kolorówka Bobbi Brown - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 00:17   #781
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Nie wiem Jakos nie rzuciła mi się w oczy baza pod cienie Bobbi B. Wiem tylko, że często cienie w kremie są stosowane jako baza, zaś z tych w kamieniu to # Bone jest zazwyczaj cieniem podkładowym.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:04   #782
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Hej Babki!
Czy wsrod Bobkow jest baza na powieki pod cienie?


Ostatnio zauwazylam jakies zmiany w gospodarce tluszczowej, ze tak sie wyraze, i oczy zaczynaja mi sie tluscic - stad ta pilna potrzeba bazy, konczyny mocno przesuszac, a plecy i cera mocno zluszczac. I jeszcze tlustsze wlosy. I nawet nie ze wzgledu na pore roku, mysle.

Bazy Artdeco nie chce, Urban Decay nie ma wsrod asosrtymentu moich butikow sieciowych, no i stad ta moja nadzieja na Bobki.
Jeśli masz dostęp do firmy KIKO, to polecam ich bazę w tubce - bardzo fajna i tania

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie wiem Jakos nie rzuciła mi się w oczy baza pod cienie Bobbi B. Wiem tylko, że często cienie w kremie są stosowane jako baza, zaś z tych w kamieniu to # Bone jest zazwyczaj cieniem podkładowym.
no właśnie mi pani z BB opowiadała ostatnio, że ich kremy do twarzy mają już w sobie bazę pod makijaż, dlatego też nie trzeba już osobno jej stosować, wystarczy użyć kremu do twarzy na powieki. No ale w przypadku tłustych cer to się nie sprawdzi, one potrzebują cementu.
Mam ten cień Bone, ale on się nadaje, żeby wyrównać koloryt i jest fajny niewidoczny na skórze, ale na pewno nałożony bez żadnej bazy roluje się brzydko tak jak inne cienie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:05   #783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

No i, przyszła koza do woza, że tak powiem
Pierwsze koty za płoty, czyli test Skin Foundation - jak na razie podkłąd mi sie podoba, także stopiem krycia. Jak dotrwa nieruszony do wieczora to będe zachwycona
Jedyne co mnie wkurza, to to, ze podkreśla suche skórki i nieco wyszusza mi skórę.
Zawsze musi być jakieś "ale"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 13:46   #784
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
no właśnie mi pani z BB opowiadała ostatnio, że ich kremy do twarzy mają już w sobie bazę pod makijaż, dlatego też nie trzeba już osobno jej stosować, wystarczy użyć kremu do twarzy na powieki. No ale w przypadku tłustych cer to się nie sprawdzi, one potrzebują cementu.
Mam ten cień Bone, ale on się nadaje, żeby wyrównać koloryt i jest fajny niewidoczny na skórze, ale na pewno nałożony bez żadnej bazy roluje się brzydko tak jak inne cienie
A faktycznie, też sobie przypominam, że pani mówiła o tym, że krem pod oczy ma już w sobie bazę

Ja ostatnio pytałam o bazę i dziewczyny na wątku promo polecały Lumene (pytałam o niższą półkę).

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i, przyszła koza do woza, że tak powiem
Pierwsze koty za płoty, czyli test Skin Foundation - jak na razie podkłąd mi sie podoba, także stopiem krycia. Jak dotrwa nieruszony do wieczora to będe zachwycona
Jedyne co mnie wkurza, to to, ze podkreśla suche skórki i nieco wyszusza mi skórę.
Zawsze musi być jakieś "ale"
Mi Skin Foundation w ogóle nie wysusza skóry, raczej obawiałabym się Long-Wear - i pod niego używam bardzo dobrze nawilżającego kremu, a pod Skin Foundation w sumie byle jakiego (z naturalnych)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:02   #785
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A faktycznie, też sobie przypominam, że pani mówiła o tym, że krem pod oczy ma już w sobie bazę

