Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 16:06   #1
kolorowo_
Raczkowanie
 
Avatar kolorowo_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 145

Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush??


do tej pory używałam tusz ASTOR Magic Style. ale znudził mnie zbyt naturalny efekt, jaki osiągałam malując nim rzęsy. teraz szukam tuszu pogrubiającego i podkręcającego. mam rzęsy bardzo długie, dość proste, ale podatne na podkręcenie oraz raczej cienkie i niezbyt gęste. który tusz będzie lepszy: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush CZY Maybelline Volum' Express Curved Brush?? oczywiście ważne, żeby był też wydajny [nie wysychał zbyt szybko], nie kruszył się itp. itd. a może znajdzie się wizażanka, która ma podobne rzęsy do moich i jest w stanie polecić inny, ale dobry tusz?? od razu zaznaczam, że obecnie jestem spłukana i nie mogę sobie pozwolić na droższe tusze, dlatego szukam czegoś, co zadowoli mnie za niewielkie pieniądze [do ok. 30zł]
kolorowo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 16:38   #2
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush

Co prawda tego z Maybelline nie używałam, ale MF sobie bardzo cenię i mogę z czystym sercem powiedzieć, że na pewno na 2000 Calorie się nie zawiedziesz!
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 16:47   #3
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush

Ja tez mam baaardzo dlugie rzesy ale niestety nie zbyt gęste i od 6 lat niezmiennie uzywam tuszu 2000calorie MF zuzylam ich juz napewno z 60 sztuk i ani razu sie nie zawiodlam tusz starcza mi na ok 1,5 miesiaca wiec nie wiem czy w tym czasie zdazy sie jakis zeschnac wiec akurat o tym napisać nie moge ale napewno sie nie kruszy i nie rozmazuje itp it.
Nie znam lepszego tuszu do rzęs nawet inne 5razy drozsze chenel-e i lancome-y itp nie dorównuja wdg mnie tuszowi 2000calorie ktory kosztuje JAK NA JEGO JAKOŚĆ grosze
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 16:48   #4
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush

Używam obu na przemian,
w zależności od możliwości finansowych,
wydaje mi się że lepszy jest max factor
dlatego ze maybelline wysycha po ok 1 m-cu
natomiast max factor po ok 2 m-cach.
Ten pierwszy ładniej rozdziela rzęsy,
sprawia że są gęstsze i dużo dużo dłuższe,
przy maybelline efekt jest podobny z tym ze
na rzęsach tworzą się grudki przez co efekt
nie jest az tak naturalny.
Jeżeli masz wybór wybierz max factor
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 16:59   #5
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush

2000 calorie... mój ukochany tusz!
Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 21:13   #6
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush

Jak narazie lepszego tuszu niż 2000 calorie nie znalazłam. Świetnie podkręca i pogrupia rzęsy. Obecnie mam ten z wygiętą szczoteczką.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:56   #7
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush

Ja używałam MF 2000 Calorie i jedno co mogę zarzucić tuszom MF to fakt, że zbyt szybko wysychają jak na tą cenę. Niecałe dwa miesiące i już nie można się dobrze pomalować. Ostatni z serii 2000 kalorii wysechł mi po niespełna 4 tygodniach więc dałam sobie z nimi spokój. Teraz używam Maybelline Volum Express Curved Brush i co mogę powiedzieć w porównianiu do tego z prostą szczoteczką (który sobie chwalę) - ten z zakręconą bardzo się rozmazuje pod oczami, po paru godzinach mam pod dolnymi rzęsami cieniutkie czarne zmarszczki... Nie przypominam sobie, żebym miała wcześniej tak rozmazujący się tusz. Zaletą jest ta szczoteczka bo naprawdę ładnie unosi i maluje rzęsy, można zrobić wachlarz ale z powodu rozmazywania się nigdy więcej go nie kupię. Chyba wrócę do dawno używanego pogrubiającego Bourjois.
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 21:42   #8
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Max Factor 2000 Calorie Curved Brush czy Maybelline Volum' Express Curved Brush

a ja mam sredniej dlugosci,sztywne i proste,jak podkrece zalotka i uzyje tuszu to za chwile sie wyprosytuja,uzywam oriflame wonderlash,rimmel ten zwylky,i avon supershock czy cos w tym rodzaju,
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.