Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 13:21   #3661
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Mysia
Ty nosisz rozmiar 32?
Przeciez ty taka szuplutka ze nie wiem co. Wiadomo ze kazda firma moze inaczej znaczyc. Ja kupuje jeansy tylko od Tommy Hilfiger no i levisy tez sa fajne. I w nich mam rozmiar 29 a czasami tez sie zdazy 32.
Adzi, ale w sklepach nie typowo jeansowych numeracja jest taka jak ubrań, czyli 34,36,38,40 itp a w kappahl to nic dziwnego, ze Mysia bierze 32 bo tam jest pomącone i 36 jest jak 40

ja w Lee, Wranglerze itp mam rozmiar 26, a czasem nawet 25 a w innych np Zara, Bershka biore xs czyli 34
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:21   #3662
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja tez lubie rurki i z niskim stanem bardzo lubie kolory ciemno niebieskie granaty mam takie z zary z przetarciami
mam tez jedne blekitne dzinsy porwane specjalnie fajnie to wygladatak sexi
i koniecznie musza miec kieszonki z tylu taka mam zasade nie lubie golych tylow

wogole o spodniach mozna godzinami gadac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:25   #3663
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja stwierdziłam, że na wiosne kupie max 2 pary nowych jeansow, a bardziej zwróce uwagę na spodniczki plus do tego fajne obcasy i będę smigac
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:25   #3664
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dla mnie numeracja spodni, dżinsów to czarna magia, jak wchodzę do sklepu typowo dżinsowego to mówię, czego szukam i mają mi dopasować rozmiar
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:50   #3665
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No wlasnie ja mam albo29-30 albo 38 w Zaze itp. Oczywiscie to zalezy z jakiego rodzaju jeansu sa zrobione dane spodnie. Bo jak z domieszka strecze czego nie cierpie i nieznosze bo mi sie z tylka zsowaja to wiadomo rozmiar bedzie nizszy. Ja za to musze jeans czuc na tylku i bron boze zeby mi sie nie wyciagaly. Raczej kupuje jeans czysty bez domieszek streczu. A w materialowych to tez mi sie zdazalo 36 nawet.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:55   #3666
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczynki jestem mega zadowolona!!! zdjęcia są ale nie mam teraz czasu na wstawienie bo musze syna ze szkoły odebrać. będę wieczorkiem to wstawie. jestem bardzo szczęsliwa że wyszło na wodzie 9% .
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:59   #3667
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

u mnie wiekszosc rozmiarowek jest prosta i ja nosze 36
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 14:01   #3668
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a mnie jakoś ciężko dopasować spodnie w Re szczególnie dżinsy i dżinsopodobne
na ogół właśnie kiepsko układają się na pupie, bo jestem szczupła, a jednak tyłek mam okrągły i zdecydowanie nie płaski ale nawet za najlepsze spodnie z Re bym go nie oddała

właśnie kolejne dżinsy muszę sobie kupić na dniach, chcę takie rurki granatowe, w jednolitym kolorze, bez żadnych przetarć
Ja kiedys tez nie moglam dobrac ale ostatnio kupilam super jeansy szare z dziurami:P za 69zl i pięknie leża sczzegolnie na tylku a tez mam odstającą pupę i jestem wysoka( 171cm a waga-54kg)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2011-02-01 o 14:04
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:18   #3669
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja raz próbowałam myc podłogę i.... lepiła się po wyschnięciu na potęgę
Nigdy więcej.
Do kibelka hmm... mogloby byc ale szkoda że nie dezynfekuje
A wanna błyszczy tak ze aż sie sama dziwie, lepiej niz po plynie do naczyń

oj bunny kochana zawsze wymyślisz coś korzystnego


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja odżywki zawsze do golenia nóg brałam
dobre
ja do golenia zawsze stosuję mój kochany żel isany



Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moj tz to kupuje sobie specjalne kosmetyki takie "dla facetow "z napisem szampony zele plyny do kapieli pod paszki...i dobrze ze sam sobie kupuje ja za to mam na glowie siebie i synka
Mój TŻ też
Chociaż ostatnio mama TŻa kupiła sobie odżywkę bez spłukiwania Joanny z miodem i cytryną i TŻ z zamiłowaniem ją stosuje bo mu włoski ślicznie pachną, są takie mięciutkie i lepiej się układają


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oki więc jakby co to nie będę panikować mam farbke chciałam dwie bo nie wiem czy jedna mi starczy ale była ostatnia czyżby to jakiś znak
kitkulka czy tobie jedna starcza w zupełności na pokrycie odrostów?

