Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 18:24   #1141
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Pierwszy raz piszę w tym wątku bo dopiero od kilku dni używam podkładu i korektora EDM. Na początku przyłączam się do wszystkich zachwytów z nimi związanymi. Mam cerę bardzo problematyczną, tłustą, rozszerzone pory, do tego wielką skłonność do naczynek i zawsze miałam problem z zatuszowaniem tego wszystkiego jednocześnie nie tworząc efektu maski. Na początku podchodziłam trochę sceptycznie, bo jak większość nie wierzyłam że minerały są w stanie tak doskonale kryć. Mam formułę intensive i powiem szczerze że po nałożeniu korektora w zielonym odcieniu też EDM i pożniej podkładu, moja cera ma idealny i równy kolor...w końcu Jedyne czego mi brakuje do pełni szczęścia to dłużej utrzymujący się mat. Od czasu jak używaz EDM to dużo szybciej przetłuszcza mi się skóra, ale z tego co juz przeczytałam to jest to na początku normalne, ale chciałabym się dowiedzieć ile to będzie trwało, bo muszę się psychicznie przygotować
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:33   #1142
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Od czasu jak używaz EDM to dużo szybciej przetłuszcza mi się skóra, ale z tego co juz przeczytałam to jest to na początku normalne, ale chciałabym się dowiedzieć ile to będzie trwało, bo muszę się psychicznie przygotować
no niestety to zależy od cech osobniczych.
Mi minerały bardzo "przetłuszczają " skórę a przy podkładach klasycznych mam wręcz suchą i ściągniętą Trwa to u mnie (w odniesieniu do minerałów) już dobre pół roku i podejrzewam, ze to się nie zmieni
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:45   #1143
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Pierwszy raz piszę w tym wątku bo dopiero od kilku dni używam podkładu i korektora EDM. Na początku przyłączam się do wszystkich zachwytów z nimi związanymi. Mam cerę bardzo problematyczną, tłustą, rozszerzone pory, do tego wielką skłonność do naczynek i zawsze miałam problem z zatuszowaniem tego wszystkiego jednocześnie nie tworząc efektu maski. Na początku podchodziłam trochę sceptycznie, bo jak większość nie wierzyłam że minerały są w stanie tak doskonale kryć. Mam formułę intensive i powiem szczerze że po nałożeniu korektora w zielonym odcieniu też EDM i pożniej podkładu, moja cera ma idealny i równy kolor...w końcu Jedyne czego mi brakuje do pełni szczęścia to dłużej utrzymujący się mat. Od czasu jak używaz EDM to dużo szybciej przetłuszcza mi się skóra, ale z tego co juz przeczytałam to jest to na początku normalne, ale chciałabym się dowiedzieć ile to będzie trwało, bo muszę się psychicznie przygotować
to róznie bywa - niekiedy uzywanie odpowiedniego primera i pudru wykonczeniowego bardzo pomaga, niekiedy trzeba przeczekac perwsze tygodnie, niektórzy sie swiecą zawsze - po godzince/poltorej i tylko staraja sie swiecenie ucywilizować (to mój przypadek właśnie)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:46   #1144
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no niestety to zależy od cech osobniczych.
Mi minerały bardzo "przetłuszczają " skórę a przy podkładach klasycznych mam wręcz suchą i ściągniętą Trwa to u mnie (w odniesieniu do minerałów) już dobre pół roku i podejrzewam, ze to się nie zmieni
to mnie trochę zniechęciłaś... bo myślałam że tak jest tylko na początku i z czasem mija, a teraz lato idzie to ze świeceniem się będą jeszcze większe problemy i nie wiem w takim razie czy przy minerałach zostanę... a może komuś jednak minęło początkowe przetłuszczanie? proszę napiszcie że tak, bo naprawdę polubiłam się przez tych kilka dni z EDM
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:52   #1145
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Powiem Ci tak Ja też mam skórę z nierównym kolorytem, naczyńkową, ale przetłuszczającą się, chciałam to wszystko zakryć używając formuły intensive. Ale świeciłam się po niej strasznie. Formuły matt i o.glo (tak,tak ) zapewniają u mnie o wiele dłuższy mat, przy niewiele mniejszym kryciu (zawsze można nałożyć 2-3 cienkie warstwy, nie tworzy to efektu maski przy o.glo) i teraz przy tych formułach zostaję
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:53   #1146
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
to mnie trochę zniechęciłaś... bo myślałam że tak jest tylko na początku i z czasem mija, a teraz lato idzie to ze świeceniem się będą jeszcze większe problemy i nie wiem w takim razie czy przy minerałach zostanę... a może komuś jednak minęło początkowe przetłuszczanie? proszę napiszcie że tak, bo naprawdę polubiłam się przez tych kilka dni z EDM
naprawdę osobnicza sprawa: ja mam raczej odwrotnie: przy tradycyjnych podkładach było tragicznie już po godzinie albo i wcześniej i jednego dnia szło z 7 bibułek matujących, a przy minerałach (na razie edm) czasem (zależy od formuły) i cały dzień bez bibułek...
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:57   #1147
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Musze powiedzieć że flat topem 100 razy lepiej naklada mi sie podklad niz kabuki. Wieksze krycie, wiekszy mat, i mniejsze włażenie w pory.
Jednak dalej sie swiece wiec zamówiłam sobie kaolin powder bo ryżowego ze wspolnego zamówienie dalej nie ma i nie mam zadnego primera
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 18:58   #1148
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

