Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-09, 16:16   #1321
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

W³a¶nie rudy piêknie wygl±da przy niebieskich oczach, bardzo je podkre¶la ! A my¶la³a¶ mo¿e o Bursztynie albo Miodowym Karmelu? One s± br±zowe ale z czerwonym albo z³otym refleksem.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:39   #1322
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie rudy piêknie wygl±da przy niebieskich oczach, bardzo je podkre¶la ! A my¶la³a¶ mo¿e o Bursztynie albo Miodowym Karmelu? One s± br±zowe ale z czerwonym albo z³otym refleksem.
Miodowy Karmel z Castinga?te¿ dzi¶ oglada³am ten odcieñ.Na pude³ku ³adny ale jak wyjdzie na w³osach to nie wiem,pewnie mega ciemno jak to Castingi.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:07   #1323
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Daje zdjêcie mojego koloru. Wszystko by³oby spoko- kolor fajny, pasuje do mnie, bo mam ciemne brwi, zielone oczy i ogólnie spoko. Alee.. my¶la³am, ¿e to farba be¿ a¿ tak mocnego utleniacza (6%). Kolor NIBY do 24 myæ, a ju¿ siê znacznie wyp³uka³ po 3 myciach w tym 1 mycie to by³o farby. Mam tylko 1 zdjêcie z pierwszego dnia tej farby.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05103.jpg (57,1 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05119.jpg (54,2 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05130.jpg (71,8 KB, 35 za³adowañ)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:15   #1324
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Miodowy Karmel z Castinga?te¿ dzi¶ oglada³am ten odcieñ.Na pude³ku ³adny ale jak wyjdzie na w³osach to nie wiem,pewnie mega ciemno jak to Castingi.
Nie, w³a¶nie nie wychodzi ciemny! To jest poziom 6, wychodzi bardzo ³adny, taki jak na próbniku. Bursztyn wychodzi bardziej czerwonawo.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:36   #1325
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Daje zdjêcie mojego koloru. Wszystko by³oby spoko- kolor fajny, pasuje do mnie, bo mam ciemne brwi, zielone oczy i ogólnie spoko. Alee.. my¶la³am, ¿e to farba be¿ a¿ tak mocnego utleniacza (6%). Kolor NIBY do 24 myæ, a ju¿ siê znacznie wyp³uka³ po 3 myciach w tym 1 mycie to by³o farby. Mam tylko 1 zdjêcie z pierwszego dnia tej farby.
bo to czerwieñ! Ona zawsze siê wymywa. Tylko dobry szampon do w³osów farbowanych mo¿e co¶ zadzia³a

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
cerê mam blad± bez zaczerwienieñ i krostek.Ale to nie o cerê chodzi.Jak uwielbiam swoj± blado¶æ i podoba mi siê jasna cera z rudymi w³osami.Bronzera uzywam jedynie na kosci policzkowe.Ale to nie o cerê mi chodzi.Raczej o moje naturalnie czarne brwi,które mysle,ze w polaczeniu z rudo¶cia bed± wygladaly sztucznie,do tego niebieskie oczy zawsze wydawalo mi sie,¿e rudo¶ci pasuj± do br±zowych oczu,albo najlepiej zielonych.nie chodzi mi te¿ o taki mocny rudy jak np masz w avatarkumi chodzi o br±zowo rude w³osy.W³a¶nie jaki¶ miedziany br±z,machoniowy br±z czy co¶ takiego.Zeby nadal pozosta³y w miarê ciemne,ale ¿eby mia³y taki fajny odcieñ rudo¶ci...nie wiem jak to wytlumaczyæ

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------


no w³a¶nie ja wygl±dam tez jak debil ale mimo wszystko rudy mi siê podoba...przewa¿nie na kim¶ bo na sobie niekoniecznie
To chyba te¿ kwestia samooceny. Ale tobie by pasowa³ rudy ashlee bo to taki br±zowo rudy. A brwi? Jest br±zowa henna co podobno rudzi brwi.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

No ³adnie, chwilê mnie nie by³o, a tutaj z maniaczek br±zu zrobi³ siê w±tek maniaczek rudo¶ci Ja raz mia³am rudy na g³owie i przyznam siê szczerze, ¿e wygl±da³am jak debil
Ja w jasnym rudym wygl±dam jak debil patrz±c po przymierzaniu fryzur. Musze w ciemny rudy celowaæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:55   #1326
givemesummer
Raczkowanie
 
