Dziewczyny używacie farb na 24 mycia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-14, 18:59   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?


jakie farby na 24 mycia są dobre?chodzi mi tu przede wszystkim o średnie brązy które nie wychodzą jak czarny tylko rzeczywiście jak sredni brązik(taki nie rudawy).
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 19:09   #2
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

ODRADZAM PALETTE napisane ze na 24 mycia ale powinni napisac raczej miesiące, nie wzera sie we wlosy, skubana jest tak trwala ze nie nadaje sie na 24 mycia (farbowalam rok temu i nadal ją mam na koncowkach), polecam natomiast garniera ale ciemny braz wychodzi jak czarny,mysle ze ten sredi nie wyjdzie taki ciemny, jesli natomiast chcialabys farbe to polecam Safire i l,oreala - chociaz ta ostatnia "spiera sie" dosc szybko jak na farbe
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 09:46   #3
kasianiedziela
Przyczajenie
 
Avatar kasianiedziela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Cześć, odredzam Joanne Festival!!!W grudniu kupiłam sobie ten szampon koloryzujący na 24 mycia-kolor czekoladowa pokusa i do dziś mam to świństwo na włosach!Okropność,piszą,ż e na 24 mycia.Oszustwo!!!!
kasianiedziela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 10:55   #4
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

no własnie tu jest ten problem że jak jest brąz to zawsze wychodzi czarny i wogóle nie jest ma 24 mycia tylko na wieki.....a takie ktoś rpobował...nie są zmywalne ale nie mam pojecia jak wychodzą..http://www.wella.pl/consumer/consume...rodu/index.jsp
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 11:06   #5
wiolka36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Czy ktoś uzywał szamponu Wellaton o nowym kolorze mleczna czekolada? Ciekawie brzmi mam ochote sie skusić, a tez sie obawiam ciemnego skutku. Pozdrawiam.
wiolka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 11:32   #6
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

wiola tez sie zastanawiałam nad tą czekoladą ale nie wiem jak wychodzi jeszcze sie zastanawiam nad DECORE jasny brąz 5/0 albo ciemny blond 6/0 ale nie wiem jak wychodzi, na pudełku jest dość ciemny ale czy taki wychodzi.

szukam takiego brązu co by był popielaty i znalazłam coemny popielaty blond z LONDY, na pudełku jest tez ciemny ale czy taki wychodzi i sie nie rozjaśnia?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 13:37   #7
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

ja polecam jak zawsze casting loreala, teraz są 2 nowe brązy myśle ze coś wybierzesz. Ja zawsze farbuje włosy zmywalnymi farbami i mam zdrowe długie włosy.Koloryzacje powtarzam co 3-4 miesiące( wiadomo w lecie kolor szybciej blednie) i jestem zadowolona zarówno ze stanu jak i koloru włosów. Jendk jeśli chcesz radykalnie zminić kolor włosów to nie polecam, ja mam swoje włosy średni mysi brąz i dodaje mu kolorku brązem , kasztanem czyli raczej naturalnymi kolorami.
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 14:39   #8
donotsearchme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 32
GG do donotsearchme
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

polecam PALETTE w odcieniu jasny brąz. nie wiem jak długo się trzyma, bo użyłam jej po raz pierwszy 3 tygodnie temu, ale kolor jest naprawdę ładny i żywy. średni brąz odradzam , na głowie koleżanki wyszedł prawie czarny odcień...
donotsearchme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:37   #9
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Ja uzylam ostatnio brazu Wllaton Soft Color Wyszedl ciemny, wloski troszke cuche,ale ogolnie ejstem zadowolona Po uwyciu sa strasznie suche wlosy, ale jak potraktuje sie je pozadnie odzywka to budzą sie
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:37   #10
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Kolor taki hmm lady i delikatny nawet
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:38   #11
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Aha a jak mam poradzic cois na 24 mycia to szmponu Loreal!!! sa swietne, pieknie pachna, nie niszcza wloskow, i maja w zestawie super odzywke
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 17:20   #12
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

