Solarium & Zdrowa cera - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-12, 19:25   #361
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez chmurka80
czytam tak sobie ten wątek i wydaje mi sie ze niektóre filtromaniaczki( nie mam nic do nich bo sama mam zamiar zacząć używać filtrów ale wiedza na ich temat jest zerowa dlatego przymierzam sie z wdepnięciem na biochemie i troche poczytać o tym wszystkim ) traktuja dziewczyny chodzące na solarium z góry ,ja też byłam niedawno( jakieś 2 tyg. temu) na solarium pierwszy raz w życiu a w tą niedziele jest mój ostatni seans , nastepnym razem pójde dopiero za rok znowu przed wakacjami bo lubie skore troszeczke opaloną. Oczywiście mam świadomość ze jest to szkodliwe dla skóry chodzi mi o starzenie (czytałam zresztą gdzieś ze gdyby nie promieniowanie słoneczne to człowiek miałby pierwsze zmarszczki ok 50 roku życia ale nie wiem czy to prawda i czy nie zawyżyłam troche tego wieku ) Najważniejsze jest chyba to by zdawać sobie sprawe z możliwości swojej skory ze stopnia jej wrażliwości i to ze jakaś moja koleżanka opala sie już 10 lat i nic jej nie jest to nie znaczy ze mi też nie bedzie bo każda skóra jest inna i na odwrót, to ze czyjaś skora po 10 latach opalania na solarium wygląda jak suszona śliwka to nie znaczy ze moja tak bedzie (bo być mozę moja taka bedzie dopiero po 11 latach ,zartowałam ) Myśle ze na najlepszym lekarstwem jest umiar bo dziewczyn które siedzą na solarium 3 razy w tygodni przez cały rok i wyglądających jak spalone żywcem nie zrozumię nigdy . jak ktoś coś nie zrozumiał z mojej wypowiedzi to sie nie dziwie zasypiam nad klawiaturą i mogłam coś pokrecić (prosze o wyrozumienie ) a czeka mnie jeszcze bieganie na bieżni
możesz mi powiedzieć jak zbadać możliwości skóry?????????????
ja zawsze się trudno opalałam, przed latem chodziłam na solarium, by się "przyzwyczaić"(dwa-trzy seanse po 5 minut)że, zgodnie z obowiązującymi przekonaniami, dbałam by nie przesadzić ze słońcem, a i tak mam przebarwienia, bo niestety nie wiedziałam, że kremów z filtrem należy używać cały rok
jestem już po 30, a ciągle poznaję "możliwości" skóry i myślę, że dobry samoopalacz i puder brązujący do twarzy to najlepsze rozwiązanie
wkurza mnie za to jak ktoś mówi na nieopalonych "TRUPY", NIE żYCZę SOBIE, bo to nie jest w porządku, pogadamy o waszym starzeniu skóry po kilku latach nawet po oszczędnym opalaniu bez filtrów i po urodzeniu dzieci, takie przechwalanie się że dają mi mniej lat, a wcale o siebie nie dbam, jest bez sensu, oznacza tylko, że jak się postarzejesz będziesz wyglądała jak pomarszczone dziecko (nie mogłam się powstrzymać od drobnej złośliwości )
pozdrawienia od statecznej kobiety
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 21:05   #362
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Kiedys gdy bylam w solarium zauwazylam ze tak pachnie proznoscia - to byla jedna z moich niedoszlych wizyt tam.

Kocham slonce, uwielbiam sie opalac , w kazde lato jestem brazowa ( opalenizna sloneczna jest nie do porownania z ta z solarium) ...
Natomiast w zime , jesien jestem blada i tylko raz podkusilo mnie zeby isc na solarium ...
Solarium staje sie tak oklepane , nudne - nie wiem co tyle dziewczyn w nim widzi ...

Wiem ze pare lat odczuje skutki opalania na wlasnej skorze , ale ze slonca nigdy nie zrezygnuje, tak jak nigdy nie zdecyduje sie sie na pomaracznowa opalenizne z solarium
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 21:26   #363
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
Kiedys gdy bylam w solarium zauwazylam ze tak pachnie proznoscia - to byla jedna z moich niedoszlych wizyt tam.