już trochę bardziej optymistycznie mam jeszcze jednego sampla z formuła matt więc jutro wypróbuję i mam nadzieję że naprawdę będzie mat na dłużej
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:00   #1149
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

trzeba niestety próbować na własnej skórze
Mnie żaden primer nie pomógł, a o-glo powoduje ze mam na twarzy pory wielkości kraterów mimo, ze normalnie są całkiem przeiciętne oraz mam po nim zmarszczki jak rów mariański, lśnię też jak wielki elektronik - niezdrowo i nienaturalnie i metalicznie.
Nie zniechęcaj się tylko próbuj
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:09   #1150
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
trzeba niestety próbować na własnej skórze
Mnie żaden primer nie pomógł, a o-glo powoduje ze mam na twarzy pory wielkości kraterów mimo, ze normalnie są całkiem przeiciętne oraz mam po nim zmarszczki jak rów mariański, lśnię też jak wielki elektronik - niezdrowo i nienaturalnie i metalicznie.
Nie zniechęcaj się tylko próbuj
taa spokojnie powinna ta charakterystyka o-glo trafic do 1 postu mogłybysmy sie posmarować o-glo i nie widząc nigdy wczesniej na ulicy rozpoznać bez problemów bo daje identyczny efekt u mnie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:11
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:19   #1151
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a może na świecenie jakiś primer by pomógł? używałyście jakichś?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 19:31   #1152
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
a może na świecenie jakiś primer by pomógł? używałyście jakichś?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
i ewentualnie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315332
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:39   #1153
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
już trochę bardziej optymistycznie mam jeszcze jednego sampla z formuła matt więc jutro wypróbuję i mam nadzieję że naprawdę będzie mat na dłużej
Z moją cerą, świecącą się w strefie T, minerały ważyły się na brodzie i nosie po kilku godzinach, w dodatku wyglądałam jak spocona świnka. Teraz, kiedy używam dryflo jako primera i ryżyka soft bronze jako purdu wykańczającego, to matowa skóra utrzymuje się przez cały dzień. Używam formuły intensive. Także polecam stosowanie puderków

Edit: Boże, zabrzmiało to jak reklama z telezakupów mango ...

Edytowane przez carmelova
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:43
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:53   #1154
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
taa spokojnie powinna ta charakterystyka o-glo trafic do 1 postu mogłybysmy sie posmarować o-glo i nie widząc nigdy wczesniej na ulicy rozpoznać bez problemów bo daje identyczny efekt u mnie
mój ulubiony W.E.wyglądasz jak poinżej, bo ja własnie tak !

