kosmetyki Alterra - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 09:36   #61
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: kosmetyki Alterra

No własnie o co chodzi z tą maseczka? Jeszcze nikt jej nie pochwalił- wszyscy mają uczulenie- czyżby to był jakiś bubel?
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:19   #62
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Nie mogę się już doczekać kremu brązującego- na półce jest już cenówka ale jeszcze towar nie dotarł
Ja kupilam ten krem i szczerze to nie powalił mnie. Bez wczesniejszego nalozenia kremu trudno sie komponuje ze skora bo szybko robi sie tepy. Mi to on wyglada na fluid. A ja fluidów nie stosuje Jesli chcecie moge jutro wstawic Wam foty.
Choc nie powiem wiele kosmetykow Alterry sobie chwale i kosmetyki maja super
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-05-07 o 14:21
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:39   #63
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: kosmetyki Alterra

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, wrażliwa, z naczynkami:

- krem aloesowy -> dobrze nawilża, nie drażni, pięknie pachnie (trochę jak... wapno) ok na dzień, ale może powodować szybsze przetłuszczanie się, nawet po przypudrowaniu

- krem nawilżający (niebieska tubka) -> brzydko pachnie, za tłusty, zapycha (wysypało mnie po nim, ale miałam taką świecącą skorupę na twarzy, mogło to być podrażnienie)

- szampon z granatem -> super oczyszcza włosy, jak na 'eko' nieźle się pieni, włosy są błyszczące, b. fajny produkt

Czy żel do mycia twarzy występuje w pełnowymiarowym opakowaniu? U mnie jest tylko miniaturka, kosztuje ok 4 zł, co nie jest powalającą ceną..
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 12:03   #64
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: kosmetyki Alterra

ja jestem bardzo zadowolona z tego żelu pomarańczowo-waniliowego nie wysusza mi skóry, konsystencja mi akurat odpowiada, jest łagodny dla ciała

szamponu do włosów zniszczonych użyłam do tej pory raz - daje przyjemne wrażenie miękkich włosów, ale włosy farbowane na blond niestety jakby nieco zażółcał

szwagier testował na swojej wrażliwej skórze ten żel bezzapachowy i mój i okazuje się, że bezzapachowy bardziej wysusza,ogólnie z żeli pod prywsznic Alterry najkrótszy i najłagodniejszy skład ma właśnie ten miks pomarańczowo-waniliowy - tyle że zapach to kwestia gustu bo jest z gatunku "love or hate"

a i jeszcze testowałam mydełko aloesowe w kostce - do rąk może być, ale cerę twarzy mi ściągało
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-05-08 o 12:04
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:35   #65
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: kosmetyki Alterra

W niemieckim Rossmannie jest bajeczny wybór Alterry
Samych kremów jest ok 6, w tym fioletowy, dla młodych osób, u których zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Mam nadzieję, że z czasem i u nas będzie taki wybór tej serii, jak w DE
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:30   #66
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
W niemieckim Rossmannie jest bajeczny wybór Alterry
Samych kremów jest ok 6, w tym fioletowy, dla młodych osób, u których zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Mam nadzieję, że z czasem i u nas będzie taki wybór tej serii, jak w DE

WOW! ciekawe, kiedy u nas się pojawi seria dla młodych
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:40   #67
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki Alterra

Czy zauważyłyście na półkach ampułki Alterry z olejem arganowym?
Ja niestety nie,ale widziałam wczoraj w skarbie Rossmanna,że już podobno są .Bardzo mnie one zaciekawiły.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 20:05   #68
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: kosmetyki Alterra

Tak w De. jest juz wszystko. Szykuje sie do kupna pudru mineralnego. Szkoda tylko ze sa tylko dwa odcienie do wyboru. Ale zawsze mozna kupic dwa odcienie i pomieszac.
Za taka cene to mozna sie pobawic. Kosztuja 2,99€
I takie samo op gramowe jak loreala

Wczoraj testowałam tez olejek do ciała i masażu z trawa cytrynowa i czyms tam nie pamietam. Super jest
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:05   #69
Agniecha20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: kosmetyki Alterra

