Efekty olejowania paznokci - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 22:00   #1321
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja dzis kupilam, nawet promocja na niego byla. Na dziale z balsamami

Oki dziewczyny, tez zaczynam zrobie dzis fotke zeby za jakis czas porownac. Skrocilam pazurki mocno, pomoczylam troche w BD, wmasowywalam w pazurki go i zostawilam na dloniach jakies 30 minut. I jak przygotowalam sobie buteleczke to posmarowalam same paznokcie. Dobrze robie?
Jak bedzie wiecej kasy dokupie cos do BD tylko nie wiem gdzie kupujecie takie cuda.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kładź też oleje na skórki wokół i wał pazokciowy, bo na tym polu również można piękne efekty uzyskać, głównie w postaci szybszego wzrostu paznokcia oraz poprawy stanu skórek. Z tego co było z moich skórek przed olejowaniem, a po wieloletnim obgryzaniu, to nawet nie byłoby co zbierać. Zabiłby tym, tak były twarde. Teraz zaś bajka nawet bez preparatów zmiękczających.
Oczywiście dobrze jest masować wał nasmarowany olejem, bo lepsze efekty, ale samo mazanie pazurów przed pójściem spać dale radę. Wiem, bo zawsze brakuje mi cierpliwości by to wcierać
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:21   #1322
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Efekty olejowania paznokci

Dzieki za rady, przed samym snem jeszcze posmaruje wszystko

PS od nadmiaru olejkow cos sie moze stac?

PS2 gdzie mozna kupic olejek rycynowy i arganowy? Mysle zeby wymieszac z BD.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:33   #1323
ciorka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Dzieki za rady, przed samym snem jeszcze posmaruje wszystko

PS od nadmiaru olejkow cos sie moze stac?

PS2 gdzie mozna kupic olejek rycynowy i arganowy? Mysle zeby wymieszac z BD.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Ja swój olelek arganowy kupilam w Naturze taki z atomizerem a rycynowy w kazdej aptece mozna dostac
ciorka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:37   #1324
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jak wy to robicie, że macie taki bielutki wolny brzeg moje pazury od zawsze są przezroczyste :P
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:40   #1325
ciorka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=d5b8657d233dd8561165538 22027d50f8da9b6c6;4301315 6]jak wy to robicie, że macie taki bielutki wolny brzeg moje pazury od zawsze są przezroczyste :P[/QUOTE]





Ja mam własnie ten sam problem niestety
ciorka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:42   #1326
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Efekty olejowania paznokci

O, apteke mam pod nosem to pewnie niedlugo kupie
Ja tez nie mam bialej, jedne mam prawie calkiem przezroczyste, inne troszke biale... mam nadzieje ze z olejami to sie zmieni!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:44   #1327
ciorka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
O, apteke mam pod nosem to pewnie niedlugo kupie
Ja tez nie mam bialej, jedne mam prawie calkiem przezroczyste, inne troszke biale... mam nadzieje ze z olejami to sie zmieni!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Kosztuje naprawde grosze a co do olejku arganowego z Natury to widzialam jeszcze jakis z awokado i brzoskwiniowy
ciorka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 23:02   #1328
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45
Dot.: Efekty olejowania paznokci

czasem mam wrażenie, że wszyscy dookoła mają białą tylko nie ja ale najważniejsze, żeby przestały się rozdwajać i wtedy to już niech mają kolor jaki sobie chcą
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 05:00   #1329
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Zrobiłam sobie wczoraj mieszankę: oliwa z oliwek, Alterra z papają i Babydream niebieski. Wlałam do pojemniczka po odżywce z Inglota i teraz mogę się często maziać

Będę brać do pracy, to nawet ze 3 razy dziennie sobie pomaziam, a w wolnych chwilach i pomasuję

