Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 19:02   #2431
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ma za co probuj, powoli to wypracujesz.

oj... to juz wiemy ze joaska mega domywa


hej


co ty mowisz az strupki???
mnie sie to nie zdarza... moze popiec, albo skora byc sciagnieta ale po tych farbach nigdy nie mam strupkow
pieklo juz podczas nakladania i caly czas podczas trzymania...koszmar mowie ci mam dwa strupki i podaznienie a co najdziwniejsze na czubku glowy tylko. boki i tyl w ogoole nie piekly. mam mega nauczke na przyszlosc. nastepne mycie zrbie lawendowym dla ukojenia. Masakra az mi sie plakac chcialo.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:05   #2432
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
pieklo juz podczas nakladania i caly czas podczas trzymania...koszmar mowie ci mam dwa strupki i podaznienie a co najdziwniejsze na czubku glowy tylko. boki i tyl w ogoole nie piekly. mam mega nauczke na przyszlosc. nastepne mycie zrbie lawendowym dla ukojenia. Masakra az mi sie plakac chcialo.
ojoj... to juz nigdy nie farbuj swiezych wlosow
ja to jak umyje odzywka joaski po farbie to nawet suchosci skory nie czuje...sprobuj kiedys.
mnie zawsze piecze najmocniej kark i pejsiki ale to doslownie chwile- kilka minut i mija.
biedulka...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:12   #2433
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojoj... to juz nigdy nie farbuj swiezych wlosow
ja to jak umyje odzywka joaski po farbie to nawet suchosci skory nie czuje...sprobuj kiedys.
mnie zawsze piecze najmocniej kark i pejsiki ale to doslownie chwile- kilka minut i mija.
biedulka...
mam nauczke. mycie przed farbowaniej J&J i po farbowani tez. potem dopiero Joaska z herbata. do teraz mam skore nagrzana. no nic trudno, zagoi sie. jak nigdy maske w skalp wmasowalam bo myslam ze nie wyrobie.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:16   #2434
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak sie juz blizej zapoznamy to zapraszam serdecznie

Dzięki Kochana


A wiecie co mi jak fryzjerka ostatnio farbowalas też głowa mnie piekla. I teraz aż nie wiem kiedy iść farbowac. Bo boję się że będzie mnie piekło znowu. I strupa też miałam. Masakra byla A już czeka mnie lada chwila kolejne farbowanie. Może przeczekam jeszcze 2 tygodnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:23   #2435
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej



Dzięki Kochana


A wiecie co mi jak fryzjerka ostatnio farbowalas też głowa mnie piekla. I teraz aż nie wiem kiedy iść farbowac. Bo boję się że będzie mnie piekło znowu. I strupa też miałam. Masakra byla A już czeka mnie lada chwila kolejne farbowanie. Może przeczekam jeszcze 2 tygodnie.
tez juz mam leki wiem co przezylas...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:24   #2436
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam nauczke. mycie przed farbowaniej J&J i po farbowani tez. potem dopiero Joaska z herbata. do teraz mam skore nagrzana. no nic trudno, zagoi sie. jak nigdy maske w skalp wmasowalam bo myslam ze nie wyrobie.
przynajmniej juz wiemy ze joaska i zapewne wszelkie "przetluszczane" szampony mega domywaja i trzeba uwazac...
co dzieciecy to dzieciecy jednak...
zagoi sie w ciagu paru dni...


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej



Dzięki Kochana


A wiecie co mi jak fryzjerka ostatnio farbowalas też głowa mnie piekla. I teraz aż nie wiem kiedy iść farbowac. Bo boję się że będzie mnie piekło znowu. I strupa też miałam. Masakra byla A już czeka mnie lada chwila kolejne farbowanie. Może przeczekam jeszcze 2 tygodnie.
moze mialas skore wrazliwsza, albo czyste wlosy, moze bylo cieplej na dworze... woda 9 ci robila?
9 i wyzsze maja prawo piec niestety... dlatego z gory sie klientki uprzedza.
dawno farbowalas? czym teraz?
farby to i tak nic w porownaniu jak pali rozjasniacz na 9tce... ja pierwszy raz to myslalam ze z tego pieczenia i dusznosci zemdleje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:27   #2437
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Robiła mi na 9 ta sama farbą co ostatnio alfa mieszanka. Ale raz że było cieplej bardzo ciepło a dwa że mialam czyste włosy bo dzień wcześniej byłam na basenie. I nie wiem jak teraz robić.

