Dior podkład-serum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 10:18   #1
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260

Dior podkład-serum


Wizażanki,
Przeczytałam opinie na KWC o podkładzie-serum Diora. Zastanawiam się czy WARTO go kupić. Mam cerę mieszaną, z tendencją do świecenia się. Myślę o tym podkładzie. Niestety w wyszukiwarce nie znalazłam nic na jego temat, dlatego ośmielam się załaożyć wątek ;-)
Pomóżcie rozwiać moje wątpliwości. Cena nie jest najmniejsza. Więc zastanawiam się czy nie dołożyć troszkę i nie kupić la praire.
Czy ten Dior kryje? Czy jest trwały? Czy nie wygląda sztucznie na twarzy? Czy nie jest to taki leciutki podkładzik, który w zasadzie nic z cerą nie robi?
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:41   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Dior podkład-serum

trzeba zapytać na forum o kosmetykach Diora

ale skoro już tu weszłam to odpowiem jakie ja miałam wrażenia o Dior Capture Total (bo chyba o ten pytasz) - też się do niego przymierzałam i przeszło mi po pierwszych testach

podkład jest rzeczywiście leciutki, łatwo sie nakłada, nie widać go na twarzy, raczej nie matuje i średnio kryje

ale dla mnie dyskwalifikuje go fakt, że zbiera się w zmarszczkach mimicznych

po kilku godzinach po obu stronach ust miałam dwie kreski podkładu i nie byłam z tego powodu zadowolona

może na Twojej skórze będzie się lepiej zachowywał - jak masz możliwość to wypróbuj, bo to chyba jeden z droższych podkładów, więc szkoda byłoby stracić tyle kasy na bubel
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 11:00   #3
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Dior podkład-serum Capture Total

Dziękuję Ci p4w

Tak - pytam o Dior Capture Total.

Porzebuję naprawdę IDEALNEGO podkładu. Czyli: lekkiego ale upiększajacego skórę. Przejadę się do Arkadii w przyszłym tygodniu i poproszę o próbkę.

Może jeszcze ktoś podzieli się swoimi wrażeniami.

Założyłam oddzielny wątek, ponieważ wątek o kolorówce Diora jest bardzo obszerny i chwilami ciężko w nim coś znależć.
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 11:48   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Dior podkład-serum

szukamy w takim razie podobnego podkładu

ja przez dłuższy czas używałam Chanel Double Perfection - dla mnie ideał - był lekki, niewidoczny na twarzy, przez cały dzień nic się z nim nie działo

ale jak to z ideałami bywa wycofano się z jego produkcji, a następca Mat Lumiere nie dorasta mu do pięt

przez jakiś czas używałam Shiseido Dual Balancing, ale jest to podkład dość kremowy i dobrze wygląda tylko przypudrowany - na lato to dla mnie za dużo

teraz używam Guerlain Fleur de Teint Ultra Mat - i ten chyba zostanie ze mną na dłużej, bo jest właśnie lekki, niewidoczny, nic sie nie zbiera a porach i zmarszczkach

nazwa jest dość myląca, bo ja żadnego matu nie zauważyłam, ale najważniejsze dla mnie to to, że mimo że nie widać go na twarzy, to buzia wygląda o wiele lepiej z nim niż bez

ale się rozpisałam...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 12:40   #5
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Dior podkład-serum

Super, dziękuję za to rozpisanie się
Guerlain Fleur de Teint Ultra Mat brzmi ciekawie. Pamiętam, że byłam zadowolona z Divinory (tej pierwszej, z przed kilku lat), może więc zdecyduję się na niego.
Ostatnio miałam kłopoty z cerą (krostki, pryszcze, itp.), więc używałam kryjącego Double Wear Estee Lauder. Jednak uporałam się z nimi i szukam czegoś, co możę nie będzie mocno kryło, ale upiększy skórę, rozświetli, nie zbierze się w porach, nawilży, etc. Jednym słowem jednorożec, kwiat paproci i św. Graal w jednym ;-)
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 12:46   #6
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Dior podkład-serum

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Super, dziękuję za to rozpisanie się
Guerlain Fleur de Teint Ultra Mat brzmi ciekawie. Pamiętam, że byłam zadowolona z Divinory (tej pierwszej, z przed kilku lat), może więc zdecyduję się na niego.
Ostatnio miałam kłopoty z cerą (krostki, pryszcze, itp.), więc używałam kryjącego Double Wear Estee Lauder. Jednak uporałam się z nimi i szukam czegoś, co możę nie będzie mocno kryło, ale upiększy skórę, rozświetli, nie zbierze się w porach, nawilży, etc. Jednym słowem jednorożec, kwiat paproci i św. Graal w jednym ;-)
Divinorę też miałam, ale ona jest bardziej kremowa - oczywiście w porównaniu do Fleur De Teint; ten drugi jest lżejszy i dłużej buzia wygląda dobrze na twarzy, choć może wtedy moja cera sie bardziej przetłuszczała

w każdym razie na pewno jest lżejszy

pod wpływem twojego wątku wygrzebałam próbkę tego Dior Capture Total i dziś go sobie zaaplikowałam i już na wstępie oceniam, ze jest bardziej widoczny od Guerlain!!!
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.