Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 21:29   #571
justka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Kurcze a ja jestem naturalną jasną blondynką jednak w te wakacje coś mnie pokusiło i mam na głowie brąz castinga. Niestety to nie był najlepszy pomysł... Teraz chciałabym powrócić do swojego lecz casting zadomowił się już chyba na moich włosach na dobre i wcale nie liczy zejść. Jak myślicie czy jest jakaś nadzieja że color&shinie w jakimś blondzie mi pokryje brązowe włosy
justka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:45   #572
madzialenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

moja sąsiadka tez tak miala nic jej to nie dalo zrobiły sie tylko odrobine jasniejsze i wpadaly w taki troche rudawy ;/ ale nie wiem bo malowała paletą i takim bardzo jasnym blondem wiec moze sprobuj
madzialenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 17:53   #573
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Przeczytałam cały wątek i nabyłam w Rosmanie kolor ciemny blond, idę farbować w moim przypadku chodzi o zniwelowanie tych rudych tonów na końcówkach włosów po poprzednich farbowaniach moze się uda i wyrównam kolor
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:30   #574
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez justka00 Pokaż wiadomość
Kurcze a ja jestem naturalną jasną blondynką jednak w te wakacje coś mnie pokusiło i mam na głowie brąz castinga. Niestety to nie był najlepszy pomysł... Teraz chciałabym powrócić do swojego lecz casting zadomowił się już chyba na moich włosach na dobre i wcale nie liczy zejść. Jak myślicie czy jest jakaś nadzieja że color&shinie w jakimś blondzie mi pokryje brązowe włosy
A ja mam mokkę matrixa i z chęcią bym zrobiła jakiś jasny blond z poziomu 8 i też się zastanawiam czy plam nie będzie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:36   #575
wiola0091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Kupiłam odcien jasny brąz mój naturalny kolkor wlosów to ciemny brąz jestem brunetka i mam czarne brwi.Rano zrobilam szampon i mam czarne wlosy wsumie spodziewalam sie troche jasniejsze, z tym szamponem jest tak ze zawsze na poczatku wychodzi bardzo ciemny kolor ale fajnie sie wyplukuje i widac juz wlasciwy odcien po kilku myciach ja mialam tak wczensiej po mroznym kasztanie.
wiola0091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 17:49   #576
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

no i jestem po farbowaniu mahoniem XD jest dobrze, nawet bardzo, to taki ładny brąz z wiśniowym połyskiem. Farbowałam ciemnobrązowe włosy juz wcześniej farbowane. co dziwne, wiele osób mówi, że mam znacznie jaśniejsze włosy teraz o.O jedyny minus to że na odrostach kolor wyszedł jaśniej i bardzo szybko się w tym miejscu wypłukuje, ale i tak jeszcze wrócę do tego szamponu
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:52   #577
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziewczyny, jednak się skusiłam i siedzę na głowie z czekoladą. Jutro wstawię fotki. Chyba, że coś będzie nie tak i ogole się na łyso

P.S. Spłukałam i jestem niezadowolona. Odrost jakiś wściekle rudo-czerwony i bardzo jasny, jasne (siwe?) włosy wcale nie złapało. Reszta jakaś taka wiśniowa i ciemna. Farbowałam na włosy rozjaśniane na jasny brąz. Mam nadzieję, że jak wyschną to będzie lepiej. No i że się ta farba spłucze bo akurat wiśniowe włosy to moja zmora.

Co do farby to ledwo starczyło na moje gęste włosy do ramion. Nie wiem co dają do tej całej koloryzacji bez amoniaku ale pewnie coś dużo gorszego niż amoniak bo w sitku znalazłam sporo włosów (a miałam podobnie po castingu). Po farbach trwalych wlosy tak nie wypadaly.

Brr w sztucznym świetle wyglądają fatalnie.

