Kalorie na P - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 14:49   #31
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Najbardziej nie chce zeby siostra schudla,a ja,zebym tylajak widze,ze ktos je normalnie i na tym chudnie to szlak mnie trafia.
Chcialabym tak dziennie maszerowac godzinke i jesc 1900kcal i bylabym szczesliwa,a teraz siemieszam,tyc czy nie tyc. Boje sie,ze nie zatrzymam tego,prawie zadna anorektyczka tego tycia nie zatrzymuje.
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 14:56   #32
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Kalorie na P

Sama sobie właśnie odpowiedzialas na pytanie... Kontynuuj terapie, a na forum lepiej nie wchodz, bo raz ze Twoje posty sa mega chorobowe, dwa i tak nie wystawiasz tu prawdziwego jadlospisu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:05   #33
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Kalorie na P

A co Ciebie obchodzi siostra? Jeśli ma nadwagę to musi schudnąć dla swojego zdrowia. Ty masz niedowagę wiec musisz przytyc. Jak Ci to przeszkadza zgłoś sie na leczenie bo ta terapia Ci nie pomogła
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:29   #34
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kalorie na P

i kto ci powiedział, że żadna anorektyczka nie zatrzymała tycia? ja znam przynajmniej dwie, które mają się naprawdę dobrze psychicznie, ich waga jest w normie i jedzą normalnie, uprawiają sport i jest w porządku. a to na pewno nie jedyne osoby. a że ty akurat wchodzisz na fora typowo chorobowe i czytasz żale dziewczyn, które są słabe i sobie z tym nie poradziły, to inna sprawa. może brzmię gorzko, ale taka jest prawda. są osoby, które się zaparły, przytyły, a po unormowaniu wagi nie miały potrzeby jedzenia ogromnych ilości. wypowiadają się jednak w większości dziewczyny, które przytyły, bo zapewne ktoś im kazał, czują się jeszcze grubsze, jeszcze bardziej się nienawidzą i jedzą do upadłego ze złości 'skoro i tak jestem już taka spasiona, to mogę więcej, jestem odrażająca!'. i niech ktoś powie, że nie mam racji. trzeba być niesamowicie silnym, żeby wyjść z tego bagna. ja przyznaję- nie mam na razie tyle siły i nikogo nie będę oszukiwać, że jem dużo i chcę przytyć. bo nie czuję się na siłach, ale wierzę, że nadejdzie taki dzień i mam nadzieję, że jak najszybciej.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:36   #35
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kalorie na P

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
i kto ci powiedział, że żadna anorektyczka nie zatrzymała tycia? ja znam przynajmniej dwie, które mają się naprawdę dobrze psychicznie, ich waga jest w normie i jedzą normalnie, uprawiają sport i jest w porządku. a to na pewno nie jedyne osoby. a że ty akurat wchodzisz na fora typowo chorobowe i czytasz żale dziewczyn, które są słabe i sobie z tym nie poradziły, to inna sprawa. może brzmię gorzko, ale taka jest prawda. są osoby, które się zaparły, przytyły, a po unormowaniu wagi nie miały potrzeby jedzenia ogromnych ilości. wypowiadają się jednak w większości dziewczyny, które przytyły, bo zapewne ktoś im kazał, czują się jeszcze grubsze, jeszcze bardziej się nienawidzą i jedzą do upadłego ze złości 'skoro i tak jestem już taka spasiona, to mogę więcej, jestem odrażająca!'. i niech ktoś powie, że nie mam racji. trzeba być niesamowicie silnym, żeby wyjść z tego bagna. ja przyznaję- nie mam na razie tyle siły i nikogo nie będę oszukiwać, że jem dużo i chcę przytyć. bo nie czuję się na siłach, ale wierzę, że nadejdzie taki dzień i mam nadzieję, że jak najszybciej.

jej.. jak Ty cudownie piszesz.. ja własnie mam juz bmi w normie i jem do upadlego.. bo ciagle chce mi sie orzechow, owoców i rodzynek... masakra ;(
a okresu ani widu ani słychu
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:40   #36
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kalorie na P