Ja ostatnio pytałam o bazę i dziewczyny na wątku promo polecały Lumene (pytałam o niższą półkę).
Używałam tej Lumene, ale bardzo ciężko ją dostać. Faktycznie była niezła
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:06   #786
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mi Skin Foundation w ogóle nie wysusza skóry, raczej obawiałabym się Long-Wear - i pod niego używam bardzo dobrze nawilżającego kremu, a pod Skin Foundation w sumie byle jakiego (z naturalnych)
Uu, to pod Long Weara muszę dopiero skórę nieźle nawilżyc. Ostatnio ani studio Fix w kompakcie, ani macowy pro Long mi buzi nie wysuszyły,a udało sie to bobikowemu Skinowi
Tak czy siak Miłko miałqs absolutną rację co do tego, ze Skin jest świetny
Bardzo Ci dziękuję za namówienie mnie na spróbowanie
I pytanie, czy do podkładu w kolorze 2,5 można użyc korektora 2? Pani coś mówiła ze najlepiej taki sam kolorystycznie, ewentualnie jasniejszy, ale wolę sie upewnić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:38   #787
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Te podkłady są naprawdę świetne, chociaż ja wolę Skin, bo jest lżejszy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 15:35   #788
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uu, to pod Long Weara muszę dopiero skórę nieźle nawilżyc. Ostatnio ani studio Fix w kompakcie, ani macowy pro Long mi buzi nie wysuszyły,a udało sie to bobikowemu Skinowi
Tak czy siak Miłko miałqs absolutną rację co do tego, ze Skin jest świetny
Bardzo Ci dziękuję za namówienie mnie na spróbowanie
I pytanie, czy do podkładu w kolorze 2,5 można użyc korektora 2? Pani coś mówiła ze najlepiej taki sam kolorystycznie, ewentualnie jasniejszy, ale wolę sie upewnić
Ten korektor w sztyfcie (cienkim sztyfcie, bo w grubym jest Stick) nadaje się na wypryski lub przebarwienia. Nie powinno się go stosować pod oczy, bo ma właściwości antybakteryjne. Co prawda pani mi powiedziała, że nie powinien wysuszyć skóry, ponieważ nie zawiera alkoholu, ale widzę, że niespodzianki się szybciej po nim goją.
Jeżeli masz się wymienić to ja bym brała ten korektor # 2.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Te podkłady są naprawdę świetne, chociaż ja wolę Skin, bo jest lżejszy
Ja też najbardziej lubię Skin (mam druga buteleczkę) bo jest lekki, ale jak zachodzi potrzeba to można nim stopniować krycie.
Teraz często używam Sticka - nanoszę go płaskim pędzlem do podkładu. Jest niesamowicie napigmentowany, wcale mi się tak szybko nie zużywa bo wystarczy go niewiele.
No i mineralny, jak już pisałam, ale na niego moja skóra musi mieć lepszy dzień, albo weekend

Najmniej lubię Long-Wear, bo on dla mnie jest dosyć ciężki, ale na wyjścia jest dobry.
Ja jestem leniwcem, lubię podkłady, które można szybko nałożyć, Long-Wear wymaga dokładnej aplikacji pędzlem, jak to podkład kryjący i bardziej trwały, więc na poranną codzienną aplikacje jest to dla mnie zbyt skomplikowane
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 15:42   #789
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Ja też najbardziej lubię Skin (mam druga buteleczkę) bo jest lekki, ale jak zachodzi potrzeba to można nim stopniować krycie.
Teraz często używam Sticka - nanoszę go płaskim pędzlem do podkładu. Jest niesamowicie napigmentowany, wcale mi się tak szybko nie zużywa bo wystarczy go niewiele.
No i mineralny, jak już pisałam, ale na niego moja skóra musi mieć lepszy dzień, albo weekend

Najmniej lubię Long-Wear, bo on dla mnie jest dosyć ciężki, ale na wyjścia jest dobry.
Ja jestem leniwcem, lubię podkłady, które można szybko nałożyć, Long-Wear wymaga dokładnej aplikacji pędzlem, jak to podkład kryjący i bardziej trwały, więc na poranną codzienną aplikacje jest to dla mnie zbyt skomplikowane
dla mnie Long wear - jest super, szybko sie nakłada pędzlem płaskim z Inglota, do tego krycie takie na 60%. jestem bardzo zadowolona z tego podkładu.
Skin będe jutro testowała.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 15:58   #790
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Holu-Olu, ja jestem okropnym leniem rano... No i pewnie Ty masz wprawniejszą rękę od mojej
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:10   #791
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ten korektor w sztyfcie (cienkim sztyfcie, bo w grubym jest Stick) nadaje się na wypryski lub przebarwienia. Nie powinno się go stosować pod oczy, bo ma właściwości antybakteryjne. Co prawda pani mi powiedziała, że nie powinien wysuszyć skóry, ponieważ nie zawiera alkoholu, ale widzę, że niespodzianki się szybciej po nim goją.
Jeżeli masz się wymienić to ja bym brała ten korektor # 2.


