Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 15:12   #3901
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
O! Nie znam tej pianki. Tylko przez internet można ja kupić?
Napisalam przeciez - drogerie polskie
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:20   #3902
cleo555
Przyczajenie
 
Avatar cleo555
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
GG do cleo555
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[QUOTE=Martek_;43730468]Melduję się po pierwszym razie ze Scandic 10.60 .
Odrosty w sumie jakieś 35 mnut, na 10 minut przeciągnięta na długość, woda 6%.
Efektem czerwień . Scandic, według mnie, w porównaniu do Allwaves ma lepszą konsystencje, wydajność i mniej zżera włosy, efekt też mi się bardziej podoba (nie wpada tak znacząco w róż). No i taniutki..Jak mi się nie zachcę eksperymentów to przy nim zostanę.

Martek, powiedz mi ile poszło Ci Scandica? Mam włosy za łopatki i nie wiem czy lać wszystko, czy połowę...
cleo555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:05   #3903
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ja polecam pianke elysee w kolorze makowej czerwieni. Wpada delikatnie w roz, co dla mnie jest na plus. Trwala - myje codziennie i odswiezam co 7-10 dni, starcza na kilka uzyc a kosztuje 10 zl Do dostania w drogeriach polskich. Ostatnio wiele osob sie moim kolorem zachwyca - nawet fryzjerzy
Potwierdzam, też bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez cleo555 Pokaż wiadomość
Martek, powiedz mi ile poszło Ci Scandica? Mam włosy za łopatki i nie wiem czy lać wszystko, czy połowę...
Znaczy ja robiłam tylko odrosty, dosłownie resztkę przeciągałam na długość na 10 minut więc robiłam z 25ml farby .
Zależy od gęstości włosów. Wydaje mi się, że starczy 50ml- 75ml. Jak braknie to szybciutko dorobisz. Lepiej dorobić niż mieć za dużo i marnować
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 19:59   #3904
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Napisalam przeciez - drogerie polskie
Hm... myślałam, że to jakiś sklep internetowy. Nie znam, nie ma u mnie takiej drogerii.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:55   #3905
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a ja nie wiem. mam jakieś chyba załamanie włosowe.
chyba przez to, że gorzej się czuje wizualnie, gdy wypłukuje się do rudego, a znów jak do różowego to ciągle słysze - "o różowa jesteś, a przecież tak nie lubisz tego koloru" z drugiej strony nie widzę się w innym kolorze. a nawet było mi ostatnio strasznie miło, gdy moja profesor stwierdziła, że to super, że nie boję się konwenansów i stawiam na swoją indywidualność.
chyba chciałabym spróbować jakiejś ciemniejszej czerwieni, ale intensywnej - o taką też ciężko, z tego co pamiętam z moich początków.
chyba też kiedyś było prościej, bo nosiłam krótkie fryzury, a teraz już mam je za łopatkami.

a tak się wyżaliłam, no
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 10:07   #3906
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dziewczyny, jestem posiadaczką czerwonych włosów. Ostatnio moje włosy zrobiły się trochę suche więc pomyślałam, że zaczęłabym sobie robić maski z siemienia lnianego. W związku z tym chciałabym się zapytać, czy robiła sobie któraś z Was taką, a jesli tak to jak wpływa ona na kolor- jezeli sie wypłukuje będę musiała zrezygnować
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 13:45   #3907
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny, jak długo trzymacie toner na włosach? Zrobiłam z odżywką, ale spienić się toto nie chciało, zmyłam po 20 min i powiem szczerze, efektu wow nie ma. Wieczorem powtórzę jak bym dostała od was trochę wskazówek
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 16:25   #3908
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Muszę powiedzieć że allwaves trzyma mi się naprawdę nieźle. Minęły już ponad dwa tygodnie od farbowania a pomarańcz na końcach nie wyłazi, kolor też jest wciąż bardzo intensywny
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 17:26   #3909
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja muszę powiedzieć, że echosline bardziej mi zniszczyła końcówki niż allwaves Jest zdecydowanie bardziej rozjaśniająca niż all, co pewnie dla części z Was będzie zaleta, ale ja mam średni blond i nie potrzebuję takich hardcorów. Wypłukuje się trochę wolniej niż all (ładny kolor ok 7 dni), echos (10 dni), ale biorąc pod uwagę różnicę w cenie i stopniu zniszczenia włosa, wybieram all. W moim odczuciu obie farby mają różowe podtony, ładnie się wypłukują, echos ładniej, bo ma więcej różowości, ale z kolei sam kolor tuż po farbowaniu bardziej mi się podoba po allwaves, ta mieszanka czerwieni i różu jest dla mnie idealna.

