Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-15, 18:02   #3811
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Kathy Hm, jeszcze nigdy nie miesza³am dwóch ró¿nych poziomów. Otwiera siê przede mn± kolejny kr±g piekie³...
No ja tak od 2 miesiêcy robiê i jestem zadowolona....a w zwi±zku z fotk±, to bardziej w stronê 7 ni¿ 6, czyli 50 ml ,,7 ,,i 25 ml ,,6,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-15 o 18:05
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:02   #3812
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Kathy Hm, jeszcze nigdy nie miesza³am dwóch ró¿nych poziomów. Otwiera siê przede mn± kolejny kr±g piekie³...
Przepiêkny jest ten kolor

Ja te¿ najchêtniej w domu bym sobie sama w³osy farbowa³a,ale dla mnie odrost to czarna magia-wiêc przez to muszê lataæ do fryca

A mo¿e wiecie jaka z szamponetek joanny wychodzi miedziana?nie jaka¶ ostro ruda?

By³ sprzedawca na all co mia³ delie,ale znikn±³ wraz z ni±,a szkoda
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:11   #3813
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja tak od 2 miesiêcy robiê i jestem zadowolona....a w zwi±zku z fotk±, to bardziej w stronê 7 ni¿ 6, czyli 50 ml ,,7 ,,i 25 ml ,,6,,
Kiedy¶ mnie los ukarze i ciekawo¶æ zabije kota To muszê jeszcze co¶ z tego 6 wybraæ bo nie mo¿e byæ to 6/4 z uwagi na moje pragnienie czerwieni
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:18   #3814
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Przepiêkny jest ten kolor

Ja te¿ najchêtniej w domu bym sobie sama w³osy farbowa³a,ale dla mnie odrost to czarna magia-wiêc przez to muszê lataæ do fryca

A mo¿e wiecie jaka z szamponetek joanny wychodzi miedziana?nie jaka¶ ostro ruda?

By³ sprzedawca na all co mia³ delie,ale znikn±³ wraz z ni±,a szkoda
Trzeba przekopaæ w±tek na temat szamponetki Joanny 015 P³omienny Rudy, kto¶ pisa³ pozytywnie na jej temat.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy¶ mnie los ukarze i ciekawo¶æ zabije kota To muszê jeszcze co¶ z tego 6 wybraæ bo nie mo¿e byæ to 6/4 z uwagi na moje pragnienie czerwieni
Niektóre ,,6,, wychodz± bardzo ciemno.
Wczoraj po myciu w³osów przegl±da³am siê w lusterku poniewa¿ chcia³am zobaczyæ jak wygl±da skrêt z ty³u g³owyi nagle zauwa¿y³am ¿e w jednym miejscu mam niedofarbowane w³osy,
oj siê bezie dzia³o jak T¯ wróci z pracy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:19   #3815
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba przekopaæ w±tek na temat szamponetki Joanny 015 P³omienny Rudy, kto¶ pisa³ pozytywnie na jej temat.
Tak.Ja jak czyta³am w±tek to by³o pozytywnie o nim.Bojê siê tylko,¿eby nie by³ ZA p³omienny.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:23   #3816
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Tak.Ja jak czyta³am w±tek to by³o pozytywnie o nim.Bojê siê tylko,¿eby nie by³ ZA p³omienny.
Jak bêdzie za intensywny to i tak siê zaraz wymyjepoza tym mo¿esz spróbowaæ na kosmyku, gdyby by³ za intensywny to mo¿na go trochê rozcieñczyæ np. z od¿ywk± do w³osów. Ja w³a¶nie w ten sposób mam zamiar zrobi sobie swoj± w³asn± od¿ywko-szamponetkê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:27   #3817
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy zdajê sobie sprawê, ale dla mnie wiêkszym problemem by³oby gdyby wysz³o zbyt jasno. Tylko kiedy mam za jasno na g³owie czujê siê nie tak.
Tylko nie b±d¼ zbyt surowa to w koñcu facet i nie fryzjer Ja i tak mam szacun dla wszystkich farbuj±cych, ja np. chyba nigdy nie podo³am zmianie ko³a, albo paska klinowego
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 18:34   #3818
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy zdajê sobie sprawê, ale dla mnie wiêkszym problemem by³oby gdyby wysz³o zbyt jasno. Tylko kiedy mam za jasno na g³owie czujê siê nie tak.
Tylko nie b±d¼ zbyt surowa to w koñcu facet i nie fryzjer Ja i tak mam szacun dla wszystkich farbuj±cych, ja np. chyba nigdy nie podo³am zmianie ko³a, albo paska klinowego
No to w takim razie mieszaj 6 i 7 - no ja mu dzisiaj udowodniê
ostatnio by³a za bardzo dumny z siebie, pewnie bêdzie wmawia³ ¿e w jednym miejscu szybciej rosn±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:41   #3819
olenkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