Avatar givemesummer
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

cze¶æ dziewczyny, mam pytanko od roku farbujê w³osy na czekoladowy br±z, na pocz±tku by³ ¶liczny, pó¼niej robi³ siê niestety coraz ciemniejszy z ka¿dym farbowaniem, ale teraz znowu jest bardzo ³adny br±zik No w ka¿dym razie, zawsze farbujê u fryzjerki, raz zafarbowa³am sama i kolor wyszed³ prawie czarny, wiêc pó¼niej wola³am nie ryzykowaæ. Tylko mam strasznie d³ugie w³osy i trochê mnie ten fryzjer kosztuje, dlatego co s±dzicie o tym ¿ebym nastêpnym razem u¿y³a sobie sama szamponu koloryzuj±cego? Czy to dobry pomys³? Bo w sumie sama nie wiem, bojê siê trochê ¿eby nie wyszed³ mi czarny, albo jakie¶ nierówne mazy..
givemesummer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:27   #1327
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
bo to czerwieñ! Ona zawsze siê wymywa. Tylko dobry szampon do w³osów farbowanych mo¿e co¶ zadzia³a
Wiem o tym bardzo dobrze. By³am kiedy¶ ruda a potem zosta³am z ¿o³tymi w³osami. Ale ¿e juz siê wymy³a, to mnie zszokowa³o.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 19:08   #1328
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziewczynki mam pytanie farbowa³a mo¿e która¶ z was casting 600 ciemny blond? bo dzis kupi³am i nie wiem czy dobrze zrobi³am ma w³osy ciemnawy br±zowo-czerwonawe na fotce dobrze koloru nie widaæ ale one s± na odrostach czerwone ostro i troche mnie to dra¿ni i jak myslicie co by wyszlo jak bym na te wlosy na³o¿y³a wlasnie casting ciemny blond?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wloski1.jpg (29,0 KB, 20 za³adowañ)
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 19:47   #1329
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, w³a¶nie nie wychodzi ciemny! To jest poziom 6, wychodzi bardzo ³adny, taki jak na próbniku. Bursztyn wychodzi bardziej czerwonawo.
hmmm a nie masz zdjêcia tego miodowego karmelu?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
bo to czerwieñ! Ona zawsze siê wymywa. Tylko dobry szampon do w³osów farbowanych mo¿e co¶ zadzia³a

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



To chyba te¿ kwestia samooceny. Ale tobie by pasowa³ rudy ashlee bo to taki br±zowo rudy. A brwi? Jest br±zowa henna co podobno rudzi brwi.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



Ja w jasnym rudym wygl±dam jak debil patrz±c po przymierzaniu fryzur. Musze w ciemny rudy celowaæ
my¶lisz,¿e rudy a'la Ashlee by mi pasowa³.?ja jednak te¿ chcia³a bym celowaæ w co¶ ciemniejszego.Jaki¶ w³a¶nie miedziany br±z,machoniowy br±z.Wiesz ja siê prawie 7 lat nosi³o czerñ to siê cz³owiek nie zna na tych innych kolorach,rudo¶ciach itd.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:09   #1330
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki mam pytanie farbowa³a mo¿e która¶ z was casting 600 ciemny blond? bo dzis kupi³am i nie wiem czy dobrze zrobi³am ma w³osy ciemnawy br±zowo-czerwonawe na fotce dobrze koloru nie widaæ ale one s± na odrostach czerwone ostro i troche mnie to dra¿ni i jak myslicie co by wyszlo jak bym na te wlosy na³o¿y³a wlasnie casting ciemny blond?
Z czerwieni± bêdzie problem bo zawsze wyjdzie. Mo¿e za trzecim farbowaniem ca³kowicie zaniknie, ale nie dam g³owy. Ewentualnie uderzaj w popielate odcienie.
Mo¿esz tego spróbowaæ http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/ po podobno ³adnie kryje wszelkie rudo¶ci ale wychodzi bardzo ciemno tak¿e 5-10 min od pierwszego na³o¿enia to maks.

