Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 10:10   #4981
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Asiek
Ja oleje stosuję na mokre ciało - kończę kąpiel i jeszcze przed wycieraniem smaruję się olejkiem - łatwo się wtedy rozprowadza, więc nie potrzebuję dużo, nie tłuści tak bardzo i w razie czego nadmiar mogę zetrzeć ręcznikiem. Uwierz, 100 ml to całkiem sensowna ilość
Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ja używam bezpośrednio na skórę czy włosy. Faktycznie 100ml na ciało starcza mi na krótko, ale ja zalewam się hojnie Wszystkich kosmetyków jakich używałam do ciała starcza mi max na 2 tygodnie ( pod warunkiem że nie smaruję się nimi cała) 100 ml na całe ciało, w moim przypadku starcza na kilka dni.

Na włosy starcza na dłużej, bo obcięłam na krótko
Dziękuję za odpowiedzi
Na razie i tak muszę skończyć tę nieszczęsną ziaję emulsję czy co to tam jest oliwkową do smarowania. Nie mam dla niej innego zastosowania, krem oliwkowy który kupiłam kiedyś do poratowania suchej twarzy obecnie natłuszcza łokcie
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:23   #4982
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To sie ciesze strasznie, że jest poprawa
Trzymam kciuki, żeby dalej tak dobrze szło.
mąż odebrał wyniki
tarczyca ok magnez, żelazo, wapń też
tylko potasu mam ociupinkę za mało

to teraz czekać co dermatolog powie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:34   #4983
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A widzisz, widzisz. Ładnie to tak mnie oskarżać?
No nieładnie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O przepraszam Sekretny!!!
Juz znalazłam winowajcę - to Lulaluna napisała o olejku alterry!!!!!!!!

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------


/QUOTE]

No od razu musiałam wam napisać. Pomyślałam fajny, tani - powiem jak najszybciej, to może dziewczynom starczy jeszcze na jedzenie w tym miesiącu.
Nie starczy........
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co robicie z tymi olejkami? Smarujecie bezpośrednio skórę, dodajecie do jakiegoś balsamu czy jak? Bo 100ml to chyba na wiele smarowania nie wystarczy...
boże, jestem taka zielona :sciana:
Olejku w ciało nie wsmarujesz tly co balsamu - dużo mniej sie go uzywa. Wbrew pozorom 100ml to całkiem sporo, dla mnie jest to ilość porównywalna w wydajności do 250ml balsamu do ciała.

Muszę Wam sie przyznać, że pokarało mnie za pójście na solarium
W sobotę mam wesele w rodzinie, więc nie chcąc straszyć białymi nogami ,zdecydowanie odcinającymi sie kolorystyka od calkiem opalonej gęby i rąk postanowiłam 2-3 skoczyc na solarium celem wyrównania kolorytu (stosując oczywiście absolutnie zabronione przyspieszacze opalania nóg!!).
Wczoraj pochylając sie przy łóżku, celem zdjęcia spodni, wyrąbałam ryjkiem w górną część łózka !! Przywaliłam bokiem nosa, lewą stroną tak z pół cm niżej oka...... I martwię się, że zrobi mi sie siniak i rozleje mi sie pod oko - bede wyglądała jakbym tz podpadła
Siedziałam wczoraj chyba z godzine z mrożoną marchewką przy nosie , prawie dostałam zapalenia zatok od tego , ale zobaczymy jaki bedzie efekt. Boli jak cholera, ale na razie oprócz czerwonego śladu i lekkiej opuchlizny zasinienia nie widać, ale na zrobienie się siniaka jeszcze chwila jest. A taka miałabym piękna po solarium

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
mąż odebrał wyniki
tarczyca ok magnez, żelazo, wapń też
tylko potasu mam ociupinkę za mało

to teraz czekać co dermatolog powie
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-20 o 10:33
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:40   #4984
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No wiesz... widzę tylko to opakowanie, nie wiem, co jest napisane na bocznych ściankach, ale wątpię aby olejek do masażu mógł być na włosy no chyba, że ma takie wielorakie zastosowanie.

