Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 20:25   #4111
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam Was blondyneczki z trudem idzie nadrobić czytanie, bo piszecie baaaardzo szybko. Wiec mam taki problem... malowalam ostatnio włosy metodą podkładu. i najpierw dawalam palette deluxe 100, a po 3 dniach tego kurczaka na głowie syoss 9.5. Myslalam ze wyjdą mi bardzo jasny platynowy blond (cos pod nasza Ewcie). Ale niestety wyszły mi zółtawe... a odrosty( malowane u fryzjera rozjasniacze były biale). Doradzcie mi jakąs farbkę mocniejsza, która nie niszczy tak włosów jak rozjasniacz....
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:30   #4112
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To farba profesjonalna Loreala - zobacz sobie na allegro. Zresztą widzisz jak Princesce ładnie rozjaśniło włoski
Tak tylko ze princess ja kladla juz na rozjasniane wlosy,ja natomiast nie mam az tak jasnych wlosow :/
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:38   #4113
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki z trudem idzie nadrobić czytanie, bo piszecie baaaardzo szybko. Wiec mam taki problem... malowalam ostatnio włosy metodą podkładu. i najpierw dawalam palette deluxe 100, a po 3 dniach tego kurczaka na głowie syoss 9.5. Myslalam ze wyjdą mi bardzo jasny platynowy blond (cos pod nasza Ewcie). Ale niestety wyszły mi zółtawe... a odrosty( malowane u fryzjera rozjasniacze były biale). Doradzcie mi jakąs farbkę mocniejsza, która nie niszczy tak włosów jak rozjasniacz....
Pogubiłam się.. na co położyłaś palette deluxe skoro odrosty miałaś robione u fryzjera rozjaśniaczem?

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Tak tylko ze princess ja kladla juz na rozjasniane wlosy,ja natomiast nie mam az tak jasnych wlosow :/
No Twoje są trochę ciemniejsze - ale to weź po prostu większą wodę i po kłopocie. Kolor 901S jest super rozjaśniający więc jeśli dodasz jeszcze do tego 12% to myślę, że będziesz zadowolona z efektu
Mam racje dziewczynki ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:40   #4114
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Tak tylko ze princess ja kladla juz na rozjasniane wlosy,ja natomiast nie mam az tak jasnych wlosow :/
Więć może zrób najpierw kąpiel rozjaśniającą i dopiero nałóż farbę powinno być dużo jaśniej zresztą Princeska też tak robiła stopniowo aż doszła do bardzo jasnego blondu
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:01   #4115
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A co to ta kapiel rozjasniajaca?Ma to jakas nazwe sklepowa?jakiej firmy to w ogole jest?a co myslicie o rozjasniaczu?moze bym je rozjasniaczem potraktowala jakims???
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:13   #4116
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

[QUOTE=Yattamanka;23820300]Pogubiłam się.. na co położyłaś palette deluxe skoro odrosty miałaś robione u fryzjera rozjaśniaczem?

Wiec najpierw pomalowalam odrosty (mysi brąz) palette deluxe 100 a po 3 dniach na zółte juz odrosty połozyłam syoss 9.5. i to tylko schłodziło zółty odcien a ja chciałam miec bardzo jasna platynke.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

[QUOTE=Patrunia;23821292]
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pogubiłam się.. na co położyłaś palette deluxe skoro odrosty miałaś robione u fryzjera rozjaśniaczem?
Wiec najpierw pomalowalam odrosty (mysi brąz) palette deluxe 100 a po 3 dniach na zółte juz odrosty połozyłam syoss 9.5. i to tylko schłodziło zółty odcien a ja chciałam miec bardzo jasna platynke.
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:20   #4117
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau świetna jest Uczyłaś ją jakoś że to jej domek czy ona sama zaczaiła?
A zęby bez kitu bielusieńkie, moglaby reklamować salony wybielania zębów
Zęby białe fakt, ale wchodzić do budki sama zaczela-jamniki to norowce, chyba ma to w genach

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Tak dokładnie kolekcja zimowa i mega przeceny,na wątku moda dziewczyny pisza...zeby troszke mróz był mniejszy już bym jutro z rana jechala ale taka zimnica brrrr.....zaprowadze mała do przedszkola i moze troszke jeszcze pośpie.