Mogłam wziąć orzech laskowy :/ Mam nadzieję że ta czarna wiśnia sie zmyje bo będę musiała dekoloryzować.
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-10-19 o 20:28
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 20:47   #578
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A ja właśnie zrobiłam jasny brąz, który właściwie nie ma nic wspólnego z jasnym. Ale kolor mi się ogólnie podoba w sztucznym świetle ma lekko czerwonawy połysk, w dziennym jeszcze go nie widziałam.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:51   #579
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość

Co do farby to ledwo starczyło na moje gęste włosy do ramion. Nie wiem co dają do tej całej koloryzacji bez amoniaku ale pewnie coś dużo gorszego niż amoniak bo w sitku znalazłam sporo włosów (a miałam podobnie po castingu). Po farbach trwalych wlosy tak nie wypadaly.
Dlatego ja już tego "syfu" używać nie będę. Na początku jest cudnie, włosy błyszcza. Ale jak farba się zmyje to włosy są w koszmarnym stanie. Jestem po trzech miesiącach od farbowania i nadal włosy wypadają mi na potęgę...

PS. Powiem Wam, że najlepszą farbą jaką używałam jest... Joanna multi color włoski są po niej w nienaruszonym stanie.

Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2009-10-19 o 20:59
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:03   #580
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dodaję zdjęcia wczorajszego farbowania kolorem Czekolada.

Farba kładziona na rozjaśniane do jasnego brązu włosy, już całkiem wypłukane z farby.

Zdjęcia po dwukrotnym umyciu szamponem przeciwłupieżowym.

Jak dla mnie porażka totalna

P.S. fotki w świetle naturalnym.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 12:15   #581
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja też wróciłam skruszona do L'Oreal Excellence Creme nr 7.1. Fakt, po C&S na początku kolor śliczny a włosy gładkie i błyszczące ... jednak po 3 tygodniach kolor jakoś dziwnie spłukał się na czubku głowy robiąc brzydkie nijakie odrosty (mimo, że farbując nie miałam odrostów) a reszta włosów została ciemna. Co do kondycji włosów to nie mogę narzekać, bo nie zniszczyły się ani nie wypadały.
Nie ukrywam jednak, że miałam nadzieję iż dzięki temu szamponowi będę mogła skończyć z trwałą koloryzacją ... niestety nie udało się
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 18:36   #582
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cześć. Ta farba jest śliczna lecz niestety tylko pierwszego tygodnia. Farba nierównomiernie mi się wypłukiwała, na obecną chwilę mam chyba ze 3 odcienie brązu na głowie po za tym włoski się łamią. Niestety ale farbka nie dla mnie
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 07:05   #583
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

dla mnie też nie
tydzien temu farbowałam na blond, był ładny do pierwszego, moze drugiego mycia, teraz juz sie tak wypłukał, ze widac odrosty, które miałam przed farbowaniem
porażka
nigdy więcej ....
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:28   #584
marcisz23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja przed chwilą zrobiłam sobie czerwony mahoń (6.56) na ciemnych blond włosach i wyszło mi coś koszmarnego. Kolor określiłabym jako ciemną(prawie czarną) wiśnię z fioletowym pobłyskiem. NIE POLECAM...
marcisz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:50   #585
Mili232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 22
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No tak, myślę,że poprostu źle dobrałyście odcień... kolorki powinno sie dobierac pod wasz naturalny kolor wlosów... ja mialam bardzo duzy odrost i farbowane moje blond wlosy z pasemkami i zlapalo mi ladnie... do tej pory mam jasny odrost a farbowalam tydzien temu... Uzywalam takze Castinga perlowy blond i zmyl mi sie po 3 myciach.
Te szampony koloryzujace sa tylko po to by podkreslic kolor. Ja jestem bardzo zadowolona i zapewne nie raz jeszcze je uzyje
Mili232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 20:01   #586
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Mili232 Pokaż wiadomość
No tak, myślę,że poprostu źle dobrałyście odcień... kolorki powinno sie dobierac pod wasz naturalny kolor wlosów...
Też mi się tak wydaje