ależ zazdroszczę dostępu do niemieckich rossmannów. Już się nie mogę doczekać, aż pojawi się u nas kolorówka, bo na razie mam problem ze znalezieniem ekologicznych kosmetyków do makijażu w przystępnej cenie i używam zwykłych.
Jestem bardzo ciekawa dezodorantu w spraju, mam ten w kulce i rzeczywiście u mnie też się nie sprawdza. Przez to muszę używać normalnego, mimo, że wolałabym sobie oszczędzić aluminium
Mam szampon zwiększający objętość z papają, używam rzadko, bo jednak wydaje mi się, że zawiera silniejsze substancje myjące niż babydream. Ale musze przyznac, że chyba rzeczywiście trochę działa - włosy są bardziej puszyste po nim i dłużej wyglądają świeżo. Zauważyłam, że jest już prawie pusty najwyraźniej moj brat go podkrada
Ostatnio zakupiłam też odżywkę z morelą. Ładnie pachnie, moim zdaniem nie morelowo tylko landrynkowo, ale i tak mi się podoba. Jest delikatna, efekty nie są specjalnie spektakularne, ale i tak używam, bo nie wiem co lepszego mogę znaleźć bez silikonów i SLS.
Mam też żel pod prysznic i balsam z liczi, używałam ich nawet do twarzy i nic mnie nie podrażniło mimo alkoholu.Od kiedy odkryłam kosmetyki babydream polubiłam wypróbowywanie kosmetyków niezgodnie z przeznaczenim . Przed chwilą spróbowałam nałożyć ten balsam na końcówki włosów w ramach odżywki bez spłukiwania. Lubię ich zapach, chociaż nie utrzymuje się on na skórze zbyt długo.
Ach no i oczywiście pomadka z rumiankiem, moja ulubienica i pierwszy produkt alterry. Nawilża fajnie, pachnie olejkiem rycynowym, ale mnie to nie przeszkadza.

Teraz kuszą mnie ampułki do twarzy i krem na dzień, ale zastanawiam się który z nich będzie najlżejszy...

Zapomniałabym o mydełkach. Na razie używam z maślanką i jest fajne. Próbowałam na twarzy i skóra nie była nawet specjalnie ściągnięta. Ale ogólnie używam do rąk. Czekam aż się skończy bo mam jeszcze w zanadrzu miodowe, które pachnie przecudownie, przynajmniej w opakowaniu. Kusi mnie jeszcze nagietkowe bo też ładnie pachnie

Edytowane przez Agniecha20
Czas edycji: 2011-05-24 o 20:08
Agniecha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 09:18   #70
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: kosmetyki Alterra

mam odżywkę i maskę do włosów suchych i zniszczonych, zapach mi się średnio podoba, ale po masce włosy są fajnie miękkie i nawet nie totalnie spuszone (mam kręcone włosy)
na regularne stosowanie raczej się nie zdecyduje, bo mimo świetnego składu, po odżywce nie widze zdumiewających efektów, póki co z tej serii polubiłam bardzo maskę
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 10:20   #71
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: kosmetyki Alterra

A ja pochwale chusteczki nawilżane aloesowe.
Idealnie zmywają makijaż, począwszy od podkładu kończąc na grubej warstwie tuszu. Nie wysuszają, nie podrażniają, wręcz wygładzają, skóra jest mięciutka. I ogromny plus za zapach, mi kojarzy się zapachem cukierków pudrowych
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 08:55   #72
asterka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyki Alterra

Pytalyscie o dezodorant w spray'u jojoba i szalwia..wyprobowalam... zapach ma rewelacyjny (jak dla mnie przynajmniej ale to rzecz gustu) ale bardzo krotko sie utrzymuje.naprawde wielka szkoda. Mam mieszane uczucia.
asterka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:53   #73
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki Alterra

Kupiłam mleczko do demakijażu z orchideą.
Jeszcze nie używałam.
I czekam na ampułki orchideowe do twarzy.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:24   #74
Lilith36
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście może dezodorantu w sprayu jojoba i szałwia? On jest w szklanej buteleczce i dozownik ma coś w stylu mgiełek przeróżnych. Jestem ciekwa jego działania,bo dzis własnie go kupiłam I macie jakies doświadczenia z mydełkiem z olejkami roślinnymi i maślanką w proszku? nadawałby się do twarzy skłonenej do podrażnień i zapychania a jednocześnie mieszanej?
I jak, jesteś zadowolona z tego dezodorantu?
Bo z tego co tutaj pisała asterka24, to raczej średni jest.
__________________