JUTRO FARBOWANKO.............!! !!!!!!!!!!!
Pochwal się efektami!!!

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No nie zla jest mi to sie wydaje ze sie bedzie zaraz turlac wraz z tym domkiem.
eNchaNted
Jak farbka podpasuje to tira zamowie.
Czasem przekręca domek o 180stopni, potem musze go "odgniatać"

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No, śliczne ząbki chyba codziennie jedziesz jej szczoteczka z pasta wybielajaca, następnie nici dentystyczne i płyn do płukania
a tak serio to naprawde super! Niejedna osoba chciałaby takie bialutkie Ile ta Twoja Wiki ma lat?

Jakbym miała psiunke też chyba spała by ze mną ale tylko wtedy jakby TŻta nie bylo
Wiki ma rok i 2 mce


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jamniki chyba tak mają, co ? Jamnik teściowej też śpi na pleckach A ta Twoja Wiki to chyba młodziutka? Ząbki jeszcze nie połamane jak u mojego staruszka
Tak, to norowce, zakopuje się do budy, pod pościel, spi na plecach
Babci i Dziadka jamnik ma 11 lat i nie ma kilku zebow.
Ale jak przyjdę do nich z Wiki to cały czas się zaleca, jak to Dziadkowie mowia

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
A co to ta kapiel rozjasniajaca?Ma to jakas nazwe sklepowa?jakiej firmy to w ogole jest?a co myslicie o rozjasniaczu?moze bym je rozjasniaczem potraktowala jakims???
Czy nowe osoby cokolwiek czytaja?
Zacznijcie czytac, chyba nikt tu nie jest analfabeta.
Mozna skorzystac z wyszukiwarki

To było wałkowane na forum 1000raz, nikt już nie odpowie Ci na to pytanie.

Zadawajcie mądre pytania, po przeszukaniu forum, przepis na kapiej była podawana milion razy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:21
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 21:24   #4118
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

BLOND_PRINCESSKA ale masz już jasniuteńkie włoski! Aż ciężko mi uwierzyć, że nie masz ich tak strasznie zniszczonych po tylu farbach w tak krótkim czasie :P Ale super jest A i jeszcze muszę wam powiedzieć że u mnie super rzecz się stała po umyciu włosków Rano już zrobiłam zdjęcia ale nie miałam czasu wkleic Więc wklejam, teraz

Tak się prezentują moje włoski w świetle dziennym (wyglądają tak samo na zdjęciu co w lusterku ) po farbie Loreal Exellence 01


Więc tak:

1zj przed
2zd po


Ładnie już?:P Jeszcze pojde do fryzjera pod koniec stycznia zapewne na refleksy i będzie już mój wymarzony kolorek




edid


a tak było na początku 3 zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00200.jpg (31,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg exell.jpg (34,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (58,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:55
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:33   #4119
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA ale masz już jasniuteńkie włoski! Aż ciężko mi uwierzyć, że nie masz ich tak strasznie zniszczonych po tylu farbach w tak krótkim czasie :P Ale super jest A i jeszcze muszę wam powiedzieć że u mnie super rzecz się stała po umyciu włosków Rano już zrobiłam zdjęcia ale nie miałam czasu wkleic Więc wklejam, teraz

Tak się prezentują moje włoski w świetle dziennym (wyglądają tak samo na zdjęciu co w lusterku ) po farbie Loreal Exellence 01


Więc tak:

1zj przed
2zd po


Ładnie już?:P Jeszcze pojde do fryzjera pod koniec stycznia zapewne na refleksy i będzie już mój wymarzony kolorek
A jaki kolor chcesz miec docelowo-jaki poziom?
Widać roznice, chociaż ja wielkiej nie widzę, max 2 tony
Na pewno jest cieplej.
Ale masz włosy-ze też nie chcą się rozjasniac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:35   #4120
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Lifunia bardzo ładnie,to obie dziś jesteśmy zadowolone

