Lakiery hybrydowe - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 09:13   #1681
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Widziałyście może nnową kolekcję lakierów SPN? Baardzo ciekawi mnie nowy kolor Orlic- na zdjęciu wygląda zabójczo.
Powiem Ci że mi ten tez sie najbardziej podoba. Wyglada rewelacyjnie.
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 10:54   #1682
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na fb Cosmetics Zone jest galeria, dziewczyny dają tam fotki pazurków pomalowanych tymi lakierami tu jest PST 15 (wcześniej miał nr 105) https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1111
https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=1476%2C1000

a tu PST 4 https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1152


Bardzo Ci dziękuje, na fb nie wszystkie fotki są podpisane co do kolorów więc wolałam się upewnić
Ja dopiero rozpoczynam przygodę z CZ wcześniej pracowałam na innych firmach. Jeszcze raz dzięki
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 13:13   #1683
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Widziałyście może nnową kolekcję lakierów SPN? Baardzo ciekawi mnie nowy kolor Orlic- na zdjęciu wygląda zabójczo.
ehh no i mnie skusiłaś... właśnie zamówiłam ten kolor i jeszcze jeden taki szaro-czarny
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 13:41   #1684
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

To z niecierpliwością czekam na zdjęcia
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 16:11   #1685
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Poszalałam wykorzystałam swój 10% rabat w CZ i w tym tygodniu mam nadzieję przylecą do mnie:

002, 011, 016, 018, 024, 026, 029, 044, 047, 085, 089, neon 5

nie mogę się doczekać
Hej. Masz juz moze jakies foto tych lakierów. Głównie mam na myśli 029
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 17:23   #1686
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czy któraś z was ściąga w ten sposób żel?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog-remove1.jpg (75,6 KB, 112 załadowań)
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 17:36   #1687
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ściąga w ten sposób żel?
masz na myśli hybrydę? bo żel nie odmacza się w acetonie:P wątpię żeby jakikolwiek lakier hybrydowy dał się ściągnąć w ten sposób, aceton wietrzeje więc niezawinięty w folię wacik szybko robi się suchy, nawet shellac potrzebuje 3-5 minut... na tym zdjęciu jest chyba zwykły lakier do paznokci
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 18:16   #1688
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
mam z CZ zapachowy cytrynowy zdaje się i nie śmierdzi

dzięki

kolory z CZ pastelowy szary pst 5 i CZ czerwień z odcieniem maliny 008
Dzięki za odpowiedź
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 18:24   #1689
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja ostatnio ściągałam hybrydę zmywaczem isana (na bazie acetonu) i szczerze wam powiem - nigdy więcej ! na necie były wpisy, że ten zmywacz daje radę hybrydom i jest mniej wysuszający niż aceton, bo posiada niby jakieś olejki...
nigdy tak paznokcie i palce mnie nie piekły jak po tym dziadostwie, zwykły czysty aceton kosmetyczny jest lepszy niż to:/ robiłam swoje pazurki wczoraj wieczorem i do teraz czuje dyskomfort na paznokciach:/ po ściągnięciu okładów z foli zauważyłam, że pazurki - miałam dość długie- zawinęły się do środka tzn. brzegi po bokach, takiego makabrycznego tunelu nigdy nie miałam:/ dobrze, że po umyciu w ciepłej wodzie wróciły do normy... także zmywacza isana do ściągania hybryd nie polecam !!
Ja już któryś raz z koleji ściągałam hybrydę zmywaczem issana tym zielonym z acetonem i u mnie wszystko super. Dobrze się ściąga, nie wysuszya tak bardzo jak zwykły aceton i nie śmierdzi
Dodam że ja nie zawijam w wacik i folie, bo według mnie za dużo z tym zachodu, tylko normalnie moczę paznokietki kilka minut w miseczce z issana
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:42   #1690
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja już któryś raz z koleji ściągałam hybrydę zmywaczem issana tym zielonym z acetonem i u mnie wszystko super. Dobrze się ściąga, nie wysuszya tak bardzo jak zwykły aceton i nie śmierdzi
Dodam że ja nie zawijam w wacik i folie, bo według mnie za dużo z tym zachodu, tylko normalnie moczę paznokietki kilka minut w miseczce z issana
jesteś pewna że to hybryda ? a może lakier żelowy ? gwarantuje że żadna dobrze zrobiona hybryda nie odmoczy się w zwykłym zmywaczu do paznokci ja na samym początku potrafiłam oderwać cały płat niby hybrydy od paznokcia po np 3 dniach? a w rezultacie był to lakier żelowy który poprostu źle robiłam i się nie trzymało. Teraz gdy doszłam do wprawy i zmieniłam produkty zaczełąm uzywać bondera muszę ok. 10min odmaczac w UV REMOver
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2014-01-19 o 19:43
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 20:16   #1691
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja też zdejmuję isaną-to przecież zmywacz z acetonem czyli to samo co remover. Żel musiałby być spiłowany.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 23:18   #1692
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny, uzależniłam się od hybryd wiec chcę kopić lampę i robić sama. Chciałabym kopić lampę ledową bo zajmuje mało miejsca, a nie mam gdzie jej trzymać. Ma tylko 3 diody i 9W a kosztuje więcej niż zwykła 36W. Znacie ten produkt?

