Pomóżcie przytyć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-09, 10:52   #1
emily_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Exclamation

Pomóżcie przytyć!


Hejka. Mam 166 cm wzrostu i ważę 43 kg Chciałabym jakos przytyć ale z lekka mi to od dłuższego czasu nie wychodzi. Posiłki jem w miare regularnie choć wcześniej jadłam więcej ale niestety też było bez rezultatów. Od dłuższego czasu nie palę (rzuciłam z myślą o tym że gdy przestane palić to nabiore troche w biodrach) . Nie oczekuje niewiadomo czego na początek chciałabym jakoś dobić do 50kg wiem że to nie takie proste dodam że czasami zdarzają mi się omdlenia i zawroty głowy wylądowałam parę razy przez to w szpitalu ale powiedzieli mi tylko tyle że mam za mało magnezu, który potem przez długi okres czasu zarzywałam. Czytałam dużo o takich "chudzielcach" i niektórzy pisali że mieli jakiś problem z hormonami czy coś . Gdybyście mogli coś doradzić (być może ktoś ma ten sam problem) byłabym bardzo wdzięczna

uwierzcie że nie jest łatwo jak ludzie dookoła komentują i wytykaja palcem jaki ktoś jest chudy (dodam też że moja waga zatrzymała się w 6 klasie podstawówki od tego czasu ani drgnie a nawet spada)
Mam 17 lat.
emily_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 11:13   #2
Kaczorekkasia
Przyczajenie
 
Avatar Kaczorekkasia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Ja jestem troszkę w gorszej sytuacji bo jestem bardzo wysoka. Pech chciał, że w mojej klasie są baaaaardzo niskie dziewcyzny i bardzo sie od nich odróżniam. Mam 173 cm wzrostu waże ok. 58 kg, ale to wciąż mało... Ostatnio tzn. rok temu troszke przytyłam, ale waga juz więcej nie rusza. Moje nogi i ręce są bardzo chude, ale mam spory biust ;( nie wiem czy to powód do radości czy smutku, ale to dziwnie wygląda... Przyłączam się do pytania.
Kaczorekkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 11:24   #3
emily_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Pomóżcie przytyć!

Ja z biustem nie mam większych problemów nie jest on dość pokaźny i duży ale do desek się nie zaliczam. I podobnie jak u ciebie największym problemem są nogi i ręce (dłuuugie i meega chude) . Mając 8 lat miałam wypadek samochodowy w którym doznałam wstrząśnienia mózgu oraz przeszłam ciężką operacje w której lekarze usunęli mi śledzione i zastanawiałam sie ostatnio że może przez brak śledziony mam taki problem...
emily_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 13:23   #4
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

wow, to rzeczywiście powinnaś przytyć, ja mam 160cm wzrostu, ważę tyle co ty i też muszę przytyć, bo wg. BMI za mało ważę. tylko mój problem jest taki, że ważę tak mało, bo po prostu mam taką budowę, małe cycki, chude ręce, za to uda i nogi ok. niby na dole wyglądam w porządku, nogi mogłyby być nawet chudsze ale na górze: wystające obojczyki, ręce jak patyki itp. od miesiąca jem dosłownie wszystko bez zachamowań i ... przytyłam 0,5 kg ale chyba niedługo więcej mi dojdzie, trzeba tylko czekać na rezultaty
jedz dużo orzechów, migdałów, rodzynek, a z owoców jakieś kaloryczne jak banany. mleko 3,2%, dużo jajek (bo raczej nie masz problemów z cholesterolem, więc możesz) i obserwuj efekty
trzymam kciuki
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:25   #5
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 580
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Dziewczyny!
Też muszę przytyć - nie mam aż tak dużego braku, ale jednak... Moja dietetyczka poleciła mi nutridrinki, naprawdę świetna sprawa. Są drogie (9 zł w aptece), ale można je zamówić przez neta, wtedy jest taniej. Są wysokokaloryczne. Piłam je przez 2 tygodnie 2x dziennie i przytyłam kilogram.
Ich ogromną zaletą jest to, że nie zmuszają do wciskania w siebie tego, czego nie lubimy. Przy ustaleniu zdrowych nawyków żywieniowych (takich, że bez drinków wychodziłybyśmy na zero) możemy bez wysiłku zrobić tę potrzebną nam nadwyżkę kaloryczną.
Do wyboru są różne smaki, sprawdziłam już prawie wszystkie. Część z nich jest rewelacyjna!
Shariana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 13:56   #6
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez Shariana Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Też muszę przytyć - nie mam aż tak dużego braku, ale jednak... Moja dietetyczka poleciła mi nutridrinki, naprawdę świetna sprawa. Są drogie (9 zł w aptece), ale można je zamówić przez neta, wtedy jest taniej. Są wysokokaloryczne. Piłam je przez 2 tygodnie 2x dziennie i przytyłam kilogram.
Ich ogromną zaletą jest to, że nie zmuszają do wciskania w siebie tego, czego nie lubimy. Przy ustaleniu zdrowych nawyków żywieniowych (takich, że bez drinków wychodziłybyśmy na zero) możemy bez wysiłku zrobić tę potrzebną nam nadwyżkę kaloryczną.
Do wyboru są różne smaki, sprawdziłam już prawie wszystkie. Część z nich jest rewelacyjna!
Shariana, a ile powinnaś mniej więcej przytyć? z ciekawości pytam
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 19:33   #7
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 580
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Ok. 5 kilo, 1 już za mną.
Shariana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 13:48   #8
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