Ba, wczoraj nawet TŻtowi skórki pomaziałam! Dał się Bo jak to facet: skórki ma dość twarde, na dodatek obrywa co mnie doprowadza do szału jak tam 'dziubie' przy tych pazurach Więc skoro po powrocie z pracy ja sobie maziam, to i jemu pomaziam, przynajmniej jakieś efekty będą
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 06:42   #1330
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: Efekty olejowania paznokci

co to znaczy TŻ?
ja wczoraj tez zrobiłam mieszankę : olejek rycynowy, olejek dla kobiet w ciąży z rossmana i rybki kreatynowe GAL.
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 06:47   #1331
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Towarzysz Życia
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 07:50   #1332
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=d5b8657d233dd8561165538 22027d50f8da9b6c6;4301341 1]czasem mam wrażenie, że wszyscy dookoła mają białą tylko nie ja ale najważniejsze, żeby przestały się rozdwajać i wtedy to już niech mają kolor jaki sobie chcą [/QUOTE]
skąd ja to znam...
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie wczoraj mieszankę: oliwa z oliwek, Alterra z papają i Babydream niebieski. Wlałam do pojemniczka po odżywce z Inglota i teraz mogę się często maziać

Będę brać do pracy, to nawet ze 3 razy dziennie sobie pomaziam, a w wolnych chwilach i pomasuję

Ba, wczoraj nawet TŻtowi skórki pomaziałam! Dał się Bo jak to facet: skórki ma dość twarde, na dodatek obrywa co mnie doprowadza do szału jak tam 'dziubie' przy tych pazurach Więc skoro po powrocie z pracy ja sobie maziam, to i jemu pomaziam, przynajmniej jakieś efekty będą
ja wlałam po odżywce, dzięki której efekty utrzymywały się tydzień a później paznokcie leciały...
wlałam wczoraj ¾ olejku BD i ¼ rycynki, mam w pracy i już rano posmarowałam i wmasowałam w pracy będę systematyczna, gorzej w weekend kiedy jest natłok domowych zajęć





Przyłączam się do olejowania pazurków
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:55   #1333
wrona92
Raczkowanie
 
Avatar wrona92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dziewczyny co lepiej kupić ; alterre czy ten olejek dla mam ? mam już BD, rycynowy, rybki gal, winogronowy i sezamowy i chciałabym to jakoś wzbogacić
wrona92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:02   #1334
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Lepiej składowo stoi Alterra (oczywiście mowa o wersji Migdały i papaja), ale wzięłabym BDFM biorąc pod uwagę oleje, które już masz.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:07   #1335
vetra23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Efekty olejowania paznokci

cześć dziewczyny
od początku ślędzę ten wątek i intensywnie olejuję codziennie od końca czerwca
na początku rzeczywiście widziałam efekty, ucieszyłam sie ze w końcu będę miała ładne długie paznokcie, ale niestety od jakiegoś miesiąca niemal wszystkie się strasznie porozdwajały i nie było wyjścia jak je na krótko obciąć... nie poddałam się i nadal olejuję mimo to.
Jednakże zaczęłam szukać w internecie innych naturalnych sposobów na piękne paznokcie.
Chciałam się podzielić czymś co znalazłam... od razu zaznaczam, że dopiero dołożyłam tę kurację do olejowania jakiś tydzień temu, wiec ciężko się wypowiedzieć co do efektów, ale sadze ze sposób jest na tyle ciekawy i mało kosztowny, ze warto spróbować, a nuż okaże się równie skuteczny co olejowanie..
Otóż ponoć na zagranicznych blogach dziewczyny stosują sposób prosto z Dominikany, gdzie kobiety malują paznokcie bezbarwnym lakierem do którego wcześniej dodały posiekany drobno czosnek...

wszystko idealnie napisała i wytłumaczyła Alina z bloga alinarose.pl
podaję wam link:
http://www.alinarose.pl/2013/09/czos...czemu-nie.html

zapach na początku może trochę przeszkadzać, ale tak naprawdę czuć go tylko jak się zbliży ręce do twarzy i z każdym myciem rąk jest mniej wyczuwalny

czy ktoś się skusi i podejmie wyzwanie ? ja zamierzam i jak tylko zauważę jakąś znaczną poprawę - na pewno dam Wam znać
pozdrawiam