ja tez polecam palette mam ciemne wloski wiec nie wiem jak dla blondynek u mnie trzyma sie kolo miesiaca a osobiscie bardzo polecam czekolade ma ladny popielaty odcien(bez rudego) ciemna czekolada wychodzi natomiast faktycznie bardzo ciemna:P
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:43   #13
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

heh kupiłam dziś Orientalną czekolade z safiry i sie boje co bedzie...nie znalazłam jakiegoś szamponu na 24 mycia który by nie był zbyt ciemny ani rudawy wiec sie skusiłam na tą czekolade....nie wiem co wyjdzie
Aaa własnie o jakich szamponach/farbach z l'oreala mowisz ktore są zmywalne?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:21   #14
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Farbowałam orientalna czekolada 10 dni temu, nie wyszły czarne - przynajmiej u mnie wiec spokojnie mysle ze mozesz robić
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:13   #15
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Z L'oreala zmywalny jest szampon koloryzujacy "Casting"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nr-34.jpg (26,0 KB, 77 załadowań)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:36   #16
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

co do palette to nawet fryzjerzy mówią żeby tego nie używać bo sie nie pozbędziesz (nb ja używałam zawsze Safiry i teraz też mam problem z powrotem do swojego kolorku ale to trwała farba więc samam sobie winna )

no i nie ma co sie czarować ciemny brąz w 99% znanych mi przypadków wychodzi czarny tak że lepiej popróbować z ciemnym blondem albo jasnym brązem tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 09:04   #17
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

heh to ze brązy przewaznie wychodzą czarne to niestety tez wiem, farbuje włosy na ciemno juz od co najmniej 3 lat i wszyscy mi mowią ze mam czarne....teraz rozjasniałam jakis czas temu ale stwierdziłam ze i tak najlepiej sie czuje w ciemnych no i własnie pojdzie niedługo w ruch safira ale mam nadzieje ze nie bede miała roznicy tam gdzie mam ciemniejcze a tam gdzie mam jasniejsze włosy bo taki jakis rudawy balejaz mam

Cholercia a ja muslałam że farba casting l'oreala jest trwała a nie zmywalna
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 09:50   #18
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Ja uzywam Palette chociaz wiem ze nie ma substancji pielegnujacych wlosy- a mi w przeciwienstwie to bardzo szybko kolor schodzi i nie wiem dlaczego.
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:15   #19
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

ja też odradzam Palette...szamponiki te w odcieniach brązu jak dla mnie niby różnią się na opakowaniu, ale po nałożeniu na włoski wszystkie są prawie takie same przynajmniej na moich włoskach..prawie czarne a ja szukam jakiegos ladnego czekoladowego brązu...
brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 10:33   #20
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

CO do szamponów Palette to gdy robilam nim wlosy jakies 5 lat temu to schodzil szybko i p 24 mycia nic nie było na głowie, ale jednorazówka tej firmy trzymala mi dłużej niż szampon. Ostatnio stosowałam znow szampony Palette odcienie bordowe to faktycznie na końcówkach mam ślady.

Tera probować będe z brązami- naturalne mm brąz ale taki nie za ładny- kupiłam sobie szampon Welli kolor purpurowy na opakowaniu brąz z dodakiem bordo, ciekawe jak wyjdzie mi na głowie.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:01   #21
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Question Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Ja do tej pory używałam wellaton i jestem zadowolona. Jedynym minusem jest to ze nie ma tam za dużego wyboru brązów a to mnie własnie interesuje. Bardzo podobaja mi sie kolory z Garnier ale nie spotkałam sie jeszcze z szamponami koloryzujacymi tej firmy. Sa takie wogóle? Może spróbuje loreala. Duzo tam jest odcieni brązów?
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:13   #22
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

a własnie gdzie mozna zobaczyc jakie są odcienie roznych farb loreala ?na jakiej stronie?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:47   #23
wiolka36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
heh to ze brązy przewaznie wychodzą czarne to niestety tez wiem, farbuje włosy na ciemno juz od co najmniej 3 lat i wszyscy mi mowią ze mam czarne....teraz rozjasniałam jakis czas temu ale stwierdziłam ze i tak najlepiej sie czuje w ciemnych no i własnie pojdzie niedługo w ruch safira ale mam nadzieje ze nie bede miała roznicy tam gdzie mam ciemniejcze a tam gdzie mam jasniejsze włosy bo taki jakis rudawy balejaz mam