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm a nie masz zdjêcia tego miodowego karmelu?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------


my¶lisz,¿e rudy a'la Ashlee by mi pasowa³.?ja jednak te¿ chcia³a bym celowaæ w co¶ ciemniejszego.Jaki¶ w³a¶nie miedziany br±z,machoniowy br±z.Wiesz ja siê prawie 7 lat nosi³o czerñ to siê cz³owiek nie zna na tych innych kolorach,rudo¶ciach itd.
Taki odcieñ by³by fajny jak ten: http://cdn.crushable.com/files/2008/...n-nc-thumb.jpg, http://www.hairfinder.com/celeba/ashlee-simpson5.jpg
Ashlee mia³a wiele odcieni rudo¶ci i nie zawsze korzystnie wygl±da³a. Patrzy³am na jej foty prywatne i zwyk³y ja¶niejszy te¿ nie bardzo pasowa³. Czasem za¶ sama ona przesadza³a ze zbyt jasn± skór± za co siê jej dosta³o od ró¿nych reporterów.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem o tym bardzo dobrze. By³am kiedy¶ ruda a potem zosta³am z ¿o³tymi w³osami. Ale ¿e juz siê wymy³a, to mnie zszokowa³o.
O kochana ja tydzieñ po garnierze nie mia³am bordo tylko jasno czerwonawy. Teraz sama nie wiem co mam

Cytat:
Napisane przez givemesummer Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny, mam pytanko od roku farbujê w³osy na czekoladowy br±z, na pocz±tku by³ ¶liczny, pó¼niej robi³ siê niestety coraz ciemniejszy z ka¿dym farbowaniem, ale teraz znowu jest bardzo ³adny br±zik No w ka¿dym razie, zawsze farbujê u fryzjerki, raz zafarbowa³am sama i kolor wyszed³ prawie czarny, wiêc pó¼niej wola³am nie ryzykowaæ. Tylko mam strasznie d³ugie w³osy i trochê mnie ten fryzjer kosztuje, dlatego co s±dzicie o tym ¿ebym nastêpnym razem u¿y³a sobie sama szamponu koloryzuj±cego? Czy to dobry pomys³? Bo w sumie sama nie wiem, bojê siê trochê ¿eby nie wyszed³ mi czarny, albo jakie¶ nierówne mazy..
Szampon to polecam Joannê Multi Soft Color czekoladowy br±z. Nigdy nie wyszed³ mi czarny jak smo³a. Owszem na pocz±tku ciemny siê wydaje ale do pierwszych góra dwóch myæ. Potem zostaje czekolada. A je¶li naprawdê nie chcesz mieæ czarnych w³osów to tylko odrosty ruszaj. Resztê w³osów to: zmocz pod koniec farbowania g³owê i rozmasuj z odrostów po ca³o¶ci jakby¶ my³a g³owê 3-5 min wystarczy aby od¶wie¿yæ kolorek. Ale nie wal farby po ca³ej d³ugo¶ci bo na bank bêd± czarne.
Ewentualnie kup sobie w sklepie fryzjerskim farbê jakiej u¿ywa twoja fryzjerka dokup max wode 6% i wystarczy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-09 o 20:26
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:22   #1331
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II



---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

[QUOTE=agata456;29312275]Kachula82 no fajny odcieñ,tylko jak± farb± go uzyskaæchocia¿ gdybym na mój sprany br±z na³o¿y³a machoñ pewnie co¶ takiego by mi wysz³o.Nie mam pojêcia co zrobiæ,czy co¶ rudawego czy jaki¶ br±z.Nie mogê zdecydowaæ

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-09 o 20:23
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 20:33   #1332
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=agata456;29312275]

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82 no fajny odcieñ,tylko jak± farb± go uzyskaæchocia¿ gdybym na mój sprany br±z na³o¿y³a machoñ pewnie co¶ takiego by mi wysz³o.Nie mam pojêcia co zrobiæ,czy co¶ rudawego czy jaki¶ br±z.Nie mogê zdecydowaæ
To mo¿e na swój sprany br±z po³ó¿ mied¼. Na tych fotach ma mniej czerwieni. Mied¼ powinna nadaæ taki fajny... miedziany odcieñ
Mo¿e Marion? Tak na starym opakowaniu: http://allegro.pl/marion-natural-far...779674018.html
a tak na nowym:
http://allegro.pl/farba-marion-natur...794922718.html

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

tylko przy rudych odcieniach ka¿± najpierw po d³ugo¶ci a potem na odrosty bo mog± za jasne wyj¶æ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:02   #1333
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=Kachula82;29312811]
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