Teraz siedzę z poppy red na głowie ver. 2.0, zobaczymy co będzie Uwielbiam farbować włosy
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 17:34   #3910
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak długo trzymacie toner na włosach? Zrobiłam z odżywką, ale spienić się toto nie chciało, zmyłam po 20 min i powiem szczerze, efektu wow nie ma. Wieczorem powtórzę jak bym dostała od was trochę wskazówek
Toner można trzymać nawet całą noc - im dłużej tym lepiej.


Witajcie dziewczęta, nie odzywam się zbyt często bo też nic nie robiłam przez miesiąc z włosami od farbowania, artego spisuje się na 6!
Kilka dni temu odświeżyłam kolor venitą i szlag by to trafił, kolor różowo buraczkowy, takie nie wiadomo co, ogólnie bardzo ładny, ale nie podoba mi się u mnie
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 17:54   #3911
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Słuchajcie co mi tak na maksa wypłuka kolor z rozjaśnianych włosów?
Potrzebuje praktycznie na już pozbyć się czerwienio-różu.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 19:02   #3912
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Toner można trzymać nawet całą noc - im dłużej tym lepiej.


Witajcie dziewczęta, nie odzywam się zbyt często bo też nic nie robiłam przez miesiąc z włosami od farbowania, artego spisuje się na 6!
Kilka dni temu odświeżyłam kolor venitą i szlag by to trafił, kolor różowo buraczkowy, takie nie wiadomo co, ogólnie bardzo ładny, ale nie podoba mi się u mnie
A dziękować, dziękować Ja nie z tych, co się położą z kolorowym na głowie :P Trzymałam godzinę, będę obserwować.

A venita zrobiła się okropna, musiałam wyrzucić nowo zakupione opakowania, tylko jedno było ze starego rzutu

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Słuchajcie co mi tak na maksa wypłuka kolor z rozjaśnianych włosów?
Potrzebuje praktycznie na już pozbyć się czerwienio-różu.
Yyyy, wszystko? Wg mnie szampon oczyszczający, z dużą ilością SLSów lub przeciwłupieżowy (H&S). Potrzymaj 5-10 min w kąpieli, możesz umyć od razu dwa razy. Ale że tak na już, to chyba nie. Co ty chcesz dokładnie zrobić? Zmienić kolor czy pozbyć się odcienia?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 12:16   #3913
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość



Yyyy, wszystko? Wg mnie szampon oczyszczający, z dużą ilością SLSów lub przeciwłupieżowy (H&S). Potrzymaj 5-10 min w kąpieli, możesz umyć od razu dwa razy. Ale że tak na już, to chyba nie. Co ty chcesz dokładnie zrobić? Zmienić kolor czy pozbyć się odcienia?
Chce się pozbyć tego co mam na głowie, tzn tej intensywności bo szykuje się zmiana koloru na brąz a przy tym co mam boję się że mi nie pokryje ładnie.
Póki co nasmarowałam się oliwą z oliwek ciepłą bo chyba ona mi wypłukiwała najbardziej, potem plan umycia przeciwłupieżowym ale on chyba niezbyt na mnie działał. Najbardziej widoczne efekty widziałam jak włosy moczyły się dłużej w wodzie ale mam za krótkie i musiałabym chyba głowi pod wodą trzymać.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:58   #3914
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Słuchajcie co mi tak na maksa wypłuka kolor z rozjaśnianych włosów?
Potrzebuje praktycznie na już pozbyć się czerwienio-różu.
Nawal SLSów, protein, kokosa i patrz jak kolor spier... no, wiadomo No i jeszcze jakaś odzywka po myciu, którą oczywiście trzeba długo spłukiwać. po takiej 'pielęgnacji' kolor by u mnie siedział chyba tylko 2 mycia.

