Kuleczki vollare - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 16:13   #511
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez chelbia
czy mozesz zamiescic zdjecia tej serii exlusive albo nakierowac mnie na ktorys z twoich makijazy wykonanych tymi cieniami?

poza tym, pod zachwytami nad linerem sie podpisuje! wreszcie wychodza mi kreski i to jakie trwałe!
kurcze jest watek na MM w ktorym wychwalam te cienie i sa ich fotki na bank uzylam wlasnie tej oliwki w "kiedy krewetki i oliwki ida na randke" czy jakos tak a te cienie to takie z tloczonymi napisami Vollare o w niesmialej propozycji w moich zbiorach ktore wklejalam calkiem niedawno sa na fotce obok siebie 3 znajdziesz bez problemu
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 12:13   #512
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Kuleczki vollare

widziałam ostatnio za 2zł. pudry brązujaco-rozświetlające z brokatem firmy Vollare. Jak myślicie ? warto kupić ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 13:21   #513
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Kuleczki vollare

Myślę, że za 2zł to warto wypróbować
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 16:58   #514
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kuleczki vollare

Moja vollarowa mania trwa Wczoraj znalazlam (i od razu kupilam) nowe cienie sypkie margaret cosmetics. Cienie sa w takich zakrecanych pojemniczkach w podobie cieni sypkich bell, maja delikatne pastelowe kolory i nie sa tak blyszczace jak te w sloiczkach vollare. Poki co uzylam ich tylko na probe wiec nie ocenie trwalosci. Nakladaja sie dobrze ale pacynka do cieni, przy pedzelku powstaja grudki. Mam kolorek rozowy - bardzo jasny, pudrowy i filolecik. Rozprowadzone na dloni niewiele sie roznia bo sa bardzo jasniutkie. Jak wyprobuje na oczkach to jeszcze napisze wiecej. A i cena to.....3 zl
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 17:31   #515
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez pearlania
Moja vollarowa mania trwa Wczoraj znalazlam (i od razu kupilam) nowe cienie sypkie margaret cosmetics. Cienie sa w takich zakrecanych pojemniczkach w podobie cieni sypkich bell, maja delikatne pastelowe kolory i nie sa tak blyszczace jak te w sloiczkach vollare. Poki co uzylam ich tylko na probe wiec nie ocenie trwalosci. Nakladaja sie dobrze ale pacynka do cieni, przy pedzelku powstaja grudki. Mam kolorek rozowy - bardzo jasny, pudrowy i filolecik. Rozprowadzone na dloni niewiele sie roznia bo sa bardzo jasniutkie. Jak wyprobuje na oczkach to jeszcze napisze wiecej. A i cena to.....3 zl
wklej zdjecia
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 18:13   #516
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez smileofangel
wklej zdjecia

Wklailabym chetnie ale niestety cyfrowki brak Wypackalam oczka tymi cieniani. Mile, jasniutkie, pudrowe. Chyba skusze sie jeszcze na jakies kolorki
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 07:45   #517
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez bejbii
Myślę, że za 2zł to warto wypróbować
no to spróbuję

widziałam jeszcze róże dwukolorowe super są i w takich kolorkach jakie lubię czyt. ceglastych
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 17:09   #518
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kuleczki vollare

A ja znalałam te róże Vollare (dla Krakowianek: na stoisku w Carrefourze Zakopianka). I co mnie uderzyło: strasznie ich malutko dosłownie po 5 maleńkich kulek w każdym pojemniku... I to za 8zł Niech mi nikt nie mówi, że te kosmetyki są tanie...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 17:23   #519
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez margitta
A ja znalałam te róże Vollare (dla Krakowianek: na stoisku w Carrefourze Zakopianka). I co mnie uderzyło: strasznie ich malutko dosłownie po 5 maleńkich kulek w każdym pojemniku... I to za 8zł Niech mi nikt nie mówi, że te kosmetyki są tanie...
No to trafiłaś wybitnie drogo - choć i ja nie kupiłam najtaniej, bo za 6,50 - co do ilości - moje mają tyle ile na zdjęciach Ryby82
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 17:26   #520
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez alraune
No to trafiłaś wybitnie drogo - choć i ja nie kupiłam najtaniej, bo za 6,50 - co do ilości - moje mają tyle ile na zdjęciach Ryby82
no to chyba mam pecha... wydaje mi się, że było ich mniej niż na zdjęciach.. mam nadzieję, że nie wyciągają ich

Jutro lece do sklepu "wszystko po 4zł" Podobno tam są
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 18:19   #521
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kuleczki vollare

zrobiłam dzisiaj zdjęcie moich kuleczek i cienia, żeby tu wkleić i oczywiście wykasowałam je z kompa ale jak tylko będzie mi się chciało, zrobię je znowu
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 18:23   #522
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez margitta
no to chyba mam pecha... wydaje mi się, że było ich mniej niż na zdjęciach.. mam nadzieję, że nie wyciągają ich