Robiłam 2 tyg temu. teraz chyba to samo.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-05-05 o 19:29
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 19:30   #2438
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przynajmniej juz wiemy ze joaska i zapewne wszelkie "przetluszczane" szampony mega domywaja i trzeba uwazac...
co dzieciecy to dzieciecy jednak...
zagoi sie w ciagu paru dni...



moze mialas skore wrazliwsza, albo czyste wlosy, moze bylo cieplej na dworze... woda 9 ci robila?
9 i wyzsze maja prawo piec niestety... dlatego z gory sie klientki uprzedza.
dawno farbowalas? czym teraz?
farby to i tak nic w porownaniu jak pali rozjasniacz na 9tce... ja pierwszy raz to myslalam ze z tego pieczenia i dusznosci zemdleje
wiem ze sie zagoi. a wiecie co wam powiem...tylko nie krzyczcie i nie smiejcie sie ze mnie...kiedys polozylam dwa raz pod rzad tego samego wieczora rozjasniacz Joanny na odrosty i nie pialko0 nic a nic...podkreslam ze wtedu nie maialm pojecia o farbowaniu...

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Robiła mi na 9 ta sama farbą co ostatnio alfa mieszanka. Ale raz że było cieplej bardzo ciepło a dwa że mialam czyste włosy bo dzień wcześniej byłam na basenie. I nie wiem jak teraz robić.
ja to teraz wiem ze co najmniej 2-3 dni musze chodzic bez mycia zeby w miare spokojnie farbe polozyc
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:33   #2439
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Robiła mi na 9 ta sama farbą co ostatnio alfa mieszanka. Ale raz że było cieplej bardzo ciepło a dwa że mialam czyste włosy bo dzień wcześniej byłam na basenie. I nie wiem jak teraz robić.

Robiłam 2 tyg temu. teraz chyba to samo.
postaraj sie miec jednak leciutko przetluszczone wloski... mnie sie podoba ta twoja mieszanka. ja bym na razie nic nie zmieniala.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wiem ze sie zagoi. a wiecie co wam powiem...tylko nie krzyczcie i nie smiejcie sie ze mnie...kiedys polozylam dwa raz pod rzad tego samego wieczora rozjasniacz Joanny na odrosty i nie pialko0 nic a nic...podkreslam ze wtedu nie maialm pojecia o farbowaniu...

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------



ja to teraz wiem ze co najmniej 2-3 dni musze chodzic bez mycia zeby w miare spokojnie farbe polozyc
to masz jakas dziwna skore glowy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:38   #2440
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
postaraj sie miec jednak leciutko przetluszczone wloski... mnie sie podoba ta twoja mieszanka. ja bym na razie nic nie zmieniala.


to masz jakas dziwna skore glowy
tez tego nie pojmuje przeciez to gorsza chemia no ale coz, tak mam. przod to mi bialy wrecz wyszedl. ale mam jeszcze jeden problem. bo mam zawsze farbuje mi od przedzialka nie tak od tylu jak sie powinno bo poprostu jej tak wygodnie i tam gdzie zaczyna i zawsze mam przedzialek na boku wlosy sa jasniejsze a chcialam dac dzisaj dla odmiany przedzialekj po srodku to tam wlosy wydaja mi sie nie tak rozjasnione jak wlasnie na tym przedzialku gdzie mama zaczyna. to chodzi o to ze on jest ciagle na wierzchu i poprostu jest jasniejszy niz reszta wlosow
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:47   #2441
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dzieki bunny tak też zrobię zostawię te mieszankę a postaram się jakoś że 2dni nie myć jednak włosów.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 19:57   #2442
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
tez tego nie pojmuje przeciez to gorsza chemia no ale coz, tak mam. przod to mi bialy wrecz wyszedl. ale mam jeszcze jeden problem. bo mam zawsze farbuje mi od przedzialka nie tak od tylu jak sie powinno bo poprostu jej tak wygodnie i tam gdzie zaczyna i zawsze mam przedzialek na boku wlosy sa jasniejsze a chcialam dac dzisaj dla odmiany przedzialekj po srodku to tam wlosy wydaja mi sie nie tak rozjasnione jak wlasnie na tym przedzialku gdzie mama zaczyna. to chodzi o to ze on jest ciagle na wierzchu i poprostu jest jasniejszy niz reszta wlosow
predzej wlosy sie tak ukladaja ze swiatlo inaczej odbijaja.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki bunny tak też zrobię zostawię te mieszankę a postaram się jakoś że 2dni nie myć jednak włosów.
to dla twojego dobra