MAM DWIE !!! Tż schował jedną a po chwili jak się zmartwiłam że tylko jedna to wyjął drugą i wiecie co ...jest w dodatku z pędzelkiem do farbowania gratis! to teraz mogę użyć półtotorej a pół sobie schowam na następny raz.
No to super niech wyjdzie ładnie


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny po dniach w stanie depresyjnym zaczelam dzisiaj zycie od nowa. Jakos ost nie mialam na nic checi, spac nie moglam jesc tym bardziej zero sily w sobie. Dzis rano wstalam z postanowieniem ze czas na zmiany i jako pierwsze odwiedzilam fitness studio i wzielam karnet na pol roku. Ale to swietnie mi zrobilo. Tak bardzo tesknilam za tym. Potem weszlam do sauny i pod prysznic z masazami. Jestem jak nowo narodzoma. No i oczywiscie oblecialam sklepy tak na szybkiego bo do pracy bieglam i upatrzylam sobie buty i dwie pary spodni rurek na kantke
do kostkiZakochalam sie w tych spodniach. Jeszcze jakis zakiecik by sie przydal. Kiniu Twoj mnie powalil na kolana Przepiekny jest. Jutro lece na zakupki dalej poprawiac sobie humorek. A co!!Ale najbardziej poprawilo by mi sie gdyby nadeszla WIOSNA.
Wystarczy drobna zmiana stylu życia a człowiek od razu w skowronkach


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja już po farbowaniu, ale zdjęcia będą jutro bo dziś nie mam aparatu
Wszystko co było przy odroście zolte stało się innego koloru, ale jakiego konkretnie nie wiem bo mam jakies zle swiatło w łazienkach.
Nałożyłam farbę tylko na odrost czyli 1 cm i 2 cm które były zolte.
Dzis opinii nie wygłaszam bo nic nie widze przy złym świetle, jutro się wypowiem.
Normalnie szalona


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Edit: kochane moje co myślcie o tych rzeczach? Kliknęłam sobie, obie po 19zł
Cena baaaaaardzo konkretna, no i ładne szczególnie pierwsze zdj.
Jak dojdą prosimy o fotke jak się prezentują
i ta marynarka, którą pokazywałaś równie śliczna, pasuje jak ulał

Zaraz odpiszę w sprawie klubu


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Więc tak.. Farbowanie oczywiście Londa Perłowy blond 12/9

Zdjęcia w łazience bez flesza.
Chciałabym również rzec iż... od dziś to moja farba namber łan I nią będę robić - no chyba, że w trakcie jej wypłukiwania się się na nią obrażę - ale mam nadzieję, że to nei nastąpi

Przepraszam, że potargane ale bez układania zaraz po suszeniu ;P

1- odrost
2,3 po farbowaniu
Świetnie, super, łał mam nadzieje, że za dnia równie pięknie wygląda


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia, włosy raz umyłam po farbowaniu bo wydawały mi sie za chłodne więc zdjęcie po 1 myciu.
Całości nie robiłam, ale jak spłukiwałam troszkę farby się otarło o włosy i dało im troche inny odcień.
No i pięknie
zdjęcia robiłaś z lampą?