Kocham slonce, uwielbiam sie opalac , w kazde lato jestem brazowa ( opalenizna sloneczna jest nie do porownania z ta z solarium) ...
Natomiast w zime , jesien jestem blada i tylko raz podkusilo mnie zeby isc na solarium ...
Solarium staje sie tak oklepane , nudne - nie wiem co tyle dziewczyn w nim widzi ...

Wiem ze pare lat odczuje skutki opalania na wlasnej skorze , ale ze slonca nigdy nie zrezygnuje, tak jak nigdy nie zdecyduje sie sie na pomaracznowa opalenizne z solarium
nie ma przeszkód, aby być brązową z filtrem
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 22:25   #364
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez sylwiani
możesz mi powiedzieć jak zbadać możliwości skóry?????????????
ja zawsze się trudno opalałam, przed latem chodziłam na solarium, by się "przyzwyczaić"(dwa-trzy seanse po 5 minut)że, zgodnie z obowiązującymi przekonaniami, dbałam by nie przesadzić ze słońcem, a i tak mam przebarwienia, bo niestety nie wiedziałam, że kremów z filtrem należy używać cały rok
jestem już po 30, a ciągle poznaję "możliwości" skóry i myślę, że dobry samoopalacz i puder brązujący do twarzy to najlepsze rozwiązanie
wkurza mnie za to jak ktoś mówi na nieopalonych "TRUPY", NIE żYCZę SOBIE, bo to nie jest w porządku, pogadamy o waszym starzeniu skóry po kilku latach nawet po oszczędnym opalaniu bez filtrów i po urodzeniu dzieci, takie przechwalanie się że dają mi mniej lat, a wcale o siebie nie dbam, jest bez sensu, oznacza tylko, że jak się postarzejesz będziesz wyglądała jak pomarszczone dziecko (nie mogłam się powstrzymać od drobnej złośliwości )
pozdrawienia od statecznej kobiety
jak już wczesniej napisałam byłam troche zaspana wiec może moje wypociny niezbyt wyraznie przekazały to co miałam na myśli a chodziło mi (możliwości skóry chyba nie użyłam dobrego słowa ) oto ze każdy ma inna skore i jedni starzeja sie szybciej inni wolniej ja np. mam suchą i niezbyt jedrną wiec jakbym tak sobie chodziła przez cały rok to nieciekawie bym wyglądała, natomiast moja znajoma ma bardzo jędrną skore i chociaż chodzi systematycznie na solarke ma mniej zmarszczek ode mnie . Swoją przygode z solarium zakonczylam pare dni temu po 5 wizytach i chyba mi to wystarczy a dzisiaj zaaplikowałam sobie samoopalacz ( jestem taka śpiąca ze klawiatury nie widze ) Jak ktoś dalej mnie żle zrozumiał to...ja tylko powiem ze kiepska w wypracowaniach byłam i dlatego tu tez ledwo klece zdania aha ja do nikogo nie mówiłam "trupy". Dobrej nocki życze
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 22:46   #365
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez chmurka80
jak już wczesniej napisałam byłam troche zaspana wiec może moje wypociny niezbyt wyraznie przekazały to co miałam na myśli a chodziło mi (możliwości skóry chyba nie użyłam dobrego słowa ) oto ze każdy ma inna skore i jedni starzeja sie szybciej inni wolniej ja np. mam suchą i niezbyt jedrną wiec jakbym tak sobie chodziła przez cały rok to nieciekawie bym wyglądała, natomiast moja znajoma ma bardzo jędrną skore i chociaż chodzi systematycznie na solarke ma mniej zmarszczek ode mnie . Swoją przygode z solarium zakonczylam pare dni temu po 5 wizytach i chyba mi to wystarczy a dzisiaj zaaplikowałam sobie samoopalacz ( jestem taka śpiąca ze klawiatury nie widze ) Jak ktoś dalej mnie żle zrozumiał to...ja tylko powiem ze kiepska w wypracowaniach byłam i dlatego tu tez ledwo klece zdania aha ja do nikogo nie mówiłam "trupy". Dobrej nocki życze
te "trupy" to wyczytałam w wątku, nie chcę już na nikogo osobiście naskakiwać, ale pewnie ta osoba sama wie
nie chodzi mi o to, że źle się wyrażasz, ale przebarwienia mają to do siebie, że pojawiają się po jakimś czasie, to taka bombka z opóźnionym zapłonem i nikt nie może być pewien kiedy go dopadną, a z tego co się zdążyłam zorientować dopadają wszystkich, którzy się nie chronią niezależnie od rodzaju skóry
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 23:11   #366
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

dubelek

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2006-06-13 o 22:20
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 06:56   #367
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez justyce
A nie próbowałaś robić badań na poziom hormonów? Pigułki nie leczą problemów z cerą, tylko je maskują na czas ich zażywania.

