jak zaczac jesc? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 20:52   #61
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: jak zaczac jesc?

Dziewczyny ja juz nie wiem, pomozcie.Mam 164cm wzrostu i waze 50kg.Choc ostatnio waga mi sie wacha, to 51kg i tak nie przekracza.Jak zjem wiecej niz zaplanowalam, lub cos tlustego lub slodkiego, mam okropne wyrzuty sumienia.Licze te okropne kalorie caly czas.Nie potrafie sie od tego odciagnac.Mam podkrazone i wieksze niz zazwyczaj oczy.Zmeczona twarz.A ja nadal widze w lustrze ze za chuda nie jestem.Mam juz dosyc.Z kolezankami sie prawie wogole nie umawiam, bo boje sie ze wyciagna mnie gdzies na pizze albo cos w tym stylu.Wychodzac rano z domu moim mazeniem jest wrocic i zucic sie na lozko i lezec.Bardzo szybko sie denerwuje.Kiedys taka nie bylam.Czy to jest juz anoreksja czy poczatki, a moze wszystko jest ze mna ok(choc w to watpie)?Dodam ze zapisalam sie na terapie grupowa i dzisiaj bylam pierwszy raz ina indywidualna, ale ona bedzie dopiero za miesiac.Prosze poradzcie mi co mam robic

P.S:Jem dziennie od 1000kcal-1500kcal.Ale tak naprawde jak przekrocze 1200kcal, to zrzeraja mnie wyrzuty sumienia, a w ciagu dnia staram sie zjesc jak najmniej.
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:25   #62
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

dzemdzemona - co chciałabyś osiągnąć, jakie masz hobby?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:42   #63
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
dzemdzemona - co chciałabyś osiągnąć, jakie masz hobby?
narazie to mam ochote wszystko zostawić..jakoś straciłam wene na jakiekolwiek osiągnięcia.. kochałam biegać[tak dla sportu i konie] teraz mam przerwę. Kiedy to minie?!;/
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:29   #64
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

Nie musisz nic osiągać, możesz po prostu coś robić, zająć czymś myśli i ciało.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:49   #65
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

ah, zająć;/ aa zjadłam jajecznice dzisiaj;/ i została.. Malla ..
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 00:09   #66
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

O, jajecznica ma dużo białka, w sam raz dla osłabionych mięśni Jak się dowiedziałam, że moje nocne, niepuszczające kurcze to skutek zaniku mięśni, a nie tylko złego poziomu potasu i magnezu, jadłam mało, ale zróżnicowanie, jak najmniej cukrów, trochę białka, no i tłuszcz (wolę określenie "lipidy") się przydaje.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:10   #67
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
O, jajecznica ma dużo białka, w sam raz dla osłabionych mięśni Jak się dowiedziałam, że moje nocne, niepuszczające kurcze to skutek zaniku mięśni, a nie tylko złego poziomu potasu i magnezu, jadłam mało, ale zróżnicowanie, jak najmniej cukrów, trochę białka, no i tłuszcz (wolę określenie "lipidy") się przydaje.
no właśnie nie wiedziałam co to? i z czego? ale w dzień też. jak zróżnicowanie, kiedy cokolwiek jest strasznie zjeść
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 11:25   #68
Liyiah
Raczkowanie
 
Avatar Liyiah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 191
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz nie wiem, pomozcie.Mam 164cm wzrostu i waze 50kg.Choc ostatnio waga mi sie wacha, to 51kg i tak nie przekracza.Jak zjem wiecej niz zaplanowalam, lub cos tlustego lub slodkiego, mam okropne wyrzuty sumienia.Licze te okropne kalorie caly czas.Nie potrafie sie od tego odciagnac.Mam podkrazone i wieksze niz zazwyczaj oczy.Zmeczona twarz.A ja nadal widze w lustrze ze za chuda nie jestem.Mam juz dosyc.Z kolezankami sie prawie wogole nie umawiam, bo boje sie ze wyciagna mnie gdzies na pizze albo cos w tym stylu.Wychodzac rano z domu moim mazeniem jest wrocic i zucic sie na lozko i lezec.Bardzo szybko sie denerwuje.Kiedys taka nie bylam.Czy to jest juz anoreksja czy poczatki, a moze wszystko jest ze mna ok(choc w to watpie)?Dodam ze zapisalam sie na terapie grupowa i dzisiaj bylam pierwszy raz ina indywidualna, ale ona bedzie dopiero za miesiac.Prosze poradzcie mi co mam robic

