Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 19:38   #3361
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A jak w D odbierasz, to sprawdzają co jest w środku?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------



A kto by chciał
Przychodzi w wielkim pudle i... przekładają wszystko do torebki do tego dają jakieś szajsowate potwierdzenie, bo paragon przychodzi pocztą, jeśli płacisz przy odbiorze.

Właśnie nie wiem, kto by to chciał..
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:40   #3362
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja już myślałam, że wszyscy dostają zestawy Biotherm

A mogłabyś mi napisać jeszcze raz nazwę tego pudru? Nie chce mi się przeszukiwać całego wątku

Czyli mi się pofarciło z niespodzianką

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A jak w D odbierasz, to sprawdzają co jest w środku?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------



A kto by chciał

Nie sprawdzają, dostajesz pudełko zaklejone, tak jak od kuriera czy z paczkomatu A ja płaciłam kartą upominkową i może dlatego nie sprawdzali ?

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-05-13 o 19:41
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:42   #3363
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Przychodzi w wielkim pudle i... przekładają wszystko do torebki do tego dają jakieś szajsowate potwierdzenie, bo paragon przychodzi pocztą, jeśli płacisz przy odbiorze.

Właśnie nie wiem, kto by to chciał..
Ciekawe czy w ZT też tak jest...? Dziewczyny pisały, że dostawały paczkę do ręki bez niczego i wychodziły.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Czyli mi się pofarciło z niespodzianką




Nie sprawdzają, dostajesz pudełko zaklejone, tak jak od kuriera czy z paczkomatu
Czyli to zależy od perfumerii...

Co do prezentu niespodzianki - pisałam, że rewelacja i zazdroszczę. Zdziwiłam się, że nie byłaś zadowolona...?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:44   #3364
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ciekawe czy w ZT też tak jest...? Dziewczyny pisały, że dostawały paczkę do ręki bez niczego i wychodziły.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



Czyli to zależy od perfumerii...

Co do prezentu niespodzianki - pisałam, że rewelacja i zazdroszczę. Zdziwiłam się, że nie byłaś zadowolona...?
Nieee, no byłam zawsze mogłam dostać jakieś perfumy na folii albo pustą kosmetyczkę

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-05-13 o 19:50
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:48   #3365
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Czy jest szansa, że PP uzna reklamację okradzionej paczki?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:48   #3366
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Przychodzi w wielkim pudle i... przekładają wszystko do torebki do tego dają jakieś szajsowate potwierdzenie, bo paragon przychodzi pocztą, jeśli płacisz przy odbiorze.

Właśnie nie wiem, kto by to chciał..
U mnie paragon nabijała na kasie, w pudełku nic nie miałam
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:49   #3367
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Czy jest szansa, że PP uzna reklamację okradzionej paczki?
Możesz próbować - mi nie uznali
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 19:49   #3368
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

A mnie dziś w Niemieckim D. wkurzyli. Zamówienie złożone i czekam. Status zatrzymane widze to gnam do perfumerii. Mówią, że ok i zamówienie spóźnione, ale będzie. No to cierpliwie czekam. Dziś mail przychodzi, że zamówienie anulowano z przyczyn technichnych i kasę będą zwracać na kartach podarunkowych w ciagu miesiąca a ja za dwa tyg z Niemiec spadam, a poza tym ten zestaw to limitowanka. W końcu jakaś kumata babka ssię wzięła i powiedziała, że zamóienie jeszcze raz robi i jak kupon nie przyjdzie do czasu kiedy zamówienie do odbioru będzie to im telefonicznie wyrwie go a na przeprosiny dostałam miniaturę korsa amber coś tam, błyszczyk tegoż samego, żel do ciała 50ml, perfum próbeczkę lini tej co balsam i utrwalacz opalenizny w kremie lansaster 15ml.
I tak sobie myślę, że fajnie się zachowała a z grugiej strony normalnie nawet przy dużych zakupach tyle nie dostaje...