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
a może na świecenie jakiś primer by pomógł? używałyście jakichś?
mi pomaga puder matujący T. LeCLerc, krzemionka niestety nie

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość

Edit: Boże, zabrzmiało to jak reklama z telezakupów mango ...
o mamo, sikam ze smiechu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bista.JPG (4,3 KB, 26 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:58   #1155
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Z moją cerą, świecącą się w strefie T, minerały ważyły się na brodzie i nosie po kilku godzinach, w dodatku wyglądałam jak spocona świnka. Teraz, kiedy używam dryflo jako primera i ryżyka soft bronze jako purdu wykańczającego, to matowa skóra utrzymuje się przez cały dzień. Używam formuły intensive. Także polecam stosowanie puderków

Edit: Boże, zabrzmiało to jak reklama z telezakupów mango ...
dziękuję za pomoc , na pewno jutro spróbuję z dry flo bo akurat mam, ale używałam do wykończenia, więc teraz zmienię kolejność nakładania
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:05   #1156
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czy light olive PP wypada ciemniejszy tak samo jak golden?
ma ktoras mzoliwosc zrobienia swatchy albo pisemnego porownania?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:09   #1157
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

szukam granatowego cienia na stronie edm i nic nie mogę znaleźć, chcę coś bez efektu glamour. Anna karenina wydaje mi się za niebieska, mystic night za błyszcząca i fioletowa. Help help help!
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:16   #1158
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Po raz kolejny proszę o pomoc w doborze koloru podkładu intensive jestem niezdecydowana a zależy mi na doborze najodpowiedniejszego dla mnie koloru. Zastanawiam się nad:
Warm: Buttered Tan
Golden: Light
Winged Butter
Olive: Light Olive
Medium Olive
Golden Medium
Potrzebuję też pomocy w doborze różu najlepiej ciepłe odcienie brzoskwiniowe mogą być ciemne opalone i korektor w jasnym kolorze będę bardzo wdzięczna za pomoc
Wrzucam ponownie zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja skóra.jpg (8,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szyja.jpg (20,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kawalek twarzy i szyja.jpg (7,5 KB, 22 załadowań)
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:19   #1159
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

tez szukałam pieknego granatu, zamowiłam anne karenine, jednak to ie to Mystic nie ma nic z granatem wspolnego - piekny odcień, ale nie granat. Wczoraj juz wypatrzyłam sliczny granat w inglocie i chyba n atym stanie
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 20:29   #1160
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
szukam granatowego cienia na stronie edm i nic nie mogę znaleźć, chcę coś bez efektu glamour. Anna karenina wydaje mi się za niebieska, mystic night za błyszcząca i fioletowa. Help help help!
Szukałam w EDM i nie ma chyba
Właśnie bez fioletu i takiego grrrranatu bardzo granatu.
W końcu zamówiłam błyszczący w Lumiere - deep waters i jest
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:30   #1161
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Właśnie zajrzałm na forum EDM po tygodniowej nieobecności a tu takie rzeczy się działy

Ja bym w sumie jakoś specjalnie nie rozpaczała, bo używam jedynie ich rozświetlaczy i 2 pędzli. Rozświetlacze mam praktycznie całe, więc stres i tak by mnie ominąl


Dziewczyny, mam do oddania to co w podpisie (rzeczy te są w wątku kosmetycznym). Jakby ktoś był chętny to pisać





1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:59   #1162
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
tez szukałam pieknego granatu, zamowiłam anne karenine, jednak to ie to Mystic nie ma nic z granatem wspolnego - piekny odcień, ale nie granat. Wczoraj juz wypatrzyłam sliczny granat w inglocie i chyba n atym stanie
taaa nie wiem czemu oni Mystica tak dziwacznie na EDM opisuja toż to fioletowy
Ależ sa w innych firmach piekne granaty do wyboru do koloru maty, satynowe, perlowe - a już najfajniejsze zwykle w kategoriach linerów
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:23   #1163
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mystic tak dla rozjasnienia Aczkolwiek zdjecie nie oddaje w pełni "wielowymiarowosci" koloru. Bo on jest jak ogry. ma warstwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (149,5 KB, 142 załadowań)
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:24   #1164
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;12717041]Właśnie zajrzałm na forum EDM po tygodniowej nieobecności a tu takie rzeczy się działy

Ja bym w sumie jakoś specjalnie nie rozpaczała, bo używam jedynie ich rozświetlaczy i 2 pędzli. Rozświetlacze mam praktycznie całe, więc stres i tak by mnie ominąl [/B][/QUOTE]

