Makijaż dla blondynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 19:52   #1
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Cool

Makijaż dla blondynki


Chodzi mi taki delikatny, naturalny makijaż dla blondynki. Jasnej blondynki z niebieskimi oczami. Chciałabym też, żebyście mi doradziły co do wszystkich kosmetyków (chodzi o kolor i odcień), czyli fluidu, tuszu do rzęs, kredki do oczu, cienia, różu i błyszczyku czy szminki ( przyda się taki zestaw też na jakiś wypad czy coś). A i jeśli miałybyście jakieś zdjęcia z pomalowanymi blondynkami.

Z góry dziękuję
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:01   #2
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Makijaż dla blondynki

Mi się wydaje, że do blondynki pasuje delikatnie przypudrowana twarz. Podkład zależy od Ciebie.. Trudno jest dobrać nie znając Twojego koloru skóry...
Róże na pewno nie w kolorze brązu i brzoskwini, bo nie wydobywają "tego czegoś". Tusz do rzęs mógłby być brązowy o ile lubisz ten kolor, ale wiele kobiet lubi mocny, ciemny efekt, także czarny też pasuje.. wedle uznania.
Błyszczyki też najlepiej wybierać takie, w których się dobrze czujesz każdy woli co innego.. róż czerwień pomarańcz brązy... ile kobiet tyle odcieni
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:03   #4
marta1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż dla blondynki

A jaki makijaż pasowałby do mnie?Nigdzie nie mogę znaleźć porad dla osoby, która ma "kolory" podobne do moich.
Jestem dość jasną blondynką o chłodnym odcieniu włosów, mam niestety jasną oprawę oczu, jasne brwi i jasną cerę, która latem przybiera ciepły odcień, natomiast oczy nie są niebieskie, jakby pasowało do reszty , ale są duże,okrągłe i piwne,czasem brązowe, do tego mam pełne usta i dość okrągłą buzię.
Na co dzień maluję na powiece cienką kreskę brązowym eyelinerem i lekko tuszuję rzęsy,jesli uzywam cieni , to najchetniej w odcieniach brązu.

chcialabym , zeby moje brwi byly bardziej podkreslone, jakiego koloru uzywac?
jaki odcien różu?, kolory cieni,ew szminki/blyszczyka, bylabym
marta1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.