hej dziewczyny

mam do Was male pytanie, czy bylybyscie zainteresowane zakupem prawdziwej BAQ henny JAMILA prosto z PAkistanu ?
mam dobry kontakt z bezposrdenim dostawca i tak sie zastanawiam czy bylby jakis odzew gdybym wystawila je na allegro?
bede wdzieczna za kazda informacje bo nie wiem czy mam sie wogole w to mieszac
pozdrawiam

justyna

jakby co mozna pisac na PRIVA
olenkaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:48   #3820
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy pisa³a¶ ze naturalne w³oski masz ciemnobr±zowe...a jak± masz oprawe oczu? jaki kolor brwi? pytam, bo sama mam naturalane wlosy ciemny braz, aktualnie w kolorze miodu/karmelu i zastanawiam sie mocno nad rudym....z tym ze mam ciemna oprawe oczu tj. kolor piwny ale rzesy i brwi czarne i zastanawiam sie czy nie beda sie "gry¼æ" z rudymi w³osami.... jak my¶lisz?
W tych aktualnych czuje sie ma³o wyra¼nie, bo mam jasn± karnacjê dlatego ten rudy mnie "mêczy"....
Nie wiem czy ryzykowaæ z nim, choæ bardzo sie podoba mi i kusi kusi....
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:49   #3821
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

olenkaj, zaczê³am intensywnie interesowaæ siê henn± i by³abym zainteresowana, ale dopiero w okresie wakacyjnym. Chocia¿ kto wie czy nie skuszê siê wcze¶niej

Melina, ale eksperymenty chodz± Ci po g³owie
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 19:52   #3822
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
olenkaj, zaczê³am intensywnie interesowaæ siê henn± i by³abym zainteresowana, ale dopiero w okresie wakacyjnym. Chocia¿ kto wie czy nie skuszê siê wcze¶niej