Lilith36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 18:15   #75
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja jestem zakochana w aloesowym kremie do twarzy. Dawno nie miałam tak dobrego kremu, a kosztował na przecenie jakieś śmieszne pieniądze. Mam ochotę kupić coś jeszcze z tej serii z orchideą.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 15:28   #76
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Lilith36 Pokaż wiadomość
I jak, jesteś zadowolona z tego dezodorantu?
Bo z tego co tutaj pisała asterka24, to raczej średni jest.
niestety to prawda nie wiem czy zatrzymuje pot, bo i tak używam kulkę. Pachnie ziołami, coś jak amol Nie jest wydajny, używam go jak chcę się odświezyc, bo nie używam zwykłego dezodorantu, coś jak mgięłkę. Atomizer Daje bardzo miłą chmurkę, delikatną. Jak go zużyje to zostawię opakowanie i przeleję micel albo tonik. Solidna szklana buteleczka Można spróbowac, choc dla wymagających nie będzie wystarczający
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 18:18   #77
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja jestem zakochana w aloesowym kremie do twarzy. Dawno nie miałam tak dobrego kremu, a kosztował na przecenie jakieś śmieszne pieniądze. Mam ochotę kupić coś jeszcze z tej serii z orchideą.
też jestem fanką aloesu
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:25   #78
Lilith36
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
niestety to prawda nie wiem czy zatrzymuje pot, bo i tak używam kulkę. Pachnie ziołami, coś jak amol Nie jest wydajny, używam go jak chcę się odświezyc, bo nie używam zwykłego dezodorantu, coś jak mgięłkę. Atomizer Daje bardzo miłą chmurkę, delikatną. Jak go zużyje to zostawię opakowanie i przeleję micel albo tonik. Solidna szklana buteleczka Można spróbowac, choc dla wymagających nie będzie wystarczający
W takim razie poszukam czegoś innego. Mam już na oku kulkę z ziaji (ziaja activ) A buteleczka faktycznie, bardzo fajna. Ale dla niej samej na pewno nie będę go kupować
__________________

Lilith36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:50   #79
smackers_girl
Przyczajenie
 
Avatar smackers_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała już może kosmetyków Alterra, która wchodzą właśnie do polskich Rossmannów?

Jakie sa wasze wrażenia?

Ja mam 2 rzeczy: Piling z figą por prysznic i maseczkę aloesową nawilżającą.

Pinling ma bardzo fajne zmielone pesteczki moreli więc do codziennego stosowania jest ok bo nie jest ich za dużo i nie złuszcza bardzo skóry. Fajnie pachnie. Mógłby się bardziej pienić ale ok nie ma parebenów, za wiele chemii. Nie wysusza skóry... Codzienny piling za te 6 zł to świetny zakup.

Zadowolona kupiłam maseczkę aloesową. Pachnie IDENTYCZNIE jak pilig figowy co mnie zdziwiło bo na twarzy ten zapach już jest niezafajny. Ale nawilża bardzo dobrze. Kupiłam ją parę razy i jestem zadowolona. Żadnych uczuleń, zaczerwienień, wszystko OK.

Ale muszę przyznać że akurat ostatnio mam cerę w świetnej kondycji i skórę ciała też bo trochę zainwestowałam w różne kosmetyki więc trudno powiedzieć czy te kosmetyki Alterra działają czy po prostu nic nie robią ze skórą
smackers_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 11:52   #80
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Post Dot.: kosmetyki Alterra

Informuję, że pojawiła się w polskich Rossmann'ach fioletowa wersja kremu do skóry z pierwszymi zmarszczkami, czyli tak po 20-tym roku życia można już używać Są wersje na dzień i na noc. Kosztują 11zł każda. Po zużyciu kremu do skóry wrażliwej, który jest bardzo dobry, na pewno kupię ten fioletowy Są też tonik i żel do mycia twarzy w wersji fioletowej

Podaję linki:
http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...senbluete.html
http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...senbluete.html
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:44   #81
idus55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez silent_enigma Pokaż wiadomość
Ja dziś zakupiłam maskę do włosów z granatem i aloesem, ale zastanawiam się czy w ogóle jej użyję, bo tak jak słusznie zauważyła jedna z wizażanek w recenzji, w składzie maseczki jest Carthamus Tinctorius Oil, czyli olej z krokosza barwierskiego... a ten olej ma właściowości epilujące:/
aż się boję, że mi włosy znowu zaczną wypadać.
nie musisz sie bac o wypadanie włosów- kupiłam tą maskę jakiś czas temu, miałam bardzo suche włosy, strasznie się łamały po farbowaniu. Najpierw upatrzyłam ją na KWC- pomyślałam, że już bardziej zaszkodzić moim biednym suchaczom się nie da no i kupiłam chyba za 9 zł? po miesiącu stosowania (na poczatku przez 2 tygodnie dwa razy w tyg zamiast zaleconego razu) i powiem wam dziewczyny... rewelacja ! włosy są mięciutkie, przestały się łamać no i już prawie w ogóle nie wypadają. Jedyne co mnie na początku odrzucilo to fakt, że maska pachnie jak.. klej, którego używałam w pdst na lekcjach plastyki
idus55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:48   #82
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
A ja pochwale chusteczki nawilżane aloesowe.
Idealnie zmywają makijaż, począwszy od podkładu kończąc na grubej warstwie tuszu. Nie wysuszają, nie podrażniają, wręcz wygładzają, skóra jest mięciutka. I ogromny plus za zapach, mi kojarzy się zapachem cukierków pudrowych
ja tez je uwielbiam zmywaja bez problemu nawet cienie nalozone na baze virtual
jesli ktos jest zainteresowany> moja recenzja http://nietylkokosmetycznie.blogspot...husteczki.html