To mo¿e na swój sprany br±z po³ó¿ mied¼. Na tych fotach ma mniej czerwieni. Mied¼ powinna nadaæ taki fajny... miedziany odcieñ
Mo¿e Marion? Tak na starym opakowaniu: http://allegro.pl/marion-natural-far...779674018.html
a tak na nowym:
http://allegro.pl/farba-marion-natur...794922718.html

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

tylko przy rudych odcieniach ka¿± najpierw po d³ugo¶ci a potem na odrosty bo mog± za jasne wyj¶æ.
o dziêki za radê bo ja zawsze farbowanie zaczynam od góry jeszcze dzi¶ w drogerii popatrzê farby bo na prawdê sama nie wiem jaki kolor wybraæ,a przyda³o by siê ju¿ pofarbowaæ bo s± strasznie sprane i odrosty widaæ...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-10 o 11:27
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:21   #1334
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Bahamadia, fajnie, ¿e wróci³a¶

widzê, ¿e mamy podobne do¶wiadczenia w³a¶nie wczoraj zaczepi³am babkê na ulicy, bo mia³a taki cudowny kolor w³osów, normalnie taki ¶redni br±zik, ze ¶licznymi refleksami, normalnie taki kolor jak z reklamy, w³osy zdrowe i b³yszcz±ce, trochê g³upio mi by³o, ale te¿ pomy¶la³am sobie co mi tam, w koñcu najwy¿ej mi nie powie, nic nie tracê no i odpowiedzia³a mi, ¿e u¿ywa od jakiego¶ czasu Orzechowy Be¿ z Loreal Excellence i on jej taki efekt daje - bardzo mi³a wogóle kobitka by³a

no i w ten oto magiczny sposób moja kolekcja farb w szafce powiêkszy³a siê o wy¿ej wspomniany Orzechowy Be¿ ale nie ma bata na razie nie farbujê, bo jak kole¿ance powy¿ej, mi siê tez zaczynaja ju¿ w³osy filcowaæ od tej chemii trzeba im daæ trochê wytchnienia

Co do Twojego ciemnego blondu mo¿liwe, ze chodzi o t± farbkê
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...mny-blond.aspx

na wiza¿u jest w±tek o tej farbie i dziewczyny daj± zdjêcia https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=514747

ja sama farbowa³am ta piank±, by³am zachwycona aplikacj± farby, jest to bardzo wygodne w porównaniu do tradycyjnych farb - kolor na pocz±tku mnie trochê za³ama³, bo farbowa³am jakims tam kasztanem,a czarne wysz³y ale po kilku myciach jak siê sp³uka³ to juz ca³kiem fajny by³ kolorek i nawet by³am zadowolona z niego (przez pewien czas, bo jak ca³kiem sie sp³uka³ to ju¿ nie wyglada³ za atrakcyjnie) ale generalnie te farbki tak wychodz±, ¿e s± ciemne na poczatku a po kilku myciach dochodzi siê do tego fajniejszego efektu

Ja ju¿ nic siê sie radzê, ani nic nie mówiê rodzinie o kolorach w³osów bo zaczynaj± siê o mnie martwiæ, jak chcia³am ¿eby mi co¶ doradzii, odpowied¼ by³a krótka ... id¼ siê lecz kobieto ...

Ja czekam jeszcze z m±c i poszalejê w tych ciemnych blondach, ale wezmê fakycznie piankê bo wydaje mi siê delikatniejsz± form± farbowania ...
Dziêki za linki
zaraz przej¿ê forum
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:23   #1335
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=agata456;29317557]
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
o dziêki za radê bo ja zawsze farbowanie zaczynam od góry jeszcze dzi¶ w drogerii popatrzê farby bo na prawdê sama nie wiem jaki kolor wybraæ,a przyda³o by siê ju¿ pofarbowaæ bo s± strasznie sprane i odrosty widaæ...
Tylko jak juz kupisz farbkê to przeczytaj ulotkê czy w niej te¿ jak w moich farbach napisali aby te odcienie odwrotnie k³a¶æ, czyli najpierw d³ugo¶æ a potem przy samej skórze
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:58   #1336
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Praktycznie sprzeda³am 2 kurtki na allegro, bêdzie na nowe w³osowe eksperymenty