Solarium tylko maskowało Twoje problemy z cerą, a nie rozwiązywało ich. Od tego jest porządny dermatolog W każdym razie - gratuluję rozsądnej decyzji i trzymam kciuki za wyleczenie tego przykrego problemu.
Po tygodniowej kuracji oczyszczającej wszystko wrocilo do normy jak na razie skóra wygląda dobrze w niedziele wystawilam buzie na sloneczko na godzinke. a ze dopiero rozjasnilam troche wlosy (są rdzawo-rude) to i skora nie musi byc "ciemna" aby ladnie wyglądała A teraz bede korzystala z tego, ze jest ladna pogoda
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 11:04   #368
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

karolca, stosuj jednak filtry na buzię, niech ona trochę "odsapnie" po tym zawirowaniu, a możesz "opalić się" dobrymi samoopalaczami lub kremami brązującymi (do twarzy - np. Garnier) - wiem, że wcześniej wspominałaś coś o uczuleniu, ale można sięgnąć też po te apteczne, które są "bezpieczniejsze", jeśli idzie o uczulanie.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 11:22   #369
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez justyce
karolca, stosuj jednak filtry na buzię, niech ona trochę "odsapnie" po tym zawirowaniu, a możesz "opalić się" dobrymi samoopalaczami lub kremami brązującymi (do twarzy - np. Garnier) - wiem, że wcześniej wspominałaś coś o uczuleniu, ale można sięgnąć też po te apteczne, które są "bezpieczniejsze", jeśli idzie o uczulanie.
hmm.. do twarzy stosuję zwykły krem nivea - na razie sprawdza się najlepiej z całej 'apteczki'. mam pod ręką zawsze maśc czy krem apteczny na zmiany chorobowe skóry (tormentiol, metronidazol i inne) ale stosuję je doraźnie.
kilka razy w tygodniu stosuję peeling na twarz bo szybko rogowacieje mi skóra czego baaardzo nie lubię. tak więc nie wiem czy samoopalacz bylby dobrym rozwiązaniem. poza tym nie chcialabym osiągnąc efekty, ze lapki i cialo beda sie roznily sie od twarzy odcieniem... na razie na opalanie w sloneczku i tak nie mam czasu bo caly dzien siedze w pracy jedynie w weekend co sie troche wystawie, ale wtedy bez czegos ochronnego ani rusz!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 12:00   #370
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
hmm.. do twarzy stosuję zwykły krem nivea - na razie sprawdza się najlepiej z całej 'apteczki'. mam pod ręką zawsze maśc czy krem apteczny na zmiany chorobowe skóry (tormentiol, metronidazol i inne) ale stosuję je doraźnie.
kilka razy w tygodniu stosuję peeling na twarz bo szybko rogowacieje mi skóra czego baaardzo nie lubię. tak więc nie wiem czy samoopalacz bylby dobrym rozwiązaniem. poza tym nie chcialabym osiągnąc efekty, ze lapki i cialo beda sie roznily sie od twarzy odcieniem... na razie na opalanie w sloneczku i tak nie mam czasu bo caly dzien siedze w pracy jedynie w weekend co sie troche wystawie, ale wtedy bez czegos ochronnego ani rusz!
No to polecam krem do twarzy Garnier skóra muśnięta słońcem - to po prostu "twarzowa" wersja balsamu brązującego tej samej serii - daje bardzo naturalny efekt, no i skóra ciemnieje stopniowo, no i nie tak intensywnie, jak przy samoopalaczach.