A ja dziewczynki również mam już odrost pokryty skandynawskim zaraz Wam foty powrzucam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:23   #3670
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia, włosy raz umyłam po farbowaniu bo wydawały mi sie za chłodne więc zdjęcie po 1 myciu.
Całości nie robiłam, ale jak spłukiwałam troszkę farby się otarło o włosy i dało im troche inny odcień.

snowhitee
Ty chyba pamietasz moje wlosy po Excelce i Stockholmie, z tego względu że robiłyśmy tymi samymi farbami jak myslisz która z tych farb najlepiej łapie mi odrost?
Ładnie wyszlo tylko jak dla mnie odrost za ciepło, przynajmniej tak wygląda i wolalam po excelce w twoim wypadku.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
a ja wiem czy jest róznica? Moze inne swiatlo?
Mi sie wydaje ze odrost teraz jest chłodniejszy niz po Excelce, chyba po Excelce był cieplejszy.
A takie jest światło to wygląda tak wielotonowo.

Dziewczyny Ja teraz lecę z do weterynarza bo moja suka ma chyba ciąże urojona
A co jej sie dzieje? Po co do weta?
Ja mam kłopot- Lolka już 2 tyg. miala cieczkę taką gęstą, brązową, pieknie sie wylizywała, myślałam ze jeszcze tydz. i koniec.
A tu dzis dostała takiej mocno czerwonej, jak z żyły i co gdzieś pójdzie to mi plami podlogę, dywan, łożko Kap, kap... co krok. Przestała sie lizać.
Juz cuda robiłam, majtki zrywa z siebie od razu po założeniu
na razie zamknęłam ja w korytarzu- tam jest linoleum to sie umyje, ale chyba zamieszka na tydzień w łazience jak tz to zobaczy...
Co robic?!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:38   #3671
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny dlatego ze za duzo ceregieli to ja wole psa samca
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 15:27   #3672
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny i bunny przepraszam ze zawracam pup*e , ostatni raz pytam w tej sprawie
myslicie ze ten 9.22 (zdj nr 1 w roznych swiatlach) moze wyjsc jak kolor na 2zdj? czy wyjdzie jasniej, ciemniej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1634_1q.jpg (7,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7812-51.jpg (24,7 KB, 36 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:32   #3673
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

buahhot
ja uważam, ze powinien wyjsc bardzo podobnie jak na tej fotce co pokazalaś. Tylko wydaje mi się, że ta dziewczyna ma tez pasemka zorbione. Ale moze się mylę? bunny na pewno to sprostuje jesli tak jest

Agatau
bardzo ladnie Ci wyszlo tylko to są chyba wszystkie zdjęcia z flashem? moglabys zrobic bez lampy i przy oknie? tak zeby najbardziej bylo widac kolor przy naturalnym siwetle.

Blondaski co tu tak cicho?? gdzie jestescie? Ja wlasnie mam poobiednią sjestę z herbatką i ciasteczkiem
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2011-02-01 o 15:35
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:43   #3674
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Robiłam zdjęcia w dzien ale z lampą były, bo szaro na dworze.
Jutro postaram się zrobić zdjęcie byleby słońce było.
Mi sie wydaje ze jest chłodniej niż po Excelce ale to jutro zdjęcia pokażą.

mysia
dziekuje za miłe słowa

snowhitee
no mam problem z Wiki bo to jej druga cieczka i znowu ciąża urojona, tyle że tamta była od razu po cieczce a ta przyszła dopiero 50 dni po. W tym momencie mysleli nawet że jest w ciazy, pani usg robiła, tyle sie mleka zebrało.
Czuję że tak będzie co cieczka to ciąża urojona i nie wiem co z tym robić.
Nie chcę jej sterylizowac, ja jestem raczej przeciwna sterylizacji u psów, ale znowu zastrzyki hormonalne co cieczke to praktycznie zawsze ropomacicze i wtedy i tak wycinanie macicy.
Nie wiem co teraz z nią robić, póki co mamy smarowac, za tydzień kontrola i jak sie nie polepszy to zastrzyki bo mleka ma tyle że w całej macicy.


A co do dzinsów ja zawsze kupuję rozmiar 38 albo 29/32 jak Adzi więc Adzi nie mów że to jak wieloryb

infatuated
a które z Lee polecasz?


