BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 14:26   #2461
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie umiem przedstawic tego koloru bo na zdjeciach sa jakby jasniejsze;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (11,0 KB, 124 załadowań)
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:44   #2462
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
nie umiem przedstawic tego koloru bo na zdjeciach sa jakby jasniejsze;/
ładny taki naturalny

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

ja własnie siedze z farbą na głowie loreal feria nr 92... i co widze masakra jasny rudy mam nadzieję ze po umysiu i wysuszeniu nie bede taka żarówa-ruda ;-( juz się boje co to bedzie... napisze wam drogie blondynczeki....C.D.N...
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:54   #2463
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

3mam kciuki by wyszedl ładniutki...a tak nawiasem to czemu wszyscy teraz na rudo?za niedlugo bedziemy musialy przeniesc sie do wątku"rude":Phihihi
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:28   #2464
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
3mam kciuki by wyszedl ładniutki...a tak nawiasem to czemu wszyscy teraz na rudo?za niedlugo bedziemy musialy przeniesc sie do wątku"rude":Phihihi
hi hi racja ;-) jestem juz po... wlosy miałam ciemno-jasny balejage i 4cm odrosty... a teraz + do tych pasemek dochodzi rudy... mnie się nie podoba może kwestwia przyzwyczajenia teraz tez akurat nie mam make-upa to wygladam strasznie moze pomaluje sie wyprostuje te kłaczki i moze nie będą takie tragiczne... mojemu chłopakowi się podoba... mówi ze to blond jasny jak dla mnie to jasny rudy... wkleje zdjęcia jak będę miała aparacik...(tz. dziś lub jutro) Jeszcze czeka mnie fryzjer...
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:33   #2465
monia0426
Przyczajenie
 
Avatar monia0426
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez She is Minx Pokaż wiadomość
Dołączam się Moje włosy są w kolorze ciemnego blondu i zastanawiam się jak je ożywić. Co polecacie? Z farbami jeszcze nie eksperymentowalam i nadal nie chce, ale moze zwykly szampon koloryzujacy by troche rozjasnil ? Kompletnie sie nie znam . Prosze slicznie o pomoc
Hej ladnie rozjaśnia włosy szampo Johnson& Johnson rumiankowy. Mój kolor to ciemny blond a po kilku myciach wloski robia sie jasniejsze i wygladaja na zdrowsze. Polecam
monia0426 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:10   #2466
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez moniska44444 Pokaż wiadomość
hi hi racja ;-) jestem juz po... wlosy miałam ciemno-jasny balejage i 4cm odrosty... a teraz + do tych pasemek dochodzi rudy... mnie się nie podoba może kwestwia przyzwyczajenia teraz tez akurat nie mam make-upa to wygladam strasznie moze pomaluje sie wyprostuje te kłaczki i moze nie będą takie tragiczne... mojemu chłopakowi się podoba... mówi ze to blond jasny jak dla mnie to jasny rudy... wkleje zdjęcia jak będę miała aparacik...(tz. dziś lub jutro) Jeszcze czeka mnie fryzjer...

czekamy z niecierpliowścią
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:18   #2467
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

DZiewczyny jak myślicie jest takiś sposób (bez farbowania) by ten rudy jasny odrost nie był taki rudy ? bo cholera draż mnie on... aż się świece jak żarówka... ;/

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

jak myslicie jak mam te jasno rude włosy i teraz bym zafarbowałam ferią nr 84 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1147420231 to czy mi wyjdzie taki kolor https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1177357399 ? :-(
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 22:46   #2468
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja nie wiem,hmm jak bardzo Ci przeszkadza ten rudy to juz musisz podjac decyzje czy zaryzykowac i pofarbowac znowu...Pisalas ze idziesz do fryzjera,podciac sie?moze oni Ci cos poradza?
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 08:29   #2469
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
dołączam moje fotki w świetle dziennym ładnie po długości ale na moich ciemny blond odrostach rudy okropny

dziś ide na pesemka do fryzjera... jasno ciemne... natomiast oczywiscie wiecej jasnych poprosze ;-) i mam nadzięję będzie ok... bo szczerze to moze dało by rade się przyzwyczaić do tego rudego, ale uwazam ze ten kolor wogole mi nie pasuje, zawsze miałam jasno-ciemny balejage i było super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (20,1 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (35,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (26,9 KB, 160 załadowań)