Nie oszukuj na pewno Ci Adrenalinka skoczyła
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:37   #1165
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
a może na świecenie jakiś primer by pomógł? używałyście jakichś?
Ja niestety bardzo szybko zaczynam się błyszczeć po intensive EDM. Primer nic nie pomógł. Używam filtrów i obawiam się, że to dlatego. Mam w planach wypróbować inne firmy, chociaż nie jest mi to na rękę, bo z EDM porobiłam już zapasy po odnalezieniu odcienia
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:38   #1166
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
mystic tak dla rozjasnienia Aczkolwiek zdjecie nie oddaje w pełni "wielowymiarowosci" koloru. Bo on jest jak ogry. ma warstwy
Ale cudo z tego Mystic Night muszę go mieć
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:43   #1167
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Po raz kolejny proszę o pomoc w doborze koloru podkładu intensive jestem niezdecydowana a zależy mi na doborze najodpowiedniejszego dla mnie koloru. Zastanawiam się nad:
Warm: Buttered Tan
Golden: Light
Winged Butter
Olive: Light Olive
Medium Olive
Golden Medium
Potrzebuję też pomocy w doborze różu najlepiej ciepłe odcienie brzoskwiniowe mogą być ciemne opalone i korektor w jasnym kolorze będę bardzo wdzięczna za pomoc
Wrzucam ponownie zdjęcia
Wydaje mi się, że kolory które podałaś będą dla ciebie za ciemne. Light olive czy golden light to ciemne kolory, mimo, że na stronie EDM wyglądają inaczej. Jeżeli pierwsze i drugie zdjęcie dobrze przedstawia kolor twojej skóry to myślę, że golden fawn będzie dobry Możesz spróbować jeszcze sweet almond z oliwek, bo jest tylko minimalnie ciemnieszy od fawn.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:50   #1168
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że kolory które podałaś będą dla ciebie za ciemne. Light olive czy golden light to ciemne kolory, mimo, że na stronie EDM wyglądają inaczej. Jeżeli pierwsze i drugie zdjęcie dobrze przedstawia kolor twojej skóry to myślę, że golden fawn będzie dobry Możesz spróbować jeszcze sweet almond z oliwek, bo jest tylko minimalnie ciemnieszy od fawn.

Dziękuję za odpowiedź kurcze ja już się gubię w tych kolorach jak oglądałam je na allegro to nie wydawały się takie ciemne... chcę dwa na teraz a jeden ciemniejszy gdy się opalę. W takim razie spróbuję coś z goldenów i olivek a jaki trzeci wybrać kolor to nie mam pojęcia..
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:59   #1169
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Siunia zerknij na swatche w albumie Zdjęcia z allegro czy strony EDM mają się nijak do rzeczywistości. Jeżeli zdjęcia nie są przekłamane (na moim laptopie masz wyraźne złociste tony) to masz identyczny kolor szyi jak ja Fawn jest moim kolorem, nie jest taki jasny jak na stronie, na lato możesz wziąć winged butter. Jak będzie za ciemny to rozjaśnij go fawn`em.
Na twoim miejscu wzięłabym fawn, sweet almond i winged butter
Z jasnych korektorów to może multi-intensiv, jest jaśniejszy niż na stronie. Intensive fair będzie chyba za jasny, mutli-tasking może być za ciemny (dla mnie jest). Ja na wypryski i pod oczy używam żółciutkiego sunlight.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:17   #1170
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Siunia zerknij na swatche w albumie Zdjęcia z allegro czy strony EDM mają się nijak do rzeczywistości. Jeżeli zdjęcia nie są przekłamane (na moim laptopie masz wyraźne złociste tony) to masz identyczny kolor szyi jak ja Fawn jest moim kolorem, nie jest taki jasny jak na stronie, na lato możesz wziąć winged butter. Jak będzie za ciemny to rozjaśnij go fawn`em.
Na twoim miejscu wzięłabym fawn, sweet almond i winged butter
Z jasnych korektorów to może multi-intensiv, jest jaśniejszy niż na stronie. Intensive fair będzie chyba za jasny, mutli-tasking może być za ciemny (dla mnie jest). Ja na wypryski i pod oczy używam żółciutkiego sunlight.

Porównując kolory podane przez Ciebie pasują one do mojej karnacji kolorystycznie szkoda tylko że nie mam porównania odcieni na ręce wtedy łatwiej było by mi zdecydować na pewno wiem że wezmę winged butter jak się opalę będzie w sam raz. Boję się tylko że fawn może być za jasny? Co do korektora to wezmę sunlight
Przejrzę jeszcze te swatche może pomogą

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-06-11 o 22:21
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.