Zmiana fryzury i koloru włosów. Pomocy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 11:30   #1
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557

Zmiana fryzury i koloru włosów. Pomocy ;)


Witam

Są wakacje, i coś mnie natchnęło na zmianę wizerunku. Jednak sama nie dam sobie rady i potrzebuję pomocy. Mam nadzieję, że trafiłam idealnie i mi pomożecie : )
Niedługo zaczynam nowy etap w swoim życiu, dlatego chcę się zmienić i wyglądać zabójczo

Może najpierw zacznę od koloru włosów. Na 1 obrazku jest mój wymarzony kolor, jaki chciałabym uzyskać, na 2 jestem ... ja . Rok temu farbowałam włosy szamponem koloryzującym, niestety nie zmył się i mam go po dzień dzisiejszy. Odrost sięga mniej więcej do długości uszu (widać zresztą na załączniku - grzywkę mam w swoim naturalnym kolorze).
Nie wiem kompletnie jak się zabrać do zmiany koloru, jak bardzo przeszkadza to że mam 2 różne odcienie na włosach itp. Boję się użyć rozjaśniacza, bo on strasznie niszczy włosy. Zastanawiałam się nad tym, czy jakbym kupiła farbę jaśniejszą od tego koloru jaki chce uzyskać coś by z tego wyszło. I czy musiałabym najpierw iść do fryzjera żeby mi ten nieszczęsny kolor na włosach usunął ? .

Po drugie fryzura. Długość mi bardzo odpowiada, cięcie też. Ale nie grzywka. Wolałabym zostać w grzywce, jednak nie w takiej . Nie mam jednak na nią pomysłu, nie znam się i nie wiem jaka by mi pasowała. Myślałam o takiej jak na obrazku nr 3 lub 4... ale nie jestem pewna.

Mam nadzieję, że pomożecie mi osiągnąć wymarzony cel . Za każdą pomoc z góry dziękuję
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 15:59   #2
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Zmiana fryzury i koloru włosów. Pomocy ;)

W grzywce takiej jak dodałaś w załączniku będzie Ci pasować.

Jeśli chodzi o rozjaśnienie włosów do wymarzonego koloru, to może być trochę kłopotów. Najlepiej abyś poszła do fryzjera i pokazała jaki efekt chcesz uzyskać. Wtedy najprawdopodobniej będziesz miała robioną dekoloryzację i położy Ci jasną popielatą farbę..

Drugim rozwiązaniem jest zastosowanie farby superrozjaśniającej, która nie wiem jak wyjdzie na Twoich włosach...

Nie wykluczam, że możesz skończyć z żółtkiem na włosach, bo tak to najczęściej bywa po rozjaśnianiu
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:57   #3
wonderfull
Przyczajenie
 
Avatar wonderfull
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
GG do wonderfull
Dot.: Zmiana fryzury i koloru włosów. Pomocy ;)

a ja bym Cię widziała w kolorku jak na pierwszym zdjęciu i fryzurze jak na drugim obrazeczku
__________________
Dżoana
wonderfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:18   #4
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 103
Dot.: Zmiana fryzury i koloru włosów. Pomocy ;)

Zgadzam się z poprzedniczką. Masz świetną urodę, więc nie maskuj jej w jakimś brązie, bo bd wyglądać jak szara myszka
Rudy byłby cudowny. Jak tylko Cię zobaczyłam to od razu wiedziałam, ze będzie najlepszy.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1279720087

A fryzura hmm... ta, którą dała poprzedniczka jest świetna.
Grzywka... odradzam tę z załączonych przez Cb zdjęć. Jest bardo postrzępiona i trudna w utrzymaniu. Wiem to, bo mam taką, choć wcale jej nie chciałam. Fryzjerka troszkę przesadziła
Sądzę, że taka jak na zdjęciu z fryzurą jest ładna. Albo coś takiego:
http://images.google.com/imgres?imgu...Disch:1&itbs=1
Fryzjerka, bd wiedziała jak ciąć. Ona jest zaczesywana tak na bok, jednak zasłania większą całe czoło. Jest bardzo ładna
elusia1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.