Najlepszy ortodonta w ok. Jastrzębia Zdroju/ Wodzisław Śląski/ Cieszyn/Żory/Rybnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 12:16   #1
anulek1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20

Najlepszy ortodonta w ok. Jastrzębia Zdroju/ Wodzisław Śląski/ Cieszyn/Żory/Rybnik


Witam, jakiego ortodontę polecacie? w okolicach. Jastrzębia Zdroju/Żor/ Rybnika/ Wodzisławia Śl./ Cieszyna ?!?! jestem na etapie wyboru ortodony, mam krzywą (wązką) górną szczenkę. Musze miec aparat stały.. Prosze o odpowiedz..
anulek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:21   #2
anulek1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepszy ortodonta w ok. Jastrzębia Zdroju/ Wodzisław Śląski/ Cieszyn/Żory/R

szkoda, ze nikt nie chce (nie moze) mi pomóc
anulek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:46   #3
Breeana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z innej bajki :)
Wiadomości: 16
GG do Breeana
Dot.: Najlepszy ortodonta w ok. Jastrzębia Zdroju/ Wodzisław Śląski/ Cieszyn/Żory/R

otóż ja mogę. : ) jestem z Jastrzębia. moją ortodontką jest pani Urszula, której nazwiska niestety na chwilę obecną nie pamiętam. jest naprawdę przemiła, jej gabinet jest bardzo przyjemny i wszystko doskonale tłumaczy. przyjmuje na ulicy śląskiej w Jastrzębiu. jeśli Cię to interesuje - proszę, pytaj o szczegóły. ^^
__________________

Lubiła tańczyć
Pełna radości tak
Ciągle goniła wiatr
Spragniona życia wciąż
Zawsze gubiła coś
Nie chciała nic
Breeana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:56   #4
bozzio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy ortodonta w ok. Jastrzębia Zdroju/ Wodzisław Śląski/ Cieszyn/Żory/R

Witam,
polecam wysokiej klasy specjalistę w zakresie ortodoncji Elżbietę Ratajczak-Kubiak. Gabinet: Wodzisław Śląski, ul. 26 marca 164, vis a vis szpitala, tel. 32 455 31 80. Kobieta wie o co chodzi w tych klockach, polecona mi przez mojego stomatologa z Katowic Tomasza Śmigla. Swoją drogą stomatolog tej najwyższej klasy - zrekonstruował mi ząb martwą jedynkę, tak że praktycznie nie widać różnicy.

pozdrawiam,
bozzio
bozzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:51   #5
Cynamoon12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdzieś na Śląsku...
Wiadomości: 3
GG do Cynamoon12
Dot.: Najlepszy ortodonta w ok. Jastrzębia Zdroju/ Wodzisław Śląski/ Cieszyn/Żory/R

Cytat:
Napisane przez Breeana Pokaż wiadomość
otóż ja mogę. : ) jestem z Jastrzębia. moją ortodontką jest pani Urszula, której nazwiska niestety na chwilę obecną nie pamiętam. jest naprawdę przemiła, jej gabinet jest bardzo przyjemny i wszystko doskonale tłumaczy. przyjmuje na ulicy śląskiej w Jastrzębiu. jeśli Cię to interesuje - proszę, pytaj o szczegóły. ^^

Oto link do tej ortodontki:

http://pospiech.dentysta-stomatolog.com/

Słyszałam że naprawdę fajna babka
Cynamoon12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.