Dziewczyny

Zdjęcia w świetle dziennym będą jutro, postaram się je zrobić.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:52   #3675
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bez przesady, nie tak szczupła, żeby na mnie 32 rozmiar był za duży normalnie noszę 36 a tregginsy też lubię, mam kilka par i w normalnym 36 rozmiarze i też wszystko obcisłe i przylega, nie za duże proporcjonalna jestem

no ja właśnie ostatnio wydałam trochę kasy na dżinsy Lee i się rozczłapały i byłam wściekła :/

cud, a do Bożego Narodzenia jeszcze daleko

dziękuję za info będę szukać
no właśnie Lee się baaardzo rozciągają

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki jestem mega zadowolona!!! zdjęcia są ale nie mam teraz czasu na wstawienie bo musze syna ze szkoły odebrać. będę wieczorkiem to wstawie. jestem bardzo szczęsliwa że wyszło na wodzie 9% .
to super cieszymy sie I czekam na foto

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Cena baaaaaardzo konkretna, no i ładne szczególnie pierwsze zdj.
Jak dojdą prosimy o fotke jak się prezentują
i ta marynarka, którą pokazywałaś równie śliczna, pasuje jak ulał

Zaraz odpiszę w sprawie klubu



dziękuję jasne pokaże co i jak jak dojdą i również na foto czekamy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny i bunny przepraszam ze zawracam pup*e , ostatni raz pytam w tej sprawie
myslicie ze ten 9.22 (zdj nr 1 w roznych swiatlach) moze wyjsc jak kolor na 2zdj? czy wyjdzie jasniej, ciemniej?
Może wyjść podobnie i ja myślę, że ona ma jednolity kolor, chyba że jakieś baaardzo delikatne i dopasowane refleksy I kojarzę tą bloggerkę bardzo ładna dziewczyna ale ta solara

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Robiłam zdjęcia w dzien ale z lampą były, bo szaro na dworze.
Jutro postaram się zrobić zdjęcie byleby słońce było.
Mi sie wydaje ze jest chłodniej niż po Excelce ale to jutro zdjęcia pokażą.

mysia
dziekuje za miłe słowa

snowhitee
no mam problem z Wiki bo to jej druga cieczka i znowu ciąża urojona, tyle że tamta była od razu po cieczce a ta przyszła dopiero 50 dni po. W tym momencie mysleli nawet że jest w ciazy, pani usg robiła, tyle sie mleka zebrało.
Czuję że tak będzie co cieczka to ciąża urojona i nie wiem co z tym robić.
Nie chcę jej sterylizowac, ja jestem raczej przeciwna sterylizacji u psów, ale znowu zastrzyki hormonalne co cieczke to praktycznie zawsze ropomacicze i wtedy i tak wycinanie macicy.
Nie wiem co teraz z nią robić, póki co mamy smarowac, za tydzień kontrola i jak sie nie polepszy to zastrzyki bo mleka ma tyle że w całej macicy.


A co do dzinsów ja zawsze kupuję rozmiar 38 albo 29/32 jak Adzi więc Adzi nie mów że to jak wieloryb

infatuated
a które z Lee polecasz?


Dziewczyny

Zdjęcia w świetle dziennym będą jutro, postaram się je zrobić.

ojej to problem z nią masz, współczuję no trzeba pomyśleć co z tym zrobić bo jak sama piszesz, jak ma być tak przy każdej cieczce..

