Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 10:18   #4441
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
Ja bym z Lumiere wzięła jako odpowiednik EDM Light Medium Golden w formule FF bądz w VV jeśli byś chciała , ale wiem od dziewczyn , że VV formuła zawsze wychodzi o ton jaśniej od innych

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Dla zainteresowanych , posiadam podkład Pixie Cosmetics w formule Cover De Luxe - Shaylee 2 oraz Elette 2 /7 gm , Lumiere FF Light Medium Golden 4 gm , La Rosa 51 Ivory 4,5 gm
a także próbki :
-Lumiere S&B Bar Light Medium ,Cashmere
-Lumiere S&B Bar Sand , Flawless Finish
-Pixie cosmetics Complexion Perfector kolor Titania3 *dwie próbki
-Lucy Minerals Róż Sweetcheeks
-Lucy Minerals Róż Glow
Chętnych na wymianki - Zapraszam
Potrzebuję porady-kolor z pixie mam faylinne 3,jest wystarczajaco"ciemny",ale za duzo pomarańczy ma w sobie,chciałabym więcej złotego/żółtego koloru,tylo,zeby znowu nie trafic w za jasny,bo tego nie znosze,zawsze wezme za jasny
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 14:23   #4442
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja dzis dostalam moja gabeczke do makijazu i wlasnie zrbilam nia makijaz i jestem zachwycona (uzylam oczywiscie do plynnego podkladu) podklad nalozylam w minute, zadnych smug zadnej maski, zaciekow, podklad wyglada super i jest bardzo ladnie wtopiony w skore twarzy ale... no wlasnie zawsze jest jakies ale normalnie mycie jej to jakis koszmar dla mnie :/ mylam ja w mydelku chyba z 6 razy ehhh...

guniaaa ja z pixie mialam probke shaylee 3 i byl dla mnie super taki oliwkowo zolto zloty a z lumiere uzywam medium golden VV a w lecie medium deep golden
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:34   #4443
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Do gunniaaa :

Shaylee jest oliwkowym kolorem z dużą ilością żółtych tonów . Jak rozmawiałam z Panią Sylwią z Pixie Cosmetics to radziła mi ; by wziąść poziom Shaylee 2( mimo że że Calista i Tittania brałam na poziomie 3 ) z tego względu ze te oliwkowo-żółte tony wychodzą zazwyczaj ciemniejsze .Tak samo z Elette .Faylinn jest natomiast bardziej beżowym kolorem a u mnie beże tez wychodzą jakoś pomarańczowo :/Jak coś to pisz śmiało albo poślij zdjęcie buzki to doradzimy

Edytowane przez martynka5552
Czas edycji: 2011-12-12 o 16:36
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 19:21   #4444
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, a przyszły wam już zamówienia z Black Friday?
Bo moje jeszcze nie, a nie mogę się doczekać i się zastanawiam, czy to moje tak długo idzie, czy może są przestoje na pocztach
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:28   #4445
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Moje z black friday wlasnie dzisiaj przyszlo, normalnie dostawalam paczke po tygodniu a tu po ponad dwoch
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 21:22   #4446
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Moje z black friday wlasnie dzisiaj przyszlo, normalnie dostawalam paczke po tygodniu a tu po ponad dwoch
Normalne,swieta ida
Powaznie medium golden bedzie mniej wiecej odpowiadac faylinne 3 z pixie?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2011-12-12 o 21:39
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:17   #4447
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ooo to może do mnie jutro przyjdzie... Zazwyczaj przesyłka była też po tygodniu, a teraz minęły już dwa
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 23:04   #4448
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja tez mam problem z zamowieniem,zamowilam 10 dni temu a pieniadze nie pobrane i w statusie jest Process.Napisalam im emaila.
Zdalam sobie sprawe ze nie moge funkcjonowac bez mojego podkladu FF,zuzywam obecnie jakies probki i mieszanki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:15   #4449
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Normalne,swieta ida
Powaznie medium golden bedzie mniej wiecej odpowiadac faylinne 3 z pixie?
jesli uzywalas poziomu 3 z pixie to wydaje mi sie ze light medium bedzie dla Ciebie za jasne (tak mi sie wydaje), ja wygladalam w light medium golden jak trupek
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:01   #4450
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
jesli uzywalas poziomu 3 z pixie to wydaje mi sie ze light medium bedzie dla Ciebie za jasne (tak mi sie wydaje), ja wygladalam w light medium golden jak trupek
Te kolorki wyglądaja na powaznie ciemne:wow: ale zamówie moze probke FF med deep golden i medium golden,i formułe VV medium golden,sadzisz ,ze bedzie ok? lepiej samemu zamawiac probki ze strony czy lepiej wychodzi w zbiorowym zamówieniu?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:09   #4451
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[QUOThE=CzarnyElf;31026900]
Zdalam sobie sprawe ze nie moge funkcjonowac bez mojego podkladu FF,zuzywam obecnie jakies probki i mieszanki[/QUOTE]