A tak na marginesie, bo może któraś używała, ale z pewnością, któraś lepiej się orientuje w poziomach i odcieniach - jak rzucę sobie na włosy z tej oto palety Scandic La Strada odcień z czerwieni nr 7.6 Blond Czerwony to ma to szansę wyjśc ma moich włosach czerwone czy tez nie wiadomo co tylko z czerwonym połyskiem? Pytam, bo w teorii wygląda na ładną, intensywną i ciemną czerwień zarazem. Odcień 10.60 jednak za jasno mi trochę wygląda. Dodam, że mam włosy z poziomu między 6 i 7, oxy z reguły, który zamierzam brać to albo 3% albo mieszanka 3% i 6%.
I przy okazji też oznaczenia farb, przykładowo wezmę na tapetę tego Scandica 10.60. Oznacza to, żeby wyszedł mi taki jasny odcień muszę rozjaśnić włosy do poziomu 10?
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:32   #3915
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Chce się pozbyć tego co mam na głowie, tzn tej intensywności bo szykuje się zmiana koloru na brąz a przy tym co mam boję się że mi nie pokryje ładnie.
Póki co nasmarowałam się oliwą z oliwek ciepłą bo chyba ona mi wypłukiwała najbardziej, potem plan umycia przeciwłupieżowym ale on chyba niezbyt na mnie działał. Najbardziej widoczne efekty widziałam jak włosy moczyły się dłużej w wodzie ale mam za krótkie i musiałabym chyba głowi pod wodą trzymać.
Ja tez zchodzilam z czerwieni do brazu niedawno.. wyplukuje sie dobrze przeciwlupiezowym albo zwyklym z slsem..
dluzsze plukanie dziala częstrze mycie olejowanie tez to zalezy od wlosow.. ale na koncu itak byly przeblyski czerwono rude..
teraz farbuje henna ostatnio na ciemny braz indygo i jest git
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 23:13   #3916
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja tez zchodzilam z czerwieni do brazu niedawno.. wyplukuje sie dobrze przeciwlupiezowym albo zwyklym z slsem..
dluzsze plukanie dziala częstrze mycie olejowanie tez to zalezy od wlosow.. ale na koncu itak byly przeblyski czerwono rude..
teraz farbuje henna ostatnio na ciemny braz indygo i jest git
Lubisz przeskakiwać między kolorami włosów? Bo jeśli tak to współczuję gdybyś chciała rozjaśniać włosy potraktowane indygo
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 14:34   #3917
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja tez zchodzilam z czerwieni do brazu niedawno.. wyplukuje sie dobrze przeciwlupiezowym albo zwyklym z slsem..
dluzsze plukanie dziala częstrze mycie olejowanie tez to zalezy od wlosow.. ale na koncu itak byly przeblyski czerwono rude..
teraz farbuje henna ostatnio na ciemny braz indygo i jest git
wypłukało się odrobinę ale i tak mam teraz łatkę na łatce :/ Wszędzie widać prześwity czerwonego.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 18:33   #3918
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja, córka marnotrawna, powróciłam do czerwonych włosów po prawie 2,5miejsięcznej przerwie i powiem wam, że zapomniałam jakie to świetne uczucie mieć ten kolor na głowie Jaram się na nowo
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 22:51   #3919
MonroePresley
Raczkowanie
 
Avatar MonroePresley
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej! Dopisuje sie! Od 5 lat mam rudosci i czerwienie na glowie! Od dwoch lat tylko czerwony!

To jest naprawde wspanialy kolor!
Ale rzeczywsice wyplukiwanie sie farby jest chyba najgorsza rzecza... dlatego niedlugo przejde na brazy i niebieskie... w koncu po czerwieniach ciezko jest przejsc na jakis zwykly spokojny kolor....

Zreszta mysle ze bardzo szybko znow bede wracac do czerwieni bo od zawsze mnie tylko do tego koloru ciagnie!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
7 lipca: pierwsze encanto! <--- sprawdzam jak długo się utrzyma
MonroePresley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 10:27   #3920
IzzysF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witajcie


Jakiś czas temu byłam u fryzjera i zrobił mi taki kolor jak chciałam czyli prawdziwa czerwień...cudny kolor ale jak wyszłam od niego to zauważylam, ze mam cale plecy czerwone..wiecej juz tam nie poszłam, a nadal chce taki kolor na wlosach..inni fryzjerzy nie potrafią zrobic takiego koloru, a sama nie wiem jaki kolor uzyc...mam brazowe wlosy wiec jest cieżko z przyjeciem jasniejszego koloru na mojej glowie.

Jezeli wie, ktoraś jaki kolor kupic, zeby wyszła czerwień to proszę o pomoc.
IzzysF jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 13:25   #3921
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Pokaż fotkę jakie włosy masz teraz
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 18:46   #3922
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Podbijam ponownie moje pytanie powyżej - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3914
Na odpowiedzi mi trochę zależy.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:21   #3923
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Nawal SLSów, protein, kokosa i patrz jak kolor spier... no, wiadomo No i jeszcze jakaś odzywka po myciu, którą oczywiście trzeba długo spłukiwać. po takiej 'pielęgnacji' kolor by u mnie siedział chyba tylko 2 mycia.