Ja też się znam na modelach Lee i to baaardzo Jakiego kroju poszukujesz?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:53   #3676
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja mam kłopot- Lolka już 2 tyg. miala cieczkę taką gęstą, brązową, pieknie sie wylizywała, myślałam ze jeszcze tydz. i koniec.
A tu dzis dostała takiej mocno czerwonej, jak z żyły i co gdzieś pójdzie to mi plami podlogę, dywan, łożko Kap, kap... co krok. Przestała sie lizać.
Juz cuda robiłam, majtki zrywa z siebie od razu po założeniu
na razie zamknęłam ja w korytarzu- tam jest linoleum to sie umyje, ale chyba zamieszka na tydzień w łazience jak tz to zobaczy...
Co robic?!
Bunny, co do majtek, moja też zdejmowała, dopóki nie wpadłam na pomysł i nie kupiłam małych majteczek chłopięcych - przylegały dość ciasno, były chude w pasie, więc nie dawała rady zdjąć. Robiłam dziurkę na kitę i majty jak talala Ale... coś Ci poradzę, bo ja nie wiedziałam i teraz moja suczka musiała mieć 2 operacje - ponieważ nigdy nie miała małych w organiźmie były zaburzenia hormonalne i na cycusiach robiły jej się pod skórą rakowe guzy i teraz weterynarz musiała jej cała listwę mleczną jedną wyciąć bo miała na niej 3 guzy. Druga listwa na szczęście nie miała guzów. Potem była druga operacja - sterylizacja, żeby te hormony już nie szalały i nie tworzyły się kolejjne guzy. Pani weterynarz powiedziała, że jeślinie zamierza się, żeby suczka miała małe to przed pierwszą cieczką najlepiej byłoby suczkę wysterylizować. Wtedy zapobiega się właśnie takim rakowym guzom. Zapytaj swojego weta, mmoże najlepiej byłoby suczkę wysterylizować i miałabyś z głowy majtki przy okazji.

PS Z beczki włosowej - poszłam dziś podciąć końcówki i pytamm pania fryzjerkę jaki poziom ma mój odrost - he pani nie wiedziała o co mi chodzi
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:56   #3677
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
buahhot
ja uważam, ze powinien wyjsc bardzo podobnie jak na tej fotce co pokazalaś. Tylko wydaje mi się, że ta dziewczyna ma tez pasemka zorbione. Ale moze się mylę? bunny na pewno to sprostuje jesli tak jest
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Może wyjść podobnie i ja myślę, że ona ma jednolity kolor, chyba że jakieś baaardzo delikatne i dopasowane refleksy I kojarzę tą bloggerkę bardzo ładna dziewczyna ale ta solara
dzieki dziewczyny no moze faktycznie ma jakies pasemka/refleksy albo po prostu farba sie tak troche wymywa.
Fakt moglaby ta solare sobie troche odpuscic
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:56   #3678
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej blondaski ja w końcu jestem
Mam problemy z internetem u siebie w domu i teraz jestem u TŻta i moge w koncu z wami posiedzieć

Kotka co do tych włosków od long hair spotkalam sie z sama negatywna opinią. Od tej Joanny zamawialam juz kilka razy i zawsze wszystko bylo ok, wloski sie nie plączą.
Polecam rowniez 4 great hair, zobacz na ich stronke internetowa,czasami maja fajne promocje

Lady
mam taka samą zgrzewarkę, tylko,że różową

Adzi
fajne sposoby na poprawe humoru,tez z checia bym sie zapisala na silownie czy coś

Snow zakupy fajne,ale zobacz na to http://szafa.pl/c3152163-koszula-bod...iwa-perla.html tu juz sie tak ladnie nie prezentuje jak na aukcji

Yattamanka
bardzo ładnie wyszło

Agatka
i Yata ja kladlam londe na calosc, wyszlo szrowo-lekko zielono,ale juz mi sie splukalo

Agatka bardzo ładnie
a moja suczka teraz też ma 2 cieczkę mam nadzieje,ze zadnej urojonej ciazy nie bedzię
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:59   #3679
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie chcę jej sterylizowac, ja jestem raczej przeciwna sterylizacji u psów, ale znowu zastrzyki hormonalne co cieczke to praktycznie zawsze ropomacicze i wtedy i tak wycinanie macicy.
Nie wiem co teraz z nią robić, póki co mamy smarowac, za tydzień kontrola i jak sie nie polepszy to zastrzyki bo mleka ma tyle że w całej macicy.
Agatau, przepraszam Cię, ale nie możęsz tak myśleć - pies się męczy dużo bardziej niż gdybyś ją wysterylizowała. A potem wycięcie macicy to poważna operacja, pies musi być w dobrym stanie zdrowia, żeby obeszło się bez żadnych komplikacji. A jak piszesz, że tak dzieje się co cieczkę - suczka się męczy. Potem mogą się jej robić guzy tak jak mojej i to wtedy nie tylko ból dla psa ale i koszty tużo większe, bo to już jest poważny zabieg.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 16:02   #3680
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee no muszę pomyśleć co z nią zrobić, szkoda mi sterylizowac, ale musze przemyśleć za i przeciw.
Jesli chodzi o spodnie Lee to pewnie i tak musiałabym się wybrac to sklepu, ale ja jestem zawsze za prostotą-lubię rurki lub spodnie proste, bez przetarć, z kieszeniami z tyłu.
Znasz jakies takie konkretne?