ok uciekam do tz na mizianko
bede jutro
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:58   #2443
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Właśnie wróciłam z wczorajszego spaceru
wnioski:
- świat jest cholernie mały - w związku z tym jak zwykle mi sie oberwie za coś czego nie zrobiłam coś czuje
- faceci czasem wymyślają takie ściemy na podryw
- bez grama makijazu, w lekko tłustych włosach, po przepiciu - da sie komus podobac

Ide was nadrabiac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:04   #2444
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z wczorajszego spaceru
wnioski:
- świat jest cholernie mały - w związku z tym jak zwykle mi sie oberwie za coś czego nie zrobiłam coś czuje
- faceci czasem wymyślają takie ściemy na podryw
- bez grama makijazu, w lekko tłustych włosach, po przepiciu - da sie komus podobac

Ide was nadrabiac
kilka nowych madrosci zyciowych do zapisania

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
predzej wlosy sie tak ukladaja ze swiatlo inaczej odbijaja.

to dla twojego dobra


ok uciekam do tz na mizianko
bede jutro
milego miziania
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:08   #2445
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z wczorajszego spaceru
wnioski:
- świat jest cholernie mały - w związku z tym jak zwykle mi sie oberwie za coś czego nie zrobiłam coś czuje
- faceci czasem wymyślają takie ściemy na podryw
- bez grama makijazu, w lekko tłustych włosach, po przepiciu - da sie komus podobac

Ide was nadrabiac
o prosze jakies pozytywy widze
a na serio- gratulacje
zdawaj natychmiast relacje! jednak wroce tu jeszcze dzis po mizianku dowiedziec sie co sie nowego urodzilo, nie zawiedz mnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:12   #2446
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyzby brudny blask ci przeszkadzal?
oj tam, jak chodzi za toba tak ten braz to farbuj!
przeciez bez sensu zebys sie na sile powstrzymywala...a ciagle widac do niego wracasz...
jak nie czujesz blondu to sie nie katuj na sile.
Kiedy właśnie ja czuje i blond i ciemne I to jest ten problem Chyba kupie sobie peruke na zmiane....
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

blondbunny to ją się na obiad wpraszam do Ciebie.

czeko włosy masz już mega długie. A kolor ok taki blond normalny. Ją nie widzę nawet żebyś coś majstrowala
Bo mało co widać tak naprawde, głównie w sztucznym świetle widać że są ciemniejsze troche.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny to uratowałaś babeczce życie mnie też często zaczepiają na ulicy najśmieszniejsza sytuacja to była gdy przechodziłam sobie przez pasy a samochód za mną jechał i zajeżdża mi drogę babeczka wysiada pyta czym farbuję do męża dawaj szybko kartkę zapisać muszę i wieź mnie do rossmanna

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czeko dlugie masz te wlosy juz , rosna jak niewiem
No rosną, a nawet nie widziałam, dopiero na zdjeciu zwróciłam uwage
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ojej
biedaku jak tak bedziesz sie zamartwiac to nam znikniesz w końcu wiem że Ci ciężko także życzę jak najlepiej i wracaj do formy
I tak podziwiam siebie że znosze wszystko tak jak znosze... 99 % ludzi zareagowało by zupełnie inaczej, a ja Aż sie sama sobie dziwie że tyle siły mam Ale to zapewne do czasu.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
nigdy wiecej tak nie zrobie narazie tylko jednego strupka znalazlam ale mysle ze bedzie wiecej. do tego skora glowy mnie piecze i czuje ze jest podrazniona. maske w skalp wmasowalam nawet
Ojej, biedna
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
kilka nowych madrosci zyciowych do zapisania