Melina, ale eksperymenty chodz± Ci po g³owie
No co poradzê, tak mam, ¿e nie spocznê dopóki nie poczujê, ¿e TO TEN kolor. Za jasno mi wci±¿ i zbyt pomarañczowo.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:10   #3823
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez ma³olata Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy pisa³a¶ ze naturalne w³oski masz ciemnobr±zowe...a jak± masz oprawe oczu? jaki kolor brwi? pytam, bo sama mam naturalane wlosy ciemny braz, aktualnie w kolorze miodu/karmelu i zastanawiam sie mocno nad rudym....z tym ze mam ciemna oprawe oczu tj. kolor piwny ale rzesy i brwi czarne i zastanawiam sie czy nie beda sie "gry¼æ" z rudymi w³osami.... jak my¶lisz?
W tych aktualnych czuje sie ma³o wyra¼nie, bo mam jasn± karnacjê dlatego ten rudy mnie "mêczy"....
Nie wiem czy ryzykowaæ z nim, choæ bardzo sie podoba mi i kusi kusi....
Mo¿e j± ciut rozwieje w±tpliwo¶ciJa te¿ mam w³osy ciemny br±z(bardzo)ciemn± oprawê oczu i strasznie siê ba³am rudego.Zaryzykowa³am i nie ¿a³uje-³adnie mi w nim,dobrze siê czujê i inni te¿ mówi±,¿e w rudym mi do twarzy
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:11   #3824
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Pewnie, ja te¿ tak mia³am. Niby jestem teraz zadowolona, ale ci±gle chodz± mi po g³owie zmiany. Dokupi³am mixa, teraz zastanawiam siê nad henn± (raczej z troski o w³osy w perspektywie d³ugoletniego zapuszczania). Czasem a¿ ¿a³ujê, ¿e nie mo¿na czê¶ciej farbowaæ ;p
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:11   #3825
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
No co poradzê, tak mam, ¿e nie spocznê dopóki nie poczujê, ¿e TO TEN kolor. Za jasno mi wci±¿ i zbyt pomarañczowo.
Ja te¿ siê napali³am na ten kolor,który pokaza³a¶ dzisiaj
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:22   #3826
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez ma³olata Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy pisa³a¶ ze naturalne w³oski masz ciemnobr±zowe...a jak± masz oprawe oczu? jaki kolor brwi? pytam, bo sama mam naturalane wlosy ciemny braz, aktualnie w kolorze miodu/karmelu i zastanawiam sie mocno nad rudym....z tym ze mam ciemna oprawe oczu tj. kolor piwny ale rzesy i brwi czarne i zastanawiam sie czy nie beda sie "gry¼æ" z rudymi w³osami.... jak my¶lisz?
W tych aktualnych czuje sie ma³o wyra¼nie, bo mam jasn± karnacjê dlatego ten rudy mnie "mêczy"....
Nie wiem czy ryzykowaæ z nim, choæ bardzo sie podoba mi i kusi kusi....
Oczy br±zowe, brwi ciemne wyregulowane - jak robiê makija¿ to zawsze delikatnie maluje brwi br±zowym cieniem, nigdy nie próbowa³am henny, wole pomalowaæ okoi maksymalnie wytuszowac rzêsy. My¶lê ¿e ciemny nie gryzie siê z rudym wprost przeciwnie dodaje wyrazisto¶ci ale musi byc umiar w kszta³cie. Jasna karnacja jak najbardziej do rudych w³osów pasuje.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie, ja te¿ tak mia³am. Niby jestem teraz zadowolona, ale ci±gle chodz± mi po g³owie zmiany. Dokupi³am mixa, teraz zastanawiam siê nad henn± (raczej z troski o w³osy w perspektywie d³ugoletniego zapuszczania). Czasem a¿ ¿a³ujê, ¿e nie mo¿na czê¶ciej farbowaæ ;p
Wszystkie tak mamy