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-03-28 o 11:21
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 09:41   #2470
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Smile Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a moze szampon http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=14536 by Ci pomogl z tym rudym?Ja kiedys uzywalam tego szamponu ale On chciala raczje na farbowane a Ja mam naturalne..jednak powiem Ci ze mialam lekkie platynowe pasemka..Polecam
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:25   #2471
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
a moze szampon http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=14536 by Ci pomogl z tym rudym?Ja kiedys uzywalam tego szamponu ale On chciala raczje na farbowane a Ja mam naturalne..jednak powiem Ci ze mialam lekkie platynowe pasemka..Polecam
dziękuję ale wątpie czy mi pokryje...(ale zwróce na niego uwagę i go wypróbuje bo nawet tych wczesniejszych ciemnych pasemek nie pokryło... ale juz mam zapisaną wizyte więc bede wyglądała jak człowiek

Edytowane przez moniska44444
Czas edycji: 2009-03-28 o 10:26
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 17:07   #2472
88minka88
Raczkowanie
 
Avatar 88minka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej kochane, mam włosy na poziomie 10 (bardzo jasna platyna złocista) myślę nad lekkim przyciemnieniem do poziomu 9. Zastanawiam się nad zmieszaniem nr 9 i 9,31 lub 9,13... Czy ktoś już używał? Może macie fotki jak to wygląda na włoskach? Nie chodzi o próbniki, bo to nie to samo ;( Dodam że moje naturalne to ciemny blond
88minka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:54   #2473
arletta22
Raczkowanie
 
Avatar arletta22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania:)
Wiadomości: 79
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hejka!mam do Was ekspertek zapytanie,bo kompletnie sie na tym nie znam,a ...otóż dwa razy byłam u fryzjerki na farbie...chcialam ładny blond i za kazdym razem na odrostach pojawił się jasny bądź ciemniejszy rudy.Tym razem postanowiłam pofarbować sobie włoski sama,w domu i ma pytanko z tej okazji:czy rudy na odrostach pojawia się gdy za krótko trzyma się farbe czy za długo?
z góry bardzo dziękuję za odp!
arletta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:19   #2474
atomowka1987
Przyczajenie
 
Avatar atomowka1987
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arletta22 Pokaż wiadomość
hejka!mam do Was ekspertek zapytanie,bo kompletnie sie na tym nie znam,a ...otóż dwa razy byłam u fryzjerki na farbie...chcialam ładny blond i za kazdym razem na odrostach pojawił się jasny bądź ciemniejszy rudy.Tym razem postanowiłam pofarbować sobie włoski sama,w domu i ma pytanko z tej okazji:czy rudy na odrostach pojawia się gdy za krótko trzyma się farbe czy za długo?
z góry bardzo dziękuję za odp!
Wydaje mi się, że po 1 jeżeli za krótko trzymasz, po 2 jeżeli masz ciemny odcień naturalnych włosków. Ja np. w sobotę położyłam farbę Garnier color naturals nr 113 superjasny beżowy blond- na nieduży odrost + reszta włosków bardzo jasne pasemka. Efekt- odrost taki właśnie beżowy naturalny(na odroście trzymane 25 min), na reszice włosów ok 10 chyba- reszta jest jaśniejsza wiadomo, I teraz też moje pytanie czy na ten odrost w kolorze beżowym można położyć słynny już tutaj kolor 111 platynę? czy będzie niebieska tragedia?
Dodaję fotki sprzed farbowania ( bez flesza-pasemka blond i odrost)
zdjęcie 2 - po kolorku super jasnym beżowym garniera - sorry że nie widać od czubka glowy ale jak juz pisałam wcześniej jest taki beżowy( wszystkich naokoło pytałam czy to nie jest rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 588.jpg (12,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 650.jpg (147,0 KB, 158 załadowań)
atomowka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:22   #2475
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczynki mam pytanie co do moich wlosow , jaki to kolor? bo szukam farby podobnej do mojego kolorku i znalazlam np . takie jak w zalaczniku (pierwszy to moj kolor)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mexico (b) 218.jpg (23,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg website_27.jpg (16,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg intensywny_jasny_zloty_blond_max.jpg (25,3 KB, 34 załadowań)
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 15:39   #2476
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć Blondyneczki
Mam pytanie i proszę o radę .
W następnym tygodniu mam zamiar pomalować włosy . Mam zamiar użyć rozjaśniacza z Joanny Platinum ( Taki duży w różowym opakowaniu ) i potem na to jakąś farbę - Garnier lub Palette .
Malowałam już włosy na wszystkie kolory sama , ale na blond jeszcze nie . Ile powinnam trzymać ten rozjaśniacz na włosach ? Najpierw odrosty a potem na trochę na całość ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=6
Tutaj wkleiłam zdjęcia mojego obecnego koloru włosów .
Z góry dzięki
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:05   #2477
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Cześć Blondyneczki
Mam pytanie i proszę o radę .
W następnym tygodniu mam zamiar pomalować włosy . Mam zamiar użyć rozjaśniacza z Joanny Platinum ( Taki duży w różowym opakowaniu ) i potem na to jakąś farbę - Garnier lub Palette .
Malowałam już włosy na wszystkie kolory sama , ale na blond jeszcze nie . Ile powinnam trzymać ten rozjaśniacz na włosach ? Najpierw odrosty a potem na trochę na całość ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=6
Tutaj wkleiłam zdjęcia mojego obecnego koloru włosów .
Z góry dzięki
Specjalistką w farbowaniu nie jestem, ale skoro chcesz użyc rozjaśniacza to może potem zamiast farby garniera czy palette - tak na marginesie nie polecam jej bo strasznie niszczy włosy, połóż farbę ton w ton, jest o wiele bardziej łagodniejsza dla włosów. Taka moja uwaga .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:49   #2478
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czy używał ktoś farby palett xxl czysta platyna? możecie coś o niej napisać? jak wyszła? czy włosy niszczy itp.
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:22   #2479
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

