Jak przytyc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 17:49   #31
paulina022
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 38
Dot.: Jak przytyc

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
no własnie.. przez większość czasu jest/było dobrze, ale od kilku dni mam totalne załamanie jeżeli chodzi o tę sprawę i każde kolejne gramy są jak sztylet w plecy. i trochę czuję się jak hipokrytka radząc innym, a sama cofając się.
a mogę zapytać jakie masz bmi?
znam to... sobie mówię wtedy, że każdy gram to mały sukces i zbliża mnie do zwycięstwa a nie do przegranej. I trzeba go świętować, a nie płakać. Chociaż to jest mega trudne i za wszelką cenę unikam luster, spojrzeń na siebie itp.
Jak będziesz miała jakiś kłopot, to pisz bez oporów, razem zawsze raźniej stawić mu czoło

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
ja juz mam bmi w normie. ale anoreksja to choroba glowy.. co z tego ze waga ok jak psycha jeszcze gorzej... musze wyblagać o jakies antydeprechy psychologa.. bo psychiatra mi dał na spanie i apetyt.. a spać to ja moge non stop i jesc też. wiec nie trafił chociaż mu to mowilam.. ;/ eh życie
eh.. właśnie ta głowa najgorsza... Ciało zdrowieje, a dusza niestety raz lepiej raz gorzej... A szkoda, że nie da się tak np za każdym gramem czuć się lepiej. To by dopiero była motywacja i sama przyjemność z jedzenia i tycia :P
Ja np chciałabym zjeść i zapomnieć.. A i tak moje myśli cały dzień krążą wokół jedzenia, albo wokół tego, żeby nie myśleć o jedzeniu... Nie wiem jak u Was...
A jakie masz leki? Ja Fevarin biorę od 2 tyg.
paulina022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:02   #32
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Jak przytyc

z tego, co wiem, nie bardzo można rzucać tutaj liczbami, więc jeżeli to będzie problem, to proszę o usunięcie tej liczby. mam jakoś 15.5-16, bo waga mi się waha. od kilkunastu dni się nie ważę, bo się najzwyczajniej boję.
taaak, z tym okresem to u mnie też jest cyrk. nie miałam przez prawie rok, nie pomogły tabletki na wywołanie, potem miałam przez podaj że 3 miesiące, a teraz znowu juz 5 miesięcy nie ma.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:03   #33
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jak przytyc

Cytat:

eh.. właśnie ta głowa najgorsza... Ciało zdrowieje, a dusza niestety raz lepiej raz gorzej... A szkoda, że nie da się tak np za każdym gramem czuć się lepiej. To by dopiero była motywacja i sama przyjemność z jedzenia i tycia :P
Ja np chciałabym zjeść i zapomnieć.. A i tak moje myśli cały dzień krążą wokół jedzenia, albo wokół tego, żeby nie myśleć o jedzeniu... Nie wiem jak u Was...
A jakie masz leki? Ja Fevarin biorę od 2 tyg.
teraz żadnych
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:30   #34
paulina022
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 38
Dot.: Jak przytyc

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
z tego, co wiem, nie bardzo można rzucać tutaj liczbami, więc jeżeli to będzie problem, to proszę o usunięcie tej liczby. mam jakoś 15.5-16, bo waga mi się waha. od kilkunastu dni się nie ważę, bo się najzwyczajniej boję.
taaak, z tym okresem to u mnie też jest cyrk. nie miałam przez prawie rok, nie pomogły tabletki na wywołanie, potem miałam przez podaj że 3 miesiące, a teraz znowu juz 5 miesięcy nie ma.
To dali Ci na wywołanie? Mi powiedzieli, że nie dadzą, bo moje ciało tego nie udźwignie i to by było dla niego zbyt duże wyzwanie. Jeśli mi nie wróci jak osiągnę bmi w normie, to wtedy będziemy próbować wywoływać.

to malutkie masz bmi, trzymam za Ciebie kciuki, za Twoje zdrowie i siłę, która w sobie masz
paulina022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.