P.S:Jem dziennie od 1000kcal-1500kcal.Ale tak naprawde jak przekrocze 1200kcal, to zrzeraja mnie wyrzuty sumienia, a w ciagu dnia staram sie zjesc jak najmniej.
Skąd ja to znam?! Niby półtora miesiąca temu skończyłam z dietą ale jakoś do tej pory nie potrafię jeść normalnie. Przez ten paniczny strach, że przytyję. Ostatnio, w któryś dzień, zjadłam obiad (moje wyznaczone 400kcal) po czym sięgnęłam po jedengo wafelka myśląc sobie, że przecież powinnam w końcu normalnie zacząć jeść, żyć, nie przejmować się nie jedzeniem. Zjadłam tego wafelka. I co? Dostałam tak strasznych wyrzutów sumienia, że potem przez prawie godzinę ćwiczyłam! Nie chciałam iść ćwiczyć ale coś wewnątrz mnie jakgdyby mnie do tego zmusiło, jakaś niepohamowana siła. I odczuwam ją zawsze kiedy zjem troszkę więcej niż powinnam.

Cały czas trzymam się swojej wyznaczonej liczby kalorii, nie ma mowy o tym abym bezkarnie mogła zjeść choćby 50 kcal więcej niż sobie wyznaczyłam na dany tydzień. Zanim coś zjem najpierw dokładnie wazę i wyliczam kaloryczność.
Raz w wyniku kolosalnych wyrzutów sumienia zmusiłam się do zwymiotowania tego co zjadłam.

Odsunęłam się od znajomych - nie wychodzę z nimi bo oni chcą iść na piwo, na pizzę... a przecież to wszystko ma tyle kalorii! Strasznie popsuło się między mną i moim chłopakiem.
Czuję się okropnie, beznadziejnie, prawie cały czas mam doła.

Już trzeci miesiąc nie mam okresu :/

Początki anoreksji?
Dodam, że ja mam 164cm i ważę 47kg
cytrusek, ile masz lat?

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
O, jajecznica ma dużo białka, w sam raz dla osłabionych mięśni Jak się dowiedziałam, że moje nocne, niepuszczające kurcze to skutek zaniku mięśni, a nie tylko złego poziomu potasu i magnezu, jadłam mało, ale zróżnicowanie, jak najmniej cukrów, trochę białka, no i tłuszcz (wolę określenie "lipidy") się przydaje.
Więc już chyba znam powód i moich nocnych kurczy - zapewnie jest taki sam :/

Edytowane przez Liyiah
Czas edycji: 2009-03-05 o 11:27
Liyiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:31   #69
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez Liyiah Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam?! Niby półtora miesiąca temu skończyłam z dietą ale jakoś do tej pory nie potrafię jeść normalnie. Przez ten paniczny strach, że przytyję. Ostatnio, w któryś dzień, zjadłam obiad (moje wyznaczone 400kcal) po czym sięgnęłam po jedengo wafelka myśląc sobie, że przecież powinnam w końcu normalnie zacząć jeść, żyć, nie przejmować się nie jedzeniem. Zjadłam tego wafelka. I co? Dostałam tak strasznych wyrzutów sumienia, że potem przez prawie godzinę ćwiczyłam! Nie chciałam iść ćwiczyć ale coś wewnątrz mnie jakgdyby mnie do tego zmusiło, jakaś niepohamowana siła. I odczuwam ją zawsze kiedy zjem troszkę więcej niż powinnam.