Z Agatką zgadzam się całkowicie co do nowych osób,dodam tylko od siebie,że istnieje osobny watek o kapieli rozjasniajacej
zreszta o farbach Majiblondu tez

a zdjecia tej dziewczyny z Wizazu,ktorej Majiblond tak super wyszedl bardzo łatwo odnalezc wpisujac w google 'majiblond 901s'
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:41   #4121
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau88 wklejałam już jaki chce kolor - nie wiem jaki to poziom Jak pójdę do fryzjerki to może już z tego uda się jej coś ładnego zrobić. Bo rozjaśnić je diabelnie ciężko jak wiesz

taki kolorek chce a mój się zapewne jeszcze wypłuka :P

EDIT:
no dobra po obejżeniu tego zdjęcia doszłam do wiosku że jeszcze dużo mi brakuje


ale fryzjer da już rade mam nadzieje :P Nie bedzie mi proponował wstrenego balejażu :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blake-lively.jpg (20,6 KB, 16 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:42
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 21:44   #4122
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wstawiam zdjęcie porównawcze,co myślicie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13750.jpg (40,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13922.jpg (49,0 KB, 52 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:46   #4123
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wychodzi ten Wbis :/ Nawet farby zbytnio nie kojarzę.
A na jakich farbach pracują w tym moim salonie też nie jestem zbytnio zorientowana bo ja tam nigdy nie farbowałam - tylko cięłam - no i balejaż, ale balejaż był rozjaśniaczem..
Na razie proponowała mi matrixa i to wiem, że mają - ale co więcej to nie wiem :/
Wydawało mi się, że widziałam takie żółte tubki, ale nie wiem czy to wam coś powie
Wbis'a wklejam w załączniku na opakowaniu fajnie, na próbniku troszke ciemno-ale jak Snow pisała, nie ma co się sugerowac testerkami L'Oreala, więc jak już to chyba tą wybiore.
Matrix'em raz miałam robione - 9A z wodą 6% i to co mi wyszło było dużo jaśniejsze niż na palecie. Więc może zastanów się nad czym z ósmego poziomu np?


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wiki ma rok i 2 mce
To młodziutka jest ząbki ma piękne.
Jamniczka mojej cioci ma chyba z 17-18 lat i z ząbków to już chyba niewiele jej zostało.. ale nie dziwne, jak kiedyś potrafiła zjeśc ze stołu surowe mięso na kotlety i jeszcze inne dziwne cuda z dworu


Ide nynu dziewczynki, na 6 do pracy trza maszerowac
Dobranoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wbis.jpg (11,7 KB, 12 załadowań)
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:48
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:51   #4124
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

nooo princeska genialnie, zawzięta jesteś, ale ja też
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:11   #4125
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
nooo princeska genialnie, zawzięta jesteś, ale ja też

wiem

wczoraj koleżanka mi farbowała włosy i TŻ pisze jak tam włoski to dla żartu mu napisałyśmy mu,że wyszły zielone

Biedak wkurzonu już pisze :
" a mówiłem Ci,zebys nie farbowala wlosow,juz ich sama nie ruszysz. Co teraz zrobisz?"
"kochanie,ale musze je pofarbowac przeciez nie bede chodzic w zielonych" ()
"za 5 min badz pod klatka"

heh biedaczysko w pracy byl,ale przyjechal ocenic czy wygladam bardzo tragicznie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:31   #4126
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lifunia bardzo ładnie,to obie dziś jesteśmy zadowolone

Z Agatką zgadzam się całkowicie co do nowych osób,dodam tylko od siebie,że istnieje osobny watek o kapieli rozjasniajacej
zreszta o farbach Majiblondu tez

a zdjecia tej dziewczyny z Wizazu,ktorej Majiblond tak super wyszedl bardzo łatwo odnalezc wpisujac w google 'majiblond 901s'
Jakiej firmy jest ta kąpiel-masakra z tymi pytaniami
Firmy samoróbstwo
Ja rozumiem jakby tego nie było, jakby był 1 przepisa na cały wizaż, potrafię wiele rzeczy zrozumiec, ale bez przesady.
Jakby blond bunny zobaczyła że ktoś znowu pyta o kąpiel nie czytajac watku chyba by padła