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------


milego miziania
Taaaak, mądrości życiowe

Ale nie ma śmiechu, jak mi sie tym razem oberwie to sie cholera jasna zirytuje. Bo człowiek nic nie powie, nic nie zrobi a jest na niego bo ktos cos sobie wydedukował

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o prosze jakies pozytywy widze
a na serio- gratulacje
zdawaj natychmiast relacje! jednak wroce tu jeszcze dzis po mizianku dowiedziec sie co sie nowego urodzilo, nie zawiedz mnie
O kurcze To bym musiała elaborat napisać, nie wiem czy do jutra dam rade
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:17   #2447
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kiedy właśnie ja czuje i blond i ciemne I to jest ten problem Chyba kupie sobie peruke na zmiane....

Bo mało co widać tak naprawde, głównie w sztucznym świetle widać że są ciemniejsze troche.




No rosną, a nawet nie widziałam, dopiero na zdjeciu zwróciłam uwage

I tak podziwiam siebie że znosze wszystko tak jak znosze... 99 % ludzi zareagowało by zupełnie inaczej, a ja Aż sie sama sobie dziwie że tyle siły mam Ale to zapewne do czasu.

Ojej, biedna

Taaaak, mądrości życiowe

Ale nie ma śmiechu, jak mi sie tym razem oberwie to sie cholera jasna zirytuje. Bo człowiek nic nie powie, nic nie zrobi a jest na niego bo ktos cos sobie wydedukował

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



O kurcze To bym musiała elaborat napisać, nie wiem czy do jutra dam rade
spoko ja mam czas...męża w domu niet to komputer moj
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:18   #2448
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Miłego miziania bunny nie nabroj tam niczego


czeko pisz szybko co tam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:29   #2449
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

O boże, no to wypracowanie napisze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 20:31   #2450
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

fryzurka to nie wiem, ale na pewno drapiezne pazurki przy buzi
oj tak pazurki bedą murowane
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ładny ten kolorek tą multi nie farbowałam tylko naturia,ale będę musiała zobaczyć w naturze palete
co do Twojej fryzurki... obetnij się tak jak ja ja jestem zadowolona

oj nie ja w takich krótkich nie czułabym się zbyt dobrze ,chociaz mi się podoba ta fryzurka i też kiedys taką chciałam Tobie jest super
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
pieklo juz podczas nakladania i caly czas podczas trzymania...koszmar mowie ci mam dwa strupki i podaznienie a co najdziwniejsze na czubku glowy tylko. boki i tyl w ogoole nie piekly. mam mega nauczke na przyszlosc. nastepne mycie zrbie lawendowym dla ukojenia. Masakra az mi sie plakac chcialo.
ojej to musisz teraz nawilżyć skórę głowy i włoski i uważać na drugi raz
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z wczorajszego spaceru
wnioski:
- świat jest cholernie mały - w związku z tym jak zwykle mi sie oberwie za coś czego nie zrobiłam coś czuje
- faceci czasem wymyślają takie ściemy na podryw
- bez grama makijazu, w lekko tłustych włosach, po przepiciu - da sie komus podobac

Ide was nadrabiac
dobrze wiedzieć

ja dziś znów opalanko, a teraz kąpanko i domowe spa, czyli peeling ,maseczka,malowanie pazurków itp
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:36   #2451
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



oj tak pazurki bedą murowane

oj nie ja w takich krótkich nie czułabym się zbyt dobrze ,chociaz mi się podoba ta fryzurka i też kiedys taką chciałam Tobie jest super

ojej to musisz teraz nawilżyć skórę głowy i włoski i uważać na drugi raz

dobrze wiedzieć

ja dziś znów opalanko, a teraz kąpanko i domowe spa, czyli peeling ,maseczka,malowanie pazurków itp
takiej to dobrze u mnie rano bylo w miare ladnie a potem po poludniu deszcz i burza i w sumie pada do teraz. co do farbowania to juz napewno bede uwazac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:41   #2452
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

I ja z farbowaniem też będę uwazac póki co odrost od słońca pojasnial i może go przetrzymam jeszcze 2 tyg