Ja na swój naturalny mysi blond dałam odcień ciemny blond i wyszedł mi bardzo ładny kolor.
Flames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 20:47   #587
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine


ja mam naturalny kolor ciemny blond, włosy miałam rozjasnione do poziomu 8, ogólnie odrost nie był mocno widoczny, ale delikatny był,
kładłam blond, odrosty były pokryte i reszta równiez równomiernie,
a po tygodniu spłukało sie tak, ze ten delikatny odrost widac prawie tak samo jak przed farbowaniem
casting tez mi sie szybko wypłukiwał, ale bardziej z koncówek niz z odrostów,
koncze chyba z farbami bez amoniaku, to nie dla mnie chyba lepiej farbowac dobra farba z amoniakiem ale co 1,5 miesiąca niz farba bez amoniaku ale co 2-3 tygodnie
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:47   #588
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Flames Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje

Ja na swój naturalny mysi blond dałam odcień ciemny blond i wyszedł mi bardzo ładny kolor.
Niekoniecznie się z tym zgodzę. Na naturalnym odroście i na naturalnych włosach spod spodu czekolada wyszła wściekle czerwono-ruda.
Wg mnie ta farba to loteria. Jednym wyjdzie, drugim nie.

Poza tym jestem po 4 myciach i za każdym razem sitko pełne włosów, niestety muszę iść do dermatologa

Od 15 lat nie spotkałam gorszego produktu do koloryzacji włosów.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:07   #589
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Przyznam, że szykowałam się do użycia tej farby, ale Wasze wypowiedzi już mnie do niej zniechęciły. Z natury jestem ciemną blondynką, już dwa razy włosy farbowałam na blond. Pojawił mi się już odrosty po ostatnim farbowaniu i farba się też zmyła-zamierzałam właśnie wypróbować tę farbę Garniera, ale aż się boję bo nie wiem co to mi po niej na głowie wyjdzie Zresztą nawet nie mogę znaleźć odpowiedniego odcienia, więc raczej zrezygnuję.
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 19:42   #590
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Mili232 Pokaż wiadomość
No tak, myślę,że poprostu źle dobrałyście odcień... kolorki powinno sie dobierac pod wasz naturalny kolor wlosów... ja mialam bardzo duzy odrost i farbowane moje blond wlosy z pasemkami i zlapalo mi ladnie... do tej pory mam jasny odrost a farbowalam tydzien temu... Uzywalam takze Castinga perlowy blond i zmyl mi sie po 3 myciach.
Te szampony koloryzujace sa tylko po to by podkreslic kolor. Ja jestem bardzo zadowolona i zapewne nie raz jeszcze je uzyje
Hmm...nie wydaje mi się żeby to była kwestia złego doboru koloru C&S. Miałam ciemny blond i chciałam go pogłebić C&S nr 6 czyli ciemnym blondem. Na początku kolor marzenie (wstawiłam nawet fotki na tym topiku) a potem już gorzej No trudno ....
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 09:59   #591
Mili232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 22
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No tak... niestety na poczatku kolorek jest ładny, ale to tylko krem kooloryzacyjny ) pare myc i kolorku nie ma.
Mili232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:56   #592
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja zrobiłam włosy naturalnym brązem ale są czarne! od 3 dni ciągle je myję ale nieee chce sie zmyć ani trochę. chyba wrócę z powrotem do castinga może ktoś ma pomysł jak rozjaśnić ten czarny kolor
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:08   #593
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Spróbuj szamponem przeciwłupieżowym, słyszałam że Nizoral najlepiej działa w takich przypadkach.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:39   #594
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez moniska90 Pokaż wiadomość
ja zrobiłam włosy naturalnym brązem ale są czarne! od 3 dni ciągle je myję ale nieee chce sie zmyć ani trochę. chyba wrócę z powrotem do castinga może ktoś ma pomysł jak rozjaśnić ten czarny kolor
Zgadzam się z Jazzlyn i do tego maseczka z żółtka i cytryny.
Może pomoże, mnie po castingu nic nie pomogło, jedynie słońce i słona woda trochę wyrudziały czerń :P
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:36   #595
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