Jutro lece do sklepu "wszystko po 4zł" Podobno tam są
Ja się naliczyłam kilunastu kulek,ale dwie są pod kanapą Tak to jest jak się człowiek za szybko maluje
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 00:39   #523
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
a ja chce tylko ostrzec przed podróbkami kulek Vollare, bo takie tez istnieją... (co za czasy...)

kupiłam jakiś czas temu kulki brązujące, 7g, kolor taki średni brąz, testerów nie było, i po otwarciu się okazało, że to nic więcej tylko brązowy kamień i kompletnie żadnego efektu... Napis z tyłu: Vollare Cairo Pearl - róż w kulkach.
Zreszta wygląda tak, jak te z Allegro...
A ja właśnie sobie uświadomiłam, że kupiłam kulki, przed którymi ostrzegałaś, ale muszę przyznać, że z moich jestem zadowolona Błyszczą pięknie, kolor dają aż za mocny (muszę się wprawić, bo wybrałam ciemny brąz) i są raczej miękkie niż twarde. Od Twoich różnią się jedynie tym, że moje na górnym wieczku mają napis Vollare, a Twoje nie. A kupiłam je w przejściu podziemnym na dworcu PKP w Kielcach za 4,5zł i jeszcze jakieś 2 mini-pseudo-pędzelki do nich dostałam Było chyba z 5 kolorów, 2 bardziej satynowe, pozostałe super-błyszczące, były cienie sypkie Vollare i różne inne bazarkowe błyskotki Jak mnie nie wysyfi przy regularnym używaniu tego cuda, to za tydzień powinnam sobie dokupić jeszcze jedne - tym razem brzoskwiniowe lub beżowe
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 07:25   #524
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: kuleczki vollare

Ja z vollare mam tylko te kuleczki, małe opakowanie za 4 złote kupiłam i mam zdecydowanie więcej niż 5 kuleczek.
Kuszą inne ich kosmetyki ale,,,w sumie jak widze te cienie to jakoś zawsze myslę że nie warto, że wolę dołożyć i kupić oś lepszego
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 07:30   #525
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: kuleczki vollare

ja mam na razie tylko cienie i kupię chyba dziś ten dwukolorowy róż w kompakcie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 11:26   #526
chelbia
Raczkowanie
 
Avatar chelbia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lesser Poland
Wiadomości: 296
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja się naliczyłam kilunastu kulek,ale dwie są pod kanapą Tak to jest jak się człowiek za szybko maluje

mi raz dwie wskoczyły do zlewu, ale jedną złapałam, druga niestety utonęła w otchłaniach... prosiłam męża, by mi rozkręcił syfon i wyłowił, ale popatrzył na mnie jak na wariatkę
__________________

chelbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 12:52   #527
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kuleczki vollare

dostalam dzisiaj sypkie cienie tej firmy i jestem zachwycona nie sądzilam ze mozna kupic za taką cene cos tak fajnego
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 14:40   #528
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Kuleczki vollare

Dzisiaj kupiłam róż w kulkach cantare. Jeszcze nie tesatowałam, ale wygląda fajnie. Beżowo- złoty kolorek. Kosztował 6 zł. Do tego jeszcze cienie- 4 sztuki w pudełku. Odcienie różu i szarości. Za 4 zł Żałuję, ze nie wzięłam jeszcze sypkich, bo też były. Ale chyba jutro się po nie przejde
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 15:18   #529
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Kuleczki vollare

Dzisiaj wyczaiłam, że w saloniku prasowym, gdzie kupiłam eyeliner i kulki, są tez te sławetne sypkie. Za 5zł...I tak się zastanawiam, czy to normalna cena raczej, bo niektóre z Was tutaj o 3 chyba mówiły nawet...
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 15:28   #530
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez chelbia

mi raz dwie wskoczyły do zlewu, ale jedną złapałam, druga niestety utonęła w otchłaniach... prosiłam męża, by mi rozkręcił syfon i wyłowił, ale popatrzył na mnie jak na wariatkę

Ja też bym Ci nie odkręciła Wartość jednej kuleczki jest tak mała,że się nie opłaca rozkręcać
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 16:21   #531
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Anijka
Dzisiaj wyczaiłam, że w saloniku prasowym, gdzie kupiłam eyeliner i kulki, są tez te sławetne sypkie. Za 5zł...I tak się zastanawiam, czy to normalna cena raczej, bo niektóre z Was tutaj o 3 chyba mówiły nawet...
jak widać, rozpiętość cen kosmetyków vollare jest ogormna jeśli tylko będzie Ci się chciało szukać, pewnie uda Ci się spotkać te cienie taniej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 18:32   #532
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Anijka
Dzisiaj wyczaiłam, że w saloniku prasowym, gdzie kupiłam eyeliner i kulki, są tez te sławetne sypkie. Za 5zł...I tak się zastanawiam, czy to normalna cena raczej, bo niektóre z Was tutaj o 3 chyba mówiły nawet...
Moje sypkie 3zł kosztowały
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 18:48   #533
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Moje sypkie 3zł kosztowały
U mnie za 5 zł,ale mi ktoś wykupił. Jestem ciekawa kto U mnie w mieście tylko 4 Wizażanki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 23:01   #534
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