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
jej.. jak Ty cudownie piszesz.. ja własnie mam juz bmi w normie i jem do upadlego.. bo ciagle chce mi sie orzechow, owoców i rodzynek... masakra ;(
a okresu ani widu ani słychu
hmmm, a robiłaś badania? masz wszystko w normie? bo to trochę dziwne, że w kółko chce ci się jeść to samo (obserwuję twoje wpisy). albo też sobie to wmówiłaś? ja też tak miałam przez jakiś czas, że w kółko mogłam jeść owsianki, serki wiejskie i suszone śliwki. ale jakoś mi w końcu przeszło. jem różnorodnie, ale no cóż, cały czas za mało.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:00   #37
paulina022
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 38
Dot.: Kalorie na P

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
jej.. jak Ty cudownie piszesz.. ja własnie mam juz bmi w normie i jem do upadlego.. bo ciagle chce mi sie orzechow, owoców i rodzynek... masakra ;(
a okresu ani widu ani słychu
a może to przez leki, które bierzesz?
jeśli masz już wagę w normie, to jest potrzeba brać leki na zwiększenie apetytu?

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
i kto ci powiedział, że żadna anorektyczka nie zatrzymała tycia? ja znam przynajmniej dwie, które mają się naprawdę dobrze psychicznie, ich waga jest w normie i jedzą normalnie, uprawiają sport i jest w porządku. a to na pewno nie jedyne osoby. a że ty akurat wchodzisz na fora typowo chorobowe i czytasz żale dziewczyn, które są słabe i sobie z tym nie poradziły, to inna sprawa. może brzmię gorzko, ale taka jest prawda. są osoby, które się zaparły, przytyły, a po unormowaniu wagi nie miały potrzeby jedzenia ogromnych ilości. wypowiadają się jednak w większości dziewczyny, które przytyły, bo zapewne ktoś im kazał, czują się jeszcze grubsze, jeszcze bardziej się nienawidzą i jedzą do upadłego ze złości 'skoro i tak jestem już taka spasiona, to mogę więcej, jestem odrażająca!'. i niech ktoś powie, że nie mam racji. trzeba być niesamowicie silnym, żeby wyjść z tego bagna. ja przyznaję- nie mam na razie tyle siły i nikogo nie będę oszukiwać, że jem dużo i chcę przytyć. bo nie czuję się na siłach, ale wierzę, że nadejdzie taki dzień i mam nadzieję, że jak najszybciej.
dokładnie, i jeszcze jest kwestia tego od jakiej wagi zaczynały się odchudzać kiedyś... Bo jeśli ktoś ma po prostu tendencje do tycia i np zapadł na anoreksje, bo dużo schudł (no z 70 kg do 45), to będzie takiej osobie mimo wszystko trudno utrzymać odpowiednią masę ciała.
Ale jeśli ktoś ważył np 50-60 kg i schudł dużo, no to nie ma wrodzonych tendencji do tycia i łatwiej takiej osobie utrzymać prawidłową wagę.
Zależy to od genów, metabolizmu itp, nie tylko od psychiki. Znam osoby, które mimo sportu i diety np 1500 kcal tyją, a są też takie, które mogą jeść 3tysiące kcal, nic nie ćwiczyć i być aż "za" chudziutkie.
paulina022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 19:06   #38
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kalorie na P

nei biorę żadnych leków... nie wiem czy to kwestia psychki.. ale na chleb, kasze, ryż nei mam ochoty... lekarz przeisal mi owszem leki na sen i apetyt ale ich nie wykupilam.. bo ani z jednym ani z drugim nie mam problemu... niestety i tak... obezre sie a pozniej glodze caly dzien albo pół...

badania krwi robie w przyszlym tygodniu
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:08   #39
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Kalorie na P

A moze Ci się pieczywo przejadło ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:38   #40
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Dzisiejsze menu

sniadanie
kroma razowca z 2 plastrami szynki,serem,pomidorem
kromka razowca z plastrem sera gouda i szynka
kromka razowca z twarogiem swojskim ze smietana

II
500ml mleka+szklanka tuskawek+Gwloskich+lyzka kokosu

obiad
cwiatrtka swojskiego kuraka
worek kaszy
surowka z majonezem

podwieczorek
285 g twarogu poltlustego delikate

kolacja
kromka razowca z 2 plastrami szynki,serem,ogorem
kromka razowca z serem twarogowym i pomidorem

po
2 duze jablka
garsc wloskich
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:50   #41
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Kalorie na P

Po co nam Twoje jadlospisy jak Ty przytyc nie chcesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 10:58   #42
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kalorie na P

nie wiem po co wklejasz tutaj swój jadłospis, chyba nie od tego jest ten wątek, ale mniejsza z tym. policzyłam specjalnie kalorie i wychodzi ok 2100, więc miałam rację, że przesadzasz.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:26   #43
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Nie zgadzm sie. Sam twarog ma 285 kcal,kasza ma 360, serek160,jablka z 210,bo sa oiggromne, dwa miale 600g,kromki chleba maja po 100. Obklad jest straszanie gruby co wam udowodnie. Byl jeszcze dodatkowo 200 g wiesniaka.

