Brzuch jak balon - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 10:47   #31
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Brzuch jak balon

Ja nie mam zaburzeń odżywiania a cierpię na ten sam problem... Wzęcia, ogromny ból i zaparcia... COKOLWIEK zjem i tak mam... A do rad podobnych do tych Silke Apill stosuję się już bardzo długo... Byłam u lekarza, zignorował mnie mówiąc , że mam sobie puścić b.. to mi przejdzie... no ludzie kochani...

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Starlight... no właśnie według mnie to nie jest śmieszne ani obrzydliwe bo wiem jak to wpływa na samopoczucie psychiczne...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:48   #32
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: Brzuch jak balon

Wzdęcie brzucha występuje masowo u ludzi którzy cierpią głód.

Profilaktycznie można wziąć espumisan
Miewam wzdęty brzuch częściej wtedy jak mało jem o dziwo
wzdęcie brzucha to niekoniecznie tylko gromadzące się gazy ale też zaparcia. Masaż jak ktoś wspomniał bardzo dobrze robi.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Co do zaparć to wypuścili jakis czas temu na rynek niejaki Colon C (z błonnikiem) ktory jest suplementem diety więc można przez jakiś czas spróbować to brać. Nie wiem brał to ktoś?
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:31   #33
CoUraGe88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 90
GG do CoUraGe88
Dot.: Brzuch jak balon

colon c nie dość, że drogi to nie pomagał mi zbytnio : p no ale może komuś innemu pomoże... a tak na marginesie ispagul to prawie identyczny specyfik a kosztuje mniej więc jeśli już to polecałabym właśnie go.
__________________
Czasem na dnie serca czuję
Moje życie znów przerasta mnie
Nie potrafię więcej unieść
Za daleko posunęłam się

" Niemy Krzyk "...



Cel: walka z bulimią
CoUraGe88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 22:44   #34
delight96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brzuch jak balon

Widzę, że dawno nikt tu nie pisał, ale może ktoś mi pomoże. Zacznę od tego, że ponoć jak byłam mała to miałam podejrzenie krzywicy przez to, że miałam odstający brzuch. Od zawsze kiedy pamiętam rzadko chodziłam do toalety (czasem nawet raz na tydzień). Mój brzuch wygląda jak bym była w ciąży, zawsze go wciągam, ćwiczę abs, raz w tygodniu trenuje akrobatykę i nic nie pomaga. Jakieś 2 lata temu odchudzałam się i schudłam około 7 kilo, ale brzuch pozostał. Mam też problemy ze wzdęciami, ulgix mi niestety nie pomaga. Jem dużo owsianki i błonnika. Staram się jeść 5 posiłków dziennie. Nie wiem czy to może mieć coś z tym wspólnego, ale często jest mi zimno i wiecznie mam zimne ręce. Proszę o pomoc
delight96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.