haha tak samo ja zdalam sobie dopiero sprawe gdy mi sie skonczyla probka ktora testowalam;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 16:18   #4452
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Te kolorki wyglądaja na powaznie ciemne:wow: ale zamówie moze probke FF med deep golden i medium golden,i formułe VV medium golden,sadzisz ,ze bedzie ok? lepiej samemu zamawiac probki ze strony czy lepiej wychodzi w zbiorowym zamówieniu?
Mysle ze tak, mysle ze bardziej bedzie sie oplacalo zamowic samemu bo mozesz wziasc 5 probek za 0,01 $ czyli to grosze a placisz tylko za przesylke 6$ a w zbiorowym za probki musisz placic po 1 $ do tego przesylka ze stanow i jeszcze przesylka z Polski do Ciebie, ja mam wlasnie i VV i FF i FF jest tylko minimalnie jasniejsza, do tego mozesz wziasc jeszcze light medium golden do wyprobowania gdyby sie okazalo ze tamte za ciemne
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:47   #4453
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja się zastanawiam, czy nie przerzucić się póki co na FF, bo on taki tłuściutki. Mam wrażenie, że robi taką powłoczkę ochronną...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:27   #4454
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja również czekam na zamówienie z Lumiere. Zamówienie było zrobione 6.12 a widzę na karcie,iż zostało zaksięgowane dopiero 12.12. Zamówiłam 2 próbki podkładu i 3 róże. Z karty ściągnęli mi 21,58 zł. Ostatnio na allegro zamawiałam próbki. Zamawiając 5 próbek+ koszty przesyłki wychodzi 20,50 zł. Gdyby na allegro była dostępna cała gama produktów Lumiere to tak średnio opłaca się zamawiać od nich ze strony.
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:05   #4455
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Ja również czekam na zamówienie z Lumiere. Zamówienie było zrobione 6.12 a widzę na karcie,iż zostało zaksięgowane dopiero 12.12. Zamówiłam 2 próbki podkładu i 3 róże. Z karty ściągnęli mi 21,58 zł. Ostatnio na allegro zamawiałam próbki. Zamawiając 5 próbek+ koszty przesyłki wychodzi 20,50 zł. Gdyby na allegro była dostępna cała gama produktów Lumiere to tak średnio opłaca się zamawiać od nich ze strony.
Wszystko przez aktualny kurs dolara...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Zazdroszcze Wam że wysłali już zamówienia BF albo już dostałyście
Zbiorowych wysłali 6/8... i to dopiero w tamtym tyg.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:09   #4456
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mam pytanko .

Wcześniej używałam minerałów Pixie i podkład cover de luxe trzymał mi się fajnie na twarzy.Wiadomo jedna poprawka w ciągu dnia i bibułki ,ale było ok. Teraz używam ( dokładnie tydzień ) Lumiere w formule FF i świecę się jak żarówka , natomiast VV też nie wygląda zbyt dobrze. Moje odczucia to tłusta buzia . Może krem , który używam nie leży dobrze z Lumiere , jak sądzicie ? Krem ten , to Lirene Mus matujący ..hmm dziwne bo z Pixie grali piękny duet . Liczę na podpowiedz z Waszej strony
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 12:11   #4457
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a jakiego pudru uzywasz?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:18   #4458
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No właśnie pudru wykończeniowego nie daje wogóle...Mam puder bambusowy z BU ale leży w szafie i chyba czeka aż go wezmę w swoje ręce . Czyli puder musi być ?
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:44   #4459
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Pytanie do dziewczyn, które zamawiały próbki ze strony Lumiere. Powiedźcie mi po jakim czasie od momentu pobrania pieniędzy z karty kredytowej zamówienie zmieniło status. Mi pobrali 12.12 i cały czas mam status "Process"
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 13:08   #4460
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
No właśnie pudru wykończeniowego nie daje wogóle...Mam puder bambusowy z BU ale leży w szafie i chyba czeka aż go wezmę w swoje ręce . Czyli puder musi być ?
Niekoniecznie musi, bo wiele wizażanek pewnie nie stosuje. Wszystko zależy pewnie od naszej cery, nakładanych proszków. Jednemu te same minerały trzymają się dobrze, a innemu nie. Skoro Ty się świecisz, to by się przydał A jaki masz rodzaj cery? Może FF jest dla Ciebie zbyt "nawilżająca"? (ona jest polecana do cery suchej, choć oczywiście to nie reguła).

