Tom Ford Private Blend-Amber Absolute 6,12 zł/ml - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 16:24   #61
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Tom Ford Private Blend-Amber Absolute 6,12 zł/ml

Cytat:
Napisane przez nina732 Pokaż wiadomość
Daff melduję z radością, że mam już swoją paczuszkę.Amber jest cudny Bardzo dziękuję za gratisy ,w Amber Russe też się zakochałam, coś mnie biorą ostatnio ambry i paczule. Tylko co poczta kombinowała wysyłając najpierw paczkę do Zielonej Góry, na całe szczęście ktoś się tam obudził, przebili pieczątkę i doszło do północnej Wielkopolski, to mój pierwszy Ford (zapachowy) no i trafiony
Bardzo się cieszę, bo już zaczynałam się troszkę niepokoić Aż poleciałam sprawdzać w książce nadawczej, czy tam przypadkiem Zielonej Góry nie ma, ale chyba faktycznie coś im się potentegowało
Wielką radość sprawiły mi też te serduszka Często rozbieram zapachy w ciemno i nie zawsze udaje mi się trafić coś ładnego
Dzięki serdeczne
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 17:43   #62
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Tom Ford Private Blend-Amber Absolute 6,12 zł/ml

Mam odlewkę ale zapach mnie nie powalił niestety , kojarzy mi się z Kamali Insense. Ale watro było poznać , np. Noir de Noir z poprzedniej rozbiórki jest przecudowny i chciałabym flaszeczkę .

I dziękuję za odlewę i wiesz za co jeszczce , niemożliwa jesteś .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:31   #63
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Tom Ford Private Blend-Amber Absolute 6,12 zł/ml

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Mam odlewkę ale zapach mnie nie powalił niestety , kojarzy mi się z Kamali Insense. Ale watro było poznać , np. Noir de Noir z poprzedniej rozbiórki jest przecudowny i chciałabym flaszeczkę .

I dziękuję za odlewę i wiesz za co jeszczce , niemożliwa jesteś .
Nooo, dużo dymu w tej Ambrze, ale Kamali jednak chyba jest bardziej hardcorowa Ale przyznaję, że warto było poznać, choćby po to, żeby porównać z Ambre Soie i Ambre Orient Armaniego Asiu, ślicznie dziękuję za kolejne wspólne przepsikiwanie

I tym samym szczęśliwie dobrnęliśmy do końca naszej rozbiórki. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.