Właśnie widzę, że doczytałaś to, co dopisałam. Stwierdziłam, że dobrze byłoby coś dopisać. A czemu miałabyś nie pamiętać? Więcej wiary w siebie Anula.
I taki olejek to dobra odskocznia od HiPPa, wprawdzie zapach jeszcze mi się nie znudził, bo to moja pierwsza butelka, ale nie wiem, co bym potem kupiła. Ten z Babydream mi się nie podoba, a HiPPowi nie można nic zarzucić (no dobra, ewentualnie ten Parfum na końcu składu), wiec pewnie jego bym kupowała, a tak mam 3 dodatkowe olejki do wyboru. I jak tu się nie cieszyć?
Wszystko zależy od składu Jak dobry skład, to mżna i na włosy i na ciało
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co robicie z tymi olejkami? Smarujecie bezpośrednio skórę, dodajecie do jakiegoś balsamu czy jak? Bo 100ml to chyba na wiele smarowania nie wystarczy...
boże, jestem taka zielona :sciana:
Potwierdzam, 100 ml olejku starcza na dłuuugo, bo one są bardziej wydajne niż balsamy
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No nieładnie


Nie starczy........

Olejku w ciało nie wsmarujesz tly co balsamu - dużo mniej sie go uzywa. Wbrew pozorom 100ml to całkiem sporo, dla mnie jest to ilość porównywalna w wydajności do 250ml balsamu do ciała.

Muszę Wam sie przyznać, że pokarało mnie za pójście na solarium
W sobotę mam wesele w rodzinie, więc nie chcąc straszyć białymi nogami ,zdecydowanie odcinającymi sie kolorystyka od calkiem opalonej gęby i rąk postanowiłam 2-3 skoczyc na solarium celem wyrównania kolorytu (stosując oczywiście absolutnie zabronione przyspieszacze opalania nóg!!).
Wczoraj pochylając sie przy łóżku, celem zdjęcia spodni, wyrąbałam ryjkiem w górną część łózka !! Przywaliłam bokiem nosa, lewą stroną tak z pół cm niżej oka...... I martwię się, że zrobi mi sie siniak i rozleje mi sie pod oko - bede wyglądała jakbym tz podpadła
Siedziałam wczoraj chyba z godzine z mrożoną marchewką przy nosie , prawie dostałam zapalenia zatok od tego , ale zobaczymy jaki bedzie efekt. Boli jak cholera, ale na razie oprócz czerwonego śladu i lekkiej opuchlizny zasinienia nie widać, ale na zrobienie się siniaka jeszcze chwila jest. A taka miałabym piękna po solarium
Bieedna... Najwyżej zakorektorujesz jakos
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:49   #4985
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Lekarza rodzinnego mam w Przychodni Sportowej na Stadionie Olimpijskim - bo pod pracą Lekarza Rodzinnego - endokrynologa właśnie - mam w domu w postaci własnej rodzonej Matki
Część badań robię w swojej przychodni, część (tych płatnych) w Dolmedzie. Alergologa (jeden z lepszych w mieście, prowadzi mnie już 3 lata odczulania) mam w małym NZOZie koło placu Kromera - bez problemów, jako odczulanie praktycznie bez kolejek.

Niestety w każdej specjalności można trafić na dobrego i złego lekarza - moja mam też się kilka razy złapała za głowę, co pacjenci opowiadają, że od innych lekarzy usłyszeli... ale też i sami pacjenci potrafią niestworzone rzeczy wymyślać, głównie dzięki internetowi... bo oni przeczytali że... i teraz na pewno umrą

A tak z ciekawości, mogłabyś mi nazwisko tego endokrynologa na priv podesłać?
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Asiek
Ja oleje stosuję na mokre ciało - kończę kąpiel i jeszcze przed wycieraniem smaruję się olejkiem - łatwo się wtedy rozprowadza, więc nie potrzebuję dużo, nie tłuści tak bardzo i w razie czego nadmiar mogę zetrzeć ręcznikiem. Uwierz, 100 ml to całkiem sensowna ilość
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No nieładnie


Nie starczy........

