więc o pomoc

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

dopiero teraz znalazłam cos na temat kursów, rózne opinie...ale chyba mój temat tak nie zaszkodzi bo pytałam o kursy w róznych miastach
Widziałam też opinie diewczyn które studiują kosmetologie, moja znajoma ukończyła kurs kosmetyczny we Wrcoławiu miałam 220godz zajęć praktycznych do tego jest to jej hobby i nie jedna dziewczyna po kosmetologii wie znacznie mniej niż ona
ale do Wrocławia mam za daleko, stąd moje pytania
Uważam, że licza się własne chęci a nie to czy konczy się studia czy kurs
pytałam znajomą ktora konczyła kosmetologie o pielęgnacje cery tłustej to takich głupot mi naopowiadała, ze za głowe się złapałam
paierek nie swiadczy o umiejętnosciach
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:44   #27
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Kurs kosmetyczny

Nie polecam kursu... Nie można się tego nauczyć w 3 miesiące!! Kurs moim zdaniem może być JEDYNIE uzupełnieniem, chyba, że chcesz komuś zrobić krzywdę. Ja osobiście bym nie przyszła do 'kosmetyczki' po kursie. Lepiej już zrób sobie studium, a jakieś kursy dodatkowo.
A no widzisz a propos studiów... to nie zaczynaj lepiej tego tematu, bo dla niektórych to baaaaaaaaaaardzo drażliwy temat hehe
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 18:29   #28
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Kurs kosmetyczny

Dlaczego nie zaczynać tego tematu, wydaje mi się, że po to właśnie jest forum żeby wypowiadać swoje zdania i pytać, szukać pomocy.
Według Ciebie kurs nie a studium już lepiej tak?
Z tego co wiem to jak uczęszczam do 2-letniego studium to zajęcia są co 2 tyg czyli w ciągu roku szkolnego wychodzi 10miesięcy razy 2 miesiącznie czyli w roku jestem 20 razy w miesiącu i tak licząc 10 godzin praktyki w miesiącu jeśli wogóle tyle jest to 200 godz rocznie razy 2 lata to 400 godz praktyki a słyszałam że w dobrych szkołach gdzie robią kursy kosmetyczne są kursy I i II stopnia i każdy z nich ma po 225 godz czyli według Ciebie nic na takim kursie nie można sie nauczyć???
bo znajoma chodziła na studium kosmetyczny to Pani ,,kosmetyczka" przy nakładaniu masek algowych powiedziała,, szkoda materiału"
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:33   #29
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Kurs kosmetyczny

Bo widzisz, z tego co wiem kurs trwa zbyt krótko, ludzie boję się kosmetyczek po kursie, po prostu. A zrobisz jak zechcesz, ja niczego nie neguję, a tylko wyrażam swoje zdanie. A czemu wspomniałam w taki sposób o studiach? Bo dla niektórych na forum, trzeba mieć takie samo zdanie jak większość i wg nich liczą się tylko studia, a jeśli myślisz inaczej to jesteś "głupia". Taka tu ostatnio w tym temacie panuje atmosfera. Więc nie atakuj mojego zdania, bo ja na Ciebie nie naskakuję.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:06   #30
czarnula2009
Przyczajenie
 
Avatar czarnula2009
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 23
GG do czarnula2009
Smile Kursy kosmetyczne w woj. mazowieckim

Szukam profesjonalnego kursu kosmetycznego ale takiego, na którym mogłabym zdobyć wiedzę i praktykę. Może któraś z Was kończyła taki kurs, którego mogłaby polecić. Z góry wielkie dzięki za pomoc .
czarnula2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.