I wąchałam marca jacobsa biedronkę i się tak zastanawiam.... W sumie 28.05mam urodziny.......
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:52   #3369
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Możesz próbować - mi nie uznali
Opisałam sytuację, wysłałam zdjęcia... Teraz sobie pewnie poczekam, a PP odpisze, że mam się wypchać - super

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A mnie dziś w Niemieckim D. wkurzyli. Zamówienie złożone i czekam. Status zatrzymane widze to gnam do perfumerii. Mówią, że ok i zamówienie spóźnione, ale będzie. No to cierpliwie czekam. Dziś mail przychodzi, że zamówienie anulowano z przyczyn technichnych i kasę będą zwracać na kartach podarunkowych w ciagu miesiąca a ja za dwa tyg z Niemiec spadam, a poza tym ten zestaw to limitowanka. W końcu jakaś kumata babka ssię wzięła i powiedziała, że zamóienie jeszcze raz robi i jak kupon nie przyjdzie do czasu kiedy zamówienie do odbioru będzie to im telefonicznie wyrwie go a na przeprosiny dostałam miniaturę korsa amber coś tam, błyszczyk tegoż samego, żel do ciała 50ml, perfum próbeczkę lini tej co balsam i utrwalacz opalenizny w kremie lansaster 15ml.
I tak sobie myślę, że fajnie się zachowała a z grugiej strony normalnie nawet przy dużych zakupach tyle nie dostaje...

I wąchałam marca jacobsa biedronkę i się tak zastanawiam.... W sumie 28.05mam urodziny.......
Dobrze, że się znalazła taka ogarnięta babeczka

neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:53   #3370
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Opisałam sytuację, wysłałam zdjęcia... Teraz sobie pewnie poczekam, a PP odpisze, że mam się wypchać - super
A co przepadło?
żeby się jednak udało
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:57   #3371
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A co przepadło?
żeby się jednak udało
Zginęła mi szminka z wymiankowej paczki Widać, że złodziej zrobił dziurę w kopercie, a potem zakleił ją przezroczystą taśmą

Nie dziękuję na wszelki wypadek
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 20:28   #3372
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
U mnie paragon nabijała na kasie, w pudełku nic nie miałam
Mi przyszedł paragon do poprzedniego zamówienia pocztą, do tego jeszcze nie, ale powiedziała, że na pewno przyjdzie. Trochę się zdziwiłam, jak zaczęła to wszystko przekładać, ale ok. Powiedziała, że tak muszą. I jeszcze ten dezodorant, zapytała, czy ja to zamawiałam, a ja, że to chyba jest niespodzianka.. jak zobaczyła miniatury ze skin79, to pudełeczko z miniaturami, to się też zapytała, co to i czemu takie duże. Ogólnie była trochę bezczelno-nieuprzejma, bo w sumie to co ją obchodzi, co kupiłam? anakondy w czekoladzie jak kupię to też zapyta A CO TO?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 20:41   #3373
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mi przyszedł paragon do poprzedniego zamówienia pocztą, do tego jeszcze nie, ale powiedziała, że na pewno przyjdzie. Trochę się zdziwiłam, jak zaczęła to wszystko przekładać, ale ok. Powiedziała, że tak muszą. I jeszcze ten dezodorant, zapytała, czy ja to zamawiałam, a ja, że to chyba jest niespodzianka.. jak zobaczyła miniatury ze skin79, to pudełeczko z miniaturami, to się też zapytała, co to i czemu takie duże. Ogólnie była trochę bezczelno-nieuprzejma, bo w sumie to co ją obchodzi, co kupiłam? anakondy w czekoladzie jak kupię to też zapyta A CO TO?
Mogła sobie darować komentowanie zamówienia u mnieparagon nabiła na kasę, nie chciała dowodu, prawa jazdy, nic, pudełka nie otworzyła, nie wiem czy dlatego że płacone kartą czy może takie mają wytyczne? w sumie nie musi otwierać, ma na pudełku nr zamówienia, wejdzie w system i wie ile trzeba zapłacić, więc nie wiem dlaczego u Ciebie otworzyła
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 20:43   #3374
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mogła sobie darować komentowanie zamówienia u mnieparagon nabiła na kasę, nie chciała dowodu, prawa jazdy, nic, pudełka nie otworzyła, nie wiem czy dlatego że płacone kartą czy może takie mają wytyczne? w sumie nie musi otwierać, ma na pudełku nr zamówienia, wejdzie w system i wie ile trzeba zapłacić, więc nie wiem dlaczego u Ciebie otworzyła
To dobrze, że mi jednak nie weszło z opłatą w sklepie, tylko zmieniło się na domyślny sposób zapłaty, czyli przelew Może nie będą mi grzebać w zamówieniu.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 20:46   #3375
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

