poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 20:41   #1
tusiaczek6
Zadomowienie
 
Avatar tusiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 103

poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)


Witam Was drogie wizażanki

Od jakiegoś czasu zaczeło mi sie podobać to co "wyczyniacia" ze swoimi oczami czy też na nich.Wasze makijaże sa po prostu rewelacyjne .Też bym chciała chociaż troszke zdobyć takich umiejetności.

Mianowicie chciałabym nauczyć się malowac sobie oczy.Wiem nie jest to pewnie łatwa sprawa,lata praktyki i dar z jakim sie rodzimy, ale mam nadzieje ze jakis "podstawowych" makijaży można się nauczyć . I tu pojawia sie moje pytanie czy mogłybyście pomóc mi zaaklimatyzowac sie w waszych progach i czegos nauczyc? byłabym bardzo wdzieczna

spodobał mi sie ten makijaż http://pl.youtube.com/watch?v=4kO8eu...eature=related

czy możecie mi w bardzo uproszczony sposób wypisać jakie sprzety zostaly w nim uzyte i jakie kosmetyki?: rodzaje,wielkosci pendzelków, typy itp. ? oraz ile by wynosił kosz mniej wiecej zakupów takich rzeczy ze średniej półki jakościowej?

Myśle ze niepowtarzam wątku bo takiego jeszcze tu nie zawuważyłam,a jesli takowy istnieje to prosze o zamkniecie tego.Napewno wielu takim sobom jak ja pomogą wasze wskazówki

Z góry dziekuje.
__________________
Mrazo---->Kubico---->Houso----> manka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=828103 -> wymianka
tusiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:46   #2
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

jeśli chodzi o cienie to inglot najlepiej kupować, nie są drogie a mają intensywne kolory i długo utrzymują się na powiece, zaś pędzelki to sephora potrzebny będzie pędzelek gruby do powiek i cieńszy do powieki dolnej oraz ten do linera
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 21:13   #3
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

Pędzelki Sephora, lub troszke droższe Clinique ( mam dwa i są rewelacyjne z tym, że koszt jednego pędzla to około 70 zł ).
Cienie to już zależy od Cebie, ja bym poleciła Pupe ( podwójny cień około 55 zł ), Isadora ( czwóreczka koło 60 zł ) albo Artdeco ( pojedynczy to koszt około 27 zł ). Dla trwałości cieni i żeby nie zbijały się w załamaniach powieki, poleciłabym Ci bazę pod cienie ( tu gorąco polecę Artdeco ).
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 22:16   #4
tusiaczek6
Zadomowienie
 
Avatar tusiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 103
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

no to mnie troche zaskoczyłaś Tanyia. Myślałam ze ceny sa troche mniejsze. JAko 15 letnia dziewczyna niemam tyle kasy zeby sie aż tak mocno za to wziasc .No to w takim razie pytam teraz cos z niższej półki zeby bylo w miare dobre na poczatki? pozniej jak zacznie mi to wychodzic to napewno zainwestuje w cos lepszego bo nie chce kupowac czegos za kilkadziesiat zł za sztke co moze pozniej jak mi niebedzie wychodzić "rzucić w kąt".

I wogóle pytanie na czym to wszystko polega?

Wiem dla Was profesionalistek to jes śmieszne ze sie pytam o takie rzeczy,ale dla mnie to naprawde czarna magia
__________________
Mrazo---->Kubico---->Houso----> manka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=828103 -> wymianka
tusiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 22:31   #5
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

cienie inglota to koszt 9 zł jeden, kupisz dwa, zaplacisz 18 zł, będziesz mogła cieniować, pędzelek to koszt ok. 20 zł, tak więc 38 zł to nie majatek
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 22:32   #6
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

aa na czym polega, wejdź na moje makijaże i np. na stepy gamegirl ktora wkleja filmiki na youtube, bedziesz mogla patrzec jak to wszystko robi
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 22:41   #7
tusiaczek6
Zadomowienie
 
Avatar tusiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 103
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

sharlottek to mnie troche uspokoiłaś i wogole dzieki za rady jak pisała Tanyia ze za podwojny cień około 55zł to sie przeraziłam a jakie cienie najbardziej pasuja do niebieskich oczu?
__________________
Mrazo---->Kubico---->Houso----> manka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=828103 -> wymianka
tusiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 22:48   #8
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

Można też zainwestować w bazę te 40złotych, a potem kupować tańsze cienie
organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 01:13   #9
Martitka10
Raczkowanie
 
Avatar Martitka10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: słubice/poznań
Wiadomości: 75
Dot.: poczaki w tej dziedzinie -wejdz i pomóż ;)

w inglocie jest teraz promocja,przy zrobieniu zakupów mozesz kupic kremowa baze(jest tez silikonowa)za 20zl,a normalnie kosztuje okolo 40zl.Mam ją drugi dzien i jestem nawet zadowolona

Co do cieni inglota to za okolo 35zl mozesz skomponowac paletke z dowolnie wybranych przez siebie kolorow,a oferta jest bardzo duza.

A co do wykonywania makijazu to chyba nie ma innej metody jak cwiczyc,cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc(ja wlasnie to robie i z dnia na dzien widze,ze wiecej umiem i coraz bardziej mi sie to podoba,a wczesniej malowalam sie monotonnie i bez polotu)

A ogladanie makijazy w dziale moje makijaze naprawde duzo daje,uczy i inspiruje szczegolnie stepy czyli makijaze krok po kroku,jest nawet watek,w ktorym wszystkie stepy sa zebrane
Martitka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.