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Agatau88 wklejałam już jaki chce kolor - nie wiem jaki to poziom Jak pójdę do fryzjerki to może już z tego uda się jej coś ładnego zrobić. Bo rozjaśnić je diabelnie ciężko jak wiesz

taki kolorek chce a mój się zapewne jeszcze wypłuka :P

EDIT:
no dobra po obejżeniu tego zdjęcia doszłam do wiosku że jeszcze dużo mi brakuje


ale fryzjer da już rade mam nadzieje :P Nie bedzie mi proponował wstrenego balejażu :P
Wypłucze się, jeszcze 2 poziomy i bedzie jak na zdjęciu, jesteś już w połowie drogi, a sama wiesz ze było ciezko dojść nawet do takiego jaki masz teraz

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiem

wczoraj koleżanka mi farbowała włosy i TŻ pisze jak tam włoski to dla żartu mu napisałyśmy mu,że wyszły zielone

Biedak wkurzonu już pisze :
" a mówiłem Ci,zebys nie farbowala wlosow,juz ich sama nie ruszysz. Co teraz zrobisz?"
"kochanie,ale musze je pofarbowac przeciez nie bede chodzic w zielonych" ()
"za 5 min badz pod klatka"

heh biedaczysko w pracy byl,ale przyjechal ocenic czy wygladam bardzo tragicznie
Ale do nastraszylas, niezle sie wkurzył widzę

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-16 o 22:33
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 23:08   #4127
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czy nowe osoby cokolwiek czytaja?
Zacznijcie czytac, chyba nikt tu nie jest analfabeta.
Mozna skorzystac z wyszukiwarki

To było wałkowane na forum 1000raz, nikt już nie odpowie Ci na to pytanie.

Zadawajcie mądre pytania, po przeszukaniu forum, przepis na kapiej była podawana milion razy

Skoro wiekszosc rzeczy bylo juz omowione na forum to jaki jest sens ciagniecia tego forum dalej????bes sensu.Jakim problemem jest odpowiedziec na moje pytanie?Przeszukiwanie calego forum trwa mega dlugo a zwlaszcza z wolnym kompem :/ Czy to tak ciezko zrozumiec???
A poza tym nie ma glupich pytan,za to sa glupie odpowiedzi.
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 23:14   #4128
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jest opcja wyszukaj u góry forum. mozesz tam wpisać słowo kluczowe i wyskoczy


szukaj--> zaawansowane opcje --> kąpiel rozjaśniająca (szukaj w tytułach wątków) --> wyskakują 2 wątki

grzeczniej troche
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-16 o 23:20
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 00:43   #4129
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

witam kochane

co za dzien miałam poza domem od godziny 9:30 rano do godziny 1:15 w nocy hehe
ale ten cieżki dzien wynagrodzony został romantyczna kolacją w romantycznej restauracji, także nie narzekam
ahh...randki wspaniale potrafią poprawić humor

wiem, już jak będę miec robione refleksy
dziś była już na szczescie ta moja fryzjerka, obejrzała włoski i decyzja zapadła robimy farbą majirel , kolor 10 1/2 1
od góry z wodą 9% a dalsza długośc (tam gdzie kiedyś był balejaż i farba łapie chłodniej- są jakby perłowe niteczki) woda 6 % . Refleksów będzie około 20-stu-tylko na koronie.

Efekt wedle zapewnień fryzjerki ma byc naturalny, świetlisty, refleksy będą w tonacji chłodniejszej żeby się ładnie mieniły na moich złocistych włoskach wszystko pięknie tylko cena - 125 zł, wydaje mi się, że troche sporo jak na takie małe farbowanko no ale...raz się zyje