Ja - moje vollaremaniaczki - spotkalam az 3 odcienie cieni vollare exlusive (z wytloczonym napisem) juz gotowa bylam brac wszystkie, ale okazalo sie, ze tylko jedne z nich opalizowaly na inny kolor (brzoskwinia na roz), a w takim mi blado, byly jeszcze niebieskie ciemne oraz fiolety, ale zadne z nich nie opalizowaly, Jestem zdzwiona bo mam jedne z tej serii - braz na oliwke i smile pisala, ze ma jakies 3 - wszystkie opalizuja na inny kolor a tu takie cos.

AAA i widzialam wersje holographic, ale nie wiem czy fajne z tej serii, wiec nei zaryzykowalam. Cena - 3,5zl

Ale dwa dni minely i ciagle o nich mysle, wiec chyba tam wroce w najblizszym czasie i kupie. Najwyzej strace.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 00:47   #535
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Kuleczki vollare

Dostałam kulki kilka dni temu, hmm... jutro coś o nich napiszę
Fajnie na oczach ten róż wygląda
Wzięłam własnie jedną kulkę i się nią maźnęłam
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 06:14   #536
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez ryba82
Ja - moje vollaremaniaczki - spotkalam az 3 odcienie cieni vollare exlusive (z wytloczonym napisem) juz gotowa bylam brac wszystkie, ale okazalo sie, ze tylko jedne z nich opalizowaly na inny kolor (brzoskwinia na roz), a w takim mi blado, byly jeszcze niebieskie ciemne oraz fiolety, ale zadne z nich nie opalizowaly, Jestem zdzwiona bo mam jedne z tej serii - braz na oliwke i smile pisala, ze ma jakies 3 - wszystkie opalizuja na inny kolor a tu takie cos.

AAA i widzialam wersje holographic, ale nie wiem czy fajne z tej serii, wiec nei zaryzykowalam. Cena - 3,5zl

Ale dwa dni minely i ciagle o nich mysle, wiec chyba tam wroce w najblizszym czasie i kupie. Najwyzej strace.
nom u mnie biel w roz fiolet w czern a wlasnie oliwka w zloto czy cos takiego blizej tego cienia nie potrafie okreslic
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 18:00   #537
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Kuleczki vollare

A czy ktoś zamieszczał fotki sypkich cieni Vollare? Bo nie mogę znaleźć
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 23:44   #538
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez lir391
A czy ktoś zamieszczał fotki sypkich cieni Vollare? Bo nie mogę znaleźć
owszem były takie zdjęcia . musisz dokonać takiego czynu jak przejrzenie wszystkich [jak do tej pory] 18 stron postów tego wątku mi to zajęło 2,5 h
powodzenia!
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 07:17   #539
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez ryba82
Ja - moje vollaremaniaczki - spotkalam az 3 odcienie cieni vollare exlusive (z wytloczonym napisem) juz gotowa bylam brac wszystkie, ale okazalo sie, ze tylko jedne z nich opalizowaly na inny kolor (brzoskwinia na roz), a w takim mi blado, byly jeszcze niebieskie ciemne oraz fiolety, ale zadne z nich nie opalizowaly, Jestem zdzwiona bo mam jedne z tej serii - braz na oliwke i smile pisala, ze ma jakies 3 - wszystkie opalizuja na inny kolor a tu takie cos.

AAA i widzialam wersje holographic, ale nie wiem czy fajne z tej serii, wiec nei zaryzykowalam. Cena - 3,5zl

Ale dwa dni minely i ciagle o nich mysle, wiec chyba tam wroce w najblizszym czasie i kupie. Najwyzej strace.

Ja mam na pewno ze dwa cienie Vollare holographic ale one raczej z efektem holograficznym nie mają nic wspólnego. Jeden mam zielony soczysty i takiż też jest na powiece- dość błyszczący - kolor jest jednolity nie mieni się na inne, natomiast drugi mam brązowy taki czekoladowy perłowy - znaczy się on tak wygląda w pudełeczku, na powiece robi się śliwkowy- niezbyt błyszczący, taki bardziej satynowy - stonowany. Cienie są mięciutkie i dobrze się nakłądają. Nie wiem od czego to zależy,każdy ten cień jest właściwie inny, mimo tej samej nazwy.

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2006-07-05 o 14:11
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 11:34   #540
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kuleczki vollare

Kupiłam wczoraj różowe kulki. Jasny, chłodny róż, bardzo błyszczący- no cudo, nie mogę się doczekać zimy, bo będą bosko wyglądać na białej skórze Tak więc na razie będą leżakować. Planuję zakup złocisto- beżowych, niestety w sklepie osiedlowym są same bardzo ciemne i muszę udać się do centrum. U mnie na osiedlu kulki kosztują 4.70, na targu w centrum- 5.50. Zdzierstwo
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.