od paru lat rozjasniam wloski- ostatnio chcialam je przyciemnic i roznica byla niewielka-podejrzewam, ze tak zniszczylam te moje wlosy, ze juz nie chca przyjmowac koloru- czy jedynym ratunkiem jest poczekac az odrosna mi wloski moje naturalne ( i przez ten czas oczywiscie nie rozjasniac)???
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 07:11   #2480
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

do Netiii:
w rankinug zniszczeń włosów po farbowaniu palette jest farbą nr 1 - więc odradzam!!!!!!!! Ale ma też jedną wielką zaletę - ma fajne kolory i te kolory wychodzą tak, jak powinny i długo się trzymają. Poczytaj na forum wątki dot. palette i zastanów się raz jeszcze.
do veiled:
miałam ten sam problem - wieloletni balejaż barszo jasny blond, potem pasemek było już tak dużo, że tylko przy głowie widać było, że to balejaż... Chciałam przyciemnić, ale stopniowo, bo słyszałam, że na tak zniszczonych włosach nic nie wyjdzie i faktycznie było trudno - najpierw nałożyłam sama loreal preference odcień hollywood - moje włosy odrosty uzyskały kolor jak trzeba, a reszty nie ruszyło wcale!!! I dalej miałam dwa kolory na głowie, tylko że odrost nie był naturalny.... Poszłam więc do fryzjerki i ta kazała mi sobie kupić w sklepie ciemniejszą farbę, tj. beżowy blond z londy i ją nałożyć... Jak nałożyłam to efekt był jeszcze gorszy - moje odrosty - zrobione tym lorealem - zrobiły się ciemniejsze, ale RUDE , a reszta pozostała w stanie nienaruszonym... Ale to jeszcze nie koniec - żeby ludzi w pracy nie straszyć kupiłam w tym samym dniu szampon loreal casting perłowy blond, pokrył mi równo, na taki brzydki mysi, ale już nie straszyłam. Tylko że szampon utrzymał się jeszcze tylko przez najbliższe trzy - cztery mycia . Zdesperowana poszłam więc do DOBREGO fryzjera, teraz mam matrix socolor na poziomie 8, też się zmywa, ale fryzjerka mnie ostrzegała, że tak będzie, bo podobno moje utleniane wcześniej włosy nie mają już pigmentu i nowy kolor nie ma się czego trzymać. Podobno po każdym kolejnym farbowniu ma być trwalszy ten kolor, na razie mam trochę się zmywa. Więc cię nie pocieszyłam, ale takie są fakty - fryzjerka zrobi ci to dobrze i od razu, a sama zmasakrujesz sobie włosy tak jak ja. Samodzielnie odradzam
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 07:03   #2481
88minka88
Raczkowanie
 