A o stabilnych filtrach, to wiesz zapewne, gdzie możesz sobie poczytać
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 12:05   #371
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Karolca - przy jasnej cerze, bez kremiku z filtrem możesz się nabawić paskudnych poparzeń - mnie po takich zostały blizny
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 12:42   #372
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Karolca-zawsze możesz połączyć zestawy typu krem+ balsam brązujący tej samej firmy Wtedy opalenizna będzie taka sama-ja się właśnie zastanawiam-Garnier czy J&J- Garnier jest droższy ten do buzi,a z J&J na noc mam złe wspomnienia Więc na razie czytam wszystkie opinie Wizażanek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 12:54   #373
DADZIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Ja chodze na solarium raz w tygodniu,uzywam preparatow z filtrami przeznaczonych specjalnie do tego typu opalania,uzywam takze kosmetykow po opalaniu.Moja skora jest w dobrej kondycji.Napewno nie wygladam starzej niz moje rowiesniczki,Znam dziewczyny ktore nigdy nie korzystaly z solarium,a wyglad ich skory daje wiele do zyczenia.Dlatego wydaje mi sie ze ladna i zdrowa cera to przede wszystkim odpowiednia pielegnacja,dobrze dobranymi kosmetykami,zdrowy tryb zycia i odpowiednia dieta.Pozdrawiam
DADZIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 13:03   #374
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
szybko rogowacieje mi skóra czego baaardzo nie lubię.
a wiesz, że opalanie powoduje szybsze rogowacenie skóry?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 13:35   #375
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez kamaO
Karolca - przy jasnej cerze, bez kremiku z filtrem możesz się nabawić paskudnych poparzeń - mnie po takich zostały blizny
na szczęscie mimo dość jasnej cery nie mam zbytnich skłonności do poparzeń. jedynie nosek, który kiedyś mi się spiekł. od 6 lat mam z nim problemy jak jestem za długo na słońcu. po prostu z kolezanką ominelysmy szkole, siedzialysmy soie 3 godzinki miedzy drzewami w słoneczku na takiej górce. no i wróciłam do domu z czerwonym nosem. przez kilka miesiecy nie mogłam wyleczyc skóry na nim. teraz jak jestem na sloncu i czuję, ze skóra zaczyna "pracowac" zasłaniam nosek. musze. ale tak mam dobrą skóre. w pierwszym etapie opalania (oczywiscie mowie o naturalnym opalaniu) jest rozowo-brązowa. po kilku godzinach brązowieje (mam bzoskwiniowy kolor brązu, taki ladny ). Na szczęście po temtej "przygodzie" na nosku nic mi nie zostało. no, pomijając bardzo delikatną skóre

Cytat:
Napisane przez justa79
a wiesz, że opalanie powoduje szybsze rogowacenie skóry?
wiem. naczytalam się juz o tym ale cos takiego mam od czasu jak zaczełam dojrzewać i zanim poznałam co to znaczy opalac sie i chodzenie na solarium. Z 'dobrodziejstw' solarium korzystam od ok. 2 lat z przerwami. i juz na dlugo przez nimi bardzo czesto musialam stosowac peelingi. Ostatnio w łapki wpadły mi próbki peelingów enzymatycznych, przeznaczonych do młodej ale juz dojrzałej skóry. rewelacja. ale i tak po nich muszę stosowac krem nivea

Po tych wszystkich kosmetykach z 'gornej polki" mam bardzo napiętą skórę, szczegolnie tych, przeznaczonych do skóry suchej. Moze ja jakaś inna jestem, ze zwykly nivea taki dobry No, i zachwalam sobie bardzo krem nivea visage do skory suchej (taki różowy).

jesli krem garniera nie bedzie drogi to może się skuszę
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:17   #376
DADZIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

goraco polecam nivea visage all day aqua na dzien i nourishing night cream na noc a do ciala bardzo chwale oliwke w zelu nalozona na mokra skore to dla suchej skory ponad to garnier ambre solaire after sun po opalaniu
DADZIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 16:14   #377
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca

jesli krem garniera nie bedzie drogi to może się skuszę
Garnier Skóra muśnięta słońcem ok. 18 zł za krem do twarzy 50 ml, ok.12 za balsam 250 ml i ok. 18-19 za 400 ml balsam