Olejku w ciało nie wsmarujesz tly co balsamu - dużo mniej sie go uzywa. Wbrew pozorom 100ml to całkiem sporo, dla mnie jest to ilość porównywalna w wydajności do 250ml balsamu do ciała.

Muszę Wam sie przyznać, że pokarało mnie za pójście na solarium
W sobotę mam wesele w rodzinie, więc nie chcąc straszyć białymi nogami ,zdecydowanie odcinającymi sie kolorystyka od calkiem opalonej gęby i rąk postanowiłam 2-3 skoczyc na solarium celem wyrównania kolorytu (stosując oczywiście absolutnie zabronione przyspieszacze opalania nóg!!).
Wczoraj pochylając sie przy łóżku, celem zdjęcia spodni, wyrąbałam ryjkiem w górną część łózka !! Przywaliłam bokiem nosa, lewą stroną tak z pół cm niżej oka...... I martwię się, że zrobi mi sie siniak i rozleje mi sie pod oko - bede wyglądała jakbym tz podpadła
Siedziałam wczoraj chyba z godzine z mrożoną marchewką przy nosie , prawie dostałam zapalenia zatok od tego , ale zobaczymy jaki bedzie efekt. Boli jak cholera, ale na razie oprócz czerwonego śladu i lekkiej opuchlizny zasinienia nie widać, ale na zrobienie się siniaka jeszcze chwila jest. A taka miałabym piękna po solarium
Vea i się zgadzam i nie, ale nie chcę tej dyskusji tutaj prowadzić. Wiem po sobie, że to nie zawsze wygląda tak jak ty mówisz, ale w większości przypadków owszem, tak. A nazwisko ci podam jak znajdę dokumenty z tamtego okresu.
Dla mnie 100 ml olejku też wydaje się dużo. Mi HiPPa prawie w ogóle nie ubyło, a używam często.

Anula, mam nadzieję, że wszystko się do wesela zagoi. Ale jednocześnie bardzo dobrze, że cie pokarało. Odechce ci się niszczenia cery i skóry na solarium.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:03   #4986
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wachlarzyku, mi chodziło tylko o, że raz się trafi dobrze, a raz źle i że to w obie strony działa Mam to szczęście, że mi doradzi mama do kogo warto się zgłosić, a kogo omijać szerokim łukiem, a i tak się kilka razy przejechałam. I tyle w dyskusji, której też absolutnie nie mam zamiaru dalej prowadzić, bo i po co

Anula, załóż krótką sukienkę, to będą nogi podziwiać, a nie na twarzy się skupiać A poza tym dobry korektor czyni cuda
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:10   #4987
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, mi chodziło tylko o, że raz się trafi dobrze, a raz źle i że to w obie strony działa Mam to szczęście, że mi doradzi mama do kogo warto się zgłosić, a kogo omijać szerokim łukiem, a i tak się kilka razy przejechałam. I tyle w dyskusji, której też absolutnie nie mam zamiaru dalej prowadzić, bo i po co
Mi chodziło akurat w tym, że ludzie sami sobie choroby wyszukują, ale nie ważne.

Tak w ogóle dzisiaj coś zauważyłam. Moja cera jest jakby bardziej napięta. Nie wiem czy mi się wydaje czy faktycznie tak jest. Tylko, co mogłoby (jeżeli to fakt) to spowodować?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 11:27   #4988
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od składu Jak dobry skład, to mżna i na włosy i na ciało

Potwierdzam, 100 ml olejku starcza na dłuuugo, bo one są bardziej wydajne niż balsamy

Bieedna... Najwyżej zakorektorujesz jakos
Dzięki.
No najwyżej zakorektoruje....
miało być tak pięknie a skończyło sie jak zwykle
ale jeszcze mam nadzieję, że skończy sie tylko opuchniętym nosem a nie podbitym okiem!
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Vea i się zgadzam i nie, ale nie chcę tej dyskusji tutaj prowadzić. Wiem po sobie, że to nie zawsze wygląda tak jak ty mówisz, ale w większości przypadków owszem, tak. A nazwisko ci podam jak znajdę dokumenty z tamtego okresu.
Dla mnie 100 ml olejku też wydaje się dużo. Mi HiPPa prawie w ogóle nie ubyło, a używam często.