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ siê napali³am na ten kolor,który pokaza³a¶ dzisiaj
Kolor jest fajny, ale du¿o te¿ zale¿y od fryzury
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:33   #3827
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor jest fajny, ale du¿o te¿ zale¿y od fryzury
Mnie siê fryzura akurat nie podoba, w ogóle nie lubiê takich imo³ foci trzaskanych z góry, wiêc szuka³am ³adniejszego zdjêcia ¿eby bardziej do mnie przemówi³o Ale mo¿e i lepiej, ¿e mam takie bo mogê patrzeæ na sam kolor
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:39   #3828
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam ju¿ suche w³osy po zmyciu vatiki i kolor mam karmelowy-jutro zobaczê jak wygl±da w dziennym.W sztycznym ju¿ nic z rudo¶æi nie mam.Jednak ten co mam teraz te¿ jest ¶wietny.
Kurczê,ale ten selectiv to chyba dupa nie farba skoro tak szybko siê spra³a???czy to normalne?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:45   #3829
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêki Wam dziewczyny za opinie i rady
Je¶li zdecydujê siê na ten odwa¿ny krok to dam znaæ i jak co¶ to bede farbowac mieszank± kathy Bo atpliwo¶ci dalej po g³owie mi przelatuj±...zw³aszcza, ¿e mam lekko przetrawione w³osy po rozja¶nianiu z ciemnego br±zu do tego karmelu i nie wiem jakby sie rudy na nich trzyma³, bo on sam w sobie ma tendencje do szybkiego wymywania siê....
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 20:50   #3830
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez ma³olata Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Wam dziewczyny za opinie i rady
Je¶li zdecydujê siê na ten odwa¿ny krok to dam znaæ i jak co¶ to bede farbowac mieszank± kathy Bo atpliwo¶ci dalej po g³owie mi przelatuj±...zw³aszcza, ¿e mam lekko przetrawione w³osy po rozja¶nianiu z ciemnego br±zu do tego karmelu i nie wiem jakby sie rudy na nich trzyma³, bo on sam w sobie ma tendencje do szybkiego wymywania siê....
U mnie wymywa siê z prêdko¶ci± Kubicyfarbowa³am dok³adnie 10 dni temu i nie mam nic z tego koloru
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:58   #3831
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Srodki g³êboko regeneruj±ce w³osy powoduj± lekkie rozchylenie ³usek - czyli farba bêdzie siê bardziej wyp³ukiwa³a. Dorwa³am siê do bardzo ciekawej lektury, jak co¶ wyczytam ciekawego to napisze. o! dla np. olej z awokado uzupe³nia niedobory lipidów we w³osach - jeden z fajniejszych olejów, chroni przed UV - do w³osów suchych idealny do mieszania z maskami, wygl±da ¿e jest du¿o lepszy pod wzglêdem regeneracji od kokosowego.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 03:23   #3832
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Srodki g³êboko regeneruj±ce w³osy powoduj± lekkie rozchylenie ³usek - czyli farba bêdzie siê bardziej wyp³ukiwa³a. Dorwa³am siê do bardzo ciekawej lektury, jak co¶ wyczytam ciekawego to napisze. o! dla np. olej z awokado uzupe³nia niedobory lipidów we w³osach - jeden z fajniejszych olejów, chroni przed UV - do w³osów suchych idealny do mieszania z maskami, wygl±da ¿e jest du¿o lepszy pod wzglêdem regeneracji od kokosowego.
O! To bardzo ciekawe. I kolejny powód do zakupów A tak btw witam, wracam z problemem i podkulonym ogonem. 7.12.10 farbowa³am siê ostatni raz henn± i chcia³abym wróciæ do chemicznych farb g³ównie ze wzglêdu, ¿e moje naturalne w³osy s± za ciemne do efektu jaki chcia³abym uzyskaæ. Im trwalsza farba tym lepsza bo moim g³ównym problemem przed henn± by³o w³a¶nie to, ¿e po 2 tygodniach mia³am miodowy blond zamiast ostrego marchewkowego koloru. Dlatego po ujrzeniu w³osów Kathy po Vitalitys postanowi³am te¿ spróbowaæ tylko czy od 7.12. minê³o dostatecznie du¿o czasu ¿ebym ryzykowa³a farbê profesjonalna?
Kathy579, kupujesz gdzie¶ w Warszawie Vitalitys?
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-02-16 o 03:39
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:32   #3833
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
O! To bardzo ciekawe. I kolejny powód do zakupów A tak btw witam, wracam z problemem i podkulonym ogonem. 7.12.10 farbowa³am siê ostatni raz henn± i chcia³abym wróciæ do chemicznych farb g³ównie ze wzglêdu, ¿e moje naturalne w³osy s± za ciemne do efektu jaki chcia³abym uzyskaæ. Im trwalsza farba tym lepsza bo moim g³ównym problemem przed henn± by³o w³a¶nie to, ¿e po 2 tygodniach mia³am miodowy blond zamiast ostrego marchewkowego koloru. Dlatego po ujrzeniu w³osów Kathy po Vitalitys postanowi³am te¿ spróbowaæ tylko czy od 7.12. minê³o dostatecznie du¿o czasu ¿ebym ryzykowa³a farbê profesjonalna?
Kathy579, kupujesz gdzie¶ w Warszawie Vitalitys?
Jaka to henna i jak d³ugo u¿ywa³a¶?
Je¶li farba wyp³ukiwa³a siê do miodowego blondu a czêsto tak bywa to pewnie by³ to poziom 8. Marchewkowego niestety nie da siê utrzymaæ przez 4 tygodnie , dlatego my pomagamy sobie szamponetkami i balsamami z pigmentem. Nie u¿ywamy olei szczególnie jak kolor jest ¶wie¿y bo one bardzo wyp³ukuj± kolor. Vitality's kupujê pod Warszaw±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:41   #3834
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Nie no to jest jaki¿ ¿art niesmaczny Od dwóch dni próbujê znale¼æ w Krakowie Vitality's, obdzwoni³am wszystkie znane mi miejsca i dupa I jeszcze: "Czy to aby jest farba fryzjerska?". Nie! A sk±d! Szukam jej we fryzjerskim bo nie mam mózgu a w Rossmannie pó³ki siê od niej uginaj±. GOD