J&J chyba ok. 12 zł za krem to twarzy i ok. 15 zł za balsam 250 ml
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 07:38   #378
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
Garnier Skóra muśnięta słońcem ok. 18 zł za krem do twarzy 50 ml, ok.12 za balsam 250 ml i ok. 18-19 za 400 ml balsam

J&J chyba ok. 12 zł za krem to twarzy i ok. 15 zł za balsam 250 ml
dzięki jeszcze nie tak źle z tymi cenami
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 07:41   #379
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca

Ostatnio w łapki wpadły mi próbki peelingów enzymatycznych, przeznaczonych do młodej ale juz dojrzałej skóry. rewelacja. ale i tak po nich muszę stosowac krem nivea
Zdradź jakie Szukam swojego Graala w tej dziedzinie
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 07:43   #380
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

seria J&J w Tesco jest za 9,90,- przynajmniej kilka dni temu jeszcze była
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 07:47   #381
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez kamaO
Zdradź jakie Szukam swojego Graala w tej dziedzinie
gdybym pamietała to bym powiedziała a tak nawet gdybym chciala teraz isc kupic w salonie kosmetycznym (niedostepne w sklepach) to nie wiem czego szukać.
pamietam, ze na próbkach bylo napisane po polsku i po angielsku.
z jednej strony od górynazwa firmy
nazwa produktu wyrozniona na kolorowym pasku. pytalam sie mamy ale tez nie pamieta. wiem, ze tata przyniosl z pracy (haha, pracuje w banku jako ochrona, ale z racji, ze jdna z pracownic ma siostre pracująca w salonie kosmetycznym i przyniosla "kilka" probek, tata wzial najwiecej ). na pewno jak jeszcze wpadnie mi w łapki, od razu o nim poinformuję (wiecie, dla mnie to tez wazne a jak napisze na wizazu to na zawsze bede pamietala )>
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 07:53   #382
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
gdybym pamietała to bym powiedziała a tak nawet gdybym chciala teraz isc kupic w salonie kosmetycznym (niedostepne w sklepach) to nie wiem czego szukać.
pamietam, ze na próbkach bylo napisane po polsku i po angielsku.
z jednej strony od górynazwa firmy
nazwa produktu wyrozniona na kolorowym pasku. pytalam sie mamy ale tez nie pamieta. wiem, ze tata przyniosl z pracy (haha, pracuje w banku jako ochrona, ale z racji, ze jdna z pracownic ma siostre pracująca w salonie kosmetycznym i przyniosla "kilka" probek, tata wzial najwiecej ). na pewno jak jeszcze wpadnie mi w łapki, od razu o nim poinformuję (wiecie, dla mnie to tez wazne a jak napisze na wizazu to na zawsze bede pamietala )>
Niedobra dziewczynka Szukaj w śmietniku tych saszetek
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 08:02   #383
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez kamaO
Niedobra dziewczynka Szukaj w śmietniku tych saszetek
juz raczej na wysypisku śmieci gdzies jak pomożesz to chętnie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 08:03   #384
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
juz raczej na wysypisku śmieci gdzies jak pomożesz to chętnie
No nie wiem... Mam trochę daleko...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 08:17   #385
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez kamaO
No nie wiem... Mam trochę daleko...
Ze starej szafy u mnie w przedpokoju stoi
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 10:15   #386
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez agabil1
seria J&J w Tesco jest za 9,90,- przynajmniej kilka dni temu jeszcze była
Promocję chyba nową mają od 12 I teraz jest ten z Dove
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 10:23   #387
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
Ze starej szafy u mnie w przedpokoju stoi

To chyba nie ta sama Nie przypominam sobie, żebym Cię podglądała przez dziurkę od klucza
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 12:00   #388
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez kamaO
To chyba nie ta sama Nie przypominam sobie, żebym Cię podglądała przez dziurkę od klucza
wiesz... szafa znajduje sie vis-a-vis WC więc nie wiem czy chciałabys podglądać
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 12:06   #389
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
Promocję chyba nową mają od 12 I teraz jest ten z Dove
A dokładnie od 13.06 Dove w Tesco, jest za 12,99
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 12:13   #390
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
A dokładnie od 13.06 Dove w Tesco, jest za 12,99
Aha Jeden dzień mi się pomylił

__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.