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-17 o 00:44
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 01:02   #4130
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Caskada dzięki, to już wiem do czego je wykorzystam bo to 2 opakowania po 500 ml to szkoda zmarnowac
Agata słodka Twoja psinka w ogóle jamniki to takie kochane pieski, u mnie w Krakowie nawet marsz jaminików organizują i wybierają najlepsze psie przebranie ;D
Enchanted wydaję mi się, że w którejś częsci pokazywałam Adzi zdjęcie znalezione w necie po 8,1 ale to byłą excellence chyba, a nie recital preference, ale pamiętam, że nie wyglądał ten kolor zbyt ciekawie, sprawdzę jeszcze,żeby Cię w błąd nie wprowadzić
Rosetta z nice'n easy, przynajmniej u mnie, najbardziej rozjaśniające są kolory sb1 i sb2, kilka stron temu jest moja droga z czarnych do blond z opisem co uzywalam i tam jest tez efekt po nice 'n esy sb1 (naturalne kolor mam jasny brąz), a zamiast rozjasniacza to bym na Twoim miejscu wziela palette live xxl ooa czysta platyna, bo skoro w uk nadal jest w ofercie to w irlandi pewnie tez

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

Enchanted dobra znalazłam to był efekt po excellence 8,1 http://anne-marie-bardot.blogspot.co...air-color.html ale mimo wszystko te kolory loreala z różnych serii takie podobne mi się wydają to obawiałabym się, że ciemno wyjdzie..
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 06:54   #4131
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hej blondaski która wpada na kawusie?


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
witam kochane

co za dzien miałam poza domem od godziny 9:30 rano do godziny 1:15 w nocy hehe
ale ten cieżki dzien wynagrodzony został romantyczna kolacją w romantycznej restauracji, także nie narzekam
ahh...randki wspaniale potrafią poprawić humor

wiem, już jak będę miec robione refleksy
dziś była już na szczescie ta moja fryzjerka, obejrzała włoski i decyzja zapadła robimy farbą majirel , kolor 10 1/2 1
od góry z wodą 9% a dalsza długośc (tam gdzie kiedyś był balejaż i farba łapie chłodniej- są jakby perłowe niteczki) woda 6 % . Refleksów będzie około 20-stu-tylko na koronie.

Efekt wedle zapewnień fryzjerki ma byc naturalny, świetlisty, refleksy będą w tonacji chłodniejszej żeby się ładnie mieniły na moich złocistych włoskach wszystko pięknie tylko cena - 125 zł, wydaje mi się, że troche sporo jak na takie małe farbowanko no ale...raz się zyje
No to miałaś dzień Ale 'motylki w brzuchu' chyba wszystko zrekompensowały
widać, że ten towarzysz na randce, to musiał być ktoś wyjątkowy, bo piszesz z taką radością tryskającą fajnie, cieszymy się razem z Tobą

A za te refleksy rzeczywiscie troszke z portfela ucieknie, ale jak efekt Ci się spodoba, to wtedy możesz sobie zamawiać majirela i sama robić na takie refleksy to jedna tubka Ci starczy na kilka razy


Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Enchanted wydaję mi się, że w którejś częsci pokazywałam Adzi zdjęcie znalezione w necie po 8,1 ale to byłą excellence chyba, a nie recital preference, ale pamiętam, że nie wyglądał ten kolor zbyt ciekawie, sprawdzę jeszcze,żeby Cię w błąd nie wprowadzić

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

Enchanted dobra znalazłam to był efekt po excellence 8,1 http://anne-marie-bardot.blogspot.com/2010/01/new-years-new-hair-color.html ale mimo wszystko te kolory loreala z różnych serii takie podobne mi się wydają to obawiałabym się, że ciemno wyjdzie..
Dziękuje. Faktycznie ciemno troszke wychodzi excellence 8.1, ale może ta z preference wychodzi inaczej? sama już nie wiem..
Jak będę w Rossmanie to jeszcze pooglądam sobie te farbki i może coś innego wpadnie mi w oko
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:22   #4132
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Hej blondaski która wpada na kawusie?




