Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 10:19   #1321
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

wow, trudno mi uwierzyc, ze taki wątek powstał. I to na Wizazu. Nie obrażając oczywiście nikogo. Po prostu wszechobecne nakręcanie się na ed jest tak rozlegle, ze az strach sie gdziekolwiek 'rozgladać', udzielac, zeby w to nie wpasc na dobre/poglebiac zaburzenie/a. Poza tym zawsze jak mam/mialam okres pt 'chce z tym skonczyc, chce byc zdrowa' i wchodzilam na tego typu strony (ktore rzekomo mialy mnie nakrecac na zdrowienie) konczylo sie na tym, ze jeszcze bardziej sie pograzalam..

Widze, ze watek ucichl. Dziewczyny, co u Was?
__________________
Blog

Tumblr

Don't tell people your dreams. Show them!

Edytowane przez spea
Czas edycji: 2013-08-24 o 10:20
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 11:46   #1322
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

No, hej ja jakoś tam się trzymam, na pewno jest dużo lepiej niż rok temu, mimo, że zdaję sobie sprawę, że nie jestem jeszcze zdrowa (i pewnie nigdy nie będę). Napadów nie mam, nie głodzę się, nie wymiotuję, nie przeczyszczam się. Tylko się zastanawiam, ile czasu taka sielanka będzie trwać? boję się, że wszystko nagle pęknie jak bańka mydlana...

A u was jak?
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 15:24   #1323
Deneuves
Raczkowanie
 
Avatar Deneuves
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 30
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

w wakacje lepiej, jednak powoli zbliża się szkoła co wywołuje na mnie presję odchudzenia się trochę.. zobaczymy jak to będzie )
Deneuves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:33   #1324
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

hmm ta.. presja związana z rozpoczęciem roku szkolnego. Skąd ja to znam. Mimo, że już skończyłam szkołę to teraz zaczyna mi się od nowa.. (mam na myśli ed na A..)
Zmieniam środowisko (idę na studia), powtarzam sobie, że mogę zacząć od nowa, że nikt nie musi wiedzieć.. ale tak samo było jak szłam do liceum. Też miało być "wszystko od nowa", a im bardziej chciałam to ukryć tym bardziej wszyscy wiedzieli.. Jeśli wiecie, co mam na myśli.

PS: Jest ktoś z Katowic (lub przeprowadza się do Kato) ?

Edytowane przez spea
Czas edycji: 2013-09-04 o 12:56
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.