Edytowane przez Bibiannaa
Czas edycji: 2013-06-03 o 11:44
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:16   #44
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Kalorie na P

A co ty chcesz nam udawadniac? nie tyjesz czyli jesz za malp, zadnego kalkulatora nie potrzeba. Po co ty w ogole przytyc na sile? Jedz Jak jesz, za mało nie masz, jak sie okaże ze za mało, bedziesz czuła głód To zaczniesz zwiększać automatycznie intuicyjnie, bez kaliklatorow...

Mi tylko bije po oczach, ze jak tylko przytyjesz, zostaniesz pochwaliła za jadłospis to zaraz znowu jakiś nowy temat: o matko jem 2700kalorii i nie tyle co mam zrobic?)!????! Napisałam ci już, ale to zignorowalas: zwieksz kalorii o kolejne 500 i obserwuj...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:26   #45
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

A moge cos cwiczyc? Bo nie chce znow boczkow.
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:30   #46
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Kalorie na P

Dla mnie możesz nawet do upadłego

Jestem zdanie, ze tak czy siak jak masz zła dietę/za mało kalorii to bedziesz miała napady głodu i poczujesz, ze cos jest nie tak


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:44   #47
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kalorie na P

nie chcę nikogo obrażać, ale mi mówią, że jestem bardzo chora, lecz jak patrzę co Ty bibiannaa wypisujesz, to aż mi żal. jak już wcześniej ci pisałam nikomu nic nie musisz udowadniać, bo robisz to DLA SIEBIE, ale ty ewidentnie tego nie chcesz. tak strasznie próbujesz zwracać na siebie uwagę, bo innego wytłumaczenia dla tego tematu nie ma. no cholera, nie tyjesz na tym, co jesz, to chyba NORMALNE, że zwiększasz kalorie. rany. i nie mów, że więcej nie wciśniesz, bo zamiast rozpychających jabłek możesz zjeść sobie awokado np. jest mnóstwo sposobów. wystarczy poszukać. my ci wszystkiego nie wypiszemy. nie możesz iść tak na łatwiznę. według mnie, to ty powinnaś dalej się leczyć.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:30   #48
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kalorie na P

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
nie chcę nikogo obrażać, ale mi mówią, że jestem bardzo chora, lecz jak patrzę co Ty bibiannaa wypisujesz, to aż mi żal. jak już wcześniej ci pisałam nikomu nic nie musisz udowadniać, bo robisz to DLA SIEBIE, ale ty ewidentnie tego nie chcesz. tak strasznie próbujesz zwracać na siebie uwagę, bo innego wytłumaczenia dla tego tematu nie ma. no cholera, nie tyjesz na tym, co jesz, to chyba NORMALNE, że zwiększasz kalorie. rany. i nie mów, że więcej nie wciśniesz, bo zamiast rozpychających jabłek możesz zjeść sobie awokado np. jest mnóstwo sposobów. wystarczy poszukać. my ci wszystkiego nie wypiszemy. nie możesz iść tak na łatwiznę. według mnie, to ty powinnaś dalej się leczyć.
znów Cię poprę szczególnie z tym leczeniem... i widać że Bib... wyolbrzymia.. dokładnie gdyby tyle jadla przytyłaby a nie schudła.. no ale moze przemilczmy już ten watek...
Bib... zastanów się na d tym co robisz serio

Edytowane przez cud_natury
Czas edycji: 2013-06-03 o 14:31
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:32   #49
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Jak je normalny człowiek? Nie wiem. Niby kiedy ma cohote,ale moja siostra nie zre!
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 14:50   #50
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Kalorie na P