A tak na marginesie, bo może któraś używała, ale z pewnością, któraś lepiej się orientuje w poziomach i odcieniach - jak rzucę sobie na włosy z tej oto palety Scandic La Strada odcień z czerwieni nr 7.6 Blond Czerwony to ma to szansę wyjśc ma moich włosach czerwone czy tez nie wiadomo co tylko z czerwonym połyskiem? Pytam, bo w teorii wygląda na ładną, intensywną i ciemną czerwień zarazem. Odcień 10.60 jednak za jasno mi trochę wygląda. Dodam, że mam włosy z poziomu między 6 i 7, oxy z reguły, który zamierzam brać to albo 3% albo mieszanka 3% i 6%.
I przy okazji też oznaczenia farb, przykładowo wezmę na tapetę tego Scandica 10.60. Oznacza to, żeby wyszedł mi taki jasny odcień muszę rozjaśnić włosy do poziomu 10?
wydaje mi się że powinna wyjść fajna czerwień, w końcu to 7.6 a nie jakieś kombinowane w stylu 7.65 (które mi wyszło brązowe... ale nie z tej firmy).
Jak tutaj nikt się nie odzywa to polecam Mysię, ona wie wszystko http://kokardka-mysi.blogspot.com/ ale najlepiej jeszcze pokazać jej zdjęcie włosów
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:11   #3924
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej dziewuchy żyjecie ??
ja żyje i sie mam dobrze.. i nie nie skacze często z koloru na kolor zwykle bywam wierna choć czerwien mi sie znudziła na razie więc dlatego się trzymam ciemniejszych tonów teraz..
W ogóle trzymajcie kciuki! zaczynam na dniach pracę! nei zapeszajmy ale póki nie mam na razie umowy nie jestem pewna na 100% czy mnie przyjęli
ale jest 80-90 % szans że wypali w koncu!!
poza tym stara bida.. swięta idą.. i wgl.. stresy
a u was??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 18:50   #3925
civicka
Przyczajenie
 
Avatar civicka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

witam czerwonowłose włosomaniaczki od dłuzszego czasu przegladam to forum, skupiona jestem najbardziej na tych tematach dotyczacych włosów, farb, koloryzacji itp.
po długoletnim zwiazku z czarną farbą postanowilam na mały skok w bok- w rudosci od ponad dwoch miesiecy ekperymentuje i szukam "tego" koloru ale jak to bywa z tymi drogeryjnymi farbami bywa różnie, i do tej pory idealnej farby nie znalazłam ;/ ...
natknęłam sie jednak na Wasz wątek i hmmm zastanawiam sie czy aby nie wyprobowac tego na sobie
po głowie chodzi mi kolor Ewki... i moje pytanie do Was-- jaka farba drogeryjna mozna uzyskac podobny kolorek??
dziekuje slicznie za sugestie :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 127308.jpg (39,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewa-farna-zsikala-sie-na-scenie-NEWS_MAIN-37757.jpg (37,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg open-uri20120823-7246-1oot6m7.jpg (28,2 KB, 21 załadowań)
civicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 19:09   #3926
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

żadna jeśli nie masz prawie białych włosów.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:37   #3927
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
żadna jeśli nie masz prawie białych włosów.
nie no bez przesady, nie trzeba mieć białych włosów do takie koloru, ja miałam mega żywy czerwony, żywszy od Farnej a rozjaśniałam mniej więcej do słomkowego blondu.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:52   #3928
civicka
Przyczajenie
 
Avatar civicka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

obecnie mam rozne odcienie rudego na głowie, niestety efekty stosowania wczesniej rozjasniaczy ;/ wiem ze nie uda mi sie uzyskac identycznego koloru ale chciałam miec podobny odcien (moze byc nawet ciemniejszy-bordo czy burgund)...
intensywnego czerwonego raczej nie chce miec... az tak odwazna nie jestem
przejrze z grubsza jeszcze raz ten wątek moze trafie
civicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:52   #3929
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
nie no bez przesady, nie trzeba mieć białych włosów do takie koloru, ja miałam mega żywy czerwony, żywszy od Farnej a rozjaśniałam mniej więcej do słomkowego blondu.
ale farbowałaś potem drogeryjną farbą?
Jasne że taki kolor można osiągnąć na każdym odcieniu ale po przetestowaniu chyba wszystkich drogeryjnych czerwieni, stwierdzam że farbą dla zwykłych śmiertelników taki kolor wyjdzie na bieli.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 21:20   #3930
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
ale farbowałaś potem drogeryjną farbą?
Jasne że taki kolor można osiągnąć na każdym odcieniu ale po przetestowaniu chyba wszystkich drogeryjnych czerwieni, stwierdzam że farbą dla zwykłych śmiertelników taki kolor wyjdzie na bieli.
farbowałam i wyszła żywa czerwień.
Znajoma dziewczyna również nie miała białych włosów i farbowała garnierem i miała zbliżony kolor do Ewki.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.