Anula, mam nadzieję, że wszystko się do wesela zagoi. Ale jednocześnie bardzo dobrze, że cie pokarało. Odechce ci się niszczenia cery i skóry na solarium.
Tak, tak, ale nie mogło mnie pokarac po weselu???
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, mi chodziło tylko o, że raz się trafi dobrze, a raz źle i że to w obie strony działa Mam to szczęście, że mi doradzi mama do kogo warto się zgłosić, a kogo omijać szerokim łukiem, a i tak się kilka razy przejechałam. I tyle w dyskusji, której też absolutnie nie mam zamiaru dalej prowadzić, bo i po co

Anula, załóż krótką sukienkę, to będą nogi podziwiać, a nie na twarzy się skupiać A poza tym dobry korektor czyni cuda
niezły pomysł z odwróceniem uwagi

dziękuję Wam kochane za tyle troski dla mojego nosa
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mi chodziło akurat w tym, że ludzie sami sobie choroby wyszukują, ale nie ważne.

Tak w ogóle dzisiaj coś zauważyłam. Moja cera jest jakby bardziej napięta. Nie wiem czy mi się wydaje czy faktycznie tak jest. Tylko, co mogłoby (jeżeli to fakt) to spowodować?
A może coś Cię wysuszyło? No chyba, że jakiś kremik liftingujący sobie zapodałas na twarz
Ewentualnie dopadła Cię opuchliznowa tendencja, do której głównie skłania sie Lulaluna i 2 dni temu ja .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:30   #4989
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak, tak, ale nie mogło mnie pokarac po weselu???
Wtedy nic byś sobie z tego nie robila i nadal byś chodziła od czasu do czasu na solarium. Zresztą trzeba mi było napisać, że chcesz się tam wybrać. Szybko wybiłabym ci to z głowy, jestem dobra w takie rzeczy. ^^

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A może coś Cię wysuszyło? No chyba, że jakiś kremik liftingujący sobie zapodałas na twarz .
No właśnie to nie jest wysuszenie, bo to jest takie zdrowe napięcie, przyjemnie w dotyku aż.

Edit: Już chyba wiem, właśnie sobie przypomniałam, że olej jojoba ma właściwości elastyczne i sprężyste na skórę. Sama o tym pisałam na moim blogu przecież
http://www.sekretnywachlarz.blogspot.com/
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-20 o 11:32
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:39   #4990
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wtedy nic byś sobie z tego nie robila i nadal byś chodziła od czasu do czasu na solarium. Zresztą trzeba mi było napisać, że chcesz się tam wybrać. Szybko wybiłabym ci to z głowy, jestem dobra w takie rzeczy. ^^

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



No właśnie to nie jest wysuszenie, bo to jest takie zdrowe napięcie, przyjemnie w dotyku aż.

Edit: Już chyba wiem, właśnie sobie przypomniałam, że olej jojoba ma właściwości elastyczne i sprężyste na skórę. Sama o tym pisałam na moim blogu przecież
http://www.sekretnywachlarz.blogspot.com/
Na solarium nie chodzę, bo nie lubię. To jest wyjątkowa sytuacja.
To elegancko jojoba na ciebie działa

Dzięki za docenienie moich recenzji pochwały sie sypią aż miło!
Najpierw Tobie dałam robotę z dodawaniem kosmetyków a teraz ja mam robote z ocenianiem - jak widac w kwestii dorzucania sobie roboty możemy na siebie liczyć
Ale efekty naszej pracy powalające - nieskromnie mówiąc
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:43   #4991
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na solarium nie chodzę, bo nie lubię. To jest wyjątkowa sytuacja.
To elegancko jojoba na ciebie działa