TWOJA SIOSTRA NIE POWINNA CIEBIE OBCHODZIĆ !!!! ZAJMIJ SIĘ SOBĄ!!! To ze ją kontrolujesz świadczy o tym, że jesteś ciężko chora... Idż lepiej do szpitala tam będziesz mieć codziennie terapię i będziesz wiedzieć jak je zdrowy człowiek
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:20   #51
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Nie wiem czemu ja kontroluje. Czesto nie wychodze z domu,bo chce widziec ile je,a potem rycze,ze ja jem tak wiele,a ona nic. Dzis np zjadla pol kromeczki chleba rano z lyzka salatki potem poszla spac na 3,5 godziny. Wtala zjadla 2 ziemniaki z devolajem takim z papryka i serem i troche surowki ze smietana. Na kolacje pewnie dziamnie troche surowki i to bedzie tyle,a teraz jeszcze idzie do pracy. I jak ja mam umiec jesc tak duzo,gdy w ogol mnie nikt nie ?
Dobrze,podejme walkle raz jeszcze ,tylko blagam o pomoc.
Menu 2500 narazie. Ruch pol h szybszego spaceru,20przysiadow,100s klonow bocznych,100krecen tulowiek i 100 skokow na zabke. 8 h siedzenia w szkole,a pozniej np nauka,czy odpoczynek typu tv,laptop.
2 pytania. Czy moja pupa sie podniesie choc troszkę?wroca mi miesnie?wam wrocily? Ervisha ,wiem,ze z tym walczylas,blagam pomoz mi.
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:31   #52
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kalorie na P

wdech, wydech, spokojnie cynamonka, wdech wydech, wytłumacz jeszcze raz.

ok, więc słuchaj:
1. twoja siostra nie musi przytyć, więc je tyle ile jej się chce.
2. ty musisz przytyć, więc jesz więcej/bardziej kalorycznie.
3. życie nie toczy się tylko wokół jedzenia, więc przestań patrzeć kto ile je i się tak nie nakręcaj. moja mama też je połowę moich porcji, a jakoś jest grubsza. więc- przestań.
4. twoja pupa wisi, bo schudłaś dużo i szybko. została ci skóra. przytyj trochę, to to wypełnisz. rób przysiady i jakie tam sobie ćwiczenia znalazłaś na ten tyłek.
5. mięśnie ci się będą budować jak już nie będziesz wychudzona. na razie to twój organizm zabiera wszyściutko, żeby się zregenerować, utrzymać cię przy życiu. jak po jakimś czasie się zorientuje, że złe czasy minęły, to pozwoli ci odbudowywać mięśnie. daj mu trochę czasu. rany, nie możesz wszystkiego zrobić ot tak. pstryk i już ważysz 8kg więcej i masz piękne wymodelowane ciało. zniszczyłaś je, więc teraz musisz ponieść konsekwencje i pracować nad regeneracją.
6. wyjście z tej choroby, to przede wszystkim dojście do tego, że zdrowie jest najważniejsze. a u ciebie EWIDENTNIE pupa, brzuch, mięśnie, jędrność są na pierwszym miejscu. owszem, to jest istotne, ale w drugiej kolejności.

ps: o jaką pomoc ty nas błagasz? bo ja nadal nie wiem..
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:35   #53
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Ale ona ma super metabolizm. Robi kupe po 5 razy dziennie..teraz jeszcze idzie do pracy stojacej.
Jedynymi cwiczeniami to sa wlasnie te 20 przysiadow i pol h szybszy marsz. To na pupe,ale chyba niczego tym nie zdziałam..
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:37   #54
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Kalorie na P

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
ps: o jaką pomoc ty nas błagasz? bo ja nadal nie wiem..
W ulozeniu jadlospisu :p

Ja bym podbiła kalorycznosc o 500 tłuszczem: wiorki kokosowe, oliwa, masło, olej kokosowy, awokado. Np. Na kolacje po lyzce oliwy na kanapkę + po połowce awokado i masz +400kalorii


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:27   #55
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Matko. 3000tys kcal? Obrosne zapewne strasznie..boje sie boczkow,mam chore serce nigdy nie moglam cwiczyc ,robie cos dla siebie,bo nie umialabym tak siedziec dlatego spaceruje..
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:16   #56
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kalorie na P

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
Matko. 3000tys kcal? Obrosne zapewne strasznie..boje sie boczkow,mam chore serce nigdy nie moglam cwiczyc ,robie cos dla siebie,bo nie umialabym tak siedziec dlatego spaceruje..