za chwilę będę nakładać Naturalny Braz nr 4 ,zobaczymy co wyjdzie
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 16:14   #596
rabbitHOLE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Przykro mi ale na pewno się nie zmyje
Na pewno zostanie jakaś poświata, bo tak piszą, że niby się zmyją ale tak naprawdę to tylko kolor wyblaknie, ale do naturalnego na pewno się nie wymyje Może prędzej tonery, ja miałam nimi robione i zmyły się całkiem po 3,4 myciach, ale to się nie opłaca bo znów za krótko trzymają to jak się chce odświeżyć kolor na imprezę to ok, ale na dłużej nie bardzo.
Może spróbuj farbować tylko końce, bez odrostu.

Pozdrawiam


Oj nie prawda na moich platynowych blond włosach fabra "Blond: zeszła równo po miesiącu. Myję włosy codziennnie równo się wypłukiwała...ale farba ta jest dla mnie wilką zmyłką. Nigdzie nie pisze ile % ma woda. To, że nie ma amoniaku to tylko chwyt, żybyśmy myślały, że jest ona nie inwazyjana. Niestyty.....moje długo pielęgnowane włosy zostały po wypłukaniu się koloru ZNISZCZONE i PSZESUSZONE. Radzę użyc do takiej zmiany DIACOLOR Loreal.
pozdrowionka
rabbitHOLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:16   #597
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez rabbitHOLE Pokaż wiadomość
Oj nie prawda na moich platynowych blond włosach fabra "Blond: zeszła równo po miesiącu. Myję włosy codziennnie równo się wypłukiwała...ale farba ta jest dla mnie wilką zmyłką. Nigdzie nie pisze ile % ma woda. To, że nie ma amoniaku to tylko chwyt, żybyśmy myślały, że jest ona nie inwazyjana. Niestyty.....moje długo pielęgnowane włosy zostały po wypłukaniu się koloru ZNISZCZONE i PSZESUSZONE. Radzę użyc do takiej zmiany DIACOLOR Loreal.
pozdrowionka
Ok, blondy schodzą a spróbuj ciemniejsze, podejrzewam, że już tak łatwo nie zejdzie, ale to zależy też od włosa, im bardziej zniszczony, tym farba bardziej łapie.
Pzdr
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:20   #598
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
za chwilę będę nakładać Naturalny Braz nr 4 ,zobaczymy co wyjdzie


mi wyszły totalnie czarne. po nizoralu kolor wymył się tylko na odrostach a reszta jest czarna
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:29   #599
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez moniska90 Pokaż wiadomość
mi wyszły totalnie czarne. po nizoralu kolor wymył się tylko na odrostach a reszta jest czarna
moje czarne nie są tylko jakieś takie czekoladowe kolor nawet ładny ale najbardziej denerwuje mnie to,że w ogóle nie pokryło mi jasnych odrostów.Myślę nad rozjaśnieniem i pofarbowaniem na na blond lub ciemny blond,bo jakiego tylko brązu bym nie użyła to odrosty zawsze pozostają jaśniejsze mimo,że zawsze na odrostach trzymam farbe dłużej ehh...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-10-31 o 14:31
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:27   #600
Martyna^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez moniska90 Pokaż wiadomość
mi wyszły totalnie czarne. po nizoralu kolor wymył się tylko na odrostach a reszta jest czarna
a jak długo już próbujesz zmyć ten kolor? Mam taki sam problem, ale tu wydaje mi się,że dopiero za jakiś czas uzyskamy upragniony efekt..
Martyna^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.