a jak to jest, na przelew jest 20 dni a ile potem na odebranie ze sklepu zamówienia? Nastepne 20 dni?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 20:48   #3376
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
a jak to jest, na przelew jest 20 dni a ile potem na odebranie ze sklepu zamówienia? Nastepne 20 dni?
Nie wiem - 20 dni to jest na odbiór że sklepu jak masz zapłacić na miejscu, ale ja wzięłam na przelew. Jak zapłacę i dostanę maila z info, to dam znać. Nie sądzę, żeby było aż tyle..?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 20:50   #3377
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie wiem - 20 dni to jest na odbiór że sklepu jak masz zapłacić na miejscu, ale ja wzięłam na przelew. Jak zapłacę i dostanę maila z info, to dam znać. Nie sądzę, żeby było aż tyle..?
no wlasnie ja tez, wydaje mi się ze to będzie krótszy okres, może tydzień? Oby nie 3 dni...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 20:51   #3378
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Nadrobiłam!

Paulincia, Never - gratuluję niespodzianek z D. Miniatury zawsze są fajne
Martusia, poszalałaś ze szpilencjami

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Porozdzielałam pudry pylące ciarastwo mam też pełną torbę kopert i będę wypisywać w weekend Uff
I powiem Wam, że Malinum jest piękna
Malinum, dawaj zdjęcie!!! Wszystkie chcemy popodziwiać

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna studiuje i koleguje się z moją koleżanką, która odpadła z mojego roku i teraz powtarza rok razem z tamtą. Ta koleżanka mi ją poleciła, a z fb chodziło mi o to, że ma swoją stronę. Tak w skrócie napisałam, że znalazłam ją na fb W ogóle ta dziewczyna piecze muffinki do dwóch kawiarni w Rzeszowie, w tym jedna jest w dużym centrum handlowym. Pytałam się czy wystawia jakieś zaświadczenie skoro sprzedaje do kawiarni i nie rozumiem tego, bo te kawiarnie nie chcą od niej żadnych papierów, zaświadczeń, no nic
Wiem, że to głupi pomysł i na pewno tak nie zrobię, bałabym się, bo znając moje szczęście ktoś by przesadził z alkoholem a na pewno złożyłby to na jedzenie. A poza tym marny ze mnie oszust, miałabym wyrzuty sumienia do końca życia, jedyne oszustwa jakie czynię, to te na TŻ-cie kiedy nie mówię mu co ile kosztuje
Szukałam w innych cukierniach takich muffinek, ale te, które są fajne to już mają terminy zajęte
A może mogłabyś kupić te muffinki z tych kawiarni, do których ona sprzedaje? Umówić się jakoś, że dostarczy więcej? Ludzie często tak robią
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 20:54   #3379
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To dobrze, że mi jednak nie weszło z opłatą w sklepie, tylko zmieniło się na domyślny sposób zapłaty, czyli przelew Może nie będą mi grzebać w zamówieniu.
Może to zależy od konsultantki, może od sposobu płatności?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 20:57   #3380
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Wydaje mi się, że jeszcze nie było Dla tych, co mają konto na fb i lubią zapach Miu Miu jest konkurs na stronie sephory na fb. Wiem, że ten zapach nie ma tutaj za dużo fanek, ale może jednak ktoś go lubi
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:00   #3381
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Witam się

Dziś nie pechowo Zamówiłam beglossy na -13 zł
Aaa.. i olej z pestek malin plus eko chemię do domu