Avatar 88minka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ponawiam moje pytanie Kochane pomóżcie...
...mam włosy na poziomie 10 (bardzo jasna platyna złocista) myślę nad lekkim przyciemnieniem do poziomu 9. Zastanawiam się nad zmieszaniem nr 9 i 9,31 lub 9,13... Czy ktoś już używał? Może macie fotki jak to wygląda na włoskach? Nie chodzi o próbniki, bo to nie to samo ;( Dodam że moje naturalne to ciemny blond
88minka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 07:50   #2482
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Przyszła wiosna i jak większość kobiet w tym czasie chciałabym się odmienić.
Od dawna marzy mi się ciepły, złocisty blond. Taki jak na załączonym zdjęciu.
Dziewczyny może którejś z Was udało się osiągnąć podobny na naturalnych włosach w kolorze ciemny blond ( najpopularniejszy z Polsce)?
Proszę o wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosypameli.jpg (32,3 KB, 106 załadowań)
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:20   #2483
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cmoczek Pokaż wiadomość
Przyszła wiosna i jak większość kobiet w tym czasie chciałabym się odmienić.
Od dawna marzy mi się ciepły, złocisty blond. Taki jak na załączonym zdjęciu.
Dziewczyny może którejś z Was udało się osiągnąć podobny na naturalnych włosach w kolorze ciemny blond ( najpopularniejszy z Polsce)?
Proszę o wskazówki
Cmoczek ja mam podobny kolor i robię włoski farbami Loreal lub garnier nutrisse 111
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 21:05   #2484
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Rzeczywiście Anekss masz bardzo podobny kolor bardzo ładny. Dziękuję za odpowiedz na mojego posta. Właśnie o taki złocisty blond mi chodzi. NApisz proszę ile razy musiałaś powtórzyć farbowanie nutrisse 111 żeby uzyskać taki odcień? Podejrzewam, że wymagało to wielokrotnego farbowania prawda? Jakie wyszły Ci włosy po pierwszym nałożeniu farby?
Dodam, że mam duży odrost w kolorze ciemny blond w tej chwili. A jaki był Twój wyjściowy kolor? A z l'Oreala co stosowałaś? ))

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Cmoczek ja mam podobny kolor i robię włoski farbami Loreal lub garnier nutrisse 111
I jeszcze jedno ( jesli nie sprawi Ci to kłopotu) to czy mogłabyś odnaleźć jakąś fotkę samych włosów przed i po farbowaniu Byłabym ogromne wdzięczna. Porównałabym odcień z moim aktualnym. Zawsze marzyłam o takim odcieniu.
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 00:19   #2485
angeoudemonn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Witam Blondyneczkiod wczoraj przegladam ten wątek i wlasnie skonczylam82 stronyi sama zachcialam sie podzielic z Wami moimi wlosami...
Jestem naturalna blondynka..Jak bylam mala mialam biale wloski jednak z wiekiem staly sie one ciemniejsze...w wieku 18 lat odbilo mi i zafarbowalam wlosy na 2 odcienie blondu,jeden jasny na gorze a ciemniejszy na dole...Zaluje tego poniewaz odrosty juz byly ciemniejsze niz dotychczas(nie mowiac ze tyle czasu musialam czekac i cierpiec az odrosty odrosna na dlugosc...oj bylo obcinania tych wlosow bylo(

Obecnie mam takie jak w zalączniku,.jednak plakac Mi sie chce na ten kolortaki ciemny blond...(co o nim myslicie?jaki to odcien w ogole?
Cmoczek, kiedyśczytałam,że Pamela ma robione włosy na słoneczną platnę, to pewnie nie to samo, co złoty blond.

Witam
Jetem tu nowa. Nie masz ciemnego blondu, to jasny złoty blond.