No to miałaś dzień Ale 'motylki w brzuchu' chyba wszystko zrekompensowały
widać, że ten towarzysz na randce, to musiał być ktoś wyjątkowy, bo piszesz z taką radością tryskającą fajnie, cieszymy się razem z Tobą

A za te refleksy rzeczywiscie troszke z portfela ucieknie, ale jak efekt Ci się spodoba, to wtedy możesz sobie zamawiać majirela i sama robić na takie refleksy to jedna tubka Ci starczy na kilka razy




Dziękuje. Faktycznie ciemno troszke wychodzi excellence 8.1, ale może ta z preference wychodzi inaczej? sama już nie wiem..
Jak będę w Rossmanie to jeszcze pooglądam sobie te farbki i może coś innego wpadnie mi w oko
ja wpadam nie lubie kawy co prawda, ale poplotkować przy kawce chetnie

ojj..tak, było bardzo baaardzo miło
hmm..towarzysz na randce, towarzysz randki - TR fajnie to brzmi

heh, kochana nie przeceniaj mnie grzywkę sobie potrafie jeszcze ciachnąc ale refleksy..szczególnie z tyłu byłoby ciezko

co do 8,1 preference to jest odcien kopengaha tak?? wydaje mi się, że jak przeglałam wątki na wizazu o islande 7,1, to dziewczyna się wypowiadała też o tym odcieniu 8,1 i mówiła, że włosy szaroburo wyszły. Także pewnie aż za dużo popiołku pooglądaj inne farbki lepiej

miłego dzionka Wszystkim
dziś jeszcze wiekszy maraton, bo najpierw zajecia, potem kino a na wieczór taka mini-wigilia ze przyjaciółmi, która się na pewno skonczy imprezką
bye bye
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:40   #4133
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Enchanted
Witaj kochana masz juz ta kawke? Ja wasni nalewam.
I kolejny dzien klechania.

Agatu
"jakiej firmy jest ta kapiel rozjasniajaca"
To pytanie mnie rozwalilo
Brak mi slow


No a tak po za tym to dzis sie zastanawiam czy nie zmienic daty wyjazdu do pl. Jak widze co sie dzieje na autostradach w de to mam dosc. A co dopiero w pl. Zaczynam sie martwic czy wogole dojade na swieta jak tak dalej bedzie. Najgorsze ze mam jeszcze tylko dwa terminy do wyboru i musze sie szybko decydowac.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:41   #4134
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Czy nowe osoby cokolwiek czytaja?
Zacznijcie czytac, chyba nikt tu nie jest analfabeta.
Mozna skorzystac z wyszukiwarki

To było wałkowane na forum 1000raz, nikt już nie odpowie Ci na to pytanie.

Zadawajcie mądre pytania, po przeszukaniu forum, przepis na kapiej była podawana milion razy

Skoro wiekszosc rzeczy bylo juz omowione na forum to jaki jest sens ciagniecia tego forum dalej????bes sensu.Jakim problemem jest odpowiedziec na moje pytanie?Przeszukiwanie calego forum trwa mega dlugo a zwlaszcza z wolnym kompem :/ Czy to tak ciezko zrozumiec???
A poza tym nie ma glupich pytan,za to sa glupie odpowiedzi.
forum jest po to zeby szukac a nie pytac 10000razy skoro to juz gdzies jest nie mozesz decydowac czy zamknac ten watek bo on nie jest tylko o farbowaniu" ...i o zyciu gadamy"
nie jestes jedyna co wchodzi robi krzyk i wychodzi jesli chcesz porady to spokojniej troche bo naprawde pisac cos po raz 10000 to juz nudne sie robi...
ja rowniez zanim weszlam na jakikolwiek watek to najpierw go przelecialam zeby wiedziec o czym pisza wogole dziewczyny..


a tak wogole czesc blondaski
agata swietny piesio
infatuated do pozniej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:55   #4135
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Infatuated
No kochana to ciesze sie ze mialas wczoraj udany dzien. Czego Ci zycze aby dzis byl taki sam lub nawet jeszcze lepszy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:58   #4136
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja wpadam nie lubie kawy co prawda, ale poplotkować przy kawce chetnie

ojj..tak, było bardzo baaardzo miło
hmm..towarzysz na randce, towarzysz randki - TR fajnie to brzmi

heh, kochana nie przeceniaj mnie grzywkę sobie potrafie jeszcze ciachnąc ale refleksy..szczególnie z tyłu byłoby ciezko