Dzięki za docenienie moich recenzji pochwały sie sypią aż miło!
Najpierw Tobie dałam robotę z dodawaniem kosmetyków a teraz ja mam robote z ocenianiem - jak widac w kwestii dorzucania sobie roboty możemy na siebie liczyć
Ale efekty naszej pracy powalające - nieskromnie mówiąc
No nie wiem czy to on, może mi się wydaje tylko?
No baaa. Lubię twoje recenzje, ciężko mi wybrać te najlepsze.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 12:11   #4992
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Edit: Już chyba wiem, właśnie sobie przypomniałam, że olej jojoba ma właściwości elastyczne i sprężyste na skórę. Sama o tym pisałam na moim blogu przecież
http://www.sekretnywachlarz.blogspot.com/
Aaa sekretny ty masz bloga! A ja nic nie wiedziałam.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:09   #4993
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No nie wiem czy to on, może mi się wydaje tylko?
No baaa. Lubię twoje recenzje, ciężko mi wybrać te najlepsze.
O! Dzięuję, miło to słyszeć
ja twoje tez lubię, tak od serca piszesz.
Wiecie, aż mnie łeb rozbolał od tego nosa - nos tez boli w miejscu "przyłożenia"
możecie cos polecić przeciwko opuchliźnie? I na wszelki coś żeby zmniejszyć siniaka albo żeby sie szybko wchłonął?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:16   #4994
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Altacet w żelu i zimy okład
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:26   #4995
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Altacet w żelu i zimy okład
Dziękuję
zakupię altacet
zimny okład w postaci mrożonej marchewki stosowany był
Vea, ja Cie przepraszam, ale strasznie mnie intryguje od paru dni czym Ty się zajmujesz zawodowo.... ? Przepraszam jeśłi pytanie jest z serii "nie na miejscu".
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:34   #4996
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Marchewka..hmm.. czemu nie tylko sobie zawiń w jakąś ściereczkę, żeby nie poparzyła (niedawno mnie uświadomiono, że takie zaczerwienienie od za zimnego też się poparzeniem nazywa, i że może puchnąć - tu już z autopsji

Z wykształcenia jestem mgr. turystyki i rekreacji (specjalność turystyka aktywna) z podyplomówką z nowoczesnego marketingu, zawodowo samodzielnym referentem ds. marketingu w jednostce miejskiej związanej ze sportem i rekreacją na terenie miasta. Dorabiam sobie pisząc wnioski unijne i obecnie prowadząc jeden z projektów. A w ogóle mam "na sumieniu" rok kulturoznawstwa
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:44   #4997
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczynki wpadłam sie pożegnać, wieczorem wyjeżdżam nad morze.
życze udanych zakupów i odkryc rewelacyjnych kosmetykow
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:49   #4998
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dziewczynki wpadłam sie pożegnać, wieczorem wyjeżdżam nad morze.
życze udanych zakupów i odkryc rewelacyjnych kosmetykow
baw się dobrze i udanej pogody
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:52   #4999
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

No dziewczynki, piąty tysiąc i chyba czas zamykać.
A Sicilia nam już nowy wątek założyła, więc do części drugiej marsz

hola ola baw się dobrze
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 13:54   #5000
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Marchewka..hmm.. czemu nie tylko sobie zawiń w jakąś ściereczkę, żeby nie poparzyła (niedawno mnie uświadomiono, że takie zaczerwienienie od za zimnego też się poparzeniem nazywa, i że może puchnąć - tu już z autopsji

Z wykształcenia jestem mgr. turystyki i rekreacji (specjalność turystyka aktywna) z podyplomówką z nowoczesnego marketingu, zawodowo samodzielnym referentem ds. marketingu w jednostce miejskiej związanej ze sportem i rekreacją na terenie miasta. Dorabiam sobie pisząc wnioski unijne i obecnie prowadząc jeden z projektów. A w ogóle mam "na sumieniu" rok kulturoznawstwa
Bardzo ciekawe
O poparzeniu zimnem wiem pamietam, że tez byłam trochę zaskoczona
Mi nochal spuchł, ale raczej od siły uderzenia - zdrowo wyrąbałam!!!
Łzy z bólu mi pociekły a ja smiałam sie z siebie w tej kabinie jak głupia Uderzyc sie nosem o przykrywe łózka solarnego??? Porażka
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dziewczynki wpadłam sie pożegnać, wieczorem wyjeżdżam nad morze.
życze udanych zakupów i odkryc rewelacyjnych kosmetykow
Udanego wyjazdu!!!!