oo, ja też podobnie, staram się jeść więcej, ale mimo wszystko bez słodyczy, bardziej takie rzeczy jak banany itp. żeby "zdrowo" przytyć i nic, co przybędzie mi 0,5 kg, to zaraz wracam do starej wagi ciężko trochę mi się przełamać, bo boję się, że przytyję np. tylko w jedno miejsce, a konkretnie w nogi, taka budowa ciała :/
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:44   #9
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 580
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Też mam ten problem. Dietetyczka zachęcała mnie wręcz do jedzenia jak najbardziej kalorycznych rzeczy, ale... zwyczajnie wolę te "chude" (pomijając już ich kaloryczność i tak dalej - pozostaje kwestia smaku). Poza tym, nie ma nic gorszego, niż jeść pod presją. Wtedy nie chce się w ogóle. :/ Ciężko mi się też przełamać, bo boję się, że organizm "nawyknie" do cukru (może to dlatego, że kiedyś jadłam wszelkie batony i inne takie tam na potęgę...) i później będę musiała się z kolei odzwyczajać. Oraz że będę miała rozciągnięty żołądek. ._.' Strachu przed samym tyciem nie trzeba chyba wyjaśniać...

Polecam drinki. Dobre są i nie wymagają wiele wysiłku, by je wypić. :P

Wydaje mi się, że te zdrowe wybory żywieniowe to jednak słuszna postawa... Łatwym sposobem na "nabicie licznika" są lody. Jem je na podwieczorki, kiedy nie przełknę nic innego. Inną fajną sprawą są orzechy. Dzisiaj przygotowałam sobie trochę chudego twarogu (tak na jedną-dwie kromki) z kostką czekolady, garścią orzechów i cynamonem. Nie próbowałam jeszcze, ale sądzę, że z chałką będą jak znalazł. x]

Edytowane przez Shariana
Czas edycji: 2013-08-12 o 14:45
Shariana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:05   #10
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez Shariana Pokaż wiadomość
Też mam ten problem. Dietetyczka zachęcała mnie wręcz do jedzenia jak najbardziej kalorycznych rzeczy, ale... zwyczajnie wolę te "chude" (pomijając już ich kaloryczność i tak dalej - pozostaje kwestia smaku). Poza tym, nie ma nic gorszego, niż jeść pod presją. Wtedy nie chce się w ogóle. :/ Ciężko mi się też przełamać, bo boję się, że organizm "nawyknie" do cukru (może to dlatego, że kiedyś jadłam wszelkie batony i inne takie tam na potęgę...) i później będę musiała się z kolei odzwyczajać. Oraz że będę miała rozciągnięty żołądek. ._.'
x]
mam identyczne obawy! a kalorycznych rzeczy po prostu nie lubię, jak widzę jakieś tłuste mięso to aż mną wzdryga, po prostu nie przepadam za takimi. już prędzej wolę słodkie, jakieś ciasteczka, ciasta, torty itp. ale też z umiarem, np. nie umiałabym zjeść całej paczki ciastek, po prostu zaraz by mi się znudziły
też się tego boję, dlatego chyba zacznę jeść jakieś jajka w przeróżnych postaciach, bo są bardzo wartościowe i zarazem kaloryczne. jedyne co to raczej nie będę ich jadła z majonezem, którego nie cierpię. wygląda jakbym się ograniczała, ale naprawdę go nie lubię
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 15:42   #11
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 580
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Znam to, znam to! Naprawdę. Nawet mleko wyczuję po smaku - u mnie w domu zawsze było 0.5%, a kiedy dietetyczka kazała mi przejść na 2%, to był szok... jakby w nim coś pływało. Nie wspomnę o 3.2%...

