drugie podejście - turkus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 20:54   #1
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966

drugie podejście - turkus


Wzięłam do serca komentarze do poprzedniego makijażu, poćwiczyłam kreski i skorygowałam brwi - mam nadzieję, że lepiej Niestety, aparat nadal nie chce współpracować, albo po prostu nie da się z niego nic więcej wycisnąć Może jednak teraz będzie trochę więcej widać.

Dwie wersje turkusowego makijażu - drugi celowo miał być przerysowany, bo sie zapatrzyłam na jakiś teledysk z lat 80. i miałam ochotę trochę poeksperymentować Poza tym przyznam, że trochę znudziła mi się konwencja mocne oczy+blade usta i chętnie ja przełamuję

Użyłam:
- zestawu cieni Bourjois Petit Giude de Style (blady turkus + grafit) oraz mocnego turkusu Inglota,
- linera Maybelline,
- tuszu MF Masterpiece,
- podkładu Maybelline Affinitone,
- pudru IsaDora Velvet Touch,
- Dermacolu,
- w mocniejszej wersji - brązera YR,
- dwóch błyszczyków - w delikatniejszej wersji bladoróżowego Gosh, w mocniejszej czerwonego Full Volume Rimmel.

Wiem, że nadal dużo nadaje się do poprawki, ale proszę o konstruktywną krytykę, bym wiedziała, co mogę zrobić lepiej

Edytowane przez stargazer
Czas edycji: 2009-07-21 o 23:43
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:39   #2
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: drugie podejście - turkus

Pierwszy jest ok,kreseczki w porzadku zas drugi nie podoba mi sie.wiem ze mial byc przerysowany ale nie przemawiaja do mnie te czerwone usta i cien ktory jest za bardzo wysuniety na boki i wydaje sie byc niestarrannie nalozony.Kolory nie wspolgraja ze soba...moglas dac ciemny roz zamiast czerwieni???
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:44   #3
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: drugie podejście - turkus

hmmm brwi sa teraz swietne! druga porpozycja nie podoba mi sie tak za duzo nie ma na czym oka zawiesic, za dozu sie dzieje;D
pierwsza ladna ale co sie rzuca mi w oczy to cienie cienie za bardzo na boki wyciagniete powinnas raczej je do gory ciagnac niz na boki
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:44   #4
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: drugie podejście - turkus

Jak dla mnie to ten turkus ciut ciezki wyszedlmoze moglas go polaczyc z jasniejszym cieniemi troche za bardzo wyciagniety na boki.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:46   #5
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: drugie podejście - turkus

Chyba zbyt dosłownie skopiowałam z tego teledysku, trzeba było się zainspirować, a nie bezkrytycznie ściągać - to a propos połączneia turkusu z mocną czerwienią ust.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:25   #6
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: drugie podejście - turkus

wybacz ale ten drugi mi remizą podjeżdza :P ten kolor cienia taki .. ale fakt jesli lata 80 to fakt taka moda byla i teraz mi sie to troche dziwne wydaje

pierwszy śliicny
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:29   #7
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: drugie podejście - turkus

Nie podoba mi sie wogole, niestety. Te usta i te oczy podjezdzaja pod Rosje.... Ale ladny ksztalt maja Twoje brwi
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 22:42   #8
joannamalgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 59
Dot.: drugie podejście - turkus

brwi są rzeczywiście świetne!
sam makijaż... mało kobiecy. taki wamp się robi z kobiety.
w pierwszym dałabym mniej kredki, bardziej pocieniowałabym, w tym momencie to wygląda jak nałożony jeden cień. i trochę rozjaśniłabym pod brwiami obszar (jeśli jest rozświetlony, to przepraszam... te zdjęcia są mało dokładne ). gdyby poprawić to makijaż bardzo ładny, delikatnie zaznaczone usta.
w drugim przypadku jest zbyt jaskrawo.. leciutko złagodzić ten kolor na oczach. usta bym wybrała takie, jakie są w pierwszej wersji - łagodne. jeżeli już upierasz się przy takim kolorze, to zrezygnuj z błyszczyka. lepiej wyglądała by matowa szminka, bo w Twoim wypadku błyszczyk sprawia, że dolna warga wydaje się być nieproporcjonalna. jakoś dziwnie to wygląda.

gdybym miała wybierać, to wybrałabym pierwszy makijaż
joannamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 08:13   #9
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: drugie podejście - turkus