Wybaczcie, musia³am daæ upust mojej frustracji.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:50   #3835
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no to jest jaki¿ ¿art niesmaczny Od dwóch dni próbujê znale¼æ w Krakowie Vitality's, obdzwoni³am wszystkie znane mi miejsca i dupa I jeszcze: "Czy to aby jest farba fryzjerska?". Nie! A sk±d! Szukam jej we fryzjerskim bo nie mam mózgu a w Rossmannie pó³ki siê od niej uginaj±. GOD

Wybaczcie, musia³am daæ upust mojej frustracji.
Czy ja dobrze widzê to co ty napisa³a¶
Vitality's w Rossmannie:conf used::lov e: - a oksydanty? - pisz bo mnie ciekawo¶æ....ile kosztujefarba a ile oksydant?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:56   #3836
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja dobrze widzê to co ty napisa³a¶
Vitality's w Rossmannie:conf used::lov e: - a oksydanty? - pisz bo mnie ciekawo¶æ....ile kosztujefarba a ile oksydant?
LOL, nie nie przepraszam, ironizowa³am w zwi±zku z tym, ¿e chyba z piêæ ekspedientek we fryzjerskich imputowa³o mi, ¿e mo¿e to nie jest farba fryzjerska i sama nie wiem o czym mówiê I w³a¶nie jednej ju¿ w z³o¶ci powiedzia³am, ¿e gdyby pó³ki siê od tego w rossmannie ugina³y to bym nie szuka³a u nich Kraków nie ma Vitality's. Co za wstyd.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:59   #3837
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
LOL, nie nie przepraszam, ironizowa³am w zwi±zku z tym, ¿e chyba z piêæ ekspedientek we fryzjerskich imputowa³o mi, ¿e mo¿e to nie jest farba fryzjerska i sama nie wiem o czym mówiê I w³a¶nie jednej ju¿ w z³o¶ci powiedzia³am, ¿e gdyby pó³ki siê od tego w rossmannie ugina³y to bym nie szuka³a u nich Kraków nie ma Vitality's. Co za wstyd.
Przyprawi³a¶ mnie o zawa³ serca
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:05   #3838
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Przyprawi³a¶ mnie o zawa³ serca
Przepraszam Po prostu bardzo chcia³abym zobaczyæ sobie paletê na ¿ywo i nie wyskakiwaæ za ka¿dym razem z kasy za przesy³kê, a tu jajo. By³am pewna, ¿e w takim du¿ym mie¶cie znajdê bez problemów
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:26   #3839
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam Po prostu bardzo chcia³abym zobaczyæ sobie paletê na ¿ywo i nie wyskakiwaæ za ka¿dym razem z kasy za przesy³kê, a tu jajo. By³am pewna, ¿e w takim du¿ym mie¶cie znajdê bez problemów
To pociesz siê ¿e w Warszawie te¿ nie ma- w ka¿dym razie jeszcze nie znalaz³am bo wiêkszo¶æ zak³adów fryzjerskich na terenie Wawy zamawia bezpo¶rednio przez przedstawicieli.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:46   #3840
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie wymywa siê z prêdko¶ci± Kubicyfarbowa³am dok³adnie 10 dni temu i nie mam nic z tego koloru
o!! zobacz co znalaz³am to chyba ta s³awna szamponetka Joannypost 289

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25131342
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.