Przez te wszystkie obawy znowu zaczęłam zaniżać kaloryczność posiłków, ech... ciężko wbić sobie do głowy, że bułka i dwie kromki chleba mają teoretycznie taką samą wagę. --' Niezły pomysł z tymi jajkami! Tylko te na twardo mocno sycą. Może kogel-mogel?
Ja od siebie polecam łososia i wszelkie pestki - łyżeczka dyni do sałatki, łyżeczka słonecznika do jogurtu...
Shariana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 13:23   #12
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez Shariana Pokaż wiadomość
Znam to, znam to! Naprawdę. Nawet mleko wyczuję po smaku - u mnie w domu zawsze było 0.5%, a kiedy dietetyczka kazała mi przejść na 2%, to był szok... jakby w nim coś pływało. Nie wspomnę o 3.2%...
wiesz, to u mnie w domu nie pamiętam już czasów, kiedy było mleko 2%, 0,5 NIGDY PRZENIGDY nie widziałam na oczy w lodówce, zawsze 3,2. a czy coś w nim pływa... szczerze to jestem już przyzwyczajona do takiego, choć sama pewnie kupiłabym 2%

Cytat:
Napisane przez Shariana Pokaż wiadomość
Przez te wszystkie obawy znowu zaczęłam zaniżać kaloryczność posiłków, ech... ciężko wbić sobie do głowy, że bułka i dwie kromki chleba mają teoretycznie taką samą wagę. --' Niezły pomysł z tymi jajkami! Tylko te na twardo mocno sycą. Może kogel-mogel?
Ja od siebie polecam łososia i wszelkie pestki - łyżeczka dyni do sałatki, łyżeczka słonecznika do jogurtu...
mam identycznie, 2 kromki zjem i mam poczucie, że zjadłam po prostu pełny posiłek, a bułką się dosłownie "zapycham", o wiele bardziej wolę chleb.
co do jajek... w moim domu jada się tylko pod postacią jajecznicy i na twardo, reszta raczej rzadko. ale kogel-mogel można spróbować
mmm, łosoś, pycha! a pestki jem w chlebie, bo mamy zawsze pełnoziarnisty. do tego jem dużo orzechów (mieszanka studencka), rodzynek itp.
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 16:02   #13
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 580
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez s_w_a_g Pokaż wiadomość
0,5 NIGDY PRZENIGDY nie widziałam na oczy w lodówce
Może to i dobrze? To ponoć sama woda. :P Mleko sojowe jest fajne (można je zresztą dorwać w różnych smakach, mniam), tylko drogie. Litrowy kartonik Alpro widziałam za 7 zł. :/


Cytat:
Napisane przez s_w_a_g Pokaż wiadomość
mam identycznie, 2 kromki zjem i mam poczucie, że zjadłam po prostu pełny posiłek, a bułką się dosłownie "zapycham", o wiele bardziej wolę chleb.
To przyznaję - jem więcej. Ale to kwestia tego, że wcześniej jadłam bułki z ziarnami po 70 g, teraz jak już, to mniejsze - 55, powiedzmy, a najlepiej faktycznie chleb. Niby różnica minimalna, ale jeśli się je coś do tego (np. serek wiejski), to już odczuwalna.