Dziękuję tym z Was, które wyraziły konstruktywną krytykę czyli magsch, gamegirl, MONIKA1850, joannamalgorzata. Natomiast będących szczytem taktu wypowiedzi o Rosji i remizie nie skomentuję. Z ich powodu rezygnuję z zamieszczana dalszych makijazy na MM i ograniczę się jedynie do komentowania, tak jak do tej pory, o ile oczywiście pozwolicie. Najchętniej usunęłabym część zdjęć, ale wiem, że to nieregulaminowe.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:37   #10
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: drugie podejście - turkus

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Dziękuję tym z Was, które wyraziły konstruktywną krytykę czyli magsch, gamegirl, MONIKA1850, joannamalgorzata. Natomiast będących szczytem taktu wypowiedzi o Rosji i remizie nie skomentuję. Z ich powodu rezygnuję z zamieszczana dalszych makijazy na MM i ograniczę się jedynie do komentowania, tak jak do tej pory, o ile oczywiście pozwolicie. Najchętniej usunęłabym część zdjęć, ale wiem, że to nieregulaminowe.
Ależ nie denerwuj się tak, bo nie warto.Dziewczyny wyraziły swoje zdanie, napisały, z czym im sie kojarzy, ale nie podejrzewam, żeby miały coś złego na myśli. Raczej chciały ci zaznaczyć, czego robić np. nie powinnaś. Ja tez za jeden makijaż zostałam nazwana babą z Rosji, panią z warzywniaka i dziewuchą spod remizy. Ale wiem, że nikt nie chciał mnie specjalnie obrazić, tylko pokazać, jak to widzi ktoś z boku. Dlatego warto dalej się starać i próbować, a nie wyłączać z MM. Masz piękne oczy, ciężkie powieki w stylu lat 20. Fryzura to jeszcze podkreśla. Ja uważam, że zamiast się obrażać, warto próbować i cieszyć się z coraz lepszych opiniiŻyczę powodzenia i ja będę czekać na dalsze makijaże.
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:49   #11
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: drugie podejście - turkus

nie przejmuj się takimi tekstami, mi tez sie kiedyś dostało tak ze byłam wściekła i było mi przykro wracając do makijażu, pierwzy ok, bardzo ładnie ci w turkusie, kreseczka trochę nie równa ale to nieźle trzeba sie namęczyć zeby ładna wyszła( ja np linerem nie umiem)usta delikatne pasują. Drugi make up niestety troszkę chaotyczny, usta nie pasują a cienie za bardzo wyciągnięte na boki i w górę nie przejmuj sie i prubuj dalej
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 11:32   #12
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: drugie podejście - turkus

Mi się ten makijaż bardzo podoba w obydwu wersjach. Lubię takie odważne propozycje, nareszcie coś innego na MM. Uważam, że ten odcień niebieskiego bardzo Ci pasuje, kreseczki coraz lepsze. Spodobało mi się to zdjęcie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7000948
A ten przerysowany jest bardzo intrygujący, dodałabym jeszcze dłuższą kreseczkę na górnej powiece i było by na maxa w stylu lat 80.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:22   #13
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: drugie podejście - turkus

Stargazer nie mialam na celu Cie obrazic. Jesli to uczynilam to najmocniej Cie przepraszam, poprostu ten makijaz skojarzyl mi sie z rosjankami, zawsze mocne, niebieskie oczy i czerwone usta... ( takie znam ) To byla moja opinia, ktora nie zawsze jest taka ktora bysmy oczekiwaly... nie zawsze pozytywna. Przepraszam raz jeszcze.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:31   #14
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: drugie podejście - turkus

1 b.ładny,a 2 oczy ciekawe efekt wyszedł taki jak miał wyjsc przerysowany a co do róznych opinii trzeba sie przyzwyczaic wiem co mowie pozdr.
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:20   #15
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: drugie podejście - turkus