ps. to mój pierwszy post na wizażu hehe

Edytowane przez vetra23
Czas edycji: 2013-09-27 o 10:08 Powód: dopisek
vetra23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:12   #1336
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny już od jakiegoś czasu dodają czosnku do swoich mieszanek.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:25   #1337
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Lepiej składowo stoi Alterra (oczywiście mowa o wersji Migdały i papaja), ale wzięłabym BDFM biorąc pod uwagę oleje, które już masz.
a ja olejowałam do tej pory Alterra limonka/oliwa (ja dla odmiany unikam rycynowego ) i jestem baaardzooo zadowolona, teraz wzięłam dodatkowo BDFM ale natępny planuje Alterra brzoza/pomarańcza bo jak dla mnie to on ma najlepszy i najbogatszy skład
Także myśle dziewczyny że z tym składem to tak naprawde kazda indywidualnie powinna sobie dobierać. Zresztą pare stron temu pojawiły się głosy że prawdopodobnie rycyna wysuszyła i tym samym osłabiła paznokcie
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:45   #1338
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Czyli do odżywki Np. Sally Hansen dodaje pokrojony czosnek i już ? I tym maluję ? Jaki to będzie mieć termin ważności bo nie chciałabym pozniej wyrzucać odżywki.

Dotka a jakie efekty daje u ciebie mieszanka z czosnkiem?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:01   #1339
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja nie stosuję czosnku
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 12:25   #1340
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja nie stosuję czosnku
Oj przepraszam źle przeczytałam twój post

Zaintrygował mnie ten czosnek
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:44   #1341
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45
Dot.: Efekty olejowania paznokci

nie wiem czy wiecie ale od dzisiaj do 10 października w Rossmannie olejek Alterra migdały i papaja jest w promocji za 14, 99
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:24   #1342
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Po 2 miesiącach olejowania postanowiłam wstawić zdjęcie efektów. Trochę się wahałam ponieważ moje paznokcie jeszcze kilka miesięcy temu wyglądały strasznie :-( i najchętniej w ogóle bym ich nie pokazywała, ale skoro po tych 2 miesiącach olejowania widzę TAKIE efekty aż żal byłoby się z Wami tym nie podzielić . Olejowałam rano i wieczorem, codziennie. Efekty widzicie poniżej.
Cudowne efekty! Widać wyraźnie przyrost, ech, u mnie nie ma aż takich postępów... I wczoraj znów zmęczenie wygrało z olejowaniem, jestem na siebie zła
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:46   #1343
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej Dołączam do Was Chciałabym wydłużyć płytkę paznokci Generalnie mogę je zapuścić żeby były długie i jak je wtedy pomaluję to są bardzo ładne ale naturalną mam krótką płytkę. Foto pokaże Wam jutro
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:00   #1344
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez vetra23 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
od początku ślędzę ten wątek i intensywnie olejuję codziennie od końca czerwca
na początku rzeczywiście widziałam efekty, ucieszyłam sie ze w końcu będę miała ładne długie paznokcie, ale niestety od jakiegoś miesiąca niemal wszystkie się strasznie porozdwajały i nie było wyjścia jak je na krótko obciąć... nie poddałam się i nadal olejuję mimo to.
Jednakże zaczęłam szukać w internecie innych naturalnych sposobów na piękne paznokcie.
Chciałam się podzielić czymś co znalazłam... od razu zaznaczam, że dopiero dołożyłam tę kurację do olejowania jakiś tydzień temu, wiec ciężko się wypowiedzieć co do efektów, ale sadze ze sposób jest na tyle ciekawy i mało kosztowny, ze warto spróbować, a nuż okaże się równie skuteczny co olejowanie..
Otóż ponoć na zagranicznych blogach dziewczyny stosują sposób prosto z Dominikany, gdzie kobiety malują paznokcie bezbarwnym lakierem do którego wcześniej dodały posiekany drobno czosnek...

wszystko idealnie napisała i wytłumaczyła Alina z bloga alinarose.pl
podaję wam link:
http://www.alinarose.pl/2013/09/czos...czemu-nie.html

zapach na początku może trochę przeszkadzać, ale tak naprawdę czuć go tylko jak się zbliży ręce do twarzy i z każdym myciem rąk jest mniej wyczuwalny

czy ktoś się skusi i podejmie wyzwanie ? ja zamierzam i jak tylko zauważę jakąś znaczną poprawę - na pewno dam Wam znać
pozdrawiam

ps. to mój pierwszy post na wizażu hehe
Nie, żebym była złośliwa, ale jakbyś nas tak mocno czytała od początku to byś wiedziała, że temat czosnku już się pojawiał.

Czekam na efekty i proszę o wkupne zdjęcie paznokci.


Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej Dołączam do Was Chciałabym wydłużyć płytkę paznokci Generalnie mogę je zapuścić żeby były długie i jak je wtedy pomaluję to są bardzo ładne ale naturalną mam krótką płytkę. Foto pokaże Wam jutro
Pamiętaj, żeby olejek wpuszczać również pod paznokieć.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:44   #1345
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jeden z klejonych paznokci (wskazujący) zadarł mi się jeszcze bardziej i musiałam go spiłować do zera, właściwie nawet ciut za biały brzeg
Wobec tego oczywiście wszystkie poszły do mega skrócenia, a miałam naprawdę długie... Czuję się jak po amputacji :P Ale na razie do poniedziałku planuję zostawić je gołe i olejować po kilka razy dziennie, żeby dać im odżywczego dopalacza i żeby szybko odrosły
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:00   #1346
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Po 2 miesiącach olejowania postanowiłam wstawić zdjęcie efektów.
Rewelacja, gratuluję
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Jeden z klejonych paznokci (wskazujący) zadarł mi się jeszcze bardziej i musiałam go spiłować do zera, właściwie nawet ciut za biały brzeg
Mi połamały się jeden po drugim. Tylko srodkowe ocalały, ale oczywiście są skrócone
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:54   #1347
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, a jak się klei połamane paznokcie?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:37   #1348
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość

Pamiętaj, żeby olejek wpuszczać również pod paznokieć.
Ok

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Jeden z klejonych paznokci (wskazujący) zadarł mi się jeszcze bardziej i musiałam go spiłować do zera, właściwie nawet ciut za biały brzeg
Wobec tego oczywiście wszystkie poszły do mega skrócenia, a miałam naprawdę długie... Czuję się jak po amputacji :P Ale na razie do poniedziałku planuję zostawić je gołe i olejować po kilka razy dziennie, żeby dać im odżywczego dopalacza i żeby szybko odrosły

Ja też dzisiaj spiłowałam wszystkie, bo chce wydłużyć tę płytkę i stwierdziłam że kupiłam sobie odżywkę bo ostatnio używałam innej (nie tej mojej ) i że zacznę wcierać olejki i będę zapuszczać od zera
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:37   #1349
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Mi połamały się jeden po drugim. Tylko srodkowe ocalały, ale oczywiście są skrócone
Mnie się od maja ani jeden nie złamał, a w przeciągu ostatnich 2 tygodni poleciały aż 3... :/ Może to i lepiej, że wszystkie skróciłam, choć strasznie mi żal. Zwalam to na złą dietę i nieregularność w olejowaniu, teraz wracam do dobrych nawyków.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak się klei połamane paznokcie?
Na łatkę z torebki z herbaty Wycinasz sobie malutki kawałek z torebki z herbaty (lub 1 warstwę z chusteczki higienicznej), tak, żeby przykrył złamanie i obszar wokół niego (jeśli złamie Ci się za białym końcem, to najlepiej, żeby łatkę podwinąć też pod spód i żeby paznokieć był sklejony od wierzchu i od spodu). Na oczyszczony paznokieć nakładasz odrobinę kleju do paznokci, do kupienia w niemal każdej drogerii, choć jak dla mnie to po prostu super glue w specjalnym opakowaniu Majowa Rosa bardzo polecała klej z Essence, on ma chyba już pędzelek od razu. Ja to robię tak, że daję odrobinę kleju, przykładam łatkę z pomocą np. wykałaczki, i na to jeszcze troszkę kleju. Taka łatka na początku ma słabą przyczepność, dlatego musisz dobrze pomóc sobie jakimś patyczkiem czy wykałaczką (nie palcem, bo się przyklei :P). Po chwili klej zasycha, a ew. odstające fragmenty łatki najlepiej opiłować. Na to już normalnie baza, lakier itp, można zmywać i malować od nowa i nic się nie dzieje, bo zmywacz nie rozpuści tego kleju, chyba, że czysty aceton ewentualnie

Wiadomo, że jak masz paznokieć złamany tak, że trzyma się na 2 mm to nie ma sensu kleić, ale jeśli jest pęknięty, to ta metoda działa U mnie na wskazującym nie dało rady, bo nadłamał się w takim miejscu, że nie miałam jak go podkleić od spodu, za to na środkowym łatka była nie do zdarcia.

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2013-09-28 o 09:40
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:40   #1350
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Pierwszy raz słyszę o klejeniu paznokci
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.