Jak lubisz łososia, to można go kupować na plastry i używać zamiast wędliny.
Tak w ogóle, z ciekawości - trzymasz się stałych pór posiłków, czy podjadasz w międzyczasie?
Shariana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 22:11   #14
emily_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Witam Post napisałam 9 sierpnia a dziś jest już 14 i na chwile obecna z 43 kg zrobiło się 48,5 kg jestem wniebowzięta ;D dzięki za wszystkie rady mam nadzieje że niektórym z was się przydadzą mi trochę pomogły . Dziękuje bardzo i życze wam powodzenia aby i wam sie udało

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

nutridrinki i spore ilości wysooooko kalorycznych rzeczy dały rade mój cel - 50 kg jestem blisko
emily_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 08:59   #15
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez emily_666 Pokaż wiadomość
Witam Post napisałam 9 sierpnia a dziś jest już 14 i na chwile obecna z 43 kg zrobiło się 48,5 kg jestem wniebowzięta ;D dzięki za wszystkie rady mam nadzieje że niektórym z was się przydadzą mi trochę pomogły . Dziękuje bardzo i życze wam powodzenia aby i wam sie udało

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

nutridrinki i spore ilości wysooooko kalorycznych rzeczy dały rade mój cel - 50 kg jestem blisko
jej, to jeżeli ty się cieszysz, to i my się cieszymy DD
przytyłaś te 5kg w dość szybkim czasie, więc uważaj, żeby to nie było tylko zatrzymanie wody i zalegające jedzenie, i zaraz nie spadło jakieś 3-4kg. musisz przez dłuższy czas tak jeść, żeby to zostało na trwałe. mówię z własnego doświadczenia
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 19:06   #16
1minutaciszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Pomóżcie przytyć!

jejku , ale masz fajny problem ja wlasnie chcialabym schudnac , bo mam kompleksy mam 167 cm i waze 43 kg :C niby myslicie , ze gupia ale mi najbardziej przeszkadzaja moje nogi :Ccc
1minutaciszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 20:31   #17
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez 1minutaciszy Pokaż wiadomość
jejku , ale masz fajny problem ja wlasnie chcialabym schudnac , bo mam kompleksy mam 167 cm i waze 43 kg :C niby myslicie , ze gupia ale mi najbardziej przeszkadzaja moje nogi :Ccc

to je odetnij. raz, że będziesz ważyła wtedy jakieś 20 kilo, dwa- już nie będą Ci "przeszkadzać". swoją drogą nie wiem, jak mogą Ci przeszkadzać nogi, mnie się wydaje, że są 'dość' przydatne. do chodzenia na przykład.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 20:50   #18
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 580
Dot.: Pomóżcie przytyć!

A mi się wydaje, że ktoś chciał tu się pochwalić wagą/usłyszeć, że wcale a wcale nie musi się odchudzać, bo jest chudy jak tyka. Luz, większość z nas lubi tego słuchać, to pozwala nie myśleć, że jest się grubym.

Niemniej, rada cynamonki wydaje się rozsądna.
Shariana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 09:11   #19
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

1minutaciszy, i tak masz za małą wagę, i jeszcze chcesz się odchudzać??? zastanów się 3 razy zanim w ogóle wpadniesz na taki pomysł przy takiej wadze. też miałam kompleksy na punkcie swoich nóg, zaczęłam się odchudzać i tak naprawdę wcale tam nie schudłam, poszło mi wszędzie indziej tylko nie tam. optycznie wyszczupliłam nogi dopiero jak zaczęłam uprawiać sport. zacznij biegać, tańczyć, zapisz się na aerobik, pilates, pływanie, coś co cię bardziej wyrzeźbi i wzmocni ci mięśnie. tylko pod żadnym pozorem się nie odchudzaj!
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 09:18   #20
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez s_w_a_g Pokaż wiadomość
1minutaciszy, i tak masz za małą wagę, i jeszcze chcesz się odchudzać??? zastanów się 3 razy zanim w ogóle wpadniesz na taki pomysł przy takiej wadze. też miałam kompleksy na punkcie swoich nóg, zaczęłam się odchudzać i tak naprawdę wcale tam nie schudłam, poszło mi wszędzie indziej tylko nie tam. optycznie wyszczupliłam nogi dopiero jak zaczęłam uprawiać sport. zacznij biegać, tańczyć, zapisz się na aerobik, pilates, pływanie, coś co cię bardziej wyrzeźbi i wzmocni ci mięśnie. tylko pod żadnym pozorem się nie odchudzaj!
no ale przecież łatwiej nie jeść, niż ruszyć tyłek do sportu.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 10:14   #21
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