Ja też najbardziej lubię Skin (mam druga buteleczkę) bo jest lekki, ale jak zachodzi potrzeba to można nim stopniować krycie.
Teraz często używam Sticka - nanoszę go płaskim pędzlem do podkładu. Jest niesamowicie napigmentowany, wcale mi się tak szybko nie zużywa bo wystarczy go niewiele.
No i mineralny, jak już pisałam, ale na niego moja skóra musi mieć lepszy dzień, albo weekend

Najmniej lubię Long-Wear, bo on dla mnie jest dosyć ciężki, ale na wyjścia jest dobry.
Ja jestem leniwcem, lubię podkłady, które można szybko nałożyć, Long-Wear wymaga dokładnej aplikacji pędzlem, jak to podkład kryjący i bardziej trwały, więc na poranną codzienną aplikacje jest to dla mnie zbyt skomplikowane
Dziękuję Miłko
No ja ten w sztyfcie własnie tylko na przebarwienia i neispodzianki chciałam
Pod oczy mam macowy.
A zainteresowałas mnie tymw Sticku. To podkład w sztyfcie, prawda? Nie jest za ciezki? Nie świeci sie za bardzo? Chyba wiem już, czym kazę sie umalować na makijazu bobiowym

I tak, połowa ponad dnia, a Bobik Skin Foundation zniknał w połwie z twarzy Nie no, tak sie nei robi Nawet rózu nie widać A tak dobrze sie zapowiadał. Musze spróbowac Long Weara.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 16:16   #792
yangyuan
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Czy ktoś używał podkładów BB, warto się zainteresować?
yangyuan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:04   #793
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Jeśli masz dostęp do firmy KIKO, to polecam ich bazę w tubce - bardzo fajna i tania
Dzieki za info. Porozgladam sie, ale chyba trudno i bedzie, bo ja klikam ze Szwecji. To marka dostepna w Polsce?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez yangyuan Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał podkładów BB, warto się zainteresować?
Nie wiem dokladnie czy pytasz o podklady Bobbi Brown, czy o podklady typu BB krem.
Jak kazda marka, Bobbi ma lepsze i gorsze podklady. Z tym, ze ocena nalezy do tych z rodzaju subiektywnych. Ja sobie chwale podklad Moisture cos tam. Buteleczka ze zdejmowana nakretka i bez pompki, nalewa sie bezposrednio na dlon. Idealny na zimno, ladnie kryje, choc raczej do skory bez problemow, nie wysusza, ladnie napina, super sie zlewa ze skora. Na suche partie idealny, a na tlustsze ... mysle, ze przyda sie jakas baza matujaca na poczatek, a potem moze i nawilzajacy fluid bedzie ok. Ja jestem zadowolona.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:36   #794
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję Miłko
No ja ten w sztyfcie własnie tylko na przebarwienia i neispodzianki chciałam
Pod oczy mam macowy.
A zainteresowałas mnie tymw Sticku. To podkład w sztyfcie, prawda? Nie jest za ciezki? Nie świeci sie za bardzo? Chyba wiem już, czym kazę sie umalować na makijazu bobiowym

I tak, połowa ponad dnia, a Bobik Skin Foundation zniknał w połwie z twarzy Nie no, tak sie nei robi Nawet rózu nie widać A tak dobrze sie zapowiadał. Musze spróbowac Long Weara.
Stick to taki podkład w sztyfcie KLIK
Nie nadaje się do tłustej cery. Ja mam mieszaną i na ten okres zimowy jest dobry. Nie nakładam go grubą warstwą. Nabieram podkład ze sztyftu pędzlem, a potem pędzlem maluję twarz. Najstaranniej miejsca potrzebujące krycia i ujednolicenia, poliki tylko trochę.