Cholercia a ja muslałam że farba casting l'oreala jest trwała a nie zmywalna
Smallwitch! Odradzam Ci Safiry na balejaż, gdyz włosy tylko do paru myć będą jako takie, ale od samego początku ta farba nie łapie balejażu. Mam z nią przykre doświadczenie, też po balejażu. Jeśli chcesz mieć jednolity kolor to spróbuj Excellence Loreala, on na pewno rowno pokryje Ci włoski. Ja używałam jasnego brązu złocistego, ładny choc dla mnie za mało złocisty. Ale wellaton ma nową oferte kolorow, gorzką i mleczna czekoladę, zastanawiam się nad tą mleczną narazie w wersji szamponu - tak na probę. Czy ktoś używał tego kolorku?
wiolka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 20:09   #24
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

heh juz za pozno, juz kupiłam safire....poza tym nie przeszkadza mi ze moze sie zmyc na pasemkach chce zeby sie wyrównał kolor tam gdzie są ciemniejsze,farbne safirą a jak bede widziała ze sie zmyła to juz się przezuce na czekolade z wellatonu bo tez się nad nią zastanawiałam, niestety nie wiem ile osob ma doswiadczenie z tą czekoladą wellatonu bo to nowość i jak byłam w sklepie to nawet nie mieli na połkach tych nowych odcieni jeszcze, przynajmniej w sklepie koło mnie.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 09:19   #25
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

jak któras bedzie uzywała czekolady, albo czekolady mlecznej z wellatonu to niech napisze jak wyszło albo tutaj albo w recenzji
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:14   #26
ans777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Jak użyć szamponu koloryzującego casting? w pudełku mam instrukcję tylko po francusku. na mokre czy na suche włosy? domysliłam się tylko że 15 minut trzeba trzymać na włosach - można dłużej? Czekam pilnie na odpowiedź bo wieczorem chce farbować. Pozdrawiam
ans777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:19   #27
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

to ci powiem że mozesz na mokro albo na sucho(ja tak robiłam i sie nic nie dzieje) ale przewaznie szampony koloryzujące sie stosuje sa wilgotne włosy, nakłada farbe rownomiernie i mozna na koniec troche wmasowac we włosy zeby sie troszke spienilo,trzmasz koło 20-30 minut ale przewaznie trzymam ile chce tzn.jesli chce miec ciemniejsze to dłuzej a jesli nie tak ciemne to krocej.pozniej polewasz włosy wodą znowy spieniasz,zostawiasz jeszcze na minutke lub dwie i juz całkowicie spłukujesz.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:58   #28
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Byłam dzisiaj w drogerii i żaden kolor z Casting mi nie podpasował . Czy z garnier są wogóle jakieś szampony. Bo na farbie pisze że są 3 grupy i pierwsza to jest szampon ale ja do tej pory trafiałam tylko na grupe trzecią czyli farbe. Prosze odp[iszcie bo już na swój kolor włosów patzreć nie moge.
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 12:38   #29
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

ja tez nigdzie nie widzialam czegos takiego jak szampon z garniera zmywalny
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:04   #30
Don_CHichot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny używacie farb na 24 mycia?

Mam pytanie czy szampony kolorzyujace nie niszcza wlosow tak jak farba? Czy sa takie, ktore wytrzymalby na glowie minimum miesiac? Chodzi mi o kolor czarny. pozdrawiam
Don_CHichot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.