/
teraz na tylu jedziesz?
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:50   #70
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

To chyba norma obiadowa, bo przecież nie dzienna...

dzemdzemona - nie wiem dokładnie, jak i dlaczego wyszłam z tego. Przestałam traktować jedzenie jako najważniejszą myśl, zajęłam się czymś innym. Poszłam na studia, rozdzieliłam się z przyjaciółkami, poznałam TŻ... Tak wyszło. Teraz nie mam czasu na przejmowanie się tym, mam inne problemy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-03-05 o 11:55
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:59   #71
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

hymm. norma obiadowa..
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 12:39   #72
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez Liyiah Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam?! Niby półtora miesiąca temu skończyłam z dietą ale jakoś do tej pory nie potrafię jeść normalnie. Przez ten paniczny strach, że przytyję. Ostatnio, w któryś dzień, zjadłam obiad (moje wyznaczone 400kcal) po czym sięgnęłam po jedengo wafelka myśląc sobie, że przecież powinnam w końcu normalnie zacząć jeść, żyć, nie przejmować się nie jedzeniem. Zjadłam tego wafelka. I co? Dostałam tak strasznych wyrzutów sumienia, że potem przez prawie godzinę ćwiczyłam! Nie chciałam iść ćwiczyć ale coś wewnątrz mnie jakgdyby mnie do tego zmusiło, jakaś niepohamowana siła. I odczuwam ją zawsze kiedy zjem troszkę więcej niż powinnam.

Cały czas trzymam się swojej wyznaczonej liczby kalorii, nie ma mowy o tym abym bezkarnie mogła zjeść choćby 50 kcal więcej niż sobie wyznaczyłam na dany tydzień. Zanim coś zjem najpierw dokładnie wazę i wyliczam kaloryczność.
Raz w wyniku kolosalnych wyrzutów sumienia zmusiłam się do zwymiotowania tego co zjadłam.

Odsunęłam się od znajomych - nie wychodzę z nimi bo oni chcą iść na piwo, na pizzę... a przecież to wszystko ma tyle kalorii! Strasznie popsuło się między mną i moim chłopakiem.
Czuję się okropnie, beznadziejnie, prawie cały czas mam doła.

Już trzeci miesiąc nie mam okresu :/

Początki anoreksji?
Dodam, że ja mam 164cm i ważę 47kg
cytrusek, ile masz lat?

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------



Więc już chyba znam powód i moich nocnych kurczy - zapewnie jest taki sam :/
Ja mam dopiero 14lat i te same objawy co tyCzy ty jestes chora??
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 14:59   #73
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
dzemdzemona - nie wiem dokładnie, jak i dlaczego wyszłam z tego. Przestałam traktować jedzenie jako najważniejszą myśl, zajęłam się czymś innym. Poszłam na studia, rozdzieliłam się z przyjaciółkami, poznałam TŻ... Tak wyszło. Teraz nie mam czasu na przejmowanie się tym, mam inne problemy.
wyszłaś z tego?! tak całkiem!? ja swoją silną wole skupiłam właśnie na 'niej'.. wam się wszystko udaje , kurcze laski zmieniają swoje chore przyzwyczajenia.. jak pomyśle o tym wszystkim to, aż wyje ze złościi. ja NIC nie mogę zrobić. Jak jakiś pajac stoję w mc. i mówię sobie że kiedyś będe wygladała dobrze ..
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:12   #74
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: jak zaczac jesc?