U mnie Skin Foundation nie ściera się tak z twarzy. Nie wiem czemu u niektórych osób schodzi tak szybko Na mojej twarzy SF zachowuje się tak, jak większość lżejszych podkładów. Nie jestem suchotnikiem Mam mieszaną, wrażliwą cerę.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak kazda marka, Bobbi ma lepsze i gorsze podklady. Z tym, ze ocena nalezy do tych z rodzaju subiektywnych. Ja sobie chwale podklad Moisture cos tam. Buteleczka ze zdejmowana nakretka i bez pompki, nalewa sie bezposrednio na dlon. Idealny na zimno, ladnie kryje, choc raczej do skory bez problemow, nie wysusza, ladnie napina, super sie zlewa ze skora. Na suche partie idealny, a na tlustsze ... mysle, ze przyda sie jakas baza matujaca na poczatek, a potem moze i nawilzajacy fluid bedzie ok. Ja jestem zadowolona.
Ten nawilżający też lubię KLIK, z tym, że ja go zazwyczaj używałam po jakichś zabiegach kosmetycznych, gdy mi się trochę złuszczała skóra.
Muszę wypróbować go zimą, skoro piszesz, że idealny na zimno.

Zauważyłam, że od ok. 1,5 roku, gdy przerzuciłam się wyłącznie na pielęgnację nawilżającą (i porzuciłam matującą) to moja cera lepiej wszystko znosi. Może to też kwestia wieku
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:03   #795
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Ja mialam sticka i potwierdzam slowa Milki-do tlustej jest za ciezki, moja skora wygladala okropnie


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:24   #796
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Stick to taki podkład w sztyfcie KLIK
Nie nadaje się do tłustej cery. Ja mam mieszaną i na ten okres zimowy jest dobry. Nie nakładam go grubą warstwą. Nabieram podkład ze sztyftu pędzlem, a potem pędzlem maluję twarz. Najstaranniej miejsca potrzebujące krycia i ujednolicenia, poliki tylko trochę.

U mnie Skin Foundation nie ściera się tak z twarzy. Nie wiem czemu u niektórych osób schodzi tak szybko Na mojej twarzy SF zachowuje się tak, jak większość lżejszych podkładów. Nie jestem suchotnikiem Mam mieszaną, wrażliwą cerę.
U większości osób wedle opinii na KWC Skin Foundation się szybko ściera z twarzy. Nie wiem, może wszystko zalezy od typu cery
Faktem jest, ze jak rano nałozyłam i bardzo przyzwoicie wygladał (a nawet wiecej), tak w połowie dnia jak spojrzałam w lustro to sobie myślę: "kurczaki, gdzie rzesz podziała sie połowa podkładu??"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 22:07   #797
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

U mnie trzyma się cały dzień
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 22:13   #798
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
U mnie trzyma się cały dzień
o, to nie jestem jedyną
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 22:23   #799
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

A cerę mam mieszaną, nie wiem od czego to zależy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 22:42   #800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A cerę mam mieszaną, nie wiem od czego to zależy
Sama sie zastanawiam, skoro wszystkie 3 mamy mieszane cery. Może od pielegnacji, uzytych kremów, etc?
Z drugiej strony prawie wszyscy narzekali na KWC, ze im ten podkłąd sie swieci jak bombka po paru godzinach, a u mnie nic takiego nie zarejestrowałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 09:49   #801
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki za info. Porozgladam sie, ale chyba trudno i bedzie, bo ja klikam ze Szwecji. To marka dostepna w Polsce?
No właśnie w Polsce jej nie ma, na pewno jest to włoska firma, dostępna jest w Niemczech, bo tam kupuję. To ich strona
http://www.kikocosmetics.com/
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:08   #802
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Holu-Olu, ja jestem okropnym leniem rano... No i pewnie Ty masz wprawniejszą rękę od mojej
Milko zwykle podklad nakładam beautyblenderem, ale do lon wear jakoś nie bardzo mi pasował choc nie próbowałam nawet ot moje przeczucie ale nielubianym pędzlem inglota języczkowym raz raz i mam ladnie podkład rozprowadzony, przy nosie poprawki i nie zajmuje mi to pewnie minuty

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że od ok. 1,5 roku, gdy przerzuciłam się wyłącznie na pielęgnację nawilżającą (i porzuciłam matującą) to moja cera lepiej wszystko znosi. Może to też kwestia wieku
i znowu sie z Toba zgodze od kiedy w moich kosmetykach nie ma matujących tylko nawilżające a kolorówka long wear moja cera ma sie dużo lepiej a tez mam mieszaną


Corii witaj Kochana
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 18:54   #803
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Corii witaj Kochana
Witaj Aniu