Poukładałam wszystkie kosmetyki i wcianam popcorn, biorę się za nadrabianie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:07   #3382
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będzie historia z życia wzieta. Bylam wczoraj w S. Kupiłam dwie szminki, zapłaciłem, pani spakowała do torby, której mi nie dała, bo poszliśmy zrobić mi próbki. O tym, że zakupy zostały w sklepie, zorientowałam się o północy w domu. Pojechałam dzień jeszcze raz, odebrałam szminki i jeszcze zrobila mi analizę koloru skóry. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że są różowe tony, a ja zazwyczaj szukałam bardziej zoltych. Nałożyła mi na twarzy, jakiegoś clinique w kolorze petal. I teraz się zastanawiam, czy opłacić zamówienie w D z tym studio fixem NC15. Mehr chce, ale jak podkład będzie niedobry? W Częstochowie nigdzie nie ma MAC, więc koloru nie sprawdza. Chyba że... (W tym momencie zapaliła mi się żarówka na głową). Jak pójdę na tą ich analizę, to oni dobierają kolor z całej swojej bazy, tak? A w tej bazie jest przecież MAC... Wiem nudna jestem...
Ja poszłam na analizę i mi wyszukało same badziewne podkłady, których w dodatku w danym d nie mieli.. to było pod koniec zeszłego roku. A te rózowe tony to on zawsze widzi, jeśli przed chwilą miałaś zmyty kawałek makijażu, bo od tarcia takie urządzenia wykrywają zawsze najmniejsze ślady czerwonego ze względu na to jaki zakres promieniowania świetlnego odbierają
Wybacz, musiałam się wymądrzyć
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:08   #3383
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mi przyszedł paragon do poprzedniego zamówienia pocztą, do tego jeszcze nie, ale powiedziała, że na pewno przyjdzie. Trochę się zdziwiłam, jak zaczęła to wszystko przekładać, ale ok. Powiedziała, że tak muszą. I jeszcze ten dezodorant, zapytała, czy ja to zamawiałam, a ja, że to chyba jest niespodzianka.. jak zobaczyła miniatury ze skin79, to pudełeczko z miniaturami, to się też zapytała, co to i czemu takie duże. Ogólnie była trochę bezczelno-nieuprzejma, bo w sumie to co ją obchodzi, co kupiłam? anakondy w czekoladzie jak kupię to też zapyta A CO TO?
Porażka, co ją obchodzi co kupujesz
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:09   #3384
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zginęła mi szminka z wymiankowej paczki Widać, że złodziej zrobił dziurę w kopercie, a potem zakleił ją przezroczystą taśmą

Nie dziękuję na wszelki wypadek
Czyli list, a nie paczka?
Jak list polecony to PP poczuwa się do odpowiedzialności tylko w przypadku zaginięcia przesyłki
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:12   #3385
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mogła sobie darować komentowanie zamówienia u mnieparagon nabiła na kasę, nie chciała dowodu, prawa jazdy, nic, pudełka nie otworzyła, nie wiem czy dlatego że płacone kartą czy może takie mają wytyczne? w sumie nie musi otwierać, ma na pudełku nr zamówienia, wejdzie w system i wie ile trzeba zapłacić, więc nie wiem dlaczego u Ciebie otworzyła
Poczekam, aż wprowadzą na jakąś okazję, np walentynki lizaki w kształcie wiadomo jakim i kupię specjalnie, żeby zobaczyć reakcję

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Porażka, co ją obchodzi co kupujesz
Zwłaszcza, że ta NIESPODZIANKA to taki szajs, sama nie wiedziałam, co to jest.. a tu wyszło na to, że takie rzeczy zamawiam, a fe.. no kurde no
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:13   #3386
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Dostałam nowego lapa od małża i kuchennego robota full wypas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:13   #3387
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość

Zwłaszcza, że ta NIESPODZIANKA to taki szajs, sama nie wiedziałam, co to jest.. a tu wyszło na to, że takie rzeczy zamawiam, a fe.. no kurde no
sory nie mogę to Cie Douglas urzadzil
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:13   #3388
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Poczekam, aż wprowadzą na jakąś okazję, np walentynki lizaki w kształcie wiadomo jakim i kupię specjalnie, żeby zobaczyć reakcję

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Zwłaszcza, że ta NIESPODZIANKA to taki szajs, sama nie wiedziałam, co to jest.. a tu wyszło na to, że takie rzeczy zamawiam, a fe.. no kurde no
No, ta niespodzianka to trochę wygląda jak odświeżacz do kibla w burdelu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:14   #3389
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dostałam nowego lapa od małża i kuchennego robota full wypas
wow, co to za okazja?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:15   #3390
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja poszłam na analizę i mi wyszukało same badziewne podkłady, których w dodatku w danym d nie mieli.. to było pod koniec zeszłego roku. A te rózowe tony to on zawsze widzi, jeśli przed chwilą miałaś zmyty kawałek makijażu, bo od tarcia takie urządzenia wykrywają zawsze najmniejsze ślady czerwonego ze względu na to jaki zakres promieniowania świetlnego odbierają
Wybacz, musiałam się wymądrzyć
A się wymądrzaj Ważne, że wreszcie znalazłam podkład, który przez cały dzień wyglądał dobrze
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 17:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.