Btw. kupi³am dzisiaj zachwalan± maske do w³osów z joanny,tydzieñ za ni± po sklepach lata³am!
Je¶li oka¿e siê bublem to siê ostro wkurzê
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:10   #1337
Lovely x3
Rozeznanie
 
Avatar Lovely x3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: podkarpacie 
Wiadomo¶ci: 857
GG do Lovely x3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Co s±dzicie o hennie na w³osy?
Jedni mówi±, ¿e bardzo korzystna zamiast farby a inny ¿e obkleja w³os.
Doradzcie !!

i odrazu z jakiej firmy polecacie
Chcia³abym uzyskaæ ³adny kolor br±zowy. Obecnie mam czekoladowe w³osy malowane FARB¡.
__________________
Pij±c szczê¶cie bez chwili wytchnienia,
utopisz siê w nim.

Edytowane przez Lovely x3
Czas edycji: 2011-09-10 o 13:12
Lovely x3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:34   #1338
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Chyba najwiêcej info znajdziesz na tym w±tku:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867

To pewnie zale¿y od w³osów, moja mama bardzo d³ugo kiedy¶ tak farbowa³a w³osy i mia³a piêkne, gêste, mega b³yszcz±ce.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:42   #1339
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula,chyba najpierw zrobiê leciutk± k±piel rozja¶niaj±ca na koñce,bo s± praktycznie czarne.Jak ju¿ co¶ robiæ to dobrze a nie byle jaknie chce byæ rudawa,a koñce mieæ czarnerozejrzê siê za jakim¶ tanim rozja¶niaczem i z po³owy zrobiê lekk± k±piel

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-10 o 13:47
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 13:52   #1340
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

dziewczyny co to za kolor?w³a¶nie co¶ takiego na pocz±tek bym chcia³a taki rudawy br±z.Jak± farb± mog³a bym co¶ takie uzyskaæ na moim wyblakniêtym i spranym br±zie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg evan rachel wood gucci 2.jpg (86,9 KB, 58 za³adowañ)
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 20:15   #1341
soyummy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

cze¶æ dziewczyny!
co prawda jestem jeszcze blondynk±, ale marzy mi siê taki br±z jak w za³±czniku wiecie mo¿e jak± farbk± otrzymaæ taki kolorek? Czy pozostaje fryzjer...?
Gdy pieni±dze przybêd± mam nadziejê, ¿e odwa¿ê siê i zafarbujê na taki br±zik
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (27,7 KB, 54 za³adowañ)
soyummy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-10, 20:27   #1342
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez soyummy Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny!
co prawda jestem jeszcze blondynk±, ale marzy mi siê taki br±z jak w za³±czniku wiecie mo¿e jak± farbk± otrzymaæ taki kolorek? Czy pozostaje fryzjer...?
Gdy pieni±dze przybêd± mam nadziejê, ¿e odwa¿ê siê i zafarbujê na taki br±zik
mi to bardziej na rudy wygl±da
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 13:05   #1343
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Praktycznie sprzeda³am 2 kurtki na allegro, bêdzie na nowe w³osowe eksperymenty


Btw. kupi³am dzisiaj zachwalan± maske do w³osów z joanny,tydzieñ za ni± po sklepach lata³am!
Je¶li oka¿e siê bublem to siê ostro wkurzê
A jak±? Mi mleczno miodowa na suche w³osy nic nie da³a...
Za to ta z rossmanna powoli daje efekty. W³oski juz miêksze i mniej suche

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez soyummy Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny!
co prawda jestem jeszcze blondynk±, ale marzy mi siê taki br±z jak w za³±czniku wiecie mo¿e jak± farbk± otrzymaæ taki kolorek? Czy pozostaje fryzjer...?
Gdy pieni±dze przybêd± mam nadziejê, ¿e odwa¿ê siê i zafarbujê na taki br±zik
To mo¿e byc efekt farby k³adzionej na jasne w³osy b±d¼ jaka¶ mieszanka. Co¶ z czerwonym. Kolor zbli¿ony do tego:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx


Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny co to za kolor?w³a¶nie co¶ takiego na pocz±tek bym chcia³a taki rudawy br±z.Jak± farb± mog³a bym co¶ takie uzyskaæ na moim wyblakniêtym i spranym br±zie?
Br±z mahoniowo miedziany.
Daje tak z loreala bo akurat po ich stronie chodzi³am.
Podobny: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...miedziany.aspx
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo1_17
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo13_10
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...iowy-braz.aspx
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-11 o 13:07
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 13:10   #1344
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A jak±? Mi mleczno miodowa na suche w³osy nic nie da³a...
Za to ta z rossmanna powoli daje efekty. W³oski juz miêksze i mniej suche

