Płyny micelarne - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 08:19   #391
ninaledzion89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Płyny micelarne

Ja też juz w sumie przeszłam przez większość takich płynów. Mam bardzo wrażliwą i delikatną skórę, wiec też musze uważać co stosuje. A jeszcze do tego mam teraz coś takiego ze jednak wybieram kosmetyki z kwasem hialuronowym. Zauważyłam ze najlepiej nawilżaja skórę. Dlatego teraz tez w fazie moich testów jest płyn micelarny Dermedic. I jakoś odpukać daje rade. Nie mam problemów z cerą.
ninaledzion89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:20   #392
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Płyny micelarne

Sensibio Bioderma H2O świetnie służył mojej cerze. Też zawsze polowałam na duopak Uzywałabym chętnie do dzisiaj, ale byłam zmuszona przerzucić się na coś tańszego. Teraz używam płynu micelarnego Ziaji - oliwkowego.
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:27   #393
pamelaamela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez ninaledzion89 Pokaż wiadomość
Ja też juz w sumie przeszłam przez większość takich płynów. Mam bardzo wrażliwą i delikatną skórę, wiec też musze uważać co stosuje. A jeszcze do tego mam teraz coś takiego ze jednak wybieram kosmetyki z kwasem hialuronowym. Zauważyłam ze najlepiej nawilżaja skórę. Dlatego teraz tez w fazie moich testów jest płyn micelarny Dermedic. I jakoś odpukać daje rade. Nie mam problemów z cerą.

Mam dokładnie takie samo odczucie jesli chodzi własnie o ten płyn. Ja tez jestem bardzo zadowolona zwłaszcza że nie podrażnia tez mojej wrażliwej i delikatnej skóry. A to jest bardzo wazne.
pamelaamela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 17:51   #394
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Płyny micelarne

Ja polecam z eveline 3xkwas hialuronowy. Mialam duzo innych roznych a ten najlepszy. Nowet tego z loreala bije na glowe.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:04   #395
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Płyny micelarne

Ja od czasu do czasu używam biedronkowego płynu micelarnego be beauty i jestem zadowolona
anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 19:34   #396
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: Płyny micelarne

Ja obecnie mam Eveline Fresh&Soft i jestem zadowolona Drugi w kolejce do wypróbowania jest Mixa Optymalna Tolerancja, który dostałam na gwiazdkę
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 18:37   #397
pamelaamela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: Płyny micelarne

No własnie kazda z nas i tak wybierze to co jest dla nas odpowiednie. Ja zauwazyłam ze moja skóra dobrze reaguje na kwas foliowy i dlatego ja wybrałam płyn H2O Dermedic. Przynajmniej skóra jest dobrze nawilżona.
pamelaamela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 20:54   #398
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Płyny micelarne

a ja mam ważne pytanie
ostatnio usłyszałam od osoby dość wiarygodnej, że płyn micelarny utrudnia wchłanianie kremu. jest to spowodowane tymi jego właściwościami, których nie do końca rozumiem, ma małe kuleczki, które zbierają zanieczyszczenie i podobno w ten sam sposób blokują działanie kremu .. może jest tu ktoś, kto zna się na tym bardziej ..
ja używam tylko płynu micelarnego od jakichś 3 tygodni, odstawiłam zupełnie toniki i żele. początkowo wydawało mi się naprawdę super, w końcu nie miałam ściągniętej skóry po oczyszczaniu ale z drugiej strony wydaje mi się, że mam troszkę suchszą skórę i myślę, czy to wina właśnie rzekomo tej właściwości, czy może po prostu pogoda robi się niesprzyjająca .. bardzo proszę o wskazówkę
a! używam płynu micelarnego Pharmaceris z serii A
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 00:26   #399
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Płyny micelarne

ja lubię płyn micelarny Bielendy z serii Bawełna, albo Ziaji niebieski dwufazowy. Choć ten pierwszy jakoś łatwiej zmywa makijaż...
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:32   #400
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Płyny micelarne

Ja i tak po demakijażu płynem myję twarz wodą i żelem, potem nakładam tonik i dopiero krem. Po samym płynie nie czuję się domyta, mam wrażenie, że resztki kosmetyków zostały na skórze, zresztą musiałabym chyba zużyć pół paczki wacików, by dokładnie zmyć podkład i puder, nie rozmazując ich po twarzy.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:43   #401
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Płyny micelarne

Płyny micelarne to moje jedyne środki do mycia twarzy. Mam cerę tłustą i ten sposób oczyszczania się na niej najlepiej sprawdza. Wieczorem przeważnie najpierw biorę prysznic, a potem zmywam to, co jeszcze zostało na twarzy (resztki filtra, pudru matującego, serum, tuszu) micelem - wystarczają mi do tego dwa płatki. Na koniec poprawiam tonikiem.
Mój ulubieniec to Bioderma Sensibio, zużyłam jej już kilka litrów. Z tańszych w miarę lubiłam biedronkowy micel z Tołpy. Coraz większa oferta tego typu produktów w drogeriach mnie cieszy, ale niestety nie znalazłam wśród niej godnego następcy Sensibio, a szkoda (dla portfela).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 18:19   #402
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: płyn micelarny