Dziewczyny, ja wiem, że to żadna publikacja naukowa i wogóle, ale na wp natknęłam sie na krótki artykulik o wpływie szamponu na otyłość http://kobieta.wp.pl/kat,26369,title...l?ticaid=1cb1e
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 14:20   #5001
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wątek przekroczył 5000 postów, więc go zamykam i zapraszam na kontynuację tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=546257
Do zobaczenia
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 15:21   #5002
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, pozwolicie, ze i ja do Was dolacze? Przeczytalam juz prawie caly watek i przyznam, ze nie bylo to latwe, bo produkujecie posty w tempie expresowym. A to moje zbiory:
*mydlo z mineralami z Morza Martwego,
*mydlo z kozim mlekiem i miodem Shea Beauty,
*mydlo Medimix,
*czarne mydlo Akoma,
*mydlo z glinka zielona Akoma,
*pomadka Burt's Bees,
*mydelko rumiankowe,
*szampon i odzywka z miodem manuka dr. organic- Uzywam ich juz od 3 lat na zmiane z innymi ''smakami'' dr. organica i sa zdecydowanie najlepsze! Nawilzyly moje cienki, delikatne wlosy, bez obciazenia ich, ograniczyly wypadanie. Zdecydowanie polecam!
*odzywka z wit.e dr. organic-nawilza i wygladza wlosy, ale tez rozjasnia,
*krem na dziennatural being z miodem manuka- uzywam dopiero od tygodnia i jak narazie mysle ze jest swietny. Szybko sie wchlania, matuje na ok. 5 godzin, co w moim przypadku jest duzym sukcesem i jak narazie nie zapchal,
*krem natural being na noc- przyszedl wczoraj i jeszcze nie probowalam,
*krem natural being pod oczy- po nalozeniu, po ok. 20 minutach skora wokol oczu robi sie czerwona, potem wrecz bordowa, a potem... wszystko mija, skora jest gladka i nawilzona. Jednak niepokoi mnie to zaczerwienienie i nie wiem czy powinnam do nadal uzywac,
*olej arganowy,
*olejek herbaciany,
*olejek mietowy,
*hydrolat oczarowy,
*olej kokosowy,
*maslo kakaowe,
*woda termalna Avene,
*zmacerowany olej marchwiowy,
*olej kokosowy (frakcjonowany),
*olej z pestek malin,
*olej jojoba,
*probki- szampon i odzywka JMO miod i hibiskus, krem z olejem arganowym Kaeline, krem z granatem nawilzajacy Juice Beauty, oczyszczajace serum z kwasem salicylowym Juice Beauty do cery tradzikowej, zel na noc Living Nature, krem-sorbet Caudelie, nawilzajacy fluid do tlustej skory Lavera, szampon do wlosow Barefoot, filtr do twarzy SPF15 Oy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 026.jpg (129,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 033.jpg (82,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 027.jpg (128,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 030.jpg (76,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 029.jpg (65,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 035.jpg (80,8 KB, 47 załadowań)
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:46   #5003
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziękuje Dziewczyny, a tak trochę odbiegając od tematu. To koleżanka zimą poleciła mi pewien film krótkometrażowy. Ja rzadko oglądam filmy, bo rzadko mnie coś zachwyca. Ten film trwa tylko 20 minut i chciałabym się z nim z Wami podzielić. Obejrzyjcie proszę, mnie bardzo oczarował. Szczególnie w drugiej części fragment od 1:32 do 2:54. A najpiękniejsze zdanie jest w drugiej części w momencie 0:54
Myślę, że każda z Was może poświęcić 20 minut, może to coś odmieni w Waszym życiu?
http://www.youtube.com/watch?v=fyRnby4oE0E
http://www.youtube.com/watch?v=XsLYi...eature=related
naprawde piekne, poruszajace... dziekuje sekretny
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:51   #5004
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
naprawde piekne, poruszajace... dziekuje sekretny
Cieszę się, że ci się spodobał.
Cały film i nawet tytuł są metaforą, ukrytą wiadomością.
A tobie, co się najbardziej podobało?

No i zapraszam do II części naszego wątku.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.