Princeska dziekuje i dobrze ze Tobie sie wypłukała ta szarość



[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;24777650]Agatau, przepraszam Cię, ale nie możęsz tak myśleć - pies się męczy dużo bardziej niż gdybyś ją wysterylizowała. A potem wycięcie macicy to poważna operacja, pies musi być w dobrym stanie zdrowia, żeby obeszło się bez żadnych komplikacji. A jak piszesz, że tak dzieje się co cieczkę - suczka się męczy. Potem mogą się jej robić guzy tak jak mojej i to wtedy nie tylko ból dla psa ale i koszty tużo większe, bo to już jest poważny zabieg.[/QUOTE]

Wiem, wiem ale wiesz jak to jest ze sterylizacją - szkoda mi suczki.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:03   #3681
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatko no u mnie aparat też strzelał z Lampą bo taka brzydka pogoda.. ale wyłączyłam lampę i robiłam ale..

Próbowałam je rano robić ale co zdjęcie to inny kolor - szału można dostać. Na zdjęciu odrost wydaje się być ciepławy.. ale nie wiem czy to wina tego, że reszta zrobiła się szarosrebrna, czy wina aparatu - bo w lustrze tego nie widać

Zobaczymy jak to się będzie wypłukiwało..

A co do spodni to Lee się faktycznie trochę uciagają.. ale nie bardziej na pewno niż wrangler..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wł.jpg (18,7 KB, 60 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:03   #3682
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny i bunny przepraszam ze zawracam pup*e , ostatni raz pytam w tej sprawie
myslicie ze ten 9.22 (zdj nr 1 w roznych swiatlach) moze wyjsc jak kolor na 2zdj? czy wyjdzie jasniej, ciemniej?
Czy tego kolor 9,22 nie wycofali?



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Agatko no u mnie aparat też strzelał z Lampą bo taka brzydka pogoda.. ale wyłączyłam lampę i robiłam ale..

Próbowałam je rano robić ale co zdjęcie to inny kolor - szału można dostać. Na zdjęciu odrost wydaje się być ciepławy.. ale nie wiem czy to wina tego, że reszta zrobiła się szarosrebrna, czy wina aparatu - bo w lustrze tego nie widać

Zobaczymy jak to się będzie wypłukiwało..
A jak reszta bez zieleni? Bo Ty na całość kładlas?
Zadowolona jestes z farby?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:05   #3683
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Agatko no u mnie aparat też strzelał z Lampą bo taka brzydka pogoda.. ale wyłączyłam lampę i robiłam ale..

Próbowałam je rano robić ale co zdjęcie to inny kolor - szału można dostać. Na zdjęciu odrost wydaje się być ciepławy.. ale nie wiem czy to wina tego, że reszta zrobiła się szarosrebrna, czy wina aparatu - bo w lustrze tego nie widać

Zobaczymy jak to się będzie wypłukiwało..

A co do spodni to Lee się faktycznie trochę uciagają.. ale nie bardziej na pewno niż wrangler..
uu ale pieknie odrost chwycilo

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czy tego kolor 9,22 nie wycofali?





A jak reszta bez zieleni? Bo Ty na całość kładlas?
Zadowolona jestes z farby?
niedostepny jest 9,02
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:07   #3684
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny mi to wogole szkoda ingerowac w nature psa czy suczki pisalam kiedys o moich przykrych doswiadczeniach z tym
piesek mial miec zabieg i sie nie obudzil i mama wrocila z pusta smycza
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:07   #3685
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem ale wiesz jak to jest ze sterylizacją - szkoda mi suczki.
A nie szkoda Ci, że się meczy i nosi mleko dla urojonych piesków? Przecież sterylizacja to nie robienie psu na złość - w takim wypadku to dla jej zdrowia, dobrego samopoczucia i wygody.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:09   #3686
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Agatko no u mnie aparat też strzelał z Lampą bo taka brzydka pogoda.. ale wyłączyłam lampę i robiłam ale..