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------



To mo¿e byc efekt farby k³adzionej na jasne w³osy b±d¼ jaka¶ mieszanka. Co¶ z czerwonym. Kolor zbli¿ony do tego:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx




Br±z mahoniowo miedziany.
Daje tak z loreala bo akurat po ich stronie chodzi³am.
Podobny: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...miedziany.aspx
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo1_17
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo13_10
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...iowy-braz.aspx
Ja wziê³am zachwalan± na kwc maskê jajeczn± do w³osów farbowanych i rozja¶nianych
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 14:15   #1345
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A jak±? Mi mleczno miodowa na suche w³osy nic nie da³a...
Za to ta z rossmanna powoli daje efekty. W³oski juz miêksze i mniej suche

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------



To mo¿e byc efekt farby k³adzionej na jasne w³osy b±d¼ jaka¶ mieszanka. Co¶ z czerwonym. Kolor zbli¿ony do tego:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx




Br±z mahoniowo miedziany.
Daje tak z loreala bo akurat po ich stronie chodzi³am.
Podobny: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...miedziany.aspx
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo1_17
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo13_10
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...iowy-braz.aspx
w³a¶nie ten pierwszy który poda³a¶ bardzo mi siê podobaBr±z machoniowo miedziany.Ciekawe czy znajdê go w Rosmanie alboNaturze.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:07   #1346
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziewczyny, sory ¿e piszê tu, ale ci±gle eksperymentujecie z w³osami to mo¿e wiecie co¶ na ten temat, a na wiza¿u jest tylko o wysypkach.

Jak by³am blondi i farbowa³am w³osy joann± jakie¶ 2,3 razy to mnie strasznie dusi³o i mia³am katar. Ogólnie potem przesz³am na castingi i inne farby i przesta³o. W czwartek znowu zafarbowa³am joann± i znowu mam katar i mnie dusi nie wiem czy to 'przypadek' czy serio mam uczulenie, bo nie wiem czy wogól mo¿na mieæ takie uczulenie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:21   #1347
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, sory ¿e piszê tu, ale ci±gle eksperymentujecie z w³osami to mo¿e wiecie co¶ na ten temat, a na wiza¿u jest tylko o wysypkach.

Jak by³am blondi i farbowa³am w³osy joann± jakie¶ 2,3 razy to mnie strasznie dusi³o i mia³am katar. Ogólnie potem przesz³am na castingi i inne farby i przesta³o. W czwartek znowu zafarbowa³am joann± i znowu mam katar i mnie dusi nie wiem czy to 'przypadek' czy serio mam uczulenie, bo nie wiem czy wogól mo¿na mieæ takie uczulenie.
Zawsze trzeba test na alergie przeprowadziæ ale nikt nie powiedzia³, ¿e musi to byc tylko wysypka czy zaczerwieniona skóra. Zaczynam siê zastanawiaæ nad swoim drapaniem w gardle przy farbowaniu dawniej Joann±. Hm... Na twoim miejscu zmieni³abym farbê, niestety ale mo¿esz byc tak uczulona na jaki¶ sk³adnik w niej.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:27   #1348
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Zmieniê, zmieniê farbê, bo masakra z tym jest. Po innych farbach tak nie mam.. kurde, szkoda, bo podoba mi siê kolor po joannie, i chcia³am spróbowaæ teraz czerwieni typowej z joanny, i cenê maj± spoko.

A, no i jak ja wyczuwam tylko jaki¶ kaszel, albo katar to odrazu biorê du¿o syropów, tabletek i innych rzeczy ¿eby nie byæ chor±, wiêc teoretycznie nie powinnam ju¿ kaszleæ.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:35   #1349
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Natalka, mnie Joanny zapach te¿ dusi³, ale nie mia³am po niej ¿adnego kataru, czy duszno¶ci. Po prostu mocna farba i koniec
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:32   #1350
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ale w³a¶nie mnie nie dusi jak farbuje. Mnie na nastêpny dzieñ, ju¿ po farbowaniu. Nie dusi ¿aden zapach, tylko po prostu mnie dusi.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.