pozdrawiam i dzięki za wszystkie Wasze opinie i recenzje - bardzo przydatne!

http://allegro.pl/lampa-led-uv-timer...857882866.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3857882866.jpg (13,2 KB, 5 załadowań)
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 23:23   #1693
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zmywacz = remover = aceton + dodatki (np. oleje, witaminy, zapachy, lanolina, itp.) Te "prawdziwe" hybrydy bez problemu i szybko odmoczą się w popularnym zmywaczu acetonowym do paznokci. Problemy z odmoczeniem sprawiają pseudohybrydy.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 01:16   #1694
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, uzależniłam się od hybryd wiec chcę kopić lampę i robić sama. Chciałabym kopić lampę ledową bo zajmuje mało miejsca, a nie mam gdzie jej trzymać. Ma tylko 3 diody i 9W a kosztuje więcej niż zwykła 36W. Znacie ten produkt?

pozdrawiam i dzięki za wszystkie Wasze opinie i recenzje - bardzo przydatne!

http://allegro.pl/lampa-led-uv-timer...857882866.html
Ja mam podobną, też na 3 diody, moc taka sama. Jest rewelacyjna.


---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Zmywacz = remover = aceton + dodatki (np. oleje, witaminy, zapachy, lanolina, itp.)
Ale "remover" dla niektórych brzmi magicznie
Zdejmowałam czystym acetonem, zmywaczem z acetonem i specjalnymi preparatami do hybryd - wszystkie działają, zmywacz jest chyba najbardziej ekonomiczny, czysty aceton zaś najbardziej eksterminuje płytkę.

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ściąga w ten sposób żel?
to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ehh no i mnie skusiłaś... właśnie zamówiłam ten kolor i jeszcze jeden taki szaro-czarny
Mam nadzieję, że wrzucisz jakiś swatch

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-01-20 o 00:43
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 06:00   #1695
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Widziałyście może nnową kolekcję lakierów SPN? Baardzo ciekawi mnie nowy kolor Orlic- na zdjęciu wygląda zabójczo.
Hej znacie te hybrydy ba ja na nich nie robiłam jeszcze a mają pare fajnych kolorów. Jak się trzymają i odmaczają i czy znacie ich bazę?
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:39   #1696
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja uderzyłam ręką w drzwi i dwa paznokcie mi się totalnie połamały i mam na nich uszczerbki. Już wszystkie spiłowałam, ale teraz się zastanawiam czy te dwa zdjąć i jakoś "nadsztukować". Jak myslicie?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:12   #1697
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
A ja uderzyłam ręką w drzwi i dwa paznokcie mi się totalnie połamały i mam na nich uszczerbki. Już wszystkie spiłowałam, ale teraz się zastanawiam czy te dwa zdjąć i jakoś "nadsztukować". Jak myslicie?
To już Twoja decyzja, czy wolisz skrócić wszystkie, czy nadsztukować złamane
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:07   #1698
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny szukam dobrze matującego topu do hybryd, co polecacie? Może indigo?
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:34   #1699
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To już Twoja decyzja, czy wolisz skrócić wszystkie, czy nadsztukować złamane