Dżemiku stoisz na własne życzenie, więc proszę mi tu nie płakać i się nie złościć.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:07   #75
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

Dżemiku, najwyższy czas zrobić krok dalej. Faktycznie stoisz w miejscu, pełno w Ciebie agresji wobec samej siebie oraz uczucia rezygnacji. Najszybciej pomoże psycholog, ale możesz też z nami porozmawiać. Nowe, normalne życie zacznij od konkretów, jak to politycy mawiają. Czyli - jeśli chodzi tylko o stabilizację wagi, zacznij ćwiczyć, wtedy nie będziesz mieć wyrzutów po byle jogurciku. Ale coś mi się wydaje, że Tobie chodzi nie tylko o wagę, bo mogłaby być idealna, a i tak byś nie była zadowolona. Tkwi w Tobie coś głębiej. Coś, co każe się nienawidzić.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:45   #76
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
wyszłaś z tego?! tak całkiem!? ja swoją silną wole skupiłam właśnie na 'niej'.. wam się wszystko udaje , kurcze laski zmieniają swoje chore przyzwyczajenia.. jak pomyśle o tym wszystkim to, aż wyje ze złościi. ja NIC nie mogę zrobić. Jak jakiś pajac stoję w mc. i mówię sobie że kiedyś będe wygladała dobrze ..
trosze mnie to zirytowało co przeczytałam...

liczysz na to że zdrowie Ci z nieba spadnie? trzeba wiziąźć się w garść. to tak jak mówić "wszyscy w klasie dostają piątki a ja mam wiecznie banie" nie otwierając nawet książki.
wyjście z choroby wymaga dużo pracy, ale przede wszystkim CHĘCI.

amen.
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:52   #77
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

ehh czuje się pobita przez was dziewczyny!;]
Iza- już to mówiłaś, i właśnie wiem.. choć troche musze/złość/,aaa teraz to czuje się jak małe dziecko, które tupie bo chce postawić na swoim.
Malla- .. chyba każdym słowem trafiłaś
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:07   #78
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

Nie będziemy Cię odzierać z intymności, ale możesz nam powiedzieć, jakie są Twoje relacje z rodziną, przyjaciółmi, co lubisz, co Ci smakuje, co Cię wzrusza...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:37   #79
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

więc prawdę mówiąc nic.nikomu.nigdy. nie mówie a już teraz to całkowicie, wiec tematy 'o mnie' są tylko moimi.. nawet z siostrą nie gadam.. zresztą jest o 2 lata młodsza i karze mi jeść(heh co mnie dobija).. eh zawsze ją mówię ze jest za dorosła jak na swój wiek( w rzeczywistości zazdroszcze jej jej podejścia do życia, świata i funkcjonowania w nim, ona "śmieje się kiedy płacze..")z mami słabo.. nie potrafi emówić nic, chyba dlatego.. bo to ja zawsze wybuchnę, wydrę się, i odpowiem tak jak nie pasuje.
Trochę się odcinam sama od znajomych .. no z wygody, i bezpieczeństwa.. wiedzą że na nic ida ich prośby, jak postanowiłam.. ostatnio była walka o basen/niiigdy w życiuu/ i tak nie pojechałam.
najbardziej nienawidze tych moich stanów, kiedy nagle kiedy 'zle mucha pofrunie' jestem totalnie rozwalona.... wtedy głupia ja. niczemu winni obrywają. aaa
aoii wiesz ile mnie irytuje.. myślisz że mnie moje słowa nie irytują jak za sekunde myśle już co innego.. al epostram się .
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 20:13   #80
Liyiah
Raczkowanie
 
Avatar Liyiah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 191
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To chyba norma obiadowa, bo przecież nie dzienna...
obiadowa Obecnie dziennie jem 1200 kcal i co tydzień zwiększam o 50 . Bo od prawie dwóch miesięcy się nie odchudzam i nie jestem na diecie ;P
(wiem, taki trochę pradadoks - jeść 1200 kcal i mówić, że się nie jest na diecie ;P) No ale kiedyś przez jakiś czas 400 to faktycznie była moja całodzienna porcja kalorii.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Ja mam dopiero 14lat i te same objawy co tyCzy ty jestes chora??

sądzę że nie, ale też, że dużo mi do tego nie brakuje...

Edytowane przez Liyiah
Czas edycji: 2009-03-06 o 20:14
Liyiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:25   #81
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: jak zaczac jesc?