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które zamawiały próbki ze strony Lumiere. Powiedźcie mi po jakim czasie od momentu pobrania pieniędzy z karty kredytowej zamówienie zmieniło status. Mi pobrali 12.12 i cały czas mam status "Process"
Ja jak zamawiałam to zwykle czekałam 4-5 dni na zmianę statusu.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-12-15 o 13:10
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 15:17   #4461
poison girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przyszło mi wczoraj zamówienie z Black Friday ) to tak dla wiadomości, że paczuszki już lecą
poison girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 15:21   #4462
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez poison girl Pokaż wiadomość
Przyszło mi wczoraj zamówienie z Black Friday ) to tak dla wiadomości, że paczuszki już lecą
do mnie też finishery i gąbeczka zaczynam testy
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:36   #4463
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Uff do mnie też Dzisiaj
Ale wiecie co mnie denerwuje... Używam podkładów VV w odcieniach neutralnych.
I kolor medium neutral jest dla mnie za jasny, więc teraz zamówiłam też medium deep neutral, myśląc, że będzie troszkę ciemniejszy, ale różnica jest baaaardzo duża
Muszę mieszać... Może następnym razem spróbuję zamówić mix tych kolorów, ale zrobiony przez lumiere.
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:12   #4464
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady-kolor z pixie mam faylinne 3,jest wystarczajaco"ciemny",ale za duzo pomarańczy ma w sobie,chciałabym więcej złotego/żółtego koloru,tylo,zeby znowu nie trafic w za jasny,bo tego nie znosze,zawsze wezme za jasny
Gunia, ja mam dokładnie tak samo jak Ty - Faylinn 3 jest niby ok jasnością, ale zbyt brzoskwiniowe tony łapie. Lumiere uwielbiam, ale niestety, nie mogę dobrać sobie koloru. bardzo długo używałam Medium Neutral VV, ale wyglądałam w tym blado właśnie przez brak żółci, a znów wszelkie Medium Goldeny i medium Warmy są zbyt żółte i pomarańczowe. W sumie idealnie się sprawdza Light Medium Warm ale w formule Luminesse, dlatego, ze ona wypada trochę ciemniej, ale nie tak jak Medium Warm z VV, raczej po środku. Z tym że Light Medium Warm ma też odrobinkę za mało żółtego no i jak dla mnie zbyt słabo kryje ta formuła. Szkoda, bo podkłady super. Chyba że jesteś gotowa na mieszanie, wtedy do Medium neutral można dodawać odrobinę np. Medium Golden (myślę o formułach VV ewentualnie Cashmere).

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Uff do mnie też Dzisiaj
Ale wiecie co mnie denerwuje... Używam podkładów VV w odcieniach neutralnych.
I kolor medium neutral jest dla mnie za jasny, więc teraz zamówiłam też medium deep neutral, myśląc, że będzie troszkę ciemniejszy, ale różnica jest baaaardzo duża
Muszę mieszać... Może następnym razem spróbuję zamówić mix tych kolorów, ale zrobiony przez lumiere.
Kalinka, ja zauważyłam, że to nie zawsze chodzi o poziom jasności podkładu, jeśli wyglądamy w nim blado, tylko raczej o domieszce pigmentu - żółtego, oliwkowego czy brzoskwiniowego. Tak jak napisałam wyżej, długo używałam Medium Neutral i okropnie kusiło mnie, żeby kupić poziom ciemniejszy, ale się w sumie nie zdecydowałam i jak teraz czytam to, co napisałaś, to nie żałuję, bo rozumiem, że nie w tym był problem, tylko w tym, ze uparcie trzymałam się neutrali i to sprawiało, ze byłam chorobliwie blada. Teraz używam podkładów nawet z jaśniejszego poziomu (innych firm niż Lumiere), ale jeśli są odpowiednio żółte lub oliwkowe, to absolutnie nie wyglądam blado. Sprawdź, może też masz jednak jakiś dominujący ton skóry, którego wydobycie poprzez podkład sprawi, ze nie będziesz się czuła blado.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:07
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:20   #4465
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Gunia, ja mam dokładnie tak samo jak Ty - Faylinn 3 jest niby ok jasnością, ale zbyt brzoskwiniowe tony łapie. Lumiere uwielbiam, ale niestety, nie mogę dobrać sobie koloru. bardzo długo używałam Medium Neutral VV, ale wyglądałam w tym blado właśnie przez brak żółci, a znów wszelkie Medium Goldeny i medium Warmy są zbyt żółte i pomarańczowe. W sumie idealnie się sprawdza Light Medium Warm ale w formule Luminesse, dlatego, ze ona wypada trochę ciemniej, ale nie tak jak Medium Warm z VV, raczej po środku. Z tym że Light Medium Warm ma też odrobinkę za mało żółtego no i jak dla mnie zbyt słabo kryje ta formuła. Szkoda, bo podkłady super. Chyba że jesteś gotowa na mieszanie, wtedy do Medium neutral można dodawać odrobinę np. Medium Golden (myślę o formułach VV ewentualnie Cashmere).