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-05-05 o 20:48
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:04   #2453
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



oj tak pazurki bedą murowane

oj nie ja w takich krótkich nie czułabym się zbyt dobrze ,chociaz mi się podoba ta fryzurka i też kiedys taką chciałam Tobie jest super

ojej to musisz teraz nawilżyć skórę głowy i włoski i uważać na drugi raz

dobrze wiedzieć

ja dziś znów opalanko, a teraz kąpanko i domowe spa, czyli peeling ,maseczka,malowanie pazurków itp
Nie ma śmiechu - mam mistrza

Ja dziś już nie mam siły na żadne spa, położyłam sie i byle do rana


Napisałam referat w klubie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:06   #2454
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czeeeeeść

wróciłam do cywilizacji po prawie całym tygodniu spędzonym w lesie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:11   #2455
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Miłego miziania bunny nie nabroj tam niczego


czeko pisz szybko co tam
no wiesz ?! jak mozesz! zasiewasz we mnie niepewnosc, zaczne sie obawiac zblizen i ich unikac a wtedy moj tz cie znajdzie i...
nie no zart
jakbym nabroila to i tak bysmy sie cieszyli bo juz chyba powoli czas. co bedzie to bedzie. gorzej jak przyjdzie nam sie kilka lat starac...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czeeeeeść

wróciłam do cywilizacji po prawie całym tygodniu spędzonym w lesie
hej sliczna
tak juz rozmyslalam ze zniknelas i czy cos sie stalo... super ze juz wrocilas. wypoczelas? opalona? zadowolona?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:23   #2456
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej sliczna
tak juz rozmyslalam ze zniknelas i czy cos sie stalo... super ze juz wrocilas. wypoczelas? opalona? zadowolona?
wypoczęta i zadowolona tak
opalona niestety nie, jeszcze nie mogę, bo nadal przechodzę kurację na pyszczek, nie mogę się opalać, żeby nie mieć przebarwień
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:26   #2457
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wypoczęta i zadowolona tak
opalona niestety nie, jeszcze nie mogę, bo nadal przechodzę kurację na pyszczek, nie mogę się opalać, żeby nie mieć przebarwień
to i tak super ze zadowolona, zapomnialam ze leczysz buzke...
zreszta, ja sie nie opalam i zyje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:37   #2458
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to i tak super ze zadowolona, zapomnialam ze leczysz buzke...
zreszta, ja sie nie opalam i zyje
leczę, leczę i nic zrobiłam nawet wymaz ze skóry, nie mam żadnych bakterii przez które mogłaby mi się cera babrać... hormony też ok, więc nie wiem co to idę w tygodniu znowu na oczyszczanie do kosmetyczki, może będzie tego mniej...

też jakoś przeżyłam bez opalania, nie wiem tylko jak dzisiaj zasnę bez chrapania TŻ nad uchem no i za 20 minut będę rok starsza, dół mnie dopada
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:41   #2459
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
takiej to dobrze u mnie rano bylo w miare ladnie a potem po poludniu deszcz i burza i w sumie pada do teraz. co do farbowania to juz napewno bede uwazac
ja wieczorkiem zwiewałam biegusiem do domku bo juz pogrzemiewało i błyskało się ,a ja się strasznie boję burzy
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I ja z farbowaniem też będę uwazac póki co odrost od słońca pojasnial i może go przetrzymam jeszcze 2 tyg
a mój za to daje już po oczach ,ale zrobie dopiero przed 20-tym
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czeeeeeść

wróciłam do cywilizacji po prawie całym tygodniu spędzonym w lesie
witaj leśny duszku
ja teraz boje się lasu po tej boreliozie nawet na ogródku sosny omijam szerokim łukiem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 01:49   #2460
wiercik2296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Palette a10 szare wlosy ?

Hej.

Zafarbowalam wlosy palette a10 (ultrapopielaty blond) zaznacze ze mialam jasny blond opalizujacy, jednak po farbowaniu oczekiwalam cos innego niz ciemno szaro fioletowo brudny blond czy ktoras z was miala do czynienia z ta farba ? jakies rady co do rezultatu ??? z góry dziekuje za odpowiedzi :O)
wiercik2296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.