[quote=Liyiah;11314892]obiadowa Obecnie dziennie jem 1200 kcal i co tydzień zwiększam o 50 . Bo od prawie dwóch miesięcy się nie odchudzam i nie jestem na diecie ;P
(wiem, taki trochę pradadoks - jeść 1200 kcal i mówić, że się nie jest na diecie ;P) No ale kiedyś przez jakiś czas 400 to faktycznie była moja całodzienna porcja kalorii.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



widze ze nie tylko ja jadlam 400kcal dziennie ... mam do Ciebie pytanie czy teraz jedzac te 1200kcal przytylas ?? tzod tamtego czasu co jadlas 400?? bo ja wlasnie wycjodze z tej chorej diety jezeli wogole mozna ta glodowke tak nazwac....
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:39   #82
Liyiah
Raczkowanie
 
Avatar Liyiah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 191
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez Majeczka993xy Pokaż wiadomość

widze ze nie tylko ja jadlam 400kcal dziennie ... mam do Ciebie pytanie czy teraz jedzac te 1200kcal przytylas ?? tzod tamtego czasu co jadlas 400?? bo ja wlasnie wycjodze z tej chorej diety jezeli wogole mozna ta glodowke tak nazwac....
Nie, nie przytyłam nic. Od czasu kiedy "skończyłam dietę" schudłam jeszcze 1 kg. A w ostatnim czasie co prawda dalej nie tyję ale już też nie chudnę.

Tylko, że ja na tych 400 kcal nie jechałam długo. To była kwiestia kilku dni.
A Ty jak długo jesteś na 400?
Liyiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:05   #83
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

Jeśli ktoś się przez dłuższy czas głodzi, to nie ma możliwości, żeby nie nabrał wagi, zaczynając się normalnie odżywiać. I to nie nazywa się "tyciem", tylko "wychodzeniem z wyniszczenia", "wzrostem zjedzonych przez własny organizm mięśni" itp. Nie łudźcie się, że będziecie mieć taką samą wagę. Ale nie o to chodzi, żeby jeść zdrowo (nie powiem "normalnie", bo większość anorektyczek nigdy nie je w pełni normalnie, według ogólnie przyjętych norm) i ważyć nadal 35 kilo, prawda?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 18:50   #84
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: jak zaczac jesc?

A ja jem teraz ok.1000kcal i nie potrafie zwiekszyc tej dawkiCzuje sie po prostu okropnie.Krzywdze moich rodzicow(tym ze malo jem, boja sie o mnie), mam malo przyjaciol, nie mam gdzie wyjsc i prawie wogole nie mam pasji
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy

Edytowane przez cytrusekxD
Czas edycji: 2009-03-07 o 18:56
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:34   #85
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
A ja jem teraz ok.1000kcal i nie potrafie zwiekszyc tej dawkiCzuje sie po prostu okropnie.Krzywdze moich rodzicow(tym ze malo jem, boja sie o mnie), mam malo przyjaciol, nie mam gdzie wyjsc i prawie wogole nie mam pasji
a mi chyba ten dzień nie wyszedł do końca..
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:51   #86
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

czemu?

Cytrusek - warto odświeżyć stare znajomości
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:16   #87
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: jak zaczac jesc?

No wlasnie problem polega na tym, ze juz odswiezylam.Zawsze mialam malo przyjaciol.
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:41   #88
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaczac jesc?

nie liczy się ilość...
w wychodzeniu z choroby najgorsza jest samotność
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:48   #89
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: jak zaczac jesc?

no bo już miałam jakiś cel;/ który nie wyszedł, a jak teraz wieczorem wróciłam to mama mi kazała zjeść obiad..
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:52   #90
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: jak zaczac jesc?

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
A ja jem teraz ok.1000kcal i nie potrafie zwiekszyc tej dawkiCzuje sie po prostu okropnie.Krzywdze moich rodzicow(tym ze malo jem, boja sie o mnie), mam malo przyjaciol, nie mam gdzie wyjsc i prawie wogole nie mam pasji
mam nadzieje, że na terapii jestes w 100% SZCZERA?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.