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Ależ nie denerwuj się tak, bo nie warto.Dziewczyny wyraziły swoje zdanie, napisały, z czym im sie kojarzy, ale nie podejrzewam, żeby miały coś złego na myśli. Raczej chciały ci zaznaczyć, czego robić np. nie powinnaś. Ja tez za jeden makijaż zostałam nazwana babą z Rosji, panią z warzywniaka i dziewuchą spod remizy. Ale wiem, że nikt nie chciał mnie specjalnie obrazić, tylko pokazać, jak to widzi ktoś z boku. Dlatego warto dalej się starać i próbować, a nie wyłączać z MM. Masz piękne oczy, ciężkie powieki w stylu lat 20. Fryzura to jeszcze podkreśla. Ja uważam, że zamiast się obrażać, warto próbować i cieszyć się z coraz lepszych opiniiŻyczę powodzenia i ja będę czekać na dalsze makijaże.
Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
nie przejmuj się takimi tekstami, mi tez sie kiedyś dostało tak ze byłam wściekła i było mi przykro wracając do makijażu, pierwzy ok, bardzo ładnie ci w turkusie, kreseczka trochę nie równa ale to nieźle trzeba sie namęczyć zeby ładna wyszła( ja np linerem nie umiem)usta delikatne pasują. Drugi make up niestety troszkę chaotyczny, usta nie pasują a cienie za bardzo wyciągnięte na boki i w górę nie przejmuj sie i prubuj dalej
Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Mi się ten makijaż bardzo podoba w obydwu wersjach. Lubię takie odważne propozycje, nareszcie coś innego na MM. Uważam, że ten odcień niebieskiego bardzo Ci pasuje, kreseczki coraz lepsze. Spodobało mi się to zdjęcie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7000948
A ten przerysowany jest bardzo intrygujący, dodałabym jeszcze dłuższą kreseczkę na górnej powiece i było by na maxa w stylu lat 80.
Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Stargazer nie mialam na celu Cie obrazic. Jesli to uczynilam to najmocniej Cie przepraszam, poprostu ten makijaz skojarzyl mi sie z rosjankami, zawsze mocne, niebieskie oczy i czerwone usta... ( takie znam ) To byla moja opinia, ktora nie zawsze jest taka ktora bysmy oczekiwaly... nie zawsze pozytywna. Przepraszam raz jeszcze.
Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
1 b.ładny,a 2 oczy ciekawe efekt wyszedł taki jak miał wyjsc przerysowany a co do róznych opinii trzeba sie przyzwyczaic wiem co mowie pozdr.
Dziękuję za opinie Śnieżynka, nie ma sprawy Po prostu chyba się trochę nie zrozumiałyśmy z niektórymi komentatorkami, a ja za mało precyzyjnie napisałam, o co mi chodziło Pierwszy makijaż był "na powaznie", taki do wyjścia na ulicę. Natomiast drugi absolutnie nie maił być subtelny i z klasą - własnie chciałam wprowadzić pewien zgrzyt, żeby było mocno, ale chyba potraktowałam temat "lata 80." zbtyt dosłownie. Może gdybym na początku użyła słowa "stylizacja", odbiór byłby inny Teraz sama widzę, że granica między makijażem mocnym a przesadzonym jest czasem trudna do uchwycenia i co jednemu się spodoba, przez drugiego zostanie uznane za kicz.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:36   #16
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: drugie podejście - turkus

Pierwszy bardzo ładny, drugi jako wspomnienie lat 80tych też fajny. I nie rezygnuj z zamieszczania zdjęc kolejnych makijaży, prosze
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:38   #17
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: drugie podejście - turkus

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
hmmm brwi sa teraz swietne! druga porpozycja nie podoba mi sie tak za duzo nie ma na czym oka zawiesic, za dozu sie dzieje;D
pierwsza ladna ale co sie rzuca mi w oczy to cienie cienie za bardzo na boki wyciagniete powinnas raczej je do gory ciagnac niz na boki
popieram
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:41   #18
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: drugie podejście - turkus

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
nie przejmuj się takimi tekstami, mi tez sie kiedyś dostało tak ze byłam wściekła i było mi przykro wracając do makijażu, pierwzy ok, bardzo ładnie ci w turkusie, kreseczka trochę nie równa ale to nieźle trzeba sie namęczyć zeby ładna wyszła( ja np linerem nie umiem)usta delikatne pasują. Drugi make up niestety troszkę chaotyczny, usta nie pasują a cienie za bardzo wyciągnięte na boki i w górę nie przejmuj sie i prubuj dalej

Zgadzam się z Glizdka

Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy Twoją buzię na MM
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:48   #19
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: drugie podejście - turkus

Chyba juz wszystko zostalo napisane

Również jestem za pierwszym, po prostu wyznaję zasadę "blade usta mocne oczy i na odwrót". Rozumiem,ze 2 makijaz to inspiracja teledysku.Ok. Jesli jednak mial być to makijaż wyjściowy to zupelnie do mnie nie przemawia, jest chyba zbyt mocno agresywny.. Ostatnio sie dowiedzialam,ze cien na oczach to dla faceta megatapeta;/ ( az mi sie odechcialo malować i od tego czasu uczę się ograniczać ale mi nie wychodzi)

Pozdrawiam.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.