szczerze to teraz moim zdaniem ładniejsze ciało to takie fit, wysportowane, a nie zachudzone. jak jeszcze trochę przytyję (nadal brakuje mi 3-4 kg do minimum) to biorę się za ćwiczenia. ale nie spalające tkankę tłuszczową (choć może na nogi...), tylko rzeźbiące i wysmuklające. i wyrzucę wagę, bo to bardzo zła rzecz: centymetr, centymetr i jeszcze raz centymetr. myślę, że jest o wiele bardziej wymierny niż ta cholerna waga. co z tego, że ktoś może ważyć więcej? ważne na ile wygląda. i przede wszystkim, na ile i JAK się czuje w swoim ciele
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:35   #22
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez s_w_a_g Pokaż wiadomość
szczerze to teraz moim zdaniem ładniejsze ciało to takie fit, wysportowane, a nie zachudzone.
jasne, ja uważam tak samo. moja wypowiedź była raczej sarkastyczna z tym niejedzeniem ))
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:10   #23
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

wiem wiem sama się przekonałam na własnej skórze ile szkód może wyrządzić głodówka, nawet niewielka - ot, rezygnacja z jednego posiłku
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 14:59   #24
1minutaciszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
to je odetnij. raz, że będziesz ważyła wtedy jakieś 20 kilo, dwa- już nie będą Ci "przeszkadzać". swoją drogą nie wiem, jak mogą Ci przeszkadzać nogi, mnie się wydaje, że są 'dość' przydatne. do chodzenia na przykład.
zawsze masz coś do powiedzenia i to takiego nieodpowiedniego ! do mojego wątku też dodawałaś jakieś bezsensowne komentarze..;/ nie wiem po co to robisz ?!
1minutaciszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 15:42   #25
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Cytat:
Napisane przez 1minutaciszy Pokaż wiadomość
zawsze masz coś do powiedzenia i to takiego nieodpowiedniego ! do mojego wątku też dodawałaś jakieś bezsensowne komentarze..;/ nie wiem po co to robisz ?!
może poprzyj swoje oskarżenie? co jest bezsensownego w moim komentarzu?

a nawiązując do Twojego wątku, to zgłosiłam go jako spam i propagowanie niezdrowych nawyków. tutaj dziewczyny chcą wyzdrowieć i się wspierają i chyba niewłaściwym jest wrzucanie szczupłych nóg i pytanie 'czy są grube'. zresztą na pewno jest gdzieś na wizażu dział, gdzie dziewczyny oceniają swoje figury. polecam poszukać.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 18:58   #26
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Fakt, wiele osób waży tutaj zdecydowanie za mało, ja ważę 43 i u mnie to dobra waga, ale mój wzrost to 154 centymetry, więc jestem bardzo niska.

I w sumie ciężko mi zrozumieć jak można nie lubić jeść, ja się bardzo obżeram. Na szczęście większość to owoce i nie tyję, bo słodyczy i tak nie mogę, chipsów i paluszków nie ruszę, bo niezdrowe dla mnie (a ja co do przetworzonej żywności znowu jestem chora). Jednak czasem czekoladę gorzką capnę, bo bardzo lubię. Uwielbiam też mięso z piersi i mogłabym jeść kilogramami, tak samo jak łososia, czy karpia. Jem też dużo sałatek, orzechów i nie jem jakoś tłusto (no może z wyjątkiem tych ryb, ale w ich przypadku to te zdrowe tłuszcze), ale obżeram się jak świnia, jeśli o ilości chodzi... Szczególnie na owoce patrząc.
Raz ważyłam 39 kilo, ale to też nie jakaś tragedia, moja waga zazwyczaj utrzymuje się w granicach 40-45 kilo, czyli jest dobrze i ja sama nie chcę niczego zmieniać. Jednak przyznam, że jakbym ważyła mniej to bałabym się.
W każdym razie musicie się przemóc i nie unikać jedzenia. Lepiej zacząć od opychania się tym, co lubicie, bo na pewno coś takiego jest.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 19:28   #27
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie przytyć!

Figula94, mam 160 cm wzrostu, a ważę tyle samo co ty. chcę przytyć i szczerze to słabo mi idzie, albo waga stoi w miejscu albo jak przytyję to zaraz spada :/
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.