Edytowane przez angeoudemonn
Czas edycji: 2009-04-04 o 00:21
angeoudemonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 01:02   #2486
angeoudemonn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To teraz ja zadam pytanko. Dziewczynki, mam taki problem. Naturalnie jestem jasną blondynką-poziom 8 w farbach fryzjerskich i Loreal Excellence. Mam raczej chłodny połysk, chociaż moje naturalne to też mam naturalne refleksy (cieniutkie niestety i mało je widać;() platynki słonecznej i chłodnej-są to cienisieńkie refleksy. Bardzo chciałabym na (przeważa mój jasny blond, który zimą mocno ciemnieje;() zrobić sobie naturalny i chłodny kolorek blondu, żadna platyna, żadne biele, bardzo naturalnie. Mój problem jest taki, że robiąc zimmnymi blondami i naturalnie wyglądającymi po 2 miesiącach mam ciepły i mocno spłowiały kolor (tak miałam też w okresie zimowym). Nie wiem, może za często myję głowę ;P i nie użuwam kosmetyków do włosów farbowanych. Może to dlatego... Używam te niebieskie produkty, aby spopielacić włosy, ale płukanki wysuszają miza bardzo włosy;( a szampon i odżywka "niebieska" od Farouka mało co ochładza. Po tym produkcie mam perłowo-beżowo-lekko słoneczny odcień a chciałabym zimny beż... Polećcie mi proszę jakąś dobrą i profesjonalną farbę (byleby nie Goldwell-bo łamie włosy...). A zawsze użuwałam wody tylko 6% z farbą też nierozjaśniającą, żadko 9%, bo po farbie nierozjaśniającej z 9% wodą mam już superjasne włosy. Robiłam 2 miesiące temu włosy bardzo bardzo jasnym blondem popielato-fioletowym na 6% wodzie-nr 10.21, ale to kolor nierozjaśniający. Przez 2 miesiące kolor bomba chłodny beż, ale teraz już taki nie jest A nie będę cały czas włosów farbować, bo zaczynam robić taką farbą tylko pasemka. Koniec z farbowaniem całej głowy. Dodam, że mam włosy zdrowe, niezniszczone, zawsze używam odżywki nieraz maski do włosów. Może problem leży w tym, że mam złoto-zielone oczyz niebieskąobwódką i nie mogę utrzymać chłodnego beżu na dużej?
Wklejam zdjęcia z kolorami, co mnie zachwyca. Doradzcie mi kochane chłodna farbkę, która taki efekt zapewni, bardzo naturalny i chłodny i żeby nie była zbyt agresywna.
I jeszcze link na you tube, żeby nie było, nie robię reklamy. Po prostu nie mogę napatrzeć się na ten blond
No i scenka na bardzo wysokim poziomie, klasa
http://www.youtube.com/watch?v=NPTswZP-Avc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a6myrrunf99x5zaufjkb.jpg (48,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nm0sruj8c4m7whsmgxv6.jpg (48,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4328251X.jpg (34,5 KB, 33 załadowań)
angeoudemonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 08:37   #2487
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczynki to moje blond wloski... musze isc na balejaz bo juz 5 miesiecy... i odrosty tak mysle jakie kolorki wybrac zeby je ozywic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (108,5 KB, 104 załadowań)
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 09:31   #2488
luizkaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie chce mi sie żyć;(((((((od stycznia wydałam 1500 zł na fryzjera...chciałam mieć takie włosy jak w zeszłe wakacje,myslałam że jak pójde do renomowanego fryzjera wydam tyle pieniędzy to będe miała włosy jak z telewizji...naturalny jasny blond...a teraz mam jaśniuteńki rudy na górze a reszta to ciemne pomyje(rozjaśniała odrost farbą po raz drugi bo był ciemniejszy rudy i na koniec nałożyła farbe coś ze złotem bo reszta była zupełnie biała po rozjaśniaczu).w czerwcu miałam jechać do hiszpani do pracy i żeby odzyskac osobe na której mi zależy,chciałam wyglądać jak wtedy gdy mnie poznał, a teraz koniec moich marzeń,już nic nie da sie zrobić...nie chce mi sie żyćto miały byc cudowne wakacje, takie jak w tamtym roku..żyłam tym wyjazdem.a teraz nic już nie ma sensu;(
takie włosy miałam w zeszłe wakacje xxxxxx według fryzjerek miałam rudy blond...co za daltonistki xxxxxxto mój ideał,pokazywałam zdjęcie fryzjerce,ale oni wszyscy są do niczego(za każda wizyte płaciłam 260zł-300zł...i wszystko na nic...to koniec;(

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-02 o 13:01 Powód: edytowane przez moderatora usuniecie linku
luizkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:02   #2489
luizkaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja już nie chce żyć..wszystko straciło sens;(((((((((płaczę non stop...Boże co oni mi zrobili;((((ale się załatwiłam teraz już nic nie da sie zrobić,mogę zapomnieć o osobie która była dla mnie wszystkim;((((

Edytowane przez luizkaa89
Czas edycji: 2009-04-24 o 19:30
luizkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:17   #2490
luizkaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

błagam pomóżcie...bo ja jestem tak zdesperowana,że mam ochote sie zabić;((((
luizkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.