co do 8,1 preference to jest odcien kopengaha tak?? wydaje mi się, że jak przeglałam wątki na wizazu o islande 7,1, to dziewczyna się wypowiadała też o tym odcieniu 8,1 i mówiła, że włosy szaroburo wyszły. Także pewnie aż za dużo popiołku pooglądaj inne farbki lepiej

miłego dzionka Wszystkim
dziś jeszcze wiekszy maraton, bo najpierw zajecia, potem kino a na wieczór taka mini-wigilia ze przyjaciółmi, która się na pewno skonczy imprezką
bye bye
E tam, Snow robi refleksy i patrz jak pięknie też byś sobie poradziła, pare cieniutkich z wierzchu spróbować zawsze można

Tak, chyba to copenhaga, 8,1 wbis
Aż takiej szarości bym nie chciała, więc muszę to przemyśleć jeszcze

No tak, towarzysz randki czekaj aż TR stanie się TŻtem
Kolacja, kino oj, grubo się robi Rozumiem, że idziecie do kina, a nie na film? bądź co bądź udanego dnia


A ja mam dziś w pracy młyn niesamowity. Chyba wszystkim auta pozamarzały
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:02   #4137
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Czy nowe osoby cokolwiek czytaja?
Zacznijcie czytac, chyba nikt tu nie jest analfabeta.
Mozna skorzystac z wyszukiwarki

To było wałkowane na forum 1000raz, nikt już nie odpowie Ci na to pytanie.

Zadawajcie mądre pytania, po przeszukaniu forum, przepis na kapiej była podawana milion razy

Skoro wiekszosc rzeczy bylo juz omowione na forum to jaki jest sens ciagniecia tego forum dalej????bes sensu.Jakim problemem jest odpowiedziec na moje pytanie?Przeszukiwanie calego forum trwa mega dlugo a zwlaszcza z wolnym kompem :/ Czy to tak ciezko zrozumiec???
A poza tym nie ma glupich pytan,za to sa glupie odpowiedzi.

Czy wszyscy musza mnie wkurzac od samego rana??

zaraz pewnie dostane bana,ale ja juz mam dosc na dzis durnych pytan
Kobieto istnieje cos takiego jak Google,wiesz?? Wujuś Google i Ciocia Wikipedia i u wujostwa znajdziesz wiele ciekawych odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.
Co nas obchodzi,że masz wolnego kompa??
Ja mam internet z Playa,który albo nie ma zasiegu albo sie rozlacza sam i wyobraz sobie,Że nikomu sie z tego powodu nie żale.

A forum jest,żeby pomoc komus,kto chce pomocy,ale robi cos w tym kierunku,żeby znalezc samemu.
Wystarczy wpisac w google kapiel rozjasniajaca i wyskakuje Ci pelno stron

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-17 o 09:27
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:07   #4138
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Enchanted
Witaj kochana masz juz ta kawke? Ja wasni nalewam.
I kolejny dzien klechania.

Agatu
"jakiej firmy jest ta kapiel rozjasniajaca"
To pytanie mnie rozwalilo
Brak mi slow

No a tak po za tym to dzis sie zastanawiam czy nie zmienic daty wyjazdu do pl. Jak widze co sie dzieje na autostradach w de to mam dosc. A co dopiero w pl. Zaczynam sie martwic czy wogole dojade na swieta jak tak dalej bedzie. Najgorsze ze mam jeszcze tylko dwa terminy do wyboru i musze sie szybko decydowac.

Kawunie już wypiłam, ale chyba muszę drugą sobie zaparzyć spałam tylko 3h w nocy i cud, że jeszcze stoje na nogach

Kochana, jak masz możliwość wybieraj ten wcześniejszy termin. Później, centralnie przed samymi Świętami to będzie się działo, że hoho.
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:15   #4139
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy jest ta kąpiel-masakra z tymi pytaniami
Firmy samoróbstwo
Ja rozumiem jakby tego nie było, jakby był 1 przepisa na cały wizaż, potrafię wiele rzeczy zrozumiec, ale bez przesady.
Jakby blond bunny zobaczyła że ktoś znowu pyta o kąpiel nie czytajac watku chyba by padła



Wypłucze się, jeszcze 2 poziomy i bedzie jak na zdjęciu, jesteś już w połowie drogi, a sama wiesz ze było ciezko dojść nawet do takiego jaki masz teraz



Ale do nastraszylas, niezle sie wkurzył widzę
PADŁAM Z tego wszystkiego odchodzę z wątku bo nie szanują tu mojego czasu i mnie...
Żartowałam! Brać sie do szukania leniuchy!
Bo ja po prostu na takie pytania będę pisać- wyszukiwarka albo milczec i ignorować.