boże widzisz i nie grzmisz. przepraszam, ale ja już nie będę odpowiadać na Twoje potania, bo są wybitnie idiotyczne.
'MATKO JEM 2500KCAL I NIE TYJĘ'
'MATKO 3000KCAL OBROSNĘ TŁUSZCZEM'

'TAK BARDZO CHCĘ PRZYTYĆ I BYĆ ZDROWA'
'TAK BARDZO BOJĘ SIĘ BOCZKÓW'

masz jakieś rozdwojenie jaźni. lecz się, naprawdę. i nie mówię tego złośliwie. dobra rada.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:21   #57
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Faktycznie idiotycznie to wygląda. Kopniak w dupe i życzcie mi szczęscia. Pol h marszu dziennie dla zaspokojenia swojej podswiadomosci mi styknie,do tego 2700 ,moze cos wpasc i w 2 tygodnie chce z 5 kg wiecej..
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:28   #58
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Kalorie na P

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ja kontroluje. Czesto nie wychodze z domu,bo chce widziec ile je,a potem rycze,ze ja jem tak wiele,a ona nic. Dzis np zjadla pol kromeczki chleba rano z lyzka salatki potem poszla spac na 3,5 godziny. Wtala zjadla 2 ziemniaki z devolajem takim z papryka i serem i troche surowki ze smietana. Na kolacje pewnie dziamnie troche surowki i to bedzie tyle,a teraz jeszcze idzie do pracy. I jak ja mam umiec jesc tak duzo,gdy w ogol mnie nikt nie ?
Dobrze,podejme walkle raz jeszcze ,tylko blagam o pomoc.
Menu 2500 narazie. Ruch pol h szybszego spaceru,20przysiadow,100s klonow bocznych,100krecen tulowiek i 100 skokow na zabke. 8 h siedzenia w szkole,a pozniej np nauka,czy odpoczynek typu tv,laptop.
2 pytania. Czy moja pupa sie podniesie choc troszkę?wroca mi miesnie?wam wrocily? Ervisha ,wiem,ze z tym walczylas,blagam pomoz mi.
To oznaki choroby... Powinnaś wrócić na terapię. Zajmij się swoim zyciem...

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
wdech, wydech, spokojnie cynamonka, wdech wydech, wytłumacz jeszcze raz.

ok, więc słuchaj:
1. twoja siostra nie musi przytyć, więc je tyle ile jej się chce.
2. ty musisz przytyć, więc jesz więcej/bardziej kalorycznie.
3. życie nie toczy się tylko wokół jedzenia, więc przestań patrzeć kto ile je i się tak nie nakręcaj. moja mama też je połowę moich porcji, a jakoś jest grubsza. więc- przestań.
4. twoja pupa wisi, bo schudłaś dużo i szybko. została ci skóra. przytyj trochę, to to wypełnisz. rób przysiady i jakie tam sobie ćwiczenia znalazłaś na ten tyłek.
5. mięśnie ci się będą budować jak już nie będziesz wychudzona. na razie to twój organizm zabiera wszyściutko, żeby się zregenerować, utrzymać cię przy życiu. jak po jakimś czasie się zorientuje, że złe czasy minęły, to pozwoli ci odbudowywać mięśnie. daj mu trochę czasu. rany, nie możesz wszystkiego zrobić ot tak. pstryk i już ważysz 8kg więcej i masz piękne wymodelowane ciało. zniszczyłaś je, więc teraz musisz ponieść konsekwencje i pracować nad regeneracją.
6. wyjście z tej choroby, to przede wszystkim dojście do tego, że zdrowie jest najważniejsze. a u ciebie EWIDENTNIE pupa, brzuch, mięśnie, jędrność są na pierwszym miejscu. owszem, to jest istotne, ale w drugiej kolejności.

ps: o jaką pomoc ty nas błagasz? bo ja nadal nie wiem..
I to zapamiętaj sobie

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
Matko. 3000tys kcal? Obrosne zapewne strasznie..boje sie boczkow,mam chore serce nigdy nie moglam cwiczyc ,robie cos dla siebie,bo nie umialabym tak siedziec dlatego spaceruje..
Moim zdaniem jesz za dużo twarogu i zbyt monotonnie..
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:55   #59
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kalorie na P

jak najbardziej daję kopniaka w duperę i życzę powodzenia w walce!!!
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:58   #60
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Kalorie na P

Ehh,ale ja tak lubi twarogi i sery..od zawsze.
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.