Cera mieszana trądzik. Doradzcie coś dziewczyny :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 13:30   #1
Seqent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Red face

Cera mieszana trądzik. Doradzcie coś dziewczyny :))


Witam wszystkich.
Mam problem ze swoją cerą.
Jakiś rok temu miałem pryszcze, ale byłem jednolitego koloru bardziej taki białawy. Od niedawna jak zaczęła się robić wiosna mnóstwo syfów powyskakiwało mi i zrobiłem się troche czerwony na brodzie, nosie i na skroniach od nosa takie średnie i pod nosem mam jakies czerwone żyłki i wiem, że to są popękane naczynka krwionośne. Co może być przyczyną? No nic kompletnie nie używałem zawsze myłem sie zelem. Z jakiej to przyczyny sie zrobiło. Jestem załamany bo na pewno to trądzik różowaty. Byłem u dermatologa przepisał mi tetralysal i epiduo. Stosowalem przez połtora miesiaca i po 3 dniach od odstawienia wyskoczyły mi takie guzy ze szok. Resztka zelu epiduo mi pomogl z tymi guzami. Ale nadal wyskakuje jak na początku. W ogole poce się mocno, stres, to własnie taki jak siedze w szkole i nagle taki pot mnie złapie aż gotuje sie cały. Moze ktos mi powiedziec co moze być przyczyną. Co polecacie chłopakowi z cerą mieszną trądzikową. Wiek 20 lat, coś jakis krem nawilżający, mazidła. Mam gdzie nie gdzie moze z 8 średnich czerwonych krost, podskórne grudki, pare kaszaków i to na cieniu pod okiem masakra. Czy facet musi miec ten typ trądziku BOŻE. Pomocy dziewczyny bo z mamą to ja sie nie dogadam. Dodam, że cera jest tłusta na skroniach od nosa broda nos i troche czoła. Syfy te większe to tylko na brodzie kantach od ust dolnych u dolnych partiach policzków na tzw. całej rzuchwie ale tam cera jest normalna.
Mam cos takiego na jednym policzku.

Edytowane przez Seqent
Czas edycji: 2009-08-26 o 13:45
Seqent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 10:37   #2
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Cera mieszana trądzik. Doradzcie coś dziewczyny :))

zapewne chodzi Ci aby ktos doradzil jakis lek bez recepty? to w takim razie moge polecic Benzacne (jest 5% i 10%, ja uzywam 5%, ale nie mam zadnych przebarwien ani ropnych, teraz to praktycznie nic bo mi pomogl ten lek) cena to jakies 8zł wiec mozesz sprobowac, choc wiadomo ja mam slaba postac tradziku i moze dzialac inaczej, ale radzilabym wyprobowac. a co do kremow to nic nie poradze bo sama jeszcze zadnego cudu nie znalazlam ktory by nie zatykal

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

jeszcze mam pytanie czy na stonie z ktorej wziales to zdjecie, ta osoba na[isala co jej tak bardzo pomoglo? ciewawa jestem, to laser?
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:02   #3
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Cera mieszana trądzik. Doradzcie coś dziewczyny :))

też jestem ciekawa, bo ładniutko później wyglądała
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.