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Czy nowe osoby cokolwiek czytaja?
Zacznijcie czytac, chyba nikt tu nie jest analfabeta.
Mozna skorzystac z wyszukiwarki

To było wałkowane na forum 1000raz, nikt już nie odpowie Ci na to pytanie.

Zadawajcie mądre pytania, po przeszukaniu forum, przepis na kapiej była podawana milion razy

Skoro wiekszosc rzeczy bylo juz omowione na forum to jaki jest sens ciagniecia tego forum dalej????bes sensu.Jakim problemem jest odpowiedziec na moje pytanie?Przeszukiwanie calego forum trwa mega dlugo a zwlaszcza z wolnym kompem :/ Czy to tak ciezko zrozumiec???
A poza tym nie ma glupich pytan,za to sa glupie odpowiedzi.
A taki sens jest że tu sie rozjaśnia włosy i gada o życiu A o życiu można gadać w nieskończoność... i bez sensu to jest ciągle udzielać odpowiedzi na te same pytania gdzie nikt się potem już więcej nie odzywa, nie podziękuje i w ogóle.
Ja takim osobom mówię- nie masz czasu szukać? idź do fryzjera! On cie skasuje ale będziesz zadowolona bo zrobił co chciałaś i nie musiałaś szukać A kazdy taki mądry na łatwizne leci, byle do przodu. A potem jaki dumny z siebie- inne baby wydają majątek u fryza a ja taka super sama robie bo wyczytałam i jestem zaje&^*!
A g*&^! poszukać a jak nie to do fryzjera, on wysłucha, pomoże

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
jest opcja wyszukaj u góry forum. mozesz tam wpisać słowo kluczowe i wyskoczy


szukaj--> zaawansowane opcje --> kąpiel rozjaśniająca (szukaj w tytułach wątków) --> wyskakują 2 wątki

grzeczniej troche
dokładnie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
witam kochane

co za dzien miałam poza domem od godziny 9:30 rano do godziny 1:15 w nocy hehe
ale ten cieżki dzien wynagrodzony został romantyczna kolacją w romantycznej restauracji, także nie narzekam
ahh...randki wspaniale potrafią poprawić humor

wiem, już jak będę miec robione refleksy
dziś była już na szczescie ta moja fryzjerka, obejrzała włoski i decyzja zapadła robimy farbą majirel , kolor 10 1/2 1
od góry z wodą 9% a dalsza długośc (tam gdzie kiedyś był balejaż i farba łapie chłodniej- są jakby perłowe niteczki) woda 6 % . Refleksów będzie około 20-stu-tylko na koronie.

Efekt wedle zapewnień fryzjerki ma byc naturalny, świetlisty, refleksy będą w tonacji chłodniejszej żeby się ładnie mieniły na moich złocistych włoskach wszystko pięknie tylko cena - 125 zł, wydaje mi się, że troche sporo jak na takie małe farbowanko no ale...raz się zyje
I wreszcie jakaś konkretna fryzjerka Takie lubię. A sugerowałaś jej tą farbę superrozjaśniajacą na refleksy czy to ona na to wpadła?
Niestety ale jako że nie jest to zabieg bardzo popularny to jest drogi...
Chociaż cos za dużo bierze jak na pasemka tylko na koronie, to ile ich będzie gora 20. A przecież w tej cenie to juz można balejaż mieć...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:18   #4140
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Blond bunny mam pytanko- co to za szkola fryzjersk,do ktorej chodzisz,ile trwa itp,mogla bys mi cos o tym napisac,chcialabym sie przebranzowic i zostac fryzjerka
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.