bardzo polubilam tez szampon migdalowy do skory wrazliwej nie podraznia mojej skory glowy, a mam naprawde bardzo wrazliwa
__________________

Edytowane przez pierniczkowa
Czas edycji: 2011-06-23 o 19:50
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 21:43   #83
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Nie mogę się już doczekać kremu brązującego- na półce jest już cenówka ale jeszcze towar nie dotarł
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Pytałam o niego i pani powiedziała że w czwartek powinien być bo dostawa będzie (u mnie akurat). Też jest na mojej liście. Oprócz tego widziałam puste miejsca na maseczki orchideowe i coś jeszcze z serii orchidea. Z mini produktów ciekawi mnie płyn do demakijażu oczu.
Dzisiaj kupiłam ten krem do cery wrażliwej ale jeszcze nie testowałam.
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o ja też wyczekuję na ten krem dziś byłam, były wszystkie oprócz niego

A poza tym mam i bardzo lubię peeling z granatem ii żel pod prycznic waniliowo-pomarańczowy
i jak dziewczyny, kupiłyscie w koncu ten krem? ciekawa jestem czy daje jakis efekt
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 22:01   #84
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: kosmetyki Alterra

Witam,
mnie z Alterry najbardziej odpowiadają szampony (wszystkie) oraz mydło w płynie do rąk z mandarynką (piękny zapach).
Natomiast radzę uważać na maseczkę do twarzy z orchideą jeśli ktoś ma cerę naczynkową. Mi z twarzy zrobiła buraka - porządnie rozjuszyła naczynka.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 09:54   #85
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Informuję, że pojawiła się w polskich Rossmann'ach fioletowa wersja kremu do skóry z pierwszymi zmarszczkami, czyli tak po 20-tym roku życia można już używać Są wersje na dzień i na noc. Kosztują 11zł każda. Po zużyciu kremu do skóry wrażliwej, który jest bardzo dobry, na pewno kupię ten fioletowy Są też tonik i żel do mycia twarzy w wersji fioletowej

l
W moim ross już są dostępne.
Kupiłam krem brązujący z brzoskwinią i UWAGA! on nie jest brązujący tylko koloryzujący. Na 2 miejscu w składzie ma alkohol, jest wodnisty, dziwnie nakłada się na twarz, bardzo szybko zasycha. Nie kryje niedoskonałości, ale nadaje skórze taki promienny koloryt. Nie polecam nakładania więcej niż 2 warstw bo powstają smugi. U mnie dostępny w wersji do cery tłustej i mieszanej, jeden wariant kolorystyczny.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 11:06   #86
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
W moim ross już są dostępne.
Kupiłam krem brązujący z brzoskwinią i UWAGA! on nie jest brązujący tylko koloryzujący. Na 2 miejscu w składzie ma alkohol, jest wodnisty, dziwnie nakłada się na twarz, bardzo szybko zasycha. Nie kryje niedoskonałości, ale nadaje skórze taki promienny koloryt. Nie polecam nakładania więcej niż 2 warstw bo powstają smugi. U mnie dostępny w wersji do cery tłustej i mieszanej, jeden wariant kolorystyczny.
to dobrze, ze go nie kupilam, bo krem koloryzujący mam dzieki za opinie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 12:15   #87
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
i jak dziewczyny, kupiłyscie w koncu ten krem? ciekawa jestem czy daje jakis efekt
ja nie i teraz to już nie wiem czy się skuszę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:51   #88
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: kosmetyki Alterra

A bardzo ciemny jest ten krem koloryzujący? Oglądałam go ostatnio, ale w sumie się spieszyłam i nie wzięłam. Pewnie kupię z ciekawości i tak, bo są tak tanie, że żal nie brać.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 09:20   #89
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A bardzo ciemny jest ten krem koloryzujący? Oglądałam go ostatnio, ale w sumie się spieszyłam i nie wzięłam. Pewnie kupię z ciekawości i tak, bo są tak tanie, że żal nie brać.
Jest ciemny z pomarańczowym odcieniem.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:06   #90
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kosmetyki Alterra

sub
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.