zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet mpk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-07, 21:46   #1
Pysiaaka
Raczkowanie
 
Avatar Pysiaaka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84

zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet mpk


Witam, nie wiem czy to dobry dział na ten temat, ale poniekąd jest to związane ze szkołą, a nie znalazłam nic bardziej odpowiedniego.
Tydzień temu wykupiłam sobie bilet ulgowy na mpk na 3 miesiące (w Lublinie). Jednak postanowiłam zrezygnować ze studiów i wracam do domu, dlatego nie będę korzystała z biletu. Czy jest jakaś szansa na to, aby mpk zwróciło mi pieniądze za niewykorzystany bilet ? Mam paragon, data tam jest, mogliby przy mnie zniszczyć bilet, żeby było pewne, że nie będę z niego korzystać, także teoretycznie mogliby zwrócić. Ale nie wiem jak to z tym jest, zamierzam się wybrać do nich osobiście, ale boję się, że się wygłupię i mój pomysł jest nierealny.
Pysiaaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 21:56   #2
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet mpk

Cytat:
Napisane przez Pysiaaka Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy to dobry dział na ten temat, ale poniekąd jest to związane ze szkołą, a nie znalazłam nic bardziej odpowiedniego.
Tydzień temu wykupiłam sobie bilet ulgowy na mpk na 3 miesiące (w Lublinie). Jednak postanowiłam zrezygnować ze studiów i wracam do domu, dlatego nie będę korzystała z biletu. Czy jest jakaś szansa na to, aby mpk zwróciło mi pieniądze za niewykorzystany bilet ? Mam paragon, data tam jest, mogliby przy mnie zniszczyć bilet, żeby było pewne, że nie będę z niego korzystać, także teoretycznie mogliby zwrócić. Ale nie wiem jak to z tym jest, zamierzam się wybrać do nich osobiście, ale boję się, że się wygłupię i mój pomysł jest nierealny.
Tak, zwracają.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 22:03   #3
Pysiaaka
Raczkowanie
 
Avatar Pysiaaka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet mpk

Trzeba podanie pisać czy bez tego się obędzie ?
Pysiaaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 10:03   #4
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet mpk

Cytat:
Napisane przez Pysiaaka Pokaż wiadomość
Trzeba podanie pisać czy bez tego się obędzie ?
To nie uczelnia, żeby jakieś podania pisać. Poza tym możesz do nich zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć. To dużo lepsze rozwiązanie niż pytanie obcych osób na internetowym forum dotyczącym edukacji o bilety ztm w Lublinie...
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 10:03:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.