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



Kalinka, ja zauważyłam, że to nie zawsze chodzi o poziom jasności podkładu, jeśli wyglądamy w nim blado, tylko raczej o domieszce pigmentu - żółtego, oliwkowego czy brzoskwiniowego. Tak jak napisałam wyżej, długo używałam Medium Neutral i okropnie kusiło mnie, żeby kupić poziom ciemniejszy, ale się w sumie nie zdecydowałam i jak teraz czytam to, co napisałaś, to nie żałuję, bo rozumiem, że nie w tym był problem, tylko w tym, ze uparcie trzymałam się neutrali i to sprawiało, ze byłam chorobliwie blada. Teraz używam podkładów nawet z jaśniejszego poziomu (innych firm niż Lumiere), ale jeśli są odpowiednio żółte lub oliwkowe, to absolutnie nie wyglądam blado. Sprawdź, może też masz jednak jakiś dominujący ton skóry, którego wydobycie poprzez podkład sprawi, ze nie będziesz się czuła blado.
Ojojjo,ale mam kołomyję dziekuje
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:36   #4466
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31070550]Niekoniecznie musi, bo wiele wizażanek pewnie nie stosuje. Wszystko zależy pewnie od naszej cery, nakładanych proszków. Jednemu te same minerały trzymają się dobrze, a innemu nie. Skoro Ty się świecisz, to by się przydał A jaki masz rodzaj cery? Może FF jest dla Ciebie zbyt "nawilżająca"? (ona jest polecana do cery suchej, choć oczywiście to nie reguła).



[/QUOTE]

dokladnie ja majac cere mieszana/tlusta o wiele lepiej sie mam w ff mat niemal caly dzien za to przy vv szybko sie swiecilam i musialam odciskac sie w husteczki ale ze uwielbiam to jak wykancza vv stosuje go jako ostatnia lub ostatnie 2 warstwy
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:49   #4467
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
No właśnie pudru wykończeniowego nie daje wogóle...Mam puder bambusowy z BU ale leży w szafie i chyba czeka aż go wezmę w swoje ręce . Czyli puder musi być ?
wklejam obiecane swatche ale kolory sa troche przeklamane bo bez lampy sa blade a z lampa znowu troche wpadaja w pomarancz ale moze cos Ci to pomoze.
1 to skan, 2-3 robione aparatem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumiere.jpg (21,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02496.jpg (23,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02500.jpg (60,0 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-12-16 o 10:51
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 14:42   #4468
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
wklejam obiecane swatche ale kolory sa troche przeklamane bo bez lampy sa blade a z lampa znowu troche wpadaja w pomarancz ale moze cos Ci to pomoze.
1 to skan, 2-3 robione aparatem
No to fest,goldeny faktycznie wyglądają na pomarańcze,a neutrale,w których wyglądałam ziemiście,wychodzą na plus a warmy to sa tez pomarańcze???? Które odcienie są oliwkowe?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:31
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:15   #4469
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a przyszły wam już zamówienia z Black Friday?
Bo moje jeszcze nie, a nie mogę się doczekać i się zastanawiam, czy to moje tak długo idzie, czy może są przestoje na pocztach
Mnie doszlo 14 grudnia

Zamowilam pierwszy raz pedzelek, taki do oczu ścięty, niby do kresek chyba.. i troche zaluje bo kiedys w rossmanie kupilam elite pedzelek (na opisie ze do nakladania cieni) i tez jest tak cienki, ze nim nakladam liner, wiec po co mi teraz drugi pedzel moglam wziac do rozcierania bo nie mam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:09   #4470
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No to fest,goldeny faktycznie wyglądają na pomarańcze,a neutrale,w których wyglądałam ziemiście,wychodzą na plus a warmy to sa tez pomarańcze???? Które odcienie są oliwkowe?
medium golden VV tylko lekko wpada w pomarancz ale na twarzy tego nie widac, cashmere jest bardziej zolty ale nie pasuje mi formula za to medium deep golden to sliczny oliwkowo zolty odcien, aparat troche przeklamuje
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.