Próbowałam je rano robić ale co zdjęcie to inny kolor - szału można dostać. Na zdjęciu odrost wydaje się być ciepławy.. ale nie wiem czy to wina tego, że reszta zrobiła się szarosrebrna, czy wina aparatu - bo w lustrze tego nie widać

Zobaczymy jak to się będzie wypłukiwało..

A co do spodni to Lee się faktycznie trochę uciagają.. ale nie bardziej na pewno niż wrangler..
wydaje sie chlodnoa chcialas chlodno czy cieplo?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:09   #3687
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jak reszta bez zieleni? Bo Ty na całość kładlas?
Zadowolona jestes z farby?
Żadnej zieleni nie ma, tylko się szarosrebrne na całości zrobiły.
A ja tak jak mówiłam pod koniec farbowania polałam głowę wodą zmalaksowałam i przeczesałam włosy by równomiernie się rozeszło i tak zostawiłam na jeszcze 10-15 min.

A z farby czy jestem zadowolona? No przy świetle sztucznym nie ma różnicy w kolorze między odrostem a resztą Magia jakaś
Nie zniszczyła mi na pewno włosów i to jej plus, nawet nie śmierdzi jakoś strasznie
Zobaczymy jak będę miała jakiś konkretniejszy odrost jak to będzie wyglądało, ale chyba spróbuję jej znowu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:10   #3688
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny mi to wogole szkoda ingerowac w nature psa czy suczki pisalam kiedys o moich przykrych doswiadczeniach z tym
piesek mial miec zabieg i sie nie obudzil i mama wrocila z pusta smycza
Kurcze, myślę, że to nie wina samej sterylizacji, tylko może stanu zdrowia psa? W moim przypadku było tak, że pies miał najpierw zrobione badania - ekg, krew żeby wiedzieć w jakim stanie zdrowia jest pies. No normalnie tak jak u człowieka.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:11   #3689
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wydaje sie chlodnoa chcialas chlodno czy cieplo?

Chciałam tak jak u Kitkulki
Ale na razie nie panikuję bo przecież ta szarość ma się wypłukać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:11   #3690
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wklejam zdjęcia po wczorajszym farbowaniu odrostu Palette skandynawski
Porównując ją do deluxa 100 mogę stwierdzić, że dużo lepiej rozjaśnia

TŻ działał ale miałam ubaw co nie miara
jeszcze chyba nigdy nie widziałam, żeby na czymkolwiek sie tak skupiał jak na farbowaniu moich włosów
Pyta mnie: dzióba, ale jak ja to mam nakładać?
Ja: no normalnie. Maczasz pędzelek w farbie a później na odrost dajesz.
TŻ: ale jak? na jaki odrost?
Ja: no na to czarne
TŻ: ahaaa no to dobra, wiem już.
Ale nie stresuj mnie i nie krzycz jak będzie źle albo jak żółta będziesz.
Ja: ale kotek, ja wiem, że będę żółta, bo to farba z rozjaśniaczem.
TŻ: ale jak ja zafarbuje to może nie będziesz
(Jakby to sposób nakładania miał wpływ na efekt końcowy)

Po farbowaniu:
TŻ: No, zobacz jak ładnie! Jak równiutko! I nawet żółta nie jesteś. Jak najbardziej możesz tak chodzić
Ale już więcej nie będę Cie farbował

Chyba jednak będzie, bo jutro muszę na to położyć farbe a nie mam kogo wykorzystać do tego celu, także padnie na niego

1) farba
2) zdjęcie robione wczoraj z lampą
3) dziś przy oknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Palette 100 skandynawski.jpg (36,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9237.jpg (95,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9248.jpg (107,5 KB, 52 załadowań)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.