Kurcze, nie wiem czy będzie coś z miłosci do BB podkładów :/
Dzisiaj nosiłam od rana Long Wear, wróciłam przed chwilą do domu i ... świecę się! chociaż tłusta nie jestem, bo dotykałam buzi i sebum pod kontrola, ale swieci mi sie podkład a juz myslalam ze ten bedzie ok.
Jak nie znikający podkład, to zas swiecenie, szlag by to. Ale oczywiście wykorzystam reszte próbki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 22:53   #804
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja za radą Guacamole pomalowałam się dziś podkładem nawilżającym i faktycznie bardzo dobrze nosi się w takie chłodne dni. Makijaż pięknie mi się utrzymał, po 8h pracy teoretycznie nie musiałabym poprawiać różu. Użyłam tylko jednej bibułki matującej. Tylko na brodzie trochę mi się starł, bo wyskoczyła mi tam nieatrakcyjna niespodzianka :/ no i szalik mocno ociera się o brodę...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 22:58   #805
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja za radą Guacamole pomalowałam się dziś podkładem nawilżającym i faktycznie bardzo dobrze nosi się w takie chłodne dni. Makijaż pięknie mi się utrzymał, po 8h pracy teoretycznie nie musiałabym poprawiać różu. Użyłam tylko jednej bibułki matującej. Tylko na brodzie trochę mi się starł, bo wyskoczyła mi tam nieatrakcyjna niespodzianka :/ no i szalik mocno ociera się o brodę...
To sie ciesze, Milka. Ja strasznie wybredna i powiem, ze to pierwszy podklad, ktorego nie czuje na twarzy,a widze efekt. I gdybym wieczorem nie spojrzala w lustro, polozylabym sie pewnie spac, bo nie ma sciagniecia nawet po calym dniu . Ale, poniewaz duzo macam gebke, klade maski i rozne inne sera i ampulki, to nigdy mi sie nie zdarzylo zasnac z tuszem i podkladem

Fakt, na brodzie trzeba lepiej zagruntowac: baza i puder sypk , ale reszta trzyma sie wdziecznie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 08:01   #806
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Fakt, na brodzie trzeba lepiej zagruntowac: baza i puder sypk , ale reszta trzyma sie wdziecznie.
Świetny pomysł, żeby bazy używać tylko na brodę dzięki, jakoś sama na to nie wpadłam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 11:19   #807
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Witaj Aniu

Kurcze, nie wiem czy będzie coś z miłosci do BB podkładów :/
Dzisiaj nosiłam od rana Long Wear, wróciłam przed chwilą do domu i ... świecę się! chociaż tłusta nie jestem, bo dotykałam buzi i sebum pod kontrola, ale swieci mi sie podkład a juz myslalam ze ten bedzie ok.
Jak nie znikający podkład, to zas swiecenie, szlag by to. Ale oczywiście wykorzystam reszte próbki.
Eve

szkoda ze taki zong z podkładami

jednak widac ze mieszana cera mieszanej nie równa, trzeba na sobie testować...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:11   #808
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Eve

szkoda ze taki zong z podkładami

jednak widac ze mieszana cera mieszanej nie równa, trzeba na sobie testować...
Noo, ale jeszcze nie odpuściłam, bo moze ja patrze przez pryzmat maca
A upartam, bo kolory tak mnie uwiodły BB-owych podkładów, ze szok.
Moze jednak nabędę jeden Bobkowy podkład, a drugi macowy sprawdzony.
Jak sie czujesz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:31   #809
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Noo, ale jeszcze nie odpuściłam, bo moze ja patrze przez pryzmat maca
A upartam, bo kolory tak mnie uwiodły BB-owych podkładów, ze szok.
Moze jednak nabędę jeden Bobkowy podkład, a drugi macowy sprawdzony.
Jak sie czujesz?
bo Ty Macowa panienka jesteś

kolory BB ma świetne, idealne dla nas slowianek

czuje sie ze lepiej nie mówic, i nie mowie bo zapalenie krtani mam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 13:15   #810
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
bo Ty Macowa panienka jesteś

kolory BB ma świetne, idealne dla nas slowianek

czuje sie ze lepiej nie mówic, i nie mowie bo zapalenie krtani mam
Ja macowa, to prawda
Ale bobikowi nie opduszcze

Biedulka, kuruj sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.