Skrócić i tak skróciłam, ale zastanawialam sie czy zdjąć te dwa czy dorobic tylko w tych miejscach gdzie odeszło, ale w koncu dorobiłam ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911

Edytowane przez Lacturia
Czas edycji: 2014-01-20 o 11:36
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 12:15   #1700
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jesooo tak sie zapieram przed CZ ale jak wchodze tu w temat i Was czytam to chyba sie skuszę i je wypróbuje A tak sie zapierałam
Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Poszalałam wykorzystałam swój 10% rabat w CZ i w tym tygodniu mam nadzieję przylecą do mnie:

002, 011, 016, 018, 024, 026, 029, 044, 047, 085, 089, neon 5

nie mogę się doczekać
A skąd masz rabacik ?? jak go zdobyć ??

A CZ ma fiolet taki przydymiony ??
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:49   #1701
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czy któraś z Was ma może tę lampę i może coś o niej powiedzieć?http://allegro.pl/duza-lampa-uv-36w-...901146633.html warto ją kupić czy może poszukać czegoś innego? co o niej sądzicie?
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:01   #1702
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Hej znacie te hybrydy ba ja na nich nie robiłam jeszcze a mają pare fajnych kolorów. Jak się trzymają i odmaczają i czy znacie ich bazę?
Trzymają się dobrze.Baza jest ok,ale miałam tylko raz(musiałam wypróbować gdyż jestem strasznie ciekawska ) i nie wrócę bo zbyt przywiązałam się do Gelish
Odmaczają się.

Dziewczyny szukam tańszych,ale nie problemowych brokatowych hybryd na żel.
Może znacie???

Edytowane przez asik G
Czas edycji: 2014-01-20 o 13:19
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:22   #1703
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Trzymają się dobrze.Baza jest ok,ale miałam tylko raz(musiałam wypróbować gdyż jestem strasznie ciekawska ) i nie wrócę bo zbyt przywiązałam się do Gelish
Odmaczają się.
Asik G jeśli robiłaś kiedykolwiek hybrydę lakierami CZ. lub Estetiq na bazie Gelish i z topem Eco Star Nail, to powiedz mi proszę jak z trwałością tego mixu i czy dobrze dało się odmoczyć w acetonie, niektóre dziewczyny pisały, że baza Gelish raz dobrze schodzi z lakierem a raz gorzej i trzeba skrobać radełkiem, jak jest w twoim przypadku? ciągle mam dylemat, którą bazę zamówić CND czy Gelish, chce coś trwałego ale nie wymagającego skrobania...
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:50   #1704
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje też są twarde więc nie powinno się im chyba nic dziać, w takim razie zamówię sobie gelish a czy na tej bazie kolor przed utwardzeniem w lampie miejscami się obkurcza zaraz po pomalowaniu? Bo właśnie nie wiem czy to wina obecnego bazo/topu czy tak jest zawsze?
A moje paznokcie z natury sa kruche i słabe i w życiu nie zapuściłabym ich do takich szponów jak mam teraz gdyby nie hybryda.
Manicure hybrydowy robię już od wakacji. Przy ściąganiu zazwyczaj skrobie bo taka w gorącej wodzie jestem kąpana i nie chce mi się tyle czekać a stan moich paznokci jest rewelacyjny

Edytowane przez KissLexi
Czas edycji: 2014-01-20 o 14:01
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:21   #1705
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
A moje paznokcie z natury sa kruche i słabe i w życiu nie zapuściłabym ich do takich szponów jak mam teraz gdyby nie hybryda.
Manicure hybrydowy robię już od wakacji. Przy ściąganiu zazwyczaj skrobie bo taka w gorącej wodzie jestem kąpana i nie chce mi się tyle czekać a stan moich paznokci jest rewelacyjny
W takim razie coraz bardziej mnie przekonujecie aktualnie mam zwykły manicure, strasznie mi się podoba ale co jeszcze tego samego wieczoru jedna końcówka była starta a po dwóch dniach tylko dwie końcówki są nie starte jutro może zrobię sobie hybrydowy


Zauważyłam dyskusję na temat płynów do ściągania hybryd, jakimi np zmywaczami ściąganie poza zieloną isaną? Jak wychodzi z jej wydajnością? Wyżej przeczytałam, że czyni mniejsze zło na płytce? Aktualnie do zmywania paznokci używam głównie właśnie tego zmywacza gdyż lakiery szybko schodzą i paznokcie się nie rozdwajają jak przy niektórych zmywaczach.

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-01-20 o 14:30
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:29   #1706
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mialam tak samo-zwykly lakier (nawet Chanel) wytrzymywal u mnie w porywach 2 dni. A ja nie zwyklam chodzic z odpryskami czy obdrapanym lakierem. Teraz mam spokoj na 2 tyg, w pracy moje dlonie wygladaja profesjonalnie a ja sie nie bawie co chwila w zmywanie zmywaczem, malowanie i czekanie az wyschnie. Przy malym dziecku to nawet nie dalabym rady bo musialabym tylko przy paznokciach grzebac. Manicure hybrydowy to super alternatywa musisz tylko pamietac zeby kupic sobie oliwke do paznokci taka w pedzelku i najlepiej na wieczor wcierac w wal okolopaznokciowy i pod spod paznokcia-to zabezpieczy je przed przesuszeniem. A zastanawiac sie czy to zdrowe czy nie to nie ma sensu-wszyscy farbuja wlosy i jedza w MacDonaldsie i wtedy o tym nie mysla
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:42   #1707
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja mialam tak samo-zwykly lakier (nawet Chanel) wytrzymywal u mnie w porywach 2 dni. A ja nie zwyklam chodzic z odpryskami czy obdrapanym lakierem. Teraz mam spokoj na 2 tyg, w pracy moje dlonie wygladaja profesjonalnie a ja sie nie bawie co chwila w zmywanie zmywaczem, malowanie i czekanie az wyschnie. Przy malym dziecku to nawet nie dalabym rady bo musialabym tylko przy paznokciach grzebac. Manicure hybrydowy to super alternatywa musisz tylko pamietac zeby kupic sobie oliwke do paznokci taka w pedzelku i najlepiej na wieczor wcierac w wal okolopaznokciowy i pod spod paznokcia-to zabezpieczy je przed przesuszeniem. A zastanawiac sie czy to zdrowe czy nie to nie ma sensu-wszyscy farbuja wlosy i jedza w MacDonaldsie i wtedy o tym nie mysla
Oliwka jest u mnie cały czas punktem obowiązkowym w pielęgnacji paznokci co do tego wpływu tak się dopytuje bo własnie kuzynka miała robioną hybrydę kilka razy w wakacje i odradzała bo miała strasznie zniszczone paznokcie, teraz zrobiła kurs ale dalej odradzała robić je na naturalne paznokcie ale z tego co piszecie nic złego się nie dzieje więc może po prostu miała źle robione lub ściągane i przez to ma taką opinie na temat hybryd
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 15:29   #1708
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zauważyłam dyskusję na temat płynów do ściągania hybryd, jakimi np zmywaczami ściąganie poza zieloną isaną? Jak wychodzi z jej wydajnością? Wyżej przeczytałam, że czyni mniejsze zło na płytce? Aktualnie do zmywania paznokci używam głównie właśnie tego zmywacza gdyż lakiery szybko schodzą i paznokcie się nie rozdwajają jak przy niektórych zmywaczach.
Tym usunęłam nawet Mollona


Właśnie odebrałam paczkę z nowymi cudeńkami i teraz nie wiem od czego zacząć testy
Mam miniaturki lakierów Opi Take Ten - czyli aż 10 kolorów , Lakier Opi Liquid Sand czarny, Gelish Is it an illusion, ibd Viking Winter. Kupiłam też pH Bond z Gelisha, zobaczymy jak się sprawuje

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-01-20 o 15:37
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:59   #1709
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Co myślicie o lakierach SPN i OPI? Jakie są ich koszty?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:47   #1710
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

SPN-12ml kosztuje 59zł a 4ml 22zł; ja sobie właśnie zamówiłam na próbę dwa kolorki
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.