Ja od lat używam tylko płynu micelarnego. Ostatnio używam tołpy do cery tłustej. Spasował mi.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:54   #403
ance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 143
Dot.: płyn micelarny

ja uzywam bourjois (taki duży rózowy) bardzo dobrze mi się sprawdza, choc zeby zmyc maskarę muszę trochę potrzeć oczka, ale nic nie piecze, nie uczula. jest bardzo ok.
ance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 09:18   #404
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: Płyny micelarne

Ze swojej strony polecam wypróbować Garniera, duża przezroczysta butla z różową nakrętką. Praktycznie po każdym micelu, czy to tołpa, czy biedronka, czy bourjois, miałam wrażenie, że coś mi 'siedzi' na twarzy, potrzebowałam przemyć ją wodą. Po Garnierze nie ma tego uczucia, bardzo dobrze zmywa, nie podrażnia.
Płyn micelarny służy mi do demakijażu, do mycia twarzy używam kompozycji olejków z Bielendy (wieczorem) i żelu micelarnego z biedronki (rano).
Aaa, dodam jeszcze, że mam przypuszczenie, iż płyn micelarny z bebeauty powodował u mnie powstawanie zaskórników, także zwróćcie na to uwagę u siebie :/
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 22:14   #405
jennifer78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Płyny micelarne

ja mam plyn micelarny z eveline, akurat kupilam na promocji dla przetestowania i od tego czasu kupuję go już regularnie dokladnie oczyszcza, usuwa makijaz i zauwazylam, ze dobrze wplywa na stan cery- jest gladsza, bardziej nawilzona.
jennifer78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 02:11   #406
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Teanetante Pokaż wiadomość
Po Garnierze nie ma tego uczucia, bardzo dobrze zmywa, nie podrażnia.
Tak!!!
Ja od paru ładnych lat robiłam demakijaż oczu olejem kokosowym. I może to trochę dziwne, ale pierwszy raz użyłam płynu micelarnego z Garniera... jakiś miesiąc temu. No kurcze, przepadłam. To jest genialne
Mam wersję w takiej zielononiebieskiej buteleczce, do skóry mieszanej i tłustej (z serii Czysta Skóra).

Myślałam, że będzie wysuszał, pachniał alkoholem i okaże się zbyt "mocny" dla oczu, skoro jest dedykowany skórze z wypryskami, a kompletnie się pomyliłam. Jest jak chmurka, ultradelikatny, a jednocześnie zmywa tusz w sekundę.

Chciałam go sobie nawet zostawić na później, żeby najpierw dokończyć opakowanie oleju kokosowego, którego używałam wcześniej. Ale w życiu!!!
Któregoś dnia dostałam potwornego zapalenia spojówek. Nawet odrobina potu, resztka kremu lub jakiegokolwiek zabrudzenie powodowało u mnie spazmy, pieczenie i megałzawienie. Więc z desperacji spróbowałam przetrzeć powieki micelem z Garniera... i okazał się cudowny! Perfekcyjnie oczyszcza skórę wokół oczu i kompletnie nie podrażnia nawet ekstremalnie wrażliwych oczu.

Także polecam. Delikatniejszego środka do demakijażu oczu nie miałam. Ale wypróbuję jeszcze inne wersje tego płynu, żeby sprawdzić, czym się różnią

Edytowane przez 578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Czas edycji: 2017-10-29 o 02:17
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 09:06   #407
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez anjya Pokaż wiadomość
a ja mam ważne pytanie
ostatnio usłyszałam od osoby dość wiarygodnej, że płyn micelarny utrudnia wchłanianie kremu. jest to spowodowane tymi jego właściwościami, których nie do końca rozumiem, ma małe kuleczki, które zbierają zanieczyszczenie i podobno w ten sam sposób blokują działanie kremu .. może jest tu ktoś, kto zna się na tym bardziej ..
Pierwsze slysze, nie mialam nigdy problemu z wchlanianiem sie kremu :P
Ja uzywam dwufazowy plyn rose care z bielendy, rewelacyjnie zmywa makijaz, szybko i skutecznie a do tego wlasnie nawilza cere Jest bardzo delikatny, wiec super dla wrazliwej cery
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 09:30   #408
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Płyny micelarne

Jak dla mnie dotąd genialnym płynem micelarnym jest sylveco lipowy
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 09:13   #409
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Płyny micelarne

U mnie ostatnio płyn miceralny Swederm. Przy mojej wrażliwej skórze skłonnej do podraznień nieźle się sprawdza. Radzi sobie z każdym makijażem i zostawia skórę delikatną w dotyku.

MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-12, 14:36   #410
monique97
Raczkowanie
 
Avatar monique97
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 63
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez kladin Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
ostatnio (chyba?) w DDTVN mówili o kosmetykach ze śluzem ślimaka podobno wygładzają twarz, odmładzają i są bezwonne. otworzyłam oczy ze zdziwienia i z ciekawości poczytałam i znalazłam firmę skin79- któraś używała i może się wypowiedzieć czy i jak faktycznie działają?
Cześć, ja używałam esencji Advanced Snail 96, Mucin Power Essence z Cosrx i szczerze była spoko, lekko rozjaśniała, wygładzała, była dobra jako krem pod oczy.Poszła teraz w odstawkę bo przechodzę kurację retinoidami i niestety potrzebuje lepszego nawliżenia twarzy a ten produkt nie jest niestety silnie nawilżający. Miałam też Snail recovery gel i był ok. Ogólnie koreańskie kosmetyki ze śluzem ślimaka są w porządku i tak te ,które ja miałam lub mam są bezwonne.

Aleee mowa w tym wątku o płynach micelarnych ja używam Mixy do skóry mieszanej i tłustej i jestem mega zadowolona.Zero podrażnień i przedewszystkim nie szczypie w oczy jak większość płynów , które kiedyś testowałam np. Evree Magic rose.

Edytowane przez monique97
Czas edycji: 2017-12-12 o 14:43
monique97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 16:04   #411
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Płyny micelarne

ja używam płynów micelarnych z Garniera i Bielendy i jestem zadowolona, są delikatne dla oczu
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 11:26   #412
Milenka898
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 27
Dot.: Płyny micelarne

Ja staram się zmywac makijaż oljami, albo dodatkowo pielęgnować niż tylko przetrzeć płynem micelarnym i koniec. Wszystko zależy od upodobań, ale dobre oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne tutaj dowiecie sie więcej xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-12-18 o 12:31 Powód: link
Milenka898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 14:25   #413
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Milenka898 Pokaż wiadomość
Ja staram się zmywac makijaż oljami, albo dodatkowo pielęgnować niż tylko przetrzeć płynem micelarnym i koniec. Wszystko zależy od upodobań, ale dobre oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne tutaj dowiecie sie więcej xxx
Pomijając że spam, to oleje i płyny micelarne to raczej demakijaż niż oczyszczanie, a więc pierwsza faza i po niej przydałoby się twarz jeszcze umyć innym produktem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 12:32   #414
polova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Płyny micelarne

Ja używam płynu micelarnego 3w1 od eveline, to dobry i niedrogi produkt, sprawdza się w przypadku skóry mieszanej, następnie myję twarz mydłem Aleppo, nakładam serum nawilżające i tonik różany. Od czasu do czasu pielęgnację uzupełniam o peeling i maseczki.
polova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 13:12   #415
nowakowa5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Płyny micelarne

u mnie dobrze spraawdza się ten płyn z evree.
nowakowa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 13:26   #416
agnes2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Płyny micelarne

Ja używam płynu micelarnego z Garniera i jest świetny ale używam go do zmywania tylko mocniejszych makijaży bo na co dzień stawiam na żel do mycia twarzy z Bielendy
__________________
Frezowanie
agnes2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 07:59   #417
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Płyny micelarne

Dla mnie najlepszy okazał się micel Biolaven - nie podrażnia oczu, dokładnie zmywa nawet mocny makijaż. Dużo osób chwali lipowy Sylveco, ale ja go odbieram jako słabszy niż Biolaven.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 12:21   #418
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Płyny micelarne

Avril
https://www.ecco-verde.com/avril/org...icellar-lotion
BIO SEASONS ( dobry do twarzy, ale trochę podrażnia mi oczy )
https://www.ecco-verde.com/bio-seasons/micellar-water
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepszy okazał się micel Biolaven - nie podrażnia oczu, dokładnie zmywa nawet mocny makijaż. Dużo osób chwali lipowy Sylveco, ale ja go odbieram jako słabszy niż Biolaven.
A to nie jest jeden i ten sam producent tak podpowiada google.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 12:23   #419
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A to nie jest jeden i ten sam producent tak podpowiada google.
Tak, Sylveco, Biolaven i Vianek to jeden producent, ale kosmetyki mają różne.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 23:29   #420
brunecia73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 61
Dot.: Płyny micelarne

Mnie się sprawdza z Bielendy płyn Carbo Detox, delikatny i ładnie zmywa twarz, nawet mocniejsze kosmetyki. Dobrze też matuje i odtłuszcza
brunecia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-